Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Břeclav (25. 5. 2013)

110 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 25.5.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14.88 11.00
2 Robin MadejRobin Madej 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.17 9.00
3 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.46 8.00
4 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.46 7.00
5 Michael KonečnýMichael Konečný 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.28 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 25.5.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš GalbavýLukáš Galbavý 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 17.06 5.00
2 Gustav BělskýGustav Bělský 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 17.37 4.00
3 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 19.57 3.00
Martin PerutkaMartin Perutka 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DQ
Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Poznámky:
Perutka Martin diskvalifikace podle pravidla 168.7b - úmyslné poražení desáté překážky
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 25.5.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.03 11.00
2 Jakub KaplánekJakub Kaplánek 96 AC ProstějovAC Prostějov 15.25 9.00
3 Dominik SokolaDominik Sokola 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.73 8.00
4 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 17.16 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 25.5.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BílýLukáš Bílý 97 AC ProstějovAC Prostějov 17.40 6.00
2 Vít HromekVít Hromek 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 18.20 5.00
3 Michal NovákMichal Novák 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.81 4.00
4 Martin ŠípekMartin Šípek 96 AK HodonínAK Hodonín 29.06 3.00
Celkem 4 závodníků