Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Břeclav (25. 5. 2013)

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 25.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HodonínAK Hodonín 49.34 11.00
2 Martin SadilMartin Sadil 94 AK OlomoucAK Olomouc 50.07 9.00
3 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 50.42 8.00
4 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 50.94 7.00
5 David HerkaDavid Herka 95 AK HodonínAK Hodonín 51.20 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 25.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor UherViktor Uher 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 51.38 5.00
2 Miloš ZíkaMiloš Zíka 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.17 4.00
3 Jakub GulecJakub Gulec 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 54.57 2.00
4 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 54.63 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 25.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VolfOndřej Volf 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 54.30 3.00
2 Aleš KlementAleš Klement 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 57.13
3 Jan PospíšilJan Pospíšil 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 57.25
4 Lukáš KynickýLukáš Kynický 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 61.73
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 25.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 51.24 11.00
2 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HodonínAK Hodonín 54.44 9.00
3 Adam VlkAdam Vlk 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 54.77 8.00
MB Marek KlenotičMarek Klenotič 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 57.69
Matúš TalánMatúš Talán 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 25.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠtolcOndřej Štolc 96 TJ ŠumperkTJ Šumperk 55.53 7.00
2 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 96 TJ ZnojmoTJ Znojmo 56.01 6.00
3 Aleš KonečnýAleš Konečný 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 57.07 5.00
4 Filip FurišFilip Furiš 97 AK OlomoucAK Olomouc 57.97 4.00
5 Petr BenešPetr Beneš 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 58.10 3.00
Celkem 5 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 25.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla JanečkováPavla Janečková 95 AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C 59.27 11.00
2 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 60.88 9.00
3 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 63.32 5.00
4 Leona MalenínskáLeona Malenínská 96 AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C 63.61 4.00
5 Karolína LošťákováKarolína Lošťáková 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 65.16 2.00
6 Lucie SkopalováLucie Skopalová 96 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 69.61
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 95 AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C 61.87 8.00
2 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 94 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 62.47 7.00
3 Eliška DoležalováEliška Doležalová 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 62.51 6.00
4 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 65.03 3.00
5 Tereza ZedníčkováTereza Zedníčková 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 65.99 1.00
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 25.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška NerudováEliška Nerudová 97 AK OlomoucAK Olomouc 57.89 11.00
2 Natálie KolajováNatálie Kolajová 97 AK HodonínAK Hodonín 59.60 9.00
3 Helena BenčováHelena Benčová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 62.65 5.00
MB Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 55.87
MB Mária VavrováMária Vavrová 95 SlovenskoSlovensko 58.38
Nikol OberherrováNikol Oberherrová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 59.92 8.00
2 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 61.43 7.00
3 Adéla SedlářováAdéla Sedlářová 97 AK HodonínAK Hodonín 62.61 6.00
4 Jana NěmcováJana Němcová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 62.74 4.00
5 Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová 96 AK OlomoucAK Olomouc 63.96 3.00
6 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 98 AK OlomoucAK Olomouc 65.83
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 25.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 64.57 2.00
2 Alena JuřicováAlena Juřicová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 65.13 1.00
3 Michelle MichalíkováMichelle Michalíková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 67.09
4 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 67.99
Markéta SchlemmerováMarkéta Schlemmerová 96 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNS
Celkem 5 závodníků