výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I.kolo utkání krajského přeboru družstev a jednotlivců mladšího žactva

Nové Město nad Metují (15. - 15. 5. 2013)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik BohataDominik Bohata 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.69 11.00
2 Adam NovotnýAdam Novotný 00 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 08.76 9.00
3 Šimon PodhorskýŠimon Podhorský 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.84 7.00
4 Nikolas ErbenNikolas Erben 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.01 4.00
MB Šimon DrašarŠimon Drašar 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.81
MB Josef HorákJosef Horák 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.11
MB Josef MrázekJosef Mrázek 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.16
MB David JanouchDavid Janouch 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.27
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 15.5.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FialaJakub Fiala 01 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 08.79 8.00
2 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.92 6.00
3 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.67 5.00
4 Denis RajsnerDenis Rajsner 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.17 3.00
5 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.57 2.00
6 Jakub FléglJakub Flégl 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.67 1.00
7 Kryštof KučeraKryštof Kučera 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 12.08
8 Antonín MosteckýAntonín Mostecký 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 12.15
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.62 11.00
2 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.75 9.00
3 Barbora HajnyšováBarbora Hajnyšová 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.09 8.00
4 Lucie KazdováLucie Kazdová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.84 0.50
5 Tereza VlčkováTereza Vlčková 00 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 10.99
MB Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.47
MB Kateřina TulkováKateřina Tulková 00 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.12
MB Michaela SmutnáMichaela Smutná 00 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.29
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 15.5.2013) Vítr: -3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla VondráškováAdéla Vondrášková 00 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 09.39 7.00
2 Nela KozákováNela Kozáková 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.44 6.00
3 Anna SkořepováAnna Skořepová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.61 4.00
4 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 00 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 09.66 3.00
5 Tereza ChytráčkováTereza Chytráčková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.26
6 Kateřina FettersováKateřina Fettersová 01 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 11.14
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 15.5.2013) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára PeškováKlára Pešková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.68 2.00
2 Rosa Teresa CarlinoRosa Teresa Carlino 01 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 09.86
3 Lenka MrhováLenka Mrhová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.99
4 Tereza HrdinováTereza Hrdinová 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.18
5 Tereza WeinlichováTereza Weinlichová 01 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 10.78
6 Nela ŘehořováNela Řehořová 01 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 10.95
MB Eliška PtáčkováEliška Ptáčková 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.25
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 15.5.2013) Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.50 5.00
2 Barbora JirouskováBarbora Jirousková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.84 0.50
3 Sára ErbenováSára Erbenová 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.28
4 Ludmila PaďourováLudmila Paďourová 02 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 10.31
5 Karolína NoskováKarolína Nosková 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.78
6 Tereza RýdlováTereza Rýdlová 01 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 10.98
7 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.35
8 Jana ŠpatenkováJana Špatenková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.41
Celkem 8 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik BohataDominik Bohata 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 49.19 9.00
2 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 58.04 5.00
3 Nicolas UlrichNicolas Ulrich 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 59.19 2.00
MB David JanouchDavid Janouch 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 47.98
MB Josef HorákJosef Horák 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 53.11
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PodhorskýŠimon Podhorský 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 48.31 11.00
2 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 57.46 6.00
3 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 59.01 3.00
MB Josef MrázekJosef Mrázek 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 52.04
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel ZahálkaPavel Zahálka 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 55.56 8.00
2 Jakub VávraJakub Vávra 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 56.44 7.00
3 Vojtěch MervartVojtěch Mervart 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 58.88 4.00
4 Simon RajsnerSimon Rajsner 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 67.70 1.00
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 49.94 11.00
2 Dominika HorníkováDominika Horníková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 51.89 9.00
3 Markéta KeprtováMarkéta Keprtová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 52.66 7.00
4 Sára AdamcováSára Adamcová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.73 5.00
5 Monika FišerováMonika Fišerová 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 55.34 1.00
6 Marie SedláčkováMarie Sedláčková 01 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 62.09
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KaiserováMarkéta Kaiserová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 51.92 8.00
2 Katarína BalážováKatarína Balážová 00 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 54.19 3.00
3 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 55.86
4 Natálie PourováNatálie Pourová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 56.41
5 Tereza KloučkováTereza Kloučková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 56.79
6 Lucie KunartováLucie Kunartová 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 68.53
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KořénkováTereza Kořénková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.07 6.00
2 Lenka MrhováLenka Mrhová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.96 4.00
3 Barbora JirouskováBarbora Jirousková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 54.34 2.00
4 Klára NovákováKlára Nováková 03 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 61.62
5 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 61.68
6 Karolína NoskováKarolína Nosková 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 62.89
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub JezdinskýJakub Jezdinský 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:40.15 11.00
2 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:45.16 9.00
3 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:53.51 8.00
4 Vojtěch MervartVojtěch Mervart 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:56.47 7.00
5 Daniel JankovičDaniel Jankovič 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:09.53 6.00
6 Matouš HojnýMatouš Hojný 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:16.75 5.00
MB Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:43.44
MB Štěpán MatějůŠtěpán Matějů 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:45.72
MB Václav HájekVáclav Hájek 00 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:46.05
MB Kryštof HarantKryštof Harant 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:48.40
MB Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:07.09
MB Jakub LádJakub Lád 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:11.80
Poznámky:
KPJ KHKAS 1. Jezdinský Jakub HKRAL 2. Vosáhlo Vít TRUTN 3. Petiška Vojtěch JAROM
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:37.77 11.00
2 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:50.50 9.00
3 Aneta KořánováAneta Kořánová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:51.32 8.00
4 Magdalena FišerováMagdalena Fišerová 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:08.02 6.00
5 Tereza ChytráčkováTereza Chytráčková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:14.98 4.00
6 Katarína BalážováKatarína Balážová 00 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 3:18.52 1.00
7 Dana HabrováDana Habrová 00 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 3:44.78
MB Lenka RozínkováLenka Rozínková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:42.85
MB Denisa VaculováDenisa Vaculová 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:45.72
MB Veronika MúllerováVeronika Múllerová 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:53.60
Poznámky:
KPJ KH KAS 1. Jebavá Kateřina DVKRA 2. Rozínková Lenka DOBRU 3. Vaculová Denisa NMMET
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína VognarováKarolína Vognarová 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:03.43 7.00
2 Natálie PourováNatálie Pourová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3:10.12 5.00
3 Tereza WeinlichováTereza Weinlichová 01 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 3:16.03 3.00
4 Jana ŠpatenkováJana Špatenková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:16.47 2.00
5 Marie SedláčkováMarie Sedláčková 01 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 3:34.11
6 Kateřina FettersováKateřina Fettersová 01 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 3:36.43
7 Nela ŘehořováNela Řehořová 01 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 3:41.59
MB Sandra PeterováSandra Peterová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:50.98
MB Monika MervartováMonika Mervartová 00 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:51.42
MB Tereza HorákováTereza Horáková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 3:06.73
Celkem 10 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.42 11.00
2 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.13 9.00
3 Pavel ZahálkaPavel Zahálka 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.43 6.00
4 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.45 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 15.5.2013) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik BohataDominik Bohata 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.02 8.00
2 Matěj PikolaMatěj Pikola 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.94 7.00
3 Nicolas UlrichNicolas Ulrich 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.83 4.00
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika HorníkováDominika Horníková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 12.02 8.00
2 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.40 7.00
3 Tereza KořénkováTereza Kořénková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.72 5.00
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 15.5.2013) Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BednářováAneta Bednářová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 11.03 11.00
2 Markéta KaiserováMarkéta Kaiserová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 11.14 9.00
3 Tereza HulíkováTereza Hulíková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 12.59 6.00
MB Veronika MúllerováVeronika Múllerová 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13.44
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žcm- Bělík, Šponer, Hřivna, Hovorka Žcm- Bělík, Šponer, Hřivna, Hovorka TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 37.38 11.00
2 Žcm- Jankovič, Šotola, Zahálka, Ulrich Žcm- Jankovič, Šotola, Zahálka, Ulrich TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 39.67 9.00
3 Žcm- Hojný D., Hojný M., Paták, Flégl Žcm- Hojný D., Hojný M., Paták, Flégl TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 41.56 8.00
MB Žcm- Lád, Šantoch, Matějů, Vosáhlo Žcm- Lád, Šantoch, Matějů, Vosáhlo TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 37.74
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žkm- Coufalová, Hlávková, Kořánová, Svobodová Žkm- Coufalová, Hlávková, Kořánová, Svobodová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 35.62 11.00
2 Žkm- B Bartoňová, Nosková, Kozáková, Pourová Žkm- B Bartoňová, Nosková, Kozáková, Pourová TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 37.23 9.00
3 Žkm- A Tůmová, Jebavá, Kaiserová, Skořepová Žkm- A Tůmová, Jebavá, Kaiserová, Skořepová TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 37.65 8.00
4 Žkm- A Weinlichová, Vondrášková, Carlino, Procházková A. Žkm- A Weinlichová, Vondrášková, Carlino, Procházková A. SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 37.69 7.00
5 Žkm- Vojtěchová, Chytráčková, Erbenová, Vognarová Žkm- Vojtěchová, Chytráčková, Erbenová, Vognarová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 41.57 6.00
Žkm- B Volhejnová, Korcová, Balážová, Procházková K. Žkm- B Volhejnová, Korcová, Balážová, Procházková K. SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod DNF
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 1.35 11.00
2 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 1.35 9.00
3 Matěj PikolaMatěj Pikola
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.25 8.00
4 David HřivnaDavid Hřivna
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 1.10 7.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adéla LinkováAdéla Linková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 1.45 11.00
2 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.39 9.00
3 Aneta BednářováAneta Bednářová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 1.33 8.00
4 Barbora HajnyšováBarbora Hajnyšová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 1.33 7.00
5 Adéla SvobodováAdéla Svobodová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.30 6.00
6 Jana HolubcováJana Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 1.30 5.00
7 Monika FišerováMonika Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 1.25 4.00
8 Tereza HulíkováTereza Hulíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 1.20 3.00
10 Adéla ProcházkováAdéla Procházková
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
00 1.20 2.00
10 Klára PeškováKlára Pešková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 1.15 1.00
11 Nikola VolhejnováNikola Volhejnová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
00 1.05
12 Karolína VognarováKarolína Vognarová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 1.00
MB Michaela SmutnáMichaela Smutná
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
00 1.30
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub FialaJakub Fiala
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
01 4.95 11.00
2 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 4.84 9.00
3 Adam NovotnýAdam Novotný
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
00 4.68 8.00
4 Filip BlatníkFilip Blatník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 4.49 7.00
5 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 4.34 6.00
6 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 4.05 5.00
7 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 3.99 4.00
8 Michal BlažekMichal Blažek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3.88 3.00
9 Jakub MikyskaJakub Mikyska
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.88 2.00
10 Daniel HojnýDaniel Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.77 1.00
11 Jan ŠponerJan Šponer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 3.67
12 Daniel JankovičDaniel Jankovič
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3.21
13 Denis RajsnerDenis Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.20
14 Jakub FléglJakub Flégl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.13
15 Alexander PatákAlexander Paták
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.09
16 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.04
17 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 2.86
18 Kryštof KučeraKryštof Kučera
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 2.37
MB Šimon DrašarŠimon Drašar
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 4.58
MB Matěj ProuzaMatěj Prouza
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 3.50
MB Kryštof HarantKryštof Harant
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 3.42
Poznámky/pokusy:
" KJ KHKAS 1. Fiala Jakub DCOST 2. Halíř Pavel HKRAL 3. Novotný Adam DCOST
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta BednářováAneta Bednářová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 4.58 11.00
2 Jana HolubcováJana Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 4.53 9.00
3 Barbora HajnyšováBarbora Hajnyšová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 4.29 8.00
4 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 4.28 7.00
5 Tereza HulíkováTereza Hulíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 4.04 6.00
6 Dominika HorníkováDominika Horníková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 4.00 5.00
7 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.98 4.00
8 Adéla VondráškováAdéla Vondrášková
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
00 3.91 3.00
9 Rosa Teresa CarlinoRosa Teresa Carlino
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
01 3.85 2.00
10 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
00 3.76 1.00
11 Barbora JirouskováBarbora Jirousková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 3.69
12 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 3.63
13 Ludmila PaďourováLudmila Paďourová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
02 3.49
14 Lucie KazdováLucie Kazdová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3.30
15 Nela KozákováNela Kozáková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 3.28
16 Tereza HrdinováTereza Hrdinová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 3.23
17 Dana HabrováDana Habrová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
00 3.19
18 Lenka MrhováLenka Mrhová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3.08
19 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.04
20 Tereza RýdlováTereza Rýdlová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
01 3.00
Sára AdamcováSára Adamcová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3.00
22 Tereza KloučkováTereza Kloučková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 2.94
23 Petra TataiováPetra Tataiová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
00 2.70
24 Jana ŠpatenkováJana Špatenková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 2.68
MB Kateřina TulkováKateřina Tulková
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
00 4.35
MB Eliška PtáčkováEliška Ptáčková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 3.29
Nikola NoskováNikola Nosková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 DNP
Poznámky/pokusy:
" KJ KHKAS 1.Bednářová Aneta DVKRA 2. Holubcová Jana SODKR 3. Tulková Kateřina DCOST
Celkem 27 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla VojtěchováAdéla Vojtěchová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 10.14 11.00
2 Adéla LinkováAdéla Linková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 10.08 9.00
3 Klára PeškováKlára Pešková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 08.42 8.00
4 Magdalena FišerováMagdalena Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 07.35 7.00
5 Adéla ProcházkováAdéla Procházková
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
00 06.95 6.00
6 Markéta KeprtováMarkéta Keprtová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 06.87 5.00
7 Nikola VolhejnováNikola Volhejnová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
00 06.77 4.00
8 Lucie KunartováLucie Kunartová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 06.24 3.00
9 Adéla KorcováAdéla Korcová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
00 06.22 2.00
10 Klára NovákováKlára Nováková
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
03 04.90 1.00
Tereza VlčkováTereza Vlčková
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
00 04.90
Anežka BartoňováAnežka Bartoňová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 DNP
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej PorubekOndřej Porubek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 09.26 11.00
2 Jakub JezdinskýJakub Jezdinský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 09.22 9.00
3 Šimon PodhorskýŠimon Podhorský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 07.90 8.00
4 Jakub MikyskaJakub Mikyska
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 06.75 7.00
5 Simon ŠotolaSimon Šotola
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 06.74 6.00
6 Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 06.71 5.00
Celkem 6 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 51.40 11.00
2 Jakub JezdinskýJakub Jezdinský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 51.02 9.00
3 Ondřej PorubekOndřej Porubek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 48.30 8.00
4 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 46.62 7.00
5 Filip BlatníkFilip Blatník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 43.62 6.00
6 Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 42.55 5.00
7 Matěj PikolaMatěj Pikola
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 42.16 4.00
8 Jakub VávraJakub Vávra
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 39.56 3.00
9 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 38.14 2.00
10 Michal BlažekMichal Blažek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 36.45 1.00
11 Jan ŠponerJan Šponer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 35.52
12 Jakub MikyskaJakub Mikyska
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 34.66
13 Simon ŠotolaSimon Šotola
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 31.44
14 David HřivnaDavid Hřivna
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 31.34
15 Vojtěch MervartVojtěch Mervart
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 29.24
16 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 29.08
17 Denis RajsnerDenis Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 28.92
18 Alexander PatákAlexander Paták
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 26.14
19 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 25.86
20 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 24.72
21 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 23.76
22 Antonín MosteckýAntonín Mostecký
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 22.07
23 Matouš HojnýMatouš Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 21.97
24 Kryštof KučeraKryštof Kučera
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 18.96
MB Štěpán MatějůŠtěpán Matějů
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 35.72
MB Václav HájekVáclav Hájek
TJ DobruškaTJ Dobruška
00 35.40
MB Šimon DrašarŠimon Drašar
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 30.10
Poznámky/pokusy:
" KJ KHKAS 1. Špicar Miroslav DCOST 2. Jezdinský Jakub HKRAL 3. Porubek Ondřej JAROM
Celkem 27 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla LinkováAdéla Linková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 57.90 11.00
2 Anežka BartoňováAnežka Bartoňová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 52.70 9.00
3 Adéla VojtěchováAdéla Vojtěchová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 39.50 8.00
4 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 37.14 7.00
5 Tereza KořénkováTereza Kořénková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 36.86 6.00
6 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 36.85 5.00
7 Markéta KeprtováMarkéta Keprtová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 33.75 4.00
8 Anna SkořepováAnna Skořepová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 33.38 3.00
9 Tereza HrdinováTereza Hrdinová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 33.02 2.00
10 Magdalena FišerováMagdalena Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 32.12 1.00
11 Monika FišerováMonika Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 31.60
12 Adéla KorcováAdéla Korcová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
00 30.30
13 Aneta KořánováAneta Kořánová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 28.00
14 Lucie KazdováLucie Kazdová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 26.05
15 Sára AdamcováSára Adamcová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 24.60
16 Petra TataiováPetra Tataiová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
00 23.45
17 Tereza KloučkováTereza Kloučková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 23.14
18 Lucie KunartováLucie Kunartová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 15.25
Poznámky/pokusy:
" KJ KHKAS 1. Linková Adéla DVKRA 2. Bartoňová Anežka DVKRA 3. Vojtěchová Adéla SODKR
Celkem 18 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 201.00
2 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 095.00
3 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 070.00
4 DCOST DCOST Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 063.00
Poznámky:
HLavní body po 1.kole:
HKRAL 4
JAROM 3
SODKR 2
DCOST 1
Stav po: výška, 60 m, 800 m, kriket, 60 m př., dálka, 300 m, koule 3kg, 4x60 m, 60 m, 60 m př., 300 m, 300 m
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 178.00
2 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 136.50
3 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 119.50
4 PLHOV PLHOV SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 045.00
Poznámky:
Hlavní body po 1.kole:
DVKRA 5
HKRAL 4
SODKR 3
PLHOV 2
NPAKA -1
Stav po: 60 m, kriket, dálka, 800 m, 60 m př., výška, koule 2kg, 300 m, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 800 m, 60 m př., 300 m, 300 m
Celkem 4 závodníků