výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň

Ostrava (9. 6. 2013)

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4:41.12
2 Sergej TkachSergej Tkach 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:44.23
3 Matěj OsičkaMatěj Osička 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:47.63
4 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK HraniceSK Hranice 4:56.04
5 Jakub RichterJakub Richter 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:01.28
6 Martin FojtíkMartin Fojtík 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 5:08.38
7 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6:07.62
Jiří PodešvaJiří Podešva 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla ŠafářováAdéla Šafářová 98 JAC BrnoJAC Brno 4:55.97
2 Tereza GrowkováTereza Growková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:56.46
3 Petra PavláskováPetra Pavlásková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:00.63
4 Alexandra SalamonováAlexandra Salamonová 98 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 5:03.81
5 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 99 AK ŠternberkAK Šternberk 5:10.65
6 Julie RampírováJulie Rampírová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:13.87
7 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:26.27
8 Dagmar DvořákováDagmar Dvořáková 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5:31.54
9 Klára HolzeplováKlára Holzeplová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:39.01
10 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK ŠternberkAK Šternberk 5:43.58
11 Dominika MaláDominika Malá 98 JAC BrnoJAC Brno 5:46.01
12 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 6:00.25
13 Ludmila PompováLudmila Pompová 98 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6:07.69
Celkem 13 závodníků