výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I.kolo utkání krajského přeboru družstev a jednotlivců mladšího žactva

Nové Město nad Metují (15. - 15. 5. 2013)

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub FialaJakub Fiala
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
01 4.95 11.00
2 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 4.84 9.00
3 Adam NovotnýAdam Novotný
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
00 4.68 8.00
4 Filip BlatníkFilip Blatník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 4.49 7.00
5 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 4.34 6.00
6 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 4.05 5.00
7 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 3.99 4.00
8 Michal BlažekMichal Blažek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3.88 3.00
9 Jakub MikyskaJakub Mikyska
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.88 2.00
10 Daniel HojnýDaniel Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.77 1.00
11 Jan ŠponerJan Šponer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 3.67
12 Daniel JankovičDaniel Jankovič
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3.21
13 Denis RajsnerDenis Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.20
14 Jakub FléglJakub Flégl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.13
15 Alexander PatákAlexander Paták
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.09
16 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.04
17 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 2.86
18 Kryštof KučeraKryštof Kučera
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 2.37
MB Šimon DrašarŠimon Drašar
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 4.58
MB Matěj ProuzaMatěj Prouza
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 3.50
MB Kryštof HarantKryštof Harant
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 3.42
Poznámky/pokusy:
" KJ KHKAS 1. Fiala Jakub DCOST 2. Halíř Pavel HKRAL 3. Novotný Adam DCOST
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta BednářováAneta Bednářová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 4.58 11.00
2 Jana HolubcováJana Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 4.53 9.00
3 Barbora HajnyšováBarbora Hajnyšová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 4.29 8.00
4 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 4.28 7.00
5 Tereza HulíkováTereza Hulíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 4.04 6.00
6 Dominika HorníkováDominika Horníková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 4.00 5.00
7 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.98 4.00
8 Adéla VondráškováAdéla Vondrášková
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
00 3.91 3.00
9 Rosa Teresa CarlinoRosa Teresa Carlino
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
01 3.85 2.00
10 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
00 3.76 1.00
11 Barbora JirouskováBarbora Jirousková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 3.69
12 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 3.63
13 Ludmila PaďourováLudmila Paďourová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
02 3.49
14 Lucie KazdováLucie Kazdová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3.30
15 Nela KozákováNela Kozáková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 3.28
16 Tereza HrdinováTereza Hrdinová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 3.23
17 Dana HabrováDana Habrová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
00 3.19
18 Lenka MrhováLenka Mrhová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3.08
19 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.04
20 Tereza RýdlováTereza Rýdlová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
01 3.00
Sára AdamcováSára Adamcová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3.00
22 Tereza KloučkováTereza Kloučková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 2.94
23 Petra TataiováPetra Tataiová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
00 2.70
24 Jana ŠpatenkováJana Špatenková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 2.68
MB Kateřina TulkováKateřina Tulková
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
00 4.35
MB Eliška PtáčkováEliška Ptáčková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 3.29
Nikola NoskováNikola Nosková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 DNP
Poznámky/pokusy:
" KJ KHKAS 1.Bednářová Aneta DVKRA 2. Holubcová Jana SODKR 3. Tulková Kateřina DCOST
Celkem 27 závodníků