Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oblastní přebor družstev staršího žactva, Moravskoslezský kraj, 3. kolo

Ostrava (18. 6. 2013)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 18.6.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.65
2 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.81
3 Jan KramolišJan Kramoliš 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.82
4 Lukáš MysliwiecLukáš Mysliwiec 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.87
5 David LorenčičDavid Lorenčič 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.01
Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Daniel MikušDaniel Mikuš 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Michal MahoušekMichal Mahoušek 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (út, 18.6.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.18
2 Matěj ŠtrbáňMatěj Štrbáň 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.19
3 Tomáš MetzTomáš Metz 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.57
4 František DymáčekFrantišek Dymáček 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.59
5 Pavel BočekPavel Boček 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.14
MB Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.77
MB Denis KubalaDenis Kubala 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.60
Dominik HutákDominik Huták 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (út, 18.6.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.65 11.00
2 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.68 9.00
3 Jan KramolišJan Kramoliš 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.92 8.00
4 David LorenčičDavid Lorenčič 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.96 7.00
5 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.15 6.00
Lukáš MysliwiecLukáš Mysliwiec 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 18.6.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠtrbáňMatěj Štrbáň 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.15 4.00
2 Tomáš MetzTomáš Metz 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.48 3.00
3 František DymáčekFrantišek Dymáček 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.86 2.00
4 Pavel BočekPavel Boček 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.08 1.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 18.6.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BorákováTereza Boráková 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.57
2 Petra JaníkováPetra Janíková 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 08.71
3 Michaela JursováMichaela Jursová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.76
4 Lucie ČervenkováLucie Červenková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.77
5 Kristýna SzotkowskáKristýna Szotkowská 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.78
6 Alžběta ValentováAlžběta Valentová 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.79
7 Anežka ČernáAnežka Černá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.00
Emilie ŠkulavíkováEmilie Škulavíková 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (út, 18.6.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.27
2 Patricie GamonováPatricie Gamonová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.37
3 Vendula VacurováVendula Vacurová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.86
4 Klára RovenskáKlára Rovenská 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.91
5 Simona FleischerováSimona Fleischerová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.11
6 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.15
7 Jana HájkováJana Hájková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.48
8 Anežka TrojanováAnežka Trojanová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.92
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (út, 18.6.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VolnáVeronika Volná 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 08.85
2 Daniela MikováDaniela Miková 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 10.09
MB Daniela MihalíkováDaniela Mihalíková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
MB Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.59
MB Helena BenčováHelena Benčová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.64
MB Kristýna ŠkanderováKristýna Škanderová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.82
MB Tereza BencováTereza Bencová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.96
Lucie VysloužilováLucie Vysloužilová 98 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (út, 18.6.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Soňa LisníkováSoňa Lisníková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.74
MB Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.78
MB Monika ČaganováMonika Čaganová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.37
MB Klára MynářováKlára Mynářová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.44
MB Aneta ŽupníkováAneta Župníková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.51
MB Krystyna ŠotkováKrystyna Šotková 01 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 09.60
MB Martina BrenišováMartina Brenišová 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.63
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (út, 18.6.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.43 11.00
2 Tereza BorákováTereza Boráková 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.46 9.00
3 Patricie GamonováPatricie Gamonová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.49 8.00
4 Petra JaníkováPetra Janíková 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 08.73 7.00
5 Lucie ČervenkováLucie Červenková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.80 6.00
6 Michaela JursováMichaela Jursová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.85 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 18.6.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna SzotkowskáKristýna Szotkowská 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.74 4.00
2 Veronika VolnáVeronika Volná 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 08.80 3.00
3 Vendula VacurováVendula Vacurová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.86 2.00
4 Alžběta ValentováAlžběta Valentová 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.92 1.00
5 Klára RovenskáKlára Rovenská 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.01
Simona FleischerováSimona Fleischerová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků