Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní finále atletického čtyřboje pro ZŠ

Hradec Králové (14. - 14. 5. 2013)
čtyřboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan SobotkaJan Sobotka 97 ZŠ a MŠ J. Gočára HKZŠ a MŠ J. Gočára HK 1998
2 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 ZŠ a MŠ Štefcova HKZŠ a MŠ Štefcova HK 1888
3 Kamil VavřičkaKamil Vavřička 97 ZŠ a MŠ Plotiště HKZŠ a MŠ Plotiště HK 1870
4 Jakub TobíšekJakub Tobíšek 97 ZŠ a MŠ Plotiště HKZŠ a MŠ Plotiště HK 1861
5 Martin KnapMartin Knap 97 ZŠ Sever HKZŠ Sever HK 1824
6 Adam LiškaAdam Liška 97 ZŠ Bezručova HKZŠ Bezručova HK 1787
7 Vojtěch HlaváčVojtěch Hlaváč 97 ZŠ a MŠ ČernilovZŠ a MŠ Černilov 1781
8 Michal JurásekMichal Jurásek 97 ZŠ a MŠ Kukleny HKZŠ a MŠ Kukleny HK 1776
9 Tomáš HynekTomáš Hynek 97 ZŠ Sever HKZŠ Sever HK 1763
10 Pavel ČechákPavel Čechák 98 ZŠ Bezručova HKZŠ Bezručova HK 1673
11 Daniel PitraDaniel Pitra 98 ZŠ a MŠ J. Gočára HKZŠ a MŠ J. Gočára HK 1615
12 Ladislav KundrtLadislav Kundrt 98 ZŠ a MŠ ČernilovZŠ a MŠ Černilov 1590
13 Jiří ZemanJiří Zeman 97 ZŠ Sever HKZŠ Sever HK 1586
14 Jakub MoulisJakub Moulis 98 ZŠ a MŠ Štefcova HKZŠ a MŠ Štefcova HK 1585
15 Čeněk HovorkaČeněk Hovorka 98 ZŠ M. Horákové HKZŠ M. Horákové HK 1583
16 Lukáš MullerLukáš Muller 97 ZŠ a MŠ ČernilovZŠ a MŠ Černilov 1572
17 Radek KollárRadek Kollár 97 ZŠ Sever HKZŠ Sever HK 1567
18 Ondřej BrokešOndřej Brokeš 97 ZŠ Sever HKZŠ Sever HK 1542
19 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 ZŠ a MŠ Štefcova HKZŠ a MŠ Štefcova HK 1539
20 Marek LandaMarek Landa 98 ZŠ M. Horákové HKZŠ M. Horákové HK 1538
21 Daniel HlavsaDaniel Hlavsa 98 ZŠ M. Horákové HKZŠ M. Horákové HK 1498
22 Oldřich ObermajerOldřich Obermajer 97 ZŠ a MŠ Plotiště HKZŠ a MŠ Plotiště HK 1485
23 Bohuslav PilnýBohuslav Pilný 98 ZŠ Bezručova HKZŠ Bezručova HK 1480
24 Michal MakovskýMichal Makovský 98 ZŠ Bezručova HKZŠ Bezručova HK 1454
25 Jan NosekJan Nosek 97 ZŠ a MŠ J. Gočára HKZŠ a MŠ J. Gočára HK 1438
26 Mokrejš JanMokrejš Jan 98 ZŠ a MŠ Kukleny HKZŠ a MŠ Kukleny HK 1416
27 Matěj LavickýMatěj Lavický 98 ZŠ a MŠ Štefcova HKZŠ a MŠ Štefcova HK 1396
28 Filip DědekFilip Dědek 98 ZŠ a MŠ ČernilovZŠ a MŠ Černilov 1362
29 David RybaDavid Ryba 99 ZŠ a MŠ Štefcova HKZŠ a MŠ Štefcova HK 1287
30 Petr ČihákPetr Čihák 97 ZŠ a MŠ Kukleny HKZŠ a MŠ Kukleny HK 1280
31 Filip HorníčekFilip Horníček 97 ZŠ a MŠ J. Gočára HKZŠ a MŠ J. Gočára HK 1216
32 Karel MatoušekKarel Matoušek 98 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 1196
33 David DenkDavid Denk 98 ZŠ Bezručova HKZŠ Bezručova HK 1190
34 Denis KoutníkDenis Koutník 98 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 1170
35 David DostálDavid Dostál 97 ZŠ M. Horákové HKZŠ M. Horákové HK 1169
Daniel PavlíkDaniel Pavlík 98 ZŠ a MŠ Kukleny HKZŠ a MŠ Kukleny HK 1169
37 Šimon CoufalŠimon Coufal 99 ZŠ M. Horákové HKZŠ M. Horákové HK 1156
38 Jiří VancJiří Vanc 98 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 1129
39 Karel KristofferKarel Kristoffer 98 ZŠ a MŠ Kukleny HKZŠ a MŠ Kukleny HK 1049
40 Martin OlahMartin Olah 96 ZŠ a MŠ Plotiště HKZŠ a MŠ Plotiště HK 1046
41 Dominik HrubýDominik Hrubý 98 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 1006
42 Oliver FriesOliver Fries 98 ZŠ a MŠ Plotiště HKZŠ a MŠ Plotiště HK 1000
43 Pavel BarešPavel Bareš 98 ZŠ a MŠ J. Gočára HKZŠ a MŠ J. Gočára HK 0966
44 Patrik HouserPatrik Houser 98 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 0922
Jakub RoubalJakub Roubal 99 ZŠ a MŠ ČernilovZŠ a MŠ Černilov 1304
1 SEVER SEVER ZŠ Sever HKZŠ Sever HK 6740
2 ŠTEFC ŠTEFC ZŠ a MŠ Štefcova HKZŠ a MŠ Štefcova HK 6408
3 BEZRU BEZRU ZŠ Bezručova HKZŠ Bezručova HK 6394
4 ČERNI ČERNI ZŠ a MŠ ČernilovZŠ a MŠ Černilov 6305
5 GOČÁR GOČÁR ZŠ a MŠ J. Gočára HKZŠ a MŠ J. Gočára HK 6267
6 PLOTI PLOTI ZŠ a MŠ Plotiště HKZŠ a MŠ Plotiště HK 6262
7 HORÁK HORÁK ZŠ M. Horákové HKZŠ M. Horákové HK 5788
8 KUKLE KUKLE ZŠ a MŠ Kukleny HKZŠ a MŠ Kukleny HK 5641
9 LIBČA LIBČA ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 4501
Celkem 54 závodníků
čtyřboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 98 ZŠ a MŠ Štefcova HKZŠ a MŠ Štefcova HK 2002
2 Martina LoskotováMartina Loskotová 98 ZŠ a MŠ Kukleny HKZŠ a MŠ Kukleny HK 1707
3 Kristýna HudečkováKristýna Hudečková 99 ZŠ Sever HKZŠ Sever HK 1663
4 Barbora StrunováBarbora Strunová 98 ZŠ a MŠ Štefcova HKZŠ a MŠ Štefcova HK 1647
5 Miroslava MytryukMiroslava Mytryuk 98 ZŠ M. Horákové HKZŠ M. Horákové HK 1641
6 Michaela MartinkováMichaela Martinková 98 ZŠ a MŠ Plotiště HKZŠ a MŠ Plotiště HK 1600
7 Markéta LukšíkováMarkéta Lukšíková 99 ZŠ M. Horákové HKZŠ M. Horákové HK 1574
8 Kateřina VáclavkováKateřina Václavková 98 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 1559
9 Adéla SilbernáglováAdéla Silbernáglová 97 ZŠ M. Horákové HKZŠ M. Horákové HK 1549
10 Tereza StaráTereza Stará 98 ZŠ Sever HKZŠ Sever HK 1533
11 Dita AimováDita Aimová 97 ZŠ a MŠ Plotiště HKZŠ a MŠ Plotiště HK 1520
12 Adéla KolkováAdéla Kolková 99 ZŠ a MŠ Štefcova HKZŠ a MŠ Štefcova HK 1475
13 Kateřina ChlubnováKateřina Chlubnová 97 ZŠ Sever HKZŠ Sever HK 1460
14 Adéla TobiškováAdéla Tobišková 99 ZŠ a MŠ Plotiště HKZŠ a MŠ Plotiště HK 1451
15 Linda ŠarounováLinda Šarounová 98 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 1432
16 Andrea HořínkováAndrea Hořínková 99 ZŠ M. Horákové HKZŠ M. Horákové HK 1407
17 Klára PůlpánováKlára Půlpánová 99 ZŠ a MŠ Plotiště HKZŠ a MŠ Plotiště HK 1396
18 Tereza Řehořová Tereza Řehořová 98 ZŠ a MŠ Štefcova HKZŠ a MŠ Štefcova HK 1395
19 Anežka KubiasováAnežka Kubiasová 98 ZŠ a MŠ Kukleny HKZŠ a MŠ Kukleny HK 1347
20 Karolína BartákováKarolína Bartáková 97 ZŠ a MŠ Štefcova HKZŠ a MŠ Štefcova HK 1303
21 Karolína SmetanováKarolína Smetanová 98 ZŠ a MŠ Kukleny HKZŠ a MŠ Kukleny HK 1278
22 Veronika GřonkováVeronika Gřonková 99 ZŠ Sever HKZŠ Sever HK 1273
23 Aneta Červená Aneta Červená 97 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 1204
24 Lucie VozandychováLucie Vozandychová 99 ZŠ Sever HKZŠ Sever HK 1176
25 Lucie RiedlováLucie Riedlová 97 ZŠ a MŠ ČernilovZŠ a MŠ Černilov 1166
26 Veronika RyskováVeronika Rysková 97 ZŠ a MŠ Kukleny HKZŠ a MŠ Kukleny HK 1119
27 Michaela HanušováMichaela Hanušová 98 ZŠ a MŠ Plotiště HKZŠ a MŠ Plotiště HK 1098
28 Klára MatysováKlára Matysová 99 ZŠ M. Horákové HKZŠ M. Horákové HK 1093
29 Michaela KamenickáMichaela Kamenická 97 ZŠ a MŠ Kukleny HKZŠ a MŠ Kukleny HK 1084
30 Tereza MičiakováTereza Mičiaková 98 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 1050
31 Lucie VodičkováLucie Vodičková 98 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 0993
32 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 99 ZŠ a MŠ ČernilovZŠ a MŠ Černilov 0898
33 Šárka MokráŠárka Mokrá 98 ZŠ a MŠ ČernilovZŠ a MŠ Černilov 0768
34 Zuzana VolejníkováZuzana Volejníková 99 ZŠ a MŠ ČernilovZŠ a MŠ Černilov 0660
35 Gabriela PanákováGabriela Panáková 99 ZŠ a MŠ ČernilovZŠ a MŠ Černilov 0577
1 ŠTEFC ŠTEFC ZŠ a MŠ Štefcova HKZŠ a MŠ Štefcova HK 6530.0
2 HORÁK HORÁK ZŠ M. Horákové HKZŠ M. Horákové HK 6180.0
3 PLOTI PLOTI ZŠ a MŠ Plotiště HKZŠ a MŠ Plotiště HK 5974.0
4 SEVER SEVER ZŠ Sever HKZŠ Sever HK 5973.0
5 KUKLE KUKLE ZŠ a MŠ Kukleny HKZŠ a MŠ Kukleny HK 5458.0
6 LIBČA LIBČA ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 5250.0
7 ČERNI ČERNI ZŠ a MŠ ČernilovZŠ a MŠ Černilov 3496.0
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Koldinská T. 2002 (08.74/635-4.69/477-07.73/382-2:45.77/508)

Loskotová M. 1707 (08.80/618-4.70/479-07.82/388-3:17.25/222)

Hudečková K. 1663 (09.11/538-3.71/244-47.79/452-2:53.39/429)

Strunová B. 1647 (08.93/584-1.35/460-35.12/296-3:06.53/307)

Mytryuk M. 1641 (08.82/613-4.07/324-07.25/351-3:01.37/353)

Martinková M. 1600 (08.59/676-3.97/301-08.11/406-3:17.90/217)

Lukšíková M. 1574 (09.04/556-3.80/263-44.05/405-3:01.65/350)

Václavková K. 1559 (09.42/463-1.25/359-41.55/374-3:00.20/363)

Silbernáglová A. 1549 (09.33/484-1.30/409-07.63/375-3:09.58/281)

Stará T. 1533 (09.10/541-3.72/246-06.66/313-2:52.98/433)

Aimová D. 1520 (09.60/422-1.30/409-46.80/439-3:13.51/250)

Kolková A. 1475 (08.69/648-4.01/310-06.40/297-3:17.39/220)

Chlubnová K. 1460 (09.53/438-1.25/359-07.53/369-3:08.10/294)

Tobišková A. 1451 (09.29/494-1.37/481-25.52/183-3:08.15/293)

Šarounová L. 1432 (09.23/509-3.86/276-42.58/387-3:12.27/260)

Hořínková A. 1407 (09.42/463-1.20/312-41.43/373-3:12.35/259)

Půlpánová K. 1396 (09.52/440-1.30/409-07.64/376-3:24.55/171)

Řehořová . 1395 (09.34/482-1.25/359-28.35/216-3:02.93/338)

Kubiasová A. 1347 (09.33/484-1.30/409-28.82/221-3:15.77/233)

Bartáková K. 1303 (09.20/516-3.36/172-44.07/405-3:18.87/210)

Smetanová K. 1278 (09.40/468-1.25/359-24.57/172-3:09.89/279)

Gřonková V. 1273 (09.53/438-1.25/359-06.58/308-3:24.99/168)

Červená . 1204 (09.28/496-3.98/303-06.41/297-3:35.19/108)

Vozandychová L. 1176 (09.75/389-3.31/163-40.13/357-3:11.32/267)

Riedlová L. 1166 (09.93/350-1.25/359-04.73/191-3:11.43/266)

Rysková V. 1119 (09.68/404-3.76/254-43.41/397-3:44.50/64)

Hanušová M. 1098 (09.46/454-3.42/184-34.89/293-3:25.09/167)

Matysová K. 1093 (09.62/417-/-41.71/376-3:07.32/300)

Kamenická M. 1084 (10.22/293-3.42/184-07.66/377-3:16.09/230)

Mičiaková T. 1050 (09.23/509-1.20/312-05.33/229-/)

Vodičková L. 993 (10.12/312-3.39/178-45.69/425-3:41.30/78)

Navrátilová B. 898 (09.72/395-3.82/267-05.44/236-/)

Mokrá Š. 768 (09.97/342-1.15/266-15.79/75-3:39.90/85)

Volejníková Z. 660 (10.21/295-3.09/122-30.63/243-/)

Panáková G. 577 (09.95/346-3.02/110-19.01/110-4:02.42/11)
Celkem 42 závodníků