Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Břeclav (25. 5. 2013)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Hermannová, Kristyna 96 SSK Vítkovice 33,00
2 Veszelka, Tomáš 95 AK Olomouc 31,00
3 Litavský, Filip 96 AK Hodonín 31,00
4 Šádková, Veronika 96 SSK Vítkovice 30,00
5 Šmiřák, Vladimír 96 SSK Vítkovice 30,00
6 Tuček, Martin 95 VSK Univerzita Brno 29,00
7 Puškárová, Alžbeta 95 AK Olymp Brno 28,00
8 Sokola, Dominik 96 TJ Sokol Opava 28,00
9 Siebeltová, Kateřina 96 TJ Slezan Frýdek-Místek 27,00
10 Durčáková, Natálie 97 AK Olomouc 25,00
11 Koudela, Tomáš 95 AK Olomouc 25,00
12 Kočárová, Julia 94 AK Olymp Brno B 25,00
13 Horňák, Jan 94 SSK Vítkovice 25,00
14 Bzirská, Adriana 95 TJ Lokomotiva Břeclav 24,00
15 Roháčková, Alena 95 AK Olymp Brno B 23,00
16 Broš, Nikolas 96 AK Hodonín 23,00
17 Svoboda, Tomáš 96 TJ Znojmo 23,00
18 Zeman, Jiří 96 TJ Sokol Opava 23,00
19 Režnarová, Markéta 96 TJ Sokol Opava 23,00
20 Veselá, Natálie 97 SSK Vítkovice 23,00
21 Rusek, Jakub 96 TJ Sokol Opava 22,00
22 Paličková, Veronika 97 AK Hodonín 22,00
23 Zbraňková, Kristýna 97 AK Olomouc 22,00
24 Hartigová, Jana 96 AK Olymp Brno B 22,00
25 Šenková, Eva 96 AK Hodonín 22,00
26 Sasínek, Filip 96 AK Hodonín 22,00
27 Půčková, Olga 94 AK Olymp Brno C 22,00
28 Odstrčil, Jan 95 AK Olomouc 21,00
29 Falharová, Pavla 97 SSK Vítkovice 21,00
30 Koudelová, Lucie 94 AK Olymp Brno C 20,00
31 Černochová, Martina 94 AK Olymp Brno B 20,00
32 Košař, Dominik 94 SSK Vítkovice 20,00
33 Bolech, Matúš 96 VSK Univerzita Brno 20,00
34 Mašláňová, Eliška 95 AK Olymp Brno B 20,00
35 Bárta, Tomáš 95 AK Olomouc 20,00
36 Šilhanová, Rebeka 95 AK Olymp Brno 20,00
37 Herka, David 95 AK Hodonín 20,00
38 Kolajová, Natálie 97 AK Hodonín 20,00
39 Dolníček, František 97 TJ Šumperk 19,00
40 Waldhauser, Jan 96 SSK Vítkovice 19,00
41 Dzyublyuk, Anna 96 AK Hodonín 19,00
42 Volf, Ondřej 95 TJ Sokol Opava 19,00
43 Pánková, Barbora 95 AK Olymp Brno C 19,00
44 Kuklová, Pavla 95 AK Olymp Brno C 19,00
45 Holibka, Albert 94 TJ Sokol Opava 19,00
46 Chvílová, Eliška 94 AK Olymp Brno C 19,00
47 Šuba, Ján 94 AK Hodonín 18,00
48 Galatíková, Lucie 95 AK Olymp Brno B 18,00
49 Opekarová, Petra 95 AK Olymp Brno B 18,00
50 Kaplánek, Jakub 96 AC Prostějov 18,00
51 Symerská, Alena 96 AK Kroměříž 18,00
52 Zlatníková, Lucie 97 AK Olomouc 18,00
53 Šimečková, Michaela 97 SSK Vítkovice 18,00
54 Gadas, Pavel 97 AK Olomouc 17,50
55 Vlk, Adam 97 TJ Sokol Opava 17,00
56 Gerek, Jan 96 SSK Vítkovice 17,00
57 Moša, Tomáš 96 TJ Sokol Opava 17,00
58 Pírková, Marcela 96 AK Olymp Brno 17,00
59 Svobodová, Lenka 95 AK Olymp Brno B 17,00
60 Baňovičová, Monika 95 AK Olymp Brno 17,00
61 Chlopčík, Jan 95 SSK Vítkovice 17,00
62 Madej, Robin 94 SSK Vítkovice 17,00
63 Kyzlink, Marek 94 VSK Univerzita Brno 17,00
64 Vašek, Petr 94 AK Hodonín 17,00
65 Juráňová, Lenka 94 AK Olymp Brno 16,00
66 Filipová, Johana 95 SSK Vítkovice 16,00
67 Talán, Matúš 96 VSK Univerzita Brno 16,00
68 Fišer, Tomáš 96 AK Hodonín B 16,00
69 Galanská, Dominika 96 AK Olomouc 16,00
70 Siebeltová, Veronika 96 TJ Slezan Frýdek-Místek 16,00
71 Šmerda, Patrik 96 AK Hodonín 16,00
72 Sasínek, Patrik 97 AK Hodonín 16,00
73 Novák, Michal 97 TJ Sokol Opava 15,00
74 Kučeřík, Ondřej 96 AK Hodonín 15,00
75 Koláček, Adam 96 AK Hodonín B 15,00
76 Hlavoňová, Michaela 96 AK Olymp Brno 15,00
77 Hanák, Michal 94 TJ Sokol Opava 15,00
78 Rašková, Iveta 98 TJ Slezan Frýdek-Místek 15,00
79 Krupařová, Dominika 97 AK Olymp Brno 14,50
80 Palánová, Aneta 97 AK Hodonín 14,00
81 Dočkal, Tomáš 97 AK Olomouc 14,00
82 Bílý, Lukáš 97 AC Prostějov 14,00
83 Vinárková, Eliška 96 TJ Sokol Opava 14,00
84 Novotná, Tereza 96 AK Olomouc 14,00
85 Ščudla, Zdeněk 96 AK Hodonín B 14,00
86 Friedl, Petr 94 SSK Vítkovice 14,00
87 Kubalák, Dominik 94 AK Hodonín 14,00
88 Ryšavý, Jakub 94 AK Olomouc 14,00
89 Konečný, Michael 95 TJ Sokol Opava 14,00
90 Vajda, Matouš 96 TJ Sokol Opava 14,00
91 Bártová, Adéla 95 SSK Vítkovice 14,00
92 Horák, Pavel 95 AK Olomouc 14,00
93 Benčová, Helena 98 TJ Slezan Frýdek-Místek 14,00
94 Fialová, Kateřina 97 AK Hodonín 14,00
95 Žádníková, Gabriela 94 SSK Vítkovice 13,50
96 Vaverková, Kateřina 94 AK Olymp Brno 13,00
97 Pavlíčková, Svatava 94 AK Olymp Brno C 13,00
98 Daňo, Viktor 96 AK Hodonín 13,00
99 Byrtusová, Aneta 96 SSK Vítkovice 13,00
100 Karasová, Kristína 96 AK Hodonín 13,00
101 Zemanová, Markéta 96 TJ Sokol Opava 13,00
102 Sedlářová, Adéla 97 AK Hodonín 13,00
103 Oberherrová, Nikol 97 TJ Sokol Opava 13,00
104 Štěpánek, Jiří 97 AK Hodonín 12,00
105 Suchánek, Michal 96 VSK Univerzita Brno 12,00
106 Pařilová, Nikola 94 AK Olymp Brno 12,00
107 Polášek, Vít 94 Atletický oddíl Slavia Havířov 12,00
108 Mucska, Patrik 94 VSK Univerzita Brno 12,00
109 Kupka, Ondřej 94 SSK Vítkovice 12,00
110 Zíka, Miloš 95 TJ Sokol Opava 12,00
111 Novotný, Ondřej 95 AK Olomouc 12,00
112 Uher, Viktor 95 SSK Vítkovice 12,00
113 Kummer, Tomáš 95 TJ Sokol Opava 12,00
114 Janečková, Pavla 95 AK Olymp Brno C 12,00
115 Hlaváčková, Šárka 95 AK Olymp Brno B 11,00
116 Zwienerová, Jitka 95 AK Olymp Brno B 11,00
117 Turek, Jan 96 TJ Sokol Opava 11,00
118 Kákona, David 96 AK Hodonín 11,00
119 Zenkl, Adam 95 SSK Vítkovice 11,00
120 Friš, Jan 95 SSK Vítkovice 11,00
121 Schneider, Vojtěch 94 SSK Vítkovice 11,00
122 Surovčik, Jakub 94 VSK Univerzita Brno 11,00
123 Pilátová, Karolína 94 AK PSK Zlín 11,00
124 Štolc, Ondřej 96 TJ Šumperk 11,00
125 Beňovič, Matěj 96 TJ Sokol Opava 11,00
126 Jagošová, Adriana 96 AK Olymp Brno C 11,00
127 Wantuloková, Veronika 96 SSK Vítkovice 11,00
128 Adámková, Jana 96 AK Olymp Brno 11,00
129 Konečný, Aleš 97 VSK Univerzita Brno 11,00
130 Lolková, Hana 96 AK Olymp Brno B 11,00
131 Nerudová, Eliška 97 AK Olomouc 11,00
132 Přidalová, Tereza 97 AK Olomouc 11,00
133 Divišová, Kateřina 97 TJ Šumperk 11,00
134 Smolková, Natálie 97 TJ Sokol Opava 11,00
135 Kovačechová, Veronika 98 SSK Vítkovice 11,00
136 Hromek, Vít 97 TJ Šumperk 10,00
137 Solaříková, Veronika 96 AK Hodonín 10,00
138 Havlíková, Kristýna 94 AK Olymp Brno C 10,00
139 Sadil, Martin 94 AK Olomouc 10,00
140 Zoufalý, Ondřej 95 TJ Lokomotiva Břeclav 10,00
141 Muzikantová, Petra 95 AK PSK Zlín 9,00
142 Zedníčková, Tereza 95 SSK Vítkovice 9,00
143 Zemaník, Jakub 95 SSK Vítkovice 9,00
144 Szabo, Teodor 95 AK Hodonín 9,00
145 Král, David 96 TJ Sokol Opava 9,00
146 Mrázková, Karolína 95 TJ TŽ Třinec 9,00
147 Lošťáková, Karolína 95 AK Olymp Brno 9,00
148 Vrzala, Matouš 94 SSK Vítkovice 9,00
149 Frnka, Jiří 94 AK Olomouc 9,00
150 Skřivánek, Petr 94 TJ Sokol Opava 9,00
151 Pinkas, Michal 94 SSK Vítkovice 9,00
152 Daňo, Viktor 96 AK Hodonín 9,00
153 Gröpl, Tomáš 94 SSK Vítkovice 9,00
154 Jírů, Denisa 94 SSK Vítkovice 9,00
155 Vrbová, Radmila 94 TJ Lokomotiva Břeclav 9,00
156 Pešková, Kateřina 96 TJ Znojmo 9,00
157 Halšková, Petra 96 TJ Sokol Opava 9,00
158 Korvasová, Tereza 96 AK Hodonín 9,00
159 Kocourek, Jan 97 AK Olomouc 9,00
160 Herzánová, Adéla 96 AK Hodonín 9,00
161 Juřicová, Alena 97 SSK Vítkovice 9,00
162 Bajer, Karel 97 Atletický oddíl Slavia Havířov 9,00
163 Furiš, Filip 97 AK Olomouc 9,00
164 Hudečková, Barbora 98 TJ Šumperk 9,00
165 Skalická, Lucie 97 AK Olymp Brno 9,00
166 Lisníková, Soňa 98 TJ Slezan Frýdek-Místek 9,00
167 Chwistek, Lukáš 97 SSK Vítkovice 9,00
168 Pavlásková, Petra 99 TJ Slezan Frýdek-Místek 8,00
169 Švarcová, Barbora 97 AK Olymp Brno 8,00
170 Jakoubková, Tereza 99 AK Olymp Brno C 8,00
171 Biolková, Martina 99 TJ Slezan Frýdek-Místek 8,00
172 Půček, Jaroslav 97 AK Hodonín 8,00
173 Opekarová, Veronika 97 AK Olymp Brno 8,00
174 Sameková, Martina 97 AK Olymp Brno C 8,00
175 Urbaczková, Lucie 96 SSK Vítkovice 8,00
176 Götz, Adam 97 AK Hodonín 8,00
177 Dubil, Ivo 97 TJ Sokol Opava 8,00
178 Kuchařová, Simona 96 TJ Znojmo 8,00
179 Palzer, Vít 97 TJ Sokol Opava 8,00
180 Uher, Adam 97 AK Olomouc 8,00
181 Gáliková, Eva 96 AK Olomouc 8,00
182 Zecha, Jakub 96 Atletický oddíl Slavia Havířov 8,00
183 Mikeska, Marek 96 AK Hodonín 8,00
184 Březina, Jakub 95 AK Olomouc 8,00
185 Žurovec, Jakub 95 AK Hodonín 8,00
186 Opatřilová, Kristýna 97 SSK Vítkovice 8,00
187 Hlúbik, Miroslav 94 TJ Sokol Opava 8,00
188 Plets, Ivan 96 AK Hodonín B 8,00
189 Kobiánová, Kristýna 95 AK Olymp Brno B 8,00
190 Jadrníčková, Anna 95 SSK Vítkovice 8,00
191 Vavrečková, Markéta 95 AK Olymp Brno C 8,00
192 Musila, Petr 95 TJ Sokol Opava 8,00
193 Dumbrovský, Tomáš 95 TJ Sokol Opava 8,00
194 Vedra, Jakub 95 SSK Vítkovice 8,00
195 Hlaváček, Martin 95 TJ Sokol Opava 8,00
196 Smutný, Štěpán 96 AK Olomouc 7,50
197 Blahut, Jiří 97 TJ Sokol Opava 7,00
198 Řihák, Matyáš 96 AK Olomouc 7,00
199 Šípek, Martin 96 AK Hodonín B 7,00
200 Motin, Shmuel 96 TJ Znojmo 7,00
201 Tyl, Jakub 96 SSK Vítkovice 7,00
202 Slavík, Šimon 96 VSK Univerzita Brno 7,00
203 Remešová, Dominika 96 AK Olymp Brno C 7,00
204 Havlíčková, Martina 96 AK Olymp Brno C 7,00
205 Wrzecionková, Kamila 96 SSK Vítkovice 7,00
206 Zeman, Dalibor 97 SSK Vítkovice 7,00
207 Ožana, Lukáš 97 Atletický oddíl Slavia Havířov 7,00
208 Galaczová, Eva 96 TJ Slezan Frýdek-Místek 7,00
209 Žurková, Lucie 96 AK Hodonín 7,00
210 Frantová, Kateřina 97 SSK Vítkovice 7,00
211 Tancer, Petr 97 AK Hodonín 7,00
212 Čepová, Lucie 97 SSK Vítkovice 7,00
213 Havránek, Vladimír 97 VSK Univerzita Brno 7,00
214 Hoza, Lukáš 95 TJ Sokol Opava 7,00
215 Krejčí, Šimon 95 TJ TŽ Třinec 7,00
216 Homola, Tomáš 95 SSK Vítkovice 7,00
217 Podrazil, Martin 95 AK PSK Zlín 7,00
218 Dvořák, Radek 95 VSK Univerzita Brno 7,00
219 Pospíšil, Jan 94 AK PSK Zlín 7,00
220 Šebestíková, Nikol 94 SSK Vítkovice 7,00
221 Prokešová, Denisa 94 AK Olymp Brno B 7,00
222 Blahnová, Vendula 98 AK Olymp Brno B 7,00
223 Vagalová, Zuzana 97 AK Kroměříž 7,00
224 Novotná, Markéta 98 AK Olomouc 7,00
225 Krtková, Kateřina 98 TJ Slezan Frýdek-Místek 7,00
226 Semeráková, Johana 98 AK Olymp Brno 7,00
227 Krejčiříková, Aneta 97 AK PSK Zlín 7,00
228 Hlaváčová, Zdenka 97 AK Hodonín 7,00
229 Batihová, Manal 97 SSK Vítkovice 6,00
230 Bencová, Tereza 99 TJ Slezan Frýdek-Místek 6,00
231 Bělský, Gustav 94 AK PSK Zlín 6,00
232 Doležalová, Eliška 94 AK PSK Zlín 6,00
233 Krus, Petr 95 SSK Vítkovice 6,00
234 Perutka, Martin 95 SSK Vítkovice 6,00
235 Lefner, Dominik 95 AK PSK Zlín 6,00
236 Klapil, Adam 94 AK Olomouc 6,00
237 Galbavý, Lukáš 94 TJ Lokomotiva Břeclav 6,00
238 Zeman, Jakub 95 AK Olomouc 6,00
239 Klapetková, Kristýna 95 AK Olymp Brno C 6,00
240 Boháčková, Barbora 95 TJ Lokomotiva Břeclav 6,00
241 Obhlídal, Vojtěch 96 TJ Znojmo 6,00
242 Zapletalová, Vendula 95 AK Olymp Brno B 6,00
243 Stabryn, Miroslav 97 SSK Vítkovice 6,00
244 Ondrašíková, Lenka 97 SSK Vítkovice 6,00
245 Uhrin, Jan 97 TJ Šumperk 6,00
246 Krča, Ondřej 97 AK Hodonín B 6,00
247 Zbořilová, Veronika 96 AK Olomouc 6,00
248 Eliášová, Kamila 96 AK Olymp Brno C 6,00
249 Řezníková, Vendula 96 AK Olomouc 6,00
250 Medková, Gabriela 96 AK Hodonín 6,00
251 Beil, Jakub 96 TJ Sokol Opava 6,00
252 Seitl, Ondřej 96 TJ Znojmo 6,00
253 Wünsche, Dominik 96 TJ Znojmo 6,00
254 Strnad, Adam 96 AK Hodonín 5,00
255 Habrlant, Petr 96 TJ Sokol Opava 5,00
256 Bělicová, Gabriela 96 SSK Vítkovice 5,00
257 Klímová, Barbora 97 AK Olymp Brno 5,00
258 Beneš, Petr 97 VSK Univerzita Brno 5,00
259 Konečný, Martin 97 VSK Univerzita Brno 5,00
260 Minarský, Filip 97 AK Olomouc 5,00
261 Pernikářová, Eva 97 AK Hodonín 5,00
262 Paráková, Iva 95 AK Olymp Brno 5,00
263 Konečný, Petr 95 VSK Univerzita Brno 5,00
264 Morávek, Radek 94 AK Olomouc 5,00
265 Dubová, Adéla 94 AK Olymp Brno C 5,00
266 Šenkyřík, Jakub 95 VSK Univerzita Brno 5,00
267 Čaganová, Monika 98 TJ Slezan Frýdek-Místek 5,00
268 Musilová, Nikol 97 TJ Lokomotiva Břeclav 5,00
269 Chalupová, Aneta 97 Atletický oddíl Slavia Havířov 5,00
270 Uherková, Tereza 99 TJ Slezan Frýdek-Místek 5,00
271 Gřundělová, Nela 97 TJ Sokol Opava 4,00
272 Křenková, Karolína 97 Atletický oddíl Slavia Havířov 4,00
273 Žůrek, Jakub 95 AK Olomouc 4,00
274 Mazálek, Karel 94 VSK Univerzita Brno 4,00
275 Jandl, Radek 95 AK Hodonín 4,00
276 Vítámvásová, Lucie 95 AK Olymp Brno B 4,00
277 Kynický, Lukáš 97 TJ Lokomotiva Břeclav 4,00
278 Kučera, Kryštof Felix 97 AK Olomouc 4,00
279 Tomek, Jiří 97 AK Hodonín 4,00
280 Samaras, Alexandros 97 TJ Sokol Opava 4,00
281 Škrobánek, Michal 97 TJ Sokol Opava 4,00
282 Sobotka, Martin 97 TJ Sokol Opava 4,00
283 Petružálek, Tomáš 97 AK PSK Zlín 4,00
284 Malenínská, Leona 96 AK Olymp Brno C 4,00
285 Němcová, Jana 96 TJ Sokol Opava 4,00
286 Pokorný, Jan 96 VSK Univerzita Brno 4,00
287 Holý, Tomáš 96 AK PSK Zlín 3,00
288 Šípek, Martin 96 AK Hodonín 3,00
289 Hlinská, Michaela 96 Atletický oddíl Slavia Havířov 3,00
290 Pejšková, Lucie 96 TJ TŽ Třinec 3,00
291 Homolová, Martina 96 AK Olymp Brno C 3,00
292 Šustek, Martin 97 TJ Sokol Opava 3,00
293 Baumgartner, Martin 97 AK Olomouc 3,00
294 Klement, Aleš 97 TJ Sokol Opava 3,00
295 Šlofar, Vladimír 97 AK Hodonín 3,00
296 Keprtová, Jana 97 AK Olomouc 3,00
297 Machanová, Eliška 97 AK Olomouc 3,00
298 Sedláčková, Martina 95 AK PSK Zlín 3,00
299 Musila, Michal 96 TJ Sokol Opava 3,00
300 Kuchťák, Bernard 95 TJ Lokomotiva Břeclav 3,00
301 Řezníček, Tomáš 95 VSK Univerzita Brno 3,00
302 Konečný, Jakub 94 AK Hodonín 3,00
303 Soják, Daniel 97 TJ Šumperk 3,00
304 Benda, František 97 SSK Vítkovice 3,00
305 Muchová, Veronika 98 AK Kroměříž 3,00
306 Sivila, Shannon 97 TJ Znojmo 2,00
307 Mankovecká, Alžběta Anna 99 AK Olomouc 2,00
308 Vinklárek, Filip 94 AK Hodonín 2,00
309 Mezera, Hynek 94 AK Hodonín 2,00
310 Šlancar, Patrik 95 TJ Lokomotiva Břeclav 2,00
311 Ošmerová, Štěpánka 94 TJ Lokomotiva Břeclav 2,00
312 Adamec, Martin 95 TJ Lokomotiva Břeclav 2,00
313 Gulec, Jakub 95 SSK Vítkovice 2,00
314 Szotkowská, Gabriela 97 TJ Slezan Frýdek-Místek 2,00
315 Tůma, Dominik 97 AK PSK Zlín 2,00
316 Wolfová, Michaela 96 SSK Vítkovice 2,00
317 Gieselová, Michaela 99 AK Olomouc 1,33
318 Oubělická, Tereza 97 AK Olymp Brno 1,00
319 Svobodová, Markéta 96 TJ Sokol Opava 1,00
320 Gallo, Jiří 97 AK Olomouc 1,00
321 Sklenská, Aneta 97 AK Olymp Brno 1,00
322 Markovič, Michal 96 TJ Sokol Opava 1,00
323 Korejz, Jiří 96 Atletický oddíl Slavia Havířov 1,00
324 Kašovská, Andrea 94 SSK Vítkovice 1,00
325 Mráček, Tomáš 95 AK Olomouc 1,00
326 Drmola, Adam 94 VSK Univerzita Brno 1,00
327 Klézl, David 94 VSK Univerzita Brno 1,00
328 Krybusová, Lucie 96 TJ Sokol Opava 0,33
329 Dudová, Natálie 99 AK Olomouc 0,33