Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oblastní přebor družstev staršího žactva, Moravskoslezský kraj, 3. kolo

Ostrava (18. 6. 2013)

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ValášekJakub Valášek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
98 5.83 11.00
2 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 5.67 9.00
3 Jan VáchaJan Vácha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 5.51 8.00
4 Jonáš KolašínJonáš Kolašín
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 5.28 7.00
5 Dominik HutákDominik Huták
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 5.22 6.00
6 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 5.22 5.00
7 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 5.05 4.00
8 Jakub DombekJakub Dombek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 4.84 3.00
9 Jan JelenJan Jelen
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 4.67 2.00
10 František DymáčekFrantišek Dymáček
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 4.67 1.00
11 Sergej TkachSergej Tkach
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 4.55
12 Ludvík SalamonLudvík Salamon
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 4.20
13 Filip KonečnýFilip Konečný
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 4.03
MB Jakub NěmecJakub Němec
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 3.94
Adam FojcikAdam Fojcik
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 DNP
Daniel KuncDaniel Kunc
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 DNP
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 5.09 11.00
2 Anežka HanouskováAnežka Hanousková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 4.80 9.00
3 Lucie BaroňováLucie Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4.77 8.00
4 Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 4.62 7.00
5 Adéla RaškováAdéla Rašková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 4.53 6.00
6 Lucie ČerveňákováLucie Červeňáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 4.44 5.00
7 Kateřina MarcinčinováKateřina Marcinčinová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4.30 4.00
8 Karolína MojeścikováKarolína Mojeściková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 4.23 3.00
9 Klára RovenskáKlára Rovenská
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 4.14 2.00
10 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.90 1.00
11 Veronika HudcováVeronika Hudcová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 3.89
12 Veronika KokešováVeronika Kokešová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 3.87
13 Patricie SýkorováPatricie Sýkorová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 3.78
14 Šárka HelusováŠárka Helusová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 3.71
15 Anežka ČernáAnežka Černá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 3.54
16 Tereza CieslarováTereza Cieslarová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 2.90
MB Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 4.56
MB Klára MynářováKlára Mynářová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 3.86
MB Denisa MiklošováDenisa Miklošová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 3.18
MB Daniela MihalíkováDaniela Mihalíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 DNP
Celkem 20 závodníků