výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I.kolo utkání krajského přeboru družstev a jednotlivců mladšího žactva

Nové Město nad Metují (15. - 15. 5. 2013)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub JezdinskýJakub Jezdinský 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:40.15 11.00
2 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:45.16 9.00
3 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:53.51 8.00
4 Vojtěch MervartVojtěch Mervart 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:56.47 7.00
5 Daniel JankovičDaniel Jankovič 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:09.53 6.00
6 Matouš HojnýMatouš Hojný 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:16.75 5.00
MB Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:43.44
MB Štěpán MatějůŠtěpán Matějů 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:45.72
MB Václav HájekVáclav Hájek 00 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:46.05
MB Kryštof HarantKryštof Harant 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:48.40
MB Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:07.09
MB Jakub LádJakub Lád 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:11.80
Poznámky:
KPJ KHKAS 1. Jezdinský Jakub HKRAL 2. Vosáhlo Vít TRUTN 3. Petiška Vojtěch JAROM
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:37.77 11.00
2 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:50.50 9.00
3 Aneta KořánováAneta Kořánová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:51.32 8.00
4 Magdalena FišerováMagdalena Fišerová 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:08.02 6.00
5 Tereza ChytráčkováTereza Chytráčková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:14.98 4.00
6 Katarína BalážováKatarína Balážová 00 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 3:18.52 1.00
7 Dana HabrováDana Habrová 00 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 3:44.78
MB Lenka RozínkováLenka Rozínková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:42.85
MB Denisa VaculováDenisa Vaculová 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:45.72
MB Veronika MúllerováVeronika Múllerová 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:53.60
Poznámky:
KPJ KH KAS 1. Jebavá Kateřina DVKRA 2. Rozínková Lenka DOBRU 3. Vaculová Denisa NMMET
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína VognarováKarolína Vognarová 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:03.43 7.00
2 Natálie PourováNatálie Pourová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3:10.12 5.00
3 Tereza WeinlichováTereza Weinlichová 01 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 3:16.03 3.00
4 Jana ŠpatenkováJana Špatenková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:16.47 2.00
5 Marie SedláčkováMarie Sedláčková 01 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 3:34.11
6 Kateřina FettersováKateřina Fettersová 01 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 3:36.43
7 Nela ŘehořováNela Řehořová 01 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 3:41.59
MB Sandra PeterováSandra Peterová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:50.98
MB Monika MervartováMonika Mervartová 00 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:51.42
MB Tereza HorákováTereza Horáková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 3:06.73
Celkem 10 závodníků