výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I.kolo utkání krajského přeboru družstev a jednotlivců mladšího žactva

Nové Město nad Metují (15. - 15. 5. 2013)

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik BohataDominik Bohata 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 49.19 9.00
2 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 58.04 5.00
3 Nicolas UlrichNicolas Ulrich 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 59.19 2.00
MB David JanouchDavid Janouch 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 47.98
MB Josef HorákJosef Horák 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 53.11
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PodhorskýŠimon Podhorský 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 48.31 11.00
2 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 57.46 6.00
3 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 59.01 3.00
MB Josef MrázekJosef Mrázek 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 52.04
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel ZahálkaPavel Zahálka 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 55.56 8.00
2 Jakub VávraJakub Vávra 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 56.44 7.00
3 Vojtěch MervartVojtěch Mervart 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 58.88 4.00
4 Simon RajsnerSimon Rajsner 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 67.70 1.00
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 49.94 11.00
2 Dominika HorníkováDominika Horníková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 51.89 9.00
3 Markéta KeprtováMarkéta Keprtová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 52.66 7.00
4 Sára AdamcováSára Adamcová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.73 5.00
5 Monika FišerováMonika Fišerová 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 55.34 1.00
6 Marie SedláčkováMarie Sedláčková 01 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 62.09
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KaiserováMarkéta Kaiserová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 51.92 8.00
2 Katarína BalážováKatarína Balážová 00 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 54.19 3.00
3 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 55.86
4 Natálie PourováNatálie Pourová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 56.41
5 Tereza KloučkováTereza Kloučková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 56.79
6 Lucie KunartováLucie Kunartová 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 68.53
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KořénkováTereza Kořénková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.07 6.00
2 Lenka MrhováLenka Mrhová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.96 4.00
3 Barbora JirouskováBarbora Jirousková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 54.34 2.00
4 Klára NovákováKlára Nováková 03 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 61.62
5 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 61.68
6 Karolína NoskováKarolína Nosková 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 62.89
Celkem 6 závodníků