Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň

Ostrava (9. 6. 2013)

4 x 300 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Fluxa, Stankuš, Kotásek, Hoffmann Fluxa, Stankuš, Kotásek, Hoffmann SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:38.95
2 Jelen, Parikrupa, Salamon, Fójcik Jelen, Parikrupa, Salamon, Fójcik TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 2:40.25
3 Zeman, Osolsobě Jan, Osolsobě Jiří, Urban Zeman, Osolsobě Jan, Osolsobě Jiří, Urban Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:47.15
4 Hrabovský, Jasný, Kundrát, Odstrčil Hrabovský, Jasný, Kundrát, Odstrčil SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:47.96
Lorenčič, Lukša, Valášek, Vácha Lorenčič, Lukša, Valášek, Vácha TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNP
Osička, Vodák, Kukliš, Veselý Osička, Vodák, Kukliš, Veselý TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 6 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Výletová, Průdková, Sekerková, Kušinová Výletová, Průdková, Sekerková, Kušinová Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2:57.32
2 Benčová, Bencová, Krtková, Rašková Benčová, Bencová, Krtková, Rašková TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:57.92
3 Komínková, Hönigová V., Hönigová P., Blanářová Komínková, Hönigová V., Hönigová P., Blanářová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:01.16
4 Filali, Vrtělová, Suchá, Konečná Filali, Vrtělová, Suchá, Konečná JAC BrnoJAC Brno 3:04.32
5 Machová, Freibergerová, Heřmánková, Jeřábková Machová, Freibergerová, Heřmánková, Jeřábková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3:13.74
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Furišová, Sásová, Janulíková, Lančová Furišová, Sásová, Janulíková, Lančová AK ŠternberkAK Šternberk 3:02.54
2 Novotná, Dvořáková, Urbanová, Strnadová Novotná, Dvořáková, Urbanová, Strnadová Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3:06.17
3 Heimová, Křížková, Navrátilová, Ohnoutková Heimová, Křížková, Navrátilová, Ohnoutková AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3:10.07
4 Havlíková, Křížová, Pompová, Baranová Havlíková, Křížová, Pompová, Baranová TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3:16.09
Celkem 4 závodníků