Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oblastní přebor družstev staršího žactva, Moravskoslezský kraj, 3. kolo

Ostrava (18. 6. 2013)

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.87 11.00
2 Jan CapkoJan Capko
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.73 9.00
3= Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.67 7.50
3= Jakub ValášekJakub Valášek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
98 1.67 7.50
5 Jonáš KolašínJonáš Kolašín
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.61 6.00
6 Josef PflegerJosef Pfleger
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 1.61 5.00
7 Marek CzeczotkaMarek Czeczotka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 1.53 4.00
Jakub DombekJakub Dombek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 NM
Dominik HutákDominik Huták
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 NM
Tomáš KustvánTomáš Kustván
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 DNP
Ladislav ŠčukaLadislav Ščuka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 DNP
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 1.47 11.00
2 Markéta ŘehulkováMarkéta Řehulková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 1.47 9.00
3 Denisa HoláDenisa Holá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.47 8.00
4 Barbora PalisováBarbora Palisová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 1.43 7.00
5 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.38 6.00
6 Libuše ŠantováLibuše Šantová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.38 5.00
7 Karolína MojeścikováKarolína Mojeściková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 1.38 4.00
8= Veronika HudcováVeronika Hudcová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.33 2.50
8= Michaela TuroňováMichaela Turoňová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 1.33 2.50
10 Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.33 1.00
11 Veronika KokešováVeronika Kokešová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.33
12= Aneta MackováAneta Macková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 1.28
12= Leona ŠteffkováLeona Šteffková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 1.28
MB Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 1.54
MB Pavlína RyncarzováPavlína Ryncarzová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.47
MB Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.38
MB Johana SukeníkováJohana Sukeníková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.33
MB Jana KubováJana Kubová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 NM
Celkem 18 závodníků