Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Břeclav (25. 5. 2013)
skok vysoký - Junioři (sobota, 25.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr FriedlPetr Friedl 940804 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2.00 11.00
2 Jiří ZemanJiří Zeman 961207 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.89 9.00
3 Marek KyzlinkMarek Kyzlink 940203 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1.86 8.00
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 25.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš FišerTomáš Fišer 960000 AK Hodonín BAK Hodonín B 1.82 11.00
2 Patrik ŠmerdaPatrik Šmerda 961023 AK HodonínAK Hodonín 1.79 9.00
3 Jiří ŠtěpánekJiří Štěpánek 970704 AK HodonínAK Hodonín 1.76 8.00
skok vysoký - Juniorky (sobota, 25.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jana HartigováJana Hartigová 960000 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 1.65 11.00
2 Alena RoháčkováAlena Roháčková 950000 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 1.62 9.00
3 Barbora PánkováBarbora Pánková 950000 AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C 1.50 8.00
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 25.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eva ŠenkováEva Šenková 966121 AK HodonínAK Hodonín 1.65 11.00
2 Nikol OberherrováNikol Oberherrová 975712 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.59 9.00
3 Natálie SmolkováNatálie Smolková 976008 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.59 8.00
skok o tyči - Junioři (sobota, 25.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel HorákPavel Horák 950909 AK OlomoucAK Olomouc 3.41 11.00
2 Karel BajerKarel Bajer 970925 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 2.81 9.00
3 Marek KyzlinkMarek Kyzlink 940203 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2.81 8.00
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 25.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal NovákMichal Novák 971204 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.61 11.00
skok o tyči - Juniorky (sobota, 25.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová 955322 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3.20 11.00
2 Denisa JírůDenisa Jírů 945807 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3.10 9.00
3 Anna JadrníčkováAnna Jadrníčková 956231 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2.80 8.00
skok o tyči - Dorostenky (sobota, 25.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika KovačechováVeronika Kovačechová 985315 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2.80 11.00
2 Petra HalškováPetra Halšková 965303 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2.50 9.00
3 Martina BiolkováMartina Biolková 995324 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2.00 8.00
skok daleký - Junioři (sobota, 25.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš VeszelkaTomáš Veszelka 950709 AK OlomoucAK Olomouc 7.22 11.00
2 Ján ŠubaJán Šuba 940906 AK HodonínAK Hodonín 6.65 9.00
3 Jakub RyšavýJakub Ryšavý 941214 AK OlomoucAK Olomouc 6.48 8.00
skok daleký - Dorostenci (sobota, 25.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub RusekJakub Rusek 960506 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6.76 11.00
2 Jan WaldhauserJan Waldhauser 961026 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6.51 9.00
3 Pavel GadasPavel Gadas 970129 AK OlomoucAK Olomouc 6.49 8.00
skok daleký - Juniorky (sobota, 25.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška ChvílováEliška Chvílová 940000 AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C 5.96 11.00
2 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová 955322 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5.71 9.00
3 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 955828 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5.44 8.00
skok daleký - Dorostenky (sobota, 25.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika ŠádkováVeronika Šádková 965220 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5.91 11.00
2 Dominika GalanskáDominika Galanská 965516 AK OlomoucAK Olomouc 5.46 9.00
3 Anna DzyublyukAnna Dzyublyuk 965407 AK HodonínAK Hodonín 5.19 8.00
trojskok - Junioři (sobota, 25.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš VeszelkaTomáš Veszelka 950709 AK OlomoucAK Olomouc 14.35 11.00
2 Ján ŠubaJán Šuba 940906 AK HodonínAK Hodonín 13.99 9.00
3 Petr VašekPetr Vašek 940228 AK HodonínAK Hodonín 13.08 8.00
trojskok - Dorostenci (sobota, 25.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš MošaTomáš Moša 960711 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.20 11.00
2 Dominik SokolaDominik Sokola 960704 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.05 9.00
3 Jan GerekJan Gerek 960602 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.36 8.00
trojskok - Juniorky (sobota, 25.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra OpekarováPetra Opekarová 950000 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 11.85 11.00
2 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 955828 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11.84 9.00
3 Eliška ChvílováEliška Chvílová 940000 AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C 11.79 8.00
trojskok - Dorostenky (sobota, 25.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna DzyublyukAnna Dzyublyuk 965407 AK HodonínAK Hodonín 11.20 11.00
2 Kristína KarasováKristína Karasová 965912 AK HodonínAK Hodonín 11.10 9.00
3 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 965120 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.78 8.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 25.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristyna HermannováKristyna Hermannová 965307 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.01 11.00
2 Eliška VinárkováEliška Vinárková 966028 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.67 9.00
3 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková 975403 AK OlomoucAK Olomouc 12.45 8.00
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 25.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alžbeta PuškárováAlžbeta Puškárová 955720 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11.55 11.00
2 Julia KočárováJulia Kočárová 940000 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 11.14 9.00
3 Adriana BzirskáAdriana Bzirská 955609 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10.90 8.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 25.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip LitavskýFilip Litavský 960101 AK HodonínAK Hodonín 16.28 11.00
2 Viktor DaňoViktor Daňo 960722 AK HodonínAK Hodonín 16.05 9.00
3 Nikolas BrošNikolas Broš 960206 AK HodonínAK Hodonín 15.29 8.00
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 25.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan HorňákJan Horňák 941124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.50 11.00
2 Dominik KošařDominik Košař 940315 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.75 9.00
3 Tomáš KoudelaTomáš Koudela 950523 AK OlomoucAK Olomouc 15.75 8.00
hod diskem 1kg - Juniorky (sobota, 25.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Julia KočárováJulia Kočárová 940000 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 40.47 11.00
2 Alžbeta PuškárováAlžbeta Puškárová 955720 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 38.88 9.00
3 Pavla KuklováPavla Kuklová 950000 AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C 34.71 8.00
hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 25.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristyna HermannováKristyna Hermannová 965307 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 36.82 11.00
2 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 965120 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 33.38 9.00
3 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková 975403 AK OlomoucAK Olomouc 32.50 8.00
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 25.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip LitavskýFilip Litavský 960101 AK HodonínAK Hodonín 49.55 11.00
2 Viktor DaňoViktor Daňo 960722 AK HodonínAK Hodonín 48.03 9.00
3 Nikolas BrošNikolas Broš 960206 AK HodonínAK Hodonín 44.77 8.00
hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 25.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik KošařDominik Košař 940315 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 49.60 11.00
2 Jan OdstrčilJan Odstrčil 950224 AK OlomoucAK Olomouc 44.69 9.00
3 Tomáš KoudelaTomáš Koudela 950523 AK OlomoucAK Olomouc 43.19 8.00
hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 25.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristyna HermannováKristyna Hermannová 965307 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 48.54 11.00
2 Aneta ByrtusováAneta Byrtusová 966023 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 46.99 9.00
3 Natálie VeseláNatálie Veselá 975704 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 42.23 8.00
hod kladivem 4kg - Juniorky (sobota, 25.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavla KuklováPavla Kuklová 950000 AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C 47.58 11.00
2 Adriana BzirskáAdriana Bzirská 955609 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 39.37 9.00
3 Alžbeta PuškárováAlžbeta Puškárová 955720 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 23.51 8.00
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 25.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matouš VajdaMatouš Vajda 960303 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 42.33 11.00
2 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 960804 TJ ZnojmoTJ Znojmo 41.68 9.00
3 Tomáš DočkalTomáš Dočkal 970303 AK OlomoucAK Olomouc 41.12 8.00
hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 25.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej KupkaOndřej Kupka 940815 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 51.01 11.00
2 Tomáš KoudelaTomáš Koudela 950523 AK OlomoucAK Olomouc 49.71 9.00
3 Jakub BřezinaJakub Březina 950216 AK OlomoucAK Olomouc 45.58 8.00
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 25.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie DurčákováNatálie Durčáková 975605 AK OlomoucAK Olomouc 54.28 11.00
2 Natálie VeseláNatálie Veselá 975704 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 38.88 9.00
3 Kateřina FialováKateřina Fialová 975725 AK HodonínAK Hodonín 31.12 8.00
hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 25.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína PilátováKarolína Pilátová 946006 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 34.98 11.00
2 Alena RoháčkováAlena Roháčková 950000 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 30.71 9.00
3 Jana HartigováJana Hartigová 960000 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 27.54 8.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 25.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik SokolaDominik Sokola 960704 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 55.88 11.00
2 Filip LitavskýFilip Litavský 960101 AK HodonínAK Hodonín 49.26 9.00
3 Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla 960000 AK Hodonín BAK Hodonín B 48.83 8.00
hod oštěpem 800g - Junioři (sobota, 25.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan HorňákJan Horňák 941124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 55.14 11.00
2 Petr VašekPetr Vašek 940228 AK HodonínAK Hodonín 49.72 9.00
3 Jakub VedraJakub Vedra 950908 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 49.69 8.00