Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň
Ostrava (9. 6. 2013)skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (ne, 9.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK Zlín |
98 | 3.80 | ||||||||||||||||
2 |
Filip SamuelFilip Samuel
AK Olomouc |
98 | 3.35 | ||||||||||||||||
3 |
David KrálDavid Král
AK Bohumín, o.s. |
98 | 2.90 | ||||||||||||||||
4 |
Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva Břeclav |
99 | 2.75 | ||||||||||||||||
5 |
Vojtěch HořínekVojtěch Hořínek
TJ Sokol Opava |
98 | 2.60 | ||||||||||||||||
6 |
Jiří MahdalíkJiří Mahdalík
AK PSK Zlín |
98 | 2.40 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok o tyči - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 9.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Denisa JírůDenisa Jírů
SSK Vítkovice |
94 | 3.15 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok o tyči - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 9.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC Čejkovice |
99 | 2.90 | ||||||||||||||||
2 |
Veronika KovačechováVeronika Kovačechová
SSK Vítkovice |
98 | 2.80 | ||||||||||||||||
3 |
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK Zlín |
99 | 2.80 | ||||||||||||||||
4 |
Hana KlimentováHana Klimentová
TJ Sokol Opava |
98 | 2.70 | ||||||||||||||||
5 |
Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
JAC Brno |
98 | 2.60 | ||||||||||||||||
6 |
Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
AK PSK Zlín |
00 | 2.50 | ||||||||||||||||
7= |
Kateřina IvičičováKateřina Ivičičová
AC Čejkovice |
99 | 2.30 | ||||||||||||||||
7= |
Petra ŠčerbováPetra Ščerbová
TJ TŽ Třinec |
98 | 2.30 | ||||||||||||||||
9 |
Vendula HanákováVendula Hanáková
AK PSK Zlín |
00 | 2.30 | ||||||||||||||||
10 |
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
SSK Vítkovice |
01 | 2.10 | ||||||||||||||||
11 |
Eva UrbáškováEva Urbášková
AK PSK Zlín |
99 | 2.10 | ||||||||||||||||
12 |
Veronika SabelováVeronika Sabelová
TJ TŽ Třinec |
98 | 2.10 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |