Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oblastní přebor družstev staršího žactva, Moravskoslezský kraj, 3. kolo

Ostrava (18. 6. 2013)

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 18.6.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 28.58 11.00
2 Filip BartošFilip Bartoš 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 29.68 9.00
3 Filip LukšaFilip Lukša 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 30.66 8.00
4 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 31.02 7.00
5 David KrálDavid Král 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 31.27 5.00
6 Petr PuschPetr Pusch 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 32.52 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 18.6.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim MotyčkaRadim Motyčka 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 31.17 6.00
2 Jakub DombekJakub Dombek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 34.22 3.00
Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 3 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 18.6.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie GamonováPatricie Gamonová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 31.16 11.00
2 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 31.86 9.00
3 Petra ŠčerbováPetra Ščerbová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 32.24 8.00
4 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 33.88 6.00
5 Lucie ČerveňákováLucie Červeňáková 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 34.14 5.00
6 Adéla RaškováAdéla Rašková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 34.21 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 18.6.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 32.66 7.00
2 Lucie BaroňováLucie Baroňová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 36.17 3.00
3 Lenka MikuláškováLenka Mikulášková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 36.45 2.00
4 Šárka HelusováŠárka Helusová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 38.50 1.00
MB Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 31.92
Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNF
Celkem 6 závodníků