Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu 2013

Opava (21. 5. 2013)

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej DadákOndřej Dadák
ZŠ Krnov, Smetanův okruh 4ZŠ Krnov, Smetanův okruh 4
98 1.76 593
2 Josef PflegerJosef Pfleger
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
98 1.68 528
3 Jan BelákJan Belák
ZŠ Ostrava - Poruba, Porubská 832ZŠ Ostrava - Poruba, Porubs...
97 1.64 496
Michal TacinaMichal Tacina
PZŠ Jablunkov, Školní 438PZŠ Jablunkov, Školní 438
98 1.64 496
Pavel MálikPavel Málik
ZŠ Opava, KylešoviceZŠ Opava, Kylešovice
98 1.64 496
Jakub HeraltJakub Heralt
ZŠ Nový Jičín,Komenského 68ZŠ Nový Jičín,Komenského 68
97 1.64 496
7 Richard KlímaRichard Klíma
ZŠ Krnov, Smetanův okruh 4ZŠ Krnov, Smetanův okruh 4
98 1.60 464
Michal NovákMichal Novák
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
97 1.60 464
9 Petr KoniorPetr Konior
ZŠ Krnov, Smetanův okruh 4ZŠ Krnov, Smetanův okruh 4
98 1.56 434
Zdeněk VašíčekZdeněk Vašíček
ZŠ Karviná, U Lesa 713ZŠ Karviná, U Lesa 713
98 1.56 434
Roman LokajRoman Lokaj
ZŠ Karviná, U Lesa 713ZŠ Karviná, U Lesa 713
97 1.56 434
Filip ŠimečekFilip Šimeček
ZŠ Opava, KylešoviceZŠ Opava, Kylešovice
97 1.56 434
Lukáš MatýsekLukáš Matýsek
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
97 1.56 434
14 Adam PoppekAdam Poppek
ZŠ Jablunkov, Lesní 190ZŠ Jablunkov, Lesní 190
98 1.52 404
Marek ChrascinaMarek Chrascina
ZŠ Jablunkov, Lesní 190ZŠ Jablunkov, Lesní 190
97 1.52 404
Jakub CzudekJakub Czudek
PZŠ Jablunkov, Školní 438PZŠ Jablunkov, Školní 438
97 1.52 404
Daniel MicelliDaniel Micelli
PZŠ Jablunkov, Školní 438PZŠ Jablunkov, Školní 438
97 1.52 404
Jakub SehnalJakub Sehnal
ZŠ Nový Jičín,Komenského 68ZŠ Nový Jičín,Komenského 68
97 1.52 404
Tomáš MoslerTomáš Mosler
ZŠ Opava, KylešoviceZŠ Opava, Kylešovice
98 1.52 404
20 Radek KotzurRadek Kotzur
ZŠ Jablunkov, Lesní 190ZŠ Jablunkov, Lesní 190
97 1.48 374
21 Martin KOčišMartin KOčiš
ZŠ Karviná, U Lesa 713ZŠ Karviná, U Lesa 713
97 1.44 345
22 Ondřej PerneckýOndřej Pernecký
ZŠ Ostrava - Poruba, Porubská 832ZŠ Ostrava - Poruba, Porubs...
98 1.40 317
Jiří ŠenkJiří Šenk
ZŠ Nový Jičín,Komenského 68ZŠ Nový Jičín,Komenského 68
98 NM
Celkem 23 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jonáš KolašínJonáš Kolašín
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
99 1.68 528
2 Marcel PérezMarcel Pérez
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
99 1.60 464
3 Patrik KrálPatrik Král
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
99 1.52 404
Rostislav KiszaRostislav Kisza
ZŠ Třinec, Slezská 773ZŠ Třinec, Slezská 773
99 1.52 404
5 Přemysl VajdaPřemysl Vajda
ZŠ Opava, KylešoviceZŠ Opava, Kylešovice
99 1.48 374
Jakub MecnerJakub Mecner
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
00 1.48 374
7 Dominik HamerkaDominik Hamerka
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
00 1.40 317
Jan ŠandorJan Šandor
ZŠ Frenštát p/R, Tyršova 913ZŠ Frenštát p/R, Tyršova 913
99 1.40 317
Tomáš WolfTomáš Wolf
ZŠ Frenštát p/R, Tyršova 913ZŠ Frenštát p/R, Tyršova 913
99 1.40 317
Petr SkopalíkPetr Skopalík
ZŠ Opava, KylešoviceZŠ Opava, Kylešovice
00 1.40 317
Tomáš KustvánTomáš Kustván
ZŠ Havířov, M.Kudeříkové 14ZŠ Havířov, M.Kudeříkové 14
99 1.40 317
12 Martin GrodaMartin Groda
ZŠ Opava, KylešoviceZŠ Opava, Kylešovice
99 1.36 290
Roman WilkRoman Wilk
ZŠ Třinec, Slezská 773ZŠ Třinec, Slezská 773
00 1.36 290
14 Denis LengyelDenis Lengyel
ZŠ Frýdek Místek, Pionýrů 400ZŠ Frýdek Místek, Pionýrů 400
00 1.32 263
Aleš VaňousAleš Vaňous
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
00 1.32 263
16 Ondřej KiszaOndřej Kisza
ZŠ Třinec, Slezská 773ZŠ Třinec, Slezská 773
01 1.28 237
17 František JasíkFrantišek Jasík
ZŠ Frýdek Místek, Pionýrů 400ZŠ Frýdek Místek, Pionýrů 400
00 1.24 212
Martin KašperlíkMartin Kašperlík
ZŠ Ostrava - Poruba, Porubská 832ZŠ Ostrava - Poruba, Porubs...
99 1.24 212
Pavel PajlíkPavel Pajlík
ZŠ Frenštát p/R, Tyršova 913ZŠ Frenštát p/R, Tyršova 913
00 1.24 212
Michal KvasňákMichal Kvasňák
ZŠ Frýdek Místek, Pionýrů 400ZŠ Frýdek Místek, Pionýrů 400
00 NM
Jakub PonzerJakub Ponzer
ZŠ Havířov, M.Kudeříkové 14ZŠ Havířov, M.Kudeříkové 14
99 NM
Alexandr VávraAlexandr Vávra
ZŠ Ostrava - Poruba, Porubská 832ZŠ Ostrava - Poruba, Porubs...
00 NM
Celkem 22 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Natálie SmolkováNatálie Smolková
ZŠ Opava, KylešoviceZŠ Opava, Kylešovice
97 1.52 644
2 Kateřina Dietrichová Kateřina Dietrichová
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
97 1.48 599
Nela GřundělováNela Gřundělová
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
97 1.48 599
Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
ZŠ Ostrava - Poruba, Porubská 832ZŠ Ostrava - Poruba, Porubs...
99 1.48 599
Barbora HadašováBarbora Hadašová
ZŠ Ostrava - Poruba, Porubská 832ZŠ Ostrava - Poruba, Porubs...
99 1.48 599
Soňa LisníkováSoňa Lisníková
Gymn.Frýdek Místek, Čs.armády 517Gymn.Frýdek Místek, Čs.armá...
98 1.48 599
7 Blanka KristováBlanka Kristová
ZŠ Starý Jičín 126ZŠ Starý Jičín 126
98 1.44 555
8 Barbora PalisováBarbora Palisová
ZŠ Opava, KylešoviceZŠ Opava, Kylešovice
98 1.40 512
9 Táňa ŠiškováTáňa Šišková
ZŠ Starý Jičín 126ZŠ Starý Jičín 126
97 1.36 470
Kateřina KrtkováKateřina Krtková
Gymn.Frýdek Místek, Čs.armády 517Gymn.Frýdek Místek, Čs.armá...
98 1.36 470
Monika DrábkováMonika Drábková
ZŠ Frenštát p/R, Tyršova 913ZŠ Frenštát p/R, Tyršova 913
97 1.36 470
12 Markéta PetrováMarkéta Petrová
ZŠ Frenštát p/R, Tyršova 913ZŠ Frenštát p/R, Tyršova 913
98 1.32 429
Tereza ValáškováTereza Valášková
ZŠ Starý Jičín 126ZŠ Starý Jičín 126
99 1.32 429
Beáta FirlováBeáta Firlová
ZŠ Havířov-Podlesí,K.Světlé 1ZŠ Havířov-Podlesí,K.Světlé 1
99 1.32 429
Veronika MurínováVeronika Murínová
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
97 1.32 429
16 Tereza UherkováTereza Uherková
Gymn.Frýdek Místek, Čs.armády 517Gymn.Frýdek Místek, Čs.armá...
99 1.28 389
Martina OhrádkováMartina Ohrádková
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
98 1.28 389
Monika DoleželováMonika Doleželová
ZŠ Havířov-Podlesí,K.Světlé 1ZŠ Havířov-Podlesí,K.Světlé 1
98 1.28 389
Klára ŠindelářováKlára Šindelářová
ZŠ Opava, KylešoviceZŠ Opava, Kylešovice
98 1.28 389
Klára KvardováKlára Kvardová
ZŠ Ostrava - Poruba, Porubská 832ZŠ Ostrava - Poruba, Porubs...
98 1.28 389
Veronika TkáčováVeronika Tkáčová
ZŠ Frenštát p/R, Tyršova 913ZŠ Frenštát p/R, Tyršova 913
98 1.28 389
22 Petra HorskáPetra Horská
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
98 1.20 312
Celkem 22 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Markéta ZvrtkováMarkéta Zvrtková
ZŠ Třinec, Jablunkovská 501ZŠ Třinec, Jablunkovská 501
99 1.42 534
2 Lucie KantorováLucie Kantorová
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
00 1.38 491
Adriana PospěchováAdriana Pospěchová
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
00 1.38 491
Monika TrvalováMonika Trvalová
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
99 1.38 491
Veronika ZotykováVeronika Zotyková
ZŠ Havířov, M.Kudeříkové 14ZŠ Havířov, M.Kudeříkové 14
00 1.38 491
6 Libuše ŠantováLibuše Šantová
Sportovní gymn. OstravaSportovní gymn. Ostrava
99 1.34 449
Nikola MatýskováNikola Matýsková
ZŠ Opava, KylešoviceZŠ Opava, Kylešovice
99 1.34 449
8 Lucie VychodilováLucie Vychodilová
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
00 1.26 369
Klára ZifčákováKlára Zifčáková
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
00 1.26 369
10 Eva PastrňákováEva Pastrňáková
ZŠ Havířov, M.Kudeříkové 14ZŠ Havířov, M.Kudeříkové 14
99 1.22 331
Nela BartalosováNela Bartalosová
ZŠ Kopřivnice,17. listopadu 1225ZŠ Kopřivnice,17. listopadu...
99 1.22 331
Julie HrbáčováJulie Hrbáčová
ZŠ Opava, KylešoviceZŠ Opava, Kylešovice
00 1.22 331
Markéta TahotnáMarkéta Tahotná
ZŠ Třinec, Jablunkovská 501ZŠ Třinec, Jablunkovská 501
99 1.22 331
Veronika ŽídkováVeronika Žídková
ZŠ Kopřivnice,17. listopadu 1225ZŠ Kopřivnice,17. listopadu...
99 1.22 331
15 Tereza LichnovskáTereza Lichnovská
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
00 1.18 293
Lucie SulkováLucie Sulková
Sportovní gymn. OstravaSportovní gymn. Ostrava
00 1.18 293
Kateřina TomisováKateřina Tomisová
Sportovní gymn. OstravaSportovní gymn. Ostrava
01 1.18 293
Barbora KuzníkováBarbora Kuzníková
ZŠ Opava, KylešoviceZŠ Opava, Kylešovice
00 1.18 293
Veronika RidzákováVeronika Ridzáková
ZŠ Kopřivnice,17. listopadu 1225ZŠ Kopřivnice,17. listopadu...
99 1.18 293
20 Michaela KaletováMichaela Kaletová
ZŠ Třinec, Jablunkovská 501ZŠ Třinec, Jablunkovská 501
99 1.14 257
Celkem 20 závodníků