výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu 2013 Liberecký kraj

Liberec (21. 5. 2013)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec 07.60 681
2 Jan ŠindelářJan Šindelář 97 ZŠ Český DubZŠ Český Dub 07.80 619
3 Petr JandačPetr Jandač 97 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 07.98 565
4 Karel HanzlKarel Hanzl 97 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 08.02 554
5 Ondřej ŠimůnekOndřej Šimůnek 97 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 08.04 548
6 Kryštof KařízekKryštof Kařízek 97 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 08.18 509
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav HalamaVáclav Halama 97 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 08.00 560
2 Hynek FuchsHynek Fuchs 98 ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec 08.12 525
3 Ondřej SobotaOndřej Sobota 98 5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N. 08.21 500
4 David PohořalýDavid Pohořalý 97 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 08.25 489
5 Filip VejdělekFilip Vejdělek 98 5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N. 08.31 473
6 Tomáš KošťákTomáš Košťák 98 5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N. 08.51 421
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman MaňákRoman Maňák 98 ZŠ Český DubZŠ Český Dub 07.92 583
2 Vladko HrivňákVladko Hrivňák 97 ZŠ Český DubZŠ Český Dub 08.03 551
3 Lukáš BöhmLukáš Böhm 97 ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec 08.26 487
4 David BláhaDavid Bláha 98 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 08.31 473
Jakub ŽeravaJakub Žerava 98 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov DQ
Lukáš KunstLukáš Kunst 98 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov DQ
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BalážMarek Baláž 99 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 08.39 452
2 Daniel BrožDaniel Brož 00 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 08.43 441
3 Jan MalinovskýJan Malinovský 00 ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N. 08.46 434
4 František JirásekFrantišek Jirásek 99 ZŠ ZákupyZŠ Zákupy 08.51 421
5 Jan LukešJan Lukeš 99 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 08.56 408
6 David KožíšekDavid Kožíšek 00 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 08.60 398
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KošťálRoman Košťál 00 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 08.52 418
2 Jakub DrbohlavJakub Drbohlav 99 ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N. 08.78 354
3 Radek ŠefčíkRadek Šefčík 00 ZŠ ZákupyZŠ Zákupy 08.87 333
4 David KrčmárikDavid Krčmárik 00 ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N. 08.90 327
5 Pavel FarskýPavel Farský 00 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 08.99 306
6 Uhlíř Uhlíř 99 ZŠ Dobiášova LiberecZŠ Dobiášova Liberec 09.01 302
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří HalfarJiří Halfar 99 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 08.37 457
2 Michael SchutzMichael Schutz 00 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 08.93 320
3 Marek JakešMarek Jakeš 99 ZŠ ZákupyZŠ Zákupy 08.97 311
4 Roman MarešRoman Mareš 00 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 09.24 253
5 David ČernohubDavid Černohub 00 ZŠ Dobiášova LiberecZŠ Dobiášova Liberec 09.31 239
6 Martin BrezaniMartin Brezani 01 ZŠ Dobiášova LiberecZŠ Dobiášova Liberec 10.11 105
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla RoubíčkováAdéla Roubíčková 99 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 08.71 643
2 Christina ČernáChristina Černá 98 Gymnázium Česká LípaGymnázium Česká Lípa 08.84 608
3 Dana RamseidlováDana Ramseidlová 97 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 08.95 579
4 Nikita MelzerováNikita Melzerová 97 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 09.08 546
5 Michaela VaníčkováMichaela Vaníčková 97 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 09.20 516
6 Michaela KailováMichaela Kailová 97 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 09.42 463
7 Michaela BobokováMichaela Boboková 97 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 09.73 393
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N. 08.36 741
2 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová 99 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 08.48 706
3 Kateřina PulmannováKateřina Pulmannová 99 5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N. 08.51 698
4 Lucie HořeníLucie Hoření 98 5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N. 08.61 670
5 Alena MarkováAlena Marková 97 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 08.81 616
6 Petra JoslováPetra Joslová 98 Gymnázium Česká LípaGymnázium Česká Lípa 08.87 600
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie VlkováNatálie Vlková 97 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 08.31 755
2 Dominika HanušováDominika Hanušová 98 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 08.56 684
3 Světlana KočováSvětlana Kočová 98 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 08.98 571
4 Karolína PajerováKarolína Pajerová 97 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 08.99 569
5 Nikola MusilováNikola Musilová 99 Gymnázium Česká LípaGymnázium Česká Lípa 09.58 426
Pavlína ŠturmováPavlína Šturmová 99 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice NP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola SojkováNikola Sojková 00 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 08.78 624
2 Petra ŠímováPetra Šímová 00 ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N. 08.83 610
3 Simona BlinkováSimona Blinková 99 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 08.95 579
4 Bára BradováBára Bradová 00 ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N. 09.03 558
5 Veronika BubákováVeronika Bubáková 00 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 09.14 531
6 Anna LacíkováAnna Lacíková 99 ZŠ Lada Česká LípaZŠ Lada Česká Lípa 09.31 489
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová 99 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 08.62 667
2 Natálie BělinováNatálie Bělinová 00 ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N. 09.11 538
3 Linda NovotnáLinda Novotná 99 ZŠ Lada Česká LípaZŠ Lada Česká Lípa 09.40 468
4 Natálie KůtkováNatálie Kůtková 00 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 09.41 465
5 Marika MatějovskáMarika Matějovská 99 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 09.45 456
6 Sabina AckermannováSabina Ackermannová 99 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 09.50 444
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína ŠturmováPavlína Šturmová 99 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 09.41 465
2 Kateřina NuderováKateřina Nuderová 99 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 09.42 463
3 Klára KudláčkováKlára Kudláčková 99 ZŠ Lada Česká LípaZŠ Lada Česká Lípa 09.52 440
4 Marie HanzlováMarie Hanzlová 01 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 09.75 389
Nela KobosováNela Kobosová 00 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 09.75 389
Petra HorákováPetra Horáková 01 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov NP
Celkem 6 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta KaniováAneta Kaniová 00 ZŠ Lada Česká LípaZŠ Lada Česká Lípa 1:48.93 684
2 Natálie BělinováNatálie Bělinová 00 ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N. 1:50.56 657
3 Nikola KaniováNikola Kaniová 00 ZŠ Lada Česká LípaZŠ Lada Česká Lípa 1:51.08 648
4 Sára ČepelíkováSára Čepelíková 99 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 1:56.45 562
5 Pavlína VotočkováPavlína Votočková 99 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 1:56.96 554
6 Lucie VeseláLucie Veselá 00 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 1:57.91 540
7 Adriana HavlíčkováAdriana Havlíčková 99 ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N. 1:58.71 528
8 Markéta ThořováMarkéta Thořová 99 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 2:05.36 433
Emma PokornáEmma Pokorná 01 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice NP
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza MajorováTereza Majorová 00 ZŠ Lada Česká LípaZŠ Lada Česká Lípa 1:58.45 532
2 Natálie ŠikolováNatálie Šikolová 99 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 2:00.70 498
3 Anežka PěničkováAnežka Pěničková 00 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 2:02.92 467
4 Tereza ŽitnáTereza Žitná 01 ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N. 2:03.07 464
5 Vendula VytinováVendula Vytinová 99 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 2:05.77 427
6 Nikola RezlerováNikola Rezlerová 99 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 2:06.28 420
7 Anežka TomáškováAnežka Tomášková 00 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 2:07.56 403
8 Tereza FantíkováTereza Fantíková 99 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 2:11.13 357
Nikola KimmerováNikola Kimmerová 99 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec NP
Veronika VíškováVeronika Víšková 01 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov NP
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominika HanušováDominika Hanušová 98 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 2:24.98 757
2 Anna ValešováAnna Valešová 98 5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N. 2:29.68 697
3 Karolína StaňováKarolína Staňová 97 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 2:36.50 614
4 Veronika ČernáVeronika Černá 97 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 2:36.81 610
5 Tereza PečenkováTereza Pečenková 99 5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N. 2:39.73 576
6 Pavlína MarxováPavlína Marxová 99 5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N. 2:41.23 559
7 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 97 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 2:41.38 557
8 Martina PlischkováMartina Plischková 97 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 2:42.56 544
9 Eliška RysulováEliška Rysulová 99 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 2:47.47 490
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola MitrusováNikola Mitrusová 97 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 2:41.98 550
2 Adéla VeseláAdéla Veselá 98 Gymnázium Česká LípaGymnázium Česká Lípa 2:43.29 536
3 Anna BřezinováAnna Březinová 97 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 2:43.35 535
4 Světlana KočováSvětlana Kočová 98 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 2:48.37 481
5 Tereza SchmidtováTereza Schmidtová 98 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 2:48.44 480
Adéla VaněčkováAdéla Vaněčková 99 Gymnázium Česká LípaGymnázium Česká Lípa 2:48.44 480
7 Michaela SchindlerováMichaela Schindlerová 98 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 3:12.97 254
Anežka HladíkováAnežka Hladíková 98 Gymnázium Česká LípaGymnázium Česká Lípa NP
Lenka RaslováLenka Raslová 97 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec NP
Celkem 9 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel ČížDaniel Číž 99 ZŠ ZákupyZŠ Zákupy 3:07.72 591
2 Michael SchutzMichael Schutz 00 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 3:11.51 556
3 Petr HavelPetr Havel 99 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 3:12.47 547
4 Tomáš LukešTomáš Lukeš 00 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 3:16.03 516
5 Zdeněk KrpataZdeněk Krpata 00 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 3:21.11 472
6 Jan ŠtummerJan Štummer 99 ZŠ ZákupyZŠ Zákupy 3:25.02 440
7 Tomáš AndělTomáš Anděl 00 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 3:28.90 409
8 Marek JakešMarek Jakeš 99 ZŠ ZákupyZŠ Zákupy 3:31.93 386
9 Jiří ChaloupkaJiří Chaloupka 00 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 3:42.26 311
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Uhlíř Uhlíř 99 ZŠ Dobiášova LiberecZŠ Dobiášova Liberec 3:14.52 529
2 Jakub DaníčekJakub Daníček 00 ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N. 3:22.76 459
3 Ondřej SoukupOndřej Soukup 00 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 3:28.50 412
4 Marek MachMarek Mach 00 ZŠ Dobiášova LiberecZŠ Dobiášova Liberec 3:36.71 350
5 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 00 ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N. 3:36.72 350
6 Roman MarešRoman Mareš 00 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 3:41.63 315
7 Tomáš BrucknerTomáš Bruckner 00 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 3:45.51 288
8 Lukáš MewaldLukáš Mewald 99 ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N. 3:51.30 251
9 Jakub BradáčJakub Bradáč 00 ZŠ Dobiášova LiberecZŠ Dobiášova Liberec 3:51.54 249
Jakub DrbohlavJakub Drbohlav 99 ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N. NP
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej PetrOndřej Petr 97 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 4:33.28 723
2 Jan OkuliarJan Okuliar 97 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 4:41.15 673
3 Jan DufekJan Dufek 97 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 4:44.00 655
4 Martin ČížekMartin Čížek 97 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 4:44.59 652
5 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 98 ZŠ Český DubZŠ Český Dub 5:01.02 554
6 Ondřej DeimlingOndřej Deimling 97 ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec 5:01.20 553
7 Patrik NičPatrik Nič 97 5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N. 5:20.21 449
8 Matouš KosinaMatouš Kosina 97 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 5:21.18 444
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip SchutzFilip Schutz 97 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 4:52.31 605
2 Vladko HrivňákVladko Hrivňák 97 ZŠ Český DubZŠ Český Dub 5:11.81 494
3 Dominik PaříkDominik Pařík 98 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 5:12.55 490
4 Roman GschwentnerRoman Gschwentner 98 ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec 5:13.10 487
5 Tomáš KošťákTomáš Košťák 98 5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N. 5:14.51 479
6 Marek ChlupMarek Chlup 99 ZŠ Český DubZŠ Český Dub 5:15.56 473
7 Tomáš NájemníkTomáš Nájemník 98 5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N. 5:16.73 467
Martin HruškaMartin Hruška 98 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov NP
Celkem 8 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Jandač,Kařízek,Halama,Basl A Jandač,Kařízek,Halama,Basl ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 29.38 643
2 Böhm,Fuchs,Šanda,Zikmund Böhm,Fuchs,Šanda,Zikmund ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec 29.49 634
3 A Bárta,Nič,Sobota,Kryštof A Bárta,Nič,Sobota,Kryštof 5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N. 29.95 599
4 A Pohořalý,Šimůnek,Bláha,Čížek A Pohořalý,Šimůnek,Bláha,Čížek ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 30.15 584
5 A Trč,Žerava,Kunst,Syrotiuk, A Trč,Žerava,Kunst,Syrotiuk, ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 30.26 575
6 Šindelář,Hrivňák,Chlup,Maňák Šindelář,Hrivňák,Chlup,Maňák ZŠ Český DubZŠ Český Dub 30.76 539
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Vejdělek,Janota,Košťák,Landa B Vejdělek,Janota,Košťák,Landa 5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N. 31.51 486
2 B Petr,Dufek,Kosina,Arnold B Petr,Dufek,Kosina,Arnold ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 32.23 437
3 B VANER,SLAVÍK,POULA,BOLINA B VANER,SLAVÍK,POULA,BOLINA ZŠ Český DubZŠ Český Dub 32.68 408
4 B Horáček,Schutz,Okuliar,Toman B Horáček,Schutz,Okuliar,Toman ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 33.88 334
B Hanzl,Šťastný,Nauš,Vích B Hanzl,Šťastný,Nauš,Vích ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov NP
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 a Košťál,Brož,Kožíšek,Chaloupka a Košťál,Brož,Kožíšek,Chaloupka ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 32.12 444
2 A Malinovský,Krčmárik,Mašek,Drbohlav A Malinovský,Krčmárik,Mašek,Drbohlav ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N. 32.25 436
3 A Jirásek,Klíma,Voříšek,Číž A Jirásek,Klíma,Voříšek,Číž ZŠ ZákupyZŠ Zákupy 32.69 407
4 a Lukeš J.+T.,Farský,Schutz a Lukeš J.+T.,Farský,Schutz ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 33.74 342
5 a Baláž,Halfar,Mareš,Havel a Baláž,Halfar,Mareš,Havel ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 34.46 301
6 Brezani,Bradáč,Larionov,Černohub Brezani,Bradáč,Larionov,Černohub ZŠ Dobiášova LiberecZŠ Dobiášova Liberec 34.56 296
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 b Ryska,Anděl,Křivan,Mikula b Ryska,Anděl,Křivan,Mikula ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 31.74 470
2 B Štummer,Šefčík,MikšovskýJakeš B Štummer,Šefčík,MikšovskýJakeš ZŠ ZákupyZŠ Zákupy 33.64 348
3 B Peterka,Daníček,Mališ,Vondra B Peterka,Daníček,Mališ,Vondra ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N. 34.02 326
4 b Typlt,Chlumský,Soukup,Hochmal b Typlt,Chlumský,Soukup,Hochmal ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 34.64 291
5 b Bruckner,Hlavina,Vrbata,Víšek b Bruckner,Hlavina,Vrbata,Víšek ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 34.94 275
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Barborová,Pulmanová,Hoření,Vokálová A Barborová,Pulmanová,Hoření,Vokálová 5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N. 31.25 792
2 A Půlpánová,Steinerová,Trejbalová,Hanušová A Půlpánová,Steinerová,Trejbalová,Hanušová ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 32.91 671
3 Černá,Kulíková,Joslová,Hladíková Černá,Kulíková,Joslová,Hladíková Gymnázium Česká LípaGymnázium Česká Lípa 33.22 649
4 A Gebrtová,Kočová,Kroupová,Roubíčková A Gebrtová,Kočová,Kroupová,Roubíčková ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 33.44 634
5 A Vlková,Melzerová,Kailová,Hercíková A Vlková,Melzerová,Kailová,Hercíková ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 33.71 616
6 A Ramseidlová,Černá,Boboková,Vaníčková A Ramseidlová,Černá,Boboková,Vaníčková ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 34.01 596
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Hloušková,Pajerová,Kosáčková,Burešová B Hloušková,Pajerová,Kosáčková,Burešová ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 34.84 542
2 B Březinová,Trpálková,Borovičková,Jahvodková B Březinová,Trpálková,Borovičková,Jahvodková ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 35.91 475
B Zelinková,Pečenková,Valešová,Pfefferová B Zelinková,Pečenková,Valešová,Pfefferová 5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N. NP
B Marková,Štrbavá,Schmidtová,Schindlerová B Marková,Štrbavá,Schmidtová,Schindlerová ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov NP
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bělinová,Jégrová,Šímová,Bradová Bělinová,Jégrová,Šímová,Bradová ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N. 33.74 614
2 a Blinková,Nuderová,Hoffmannová,Ljachová a Blinková,Nuderová,Hoffmannová,Ljachová ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 33.98 598
3 a Hanzlová,Sojková,Kůtková,Čepelíková a Hanzlová,Sojková,Kůtková,Čepelíková ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 35.05 528
4 a Šturmová,Šikolová,Ackermannová,Votočková a Šturmová,Šikolová,Ackermannová,Votočková ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 36.01 469
5 A Kaniová A.+N.,Novotná,Lacíková A Kaniová A.+N.,Novotná,Lacíková ZŠ Lada Česká LípaZŠ Lada Česká Lípa 36.87 419
6 Matějovská,Veselá,Bubáková,Brožová Matějovská,Veselá,Bubáková,Brožová Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 37.14 404
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 b Vytinová,Pradella,Tauchmanová,Tomášková b Vytinová,Pradella,Tauchmanová,Tomášková ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 35.91 475
2 B Havlíčková,Říhová,Kouřilová,Preislerová B Havlíčková,Říhová,Kouřilová,Preislerová ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N. 36.82 422
3 b Kobosová,Pongrácová,Zálabská,Pěničková b Kobosová,Pongrácová,Zálabská,Pěničková ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 37.63 377
B Kudláčková,Žižková,Majorová,Brožová B Kudláčková,Žižková,Majorová,Brožová ZŠ Lada Česká LípaZŠ Lada Česká Lípa NP
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 David SyrotiukDavid Syrotiuk
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
97 1.69 536
Marek VíchMarek Vích
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
98 1.69 536
3 Hynek FuchsHynek Fuchs
ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec
98 1.65 504
Dominik KryštofDominik Kryštof
5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.
98 1.65 504
Dan BártaDan Bárta
5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.
98 1.65 504
6 Martin VanerMartin Vaner
ZŠ Český DubZŠ Český Dub
98 1.61 472
7 Ondřej PetrOndřej Petr
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
97 1.57 441
Ondřej ArnoldOndřej Arnold
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
97 1.57 441
9 Ondřej ŠimůnekOndřej Šimůnek
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
97 1.53 411
Martin ČížekMartin Čížek
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
97 1.53 411
Josef PoulaJosef Poula
ZŠ Český DubZŠ Český Dub
97 1.53 411
12 Lukáš LandaLukáš Landa
5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.
98 1.49 381
13 Václav ŠandaVáclav Šanda
ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec
97 1.45 352
Marek BřezinaMarek Březina
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
97 1.45 352
Štěpán HájekŠtěpán Hájek
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
97 0
Radek NaušRadek Nauš
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
97 NP
Marek ChlupMarek Chlup
ZŠ Český DubZŠ Český Dub
99 NP
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan LukešJan Lukeš
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
99 1.55 426
Jiří RyskaJiří Ryska
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
99 1.55 426
3 David KrčmárikDavid Krčmárik
ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N.
00 1.43 338
David KožíšekDavid Kožíšek
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
00 1.43 338
5 Jan HlavinaJan Hlavina
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
00 1.39 310
6 Ilja LarionovIlja Larionov
ZŠ Dobiášova LiberecZŠ Dobiášova Liberec
99 1.35 283
Tomáš PeterkaTomáš Peterka
ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N.
00 1.35 283
Ondřej MališOndřej Mališ
ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N.
00 1.35 283
9 František JirásekFrantišek Jirásek
ZŠ ZákupyZŠ Zákupy
99 1.31 257
Petr HavelPetr Havel
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
99 1.31 257
11 Martin ŠábrtMartin Šábrt
ZŠ Dobiášova LiberecZŠ Dobiášova Liberec
00 1.27 231
Jan DlouhýJan Dlouhý
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
00 1.27 231
13 Daniel ČížDaniel Číž
ZŠ ZákupyZŠ Zákupy
99 1.19 182
Lukáš KlímaLukáš Klíma
ZŠ ZákupyZŠ Zákupy
99 1.19 182
15 Jakub BradáčJakub Bradáč
ZŠ Dobiášova LiberecZŠ Dobiášova Liberec
00 1.15 159
Daniel MikulaDaniel Mikula
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
01 0
Adam HochmalAdam Hochmal
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
99 0
David ChlumskýDavid Chlumský
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
99 0
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.
98 1.64 783
2 Tereza VokálováTereza Vokálová
5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.
98 1.48 599
Natálie VlkováNatálie Vlková
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
97 1.48 599
4 Tereza SteinerováTereza Steinerová
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
98 1.44 555
5 Karolína GebrtováKarolína Gebrtová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
99 1.40 512
Jana KulíkováJana Kulíková
Gymnázium Česká LípaGymnázium Česká Lípa
98 1.40 512
7 Dana RamseidlováDana Ramseidlová
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
97 1.36 470
Tereza SchmidtováTereza Schmidtová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
98 1.36 470
Gabriela TrejbalováGabriela Trejbalová
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
98 1.36 470
Nikola HlouškováNikola Hloušková
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
98 1.36 470
11 Andrea PfefferováAndrea Pfefferová
5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.
99 1.28 389
Miluše PickováMiluše Picková
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
98 1.28 389
13 Petra TrpálkováPetra Trpálková
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
97 1.24 350
Karolína StaňováKarolína Staňová
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
97 0
Anežka HladíkováAnežka Hladíková
Gymnázium Česká LípaGymnázium Česká Lípa
98 0
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Marika MatějovskáMarika Matějovská
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
99 1.39 502
Linda NovotnáLinda Novotná
ZŠ Lada Česká LípaZŠ Lada Česká Lípa
99 1.39 502
Nikola SojkováNikola Sojková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
00 1.39 502
Sára ČepelíkováSára Čepelíková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
99 1.39 502
5 Adriana HavlíčkováAdriana Havlíčková
ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N.
99 1.35 460
Markéta ThořováMarkéta Thořová
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
99 1.35 460
7 Veronika JégrováVeronika Jégrová
ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N.
00 1.27 379
Natálie ŠikolováNatálie Šikolová
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
99 1.27 379
Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
99 1.27 379
10 Anežka TomáškováAnežka Tomášková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
00 1.23 340
Karolína ŠtědroňováKarolína Štědroňová
ZŠ Lada Česká LípaZŠ Lada Česká Lípa
99 1.23 340
Martina VlasákováMartina Vlasáková
ZŠ Lada Česká LípaZŠ Lada Česká Lípa
00 1.23 340
Veronika ŘíhováVeronika Říhová
ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N.
00 1.23 340
14 Nela KobosováNela Kobosová
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
00 1.19 302
15 Lucie VeseláLucie Veselá
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
00 1.15 266
Sabina AckermannováSabina Ackermannová
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
99 1.15 266
Veronika LjachováVeronika Ljachová
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
99 0
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Žáci

(út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dan BártaDan Bárta
5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.
98 5.85 554
2 Jan ŠindelářJan Šindelář
ZŠ Český DubZŠ Český Dub
97 5.67 516
3 Dominik KryštofDominik Kryštof
5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.
98 5.50 481
4 Filip VejdělekFilip Vejdělek
5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.
98 5.40 461
5 David PohořalýDavid Pohořalý
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
97 5.38 457
6 Václav HalamaVáclav Halama
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
97 5.32 445
7 Petr JandačPetr Jandač
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
97 5.31 443
8 Dominik BolinaDominik Bolina
ZŠ Český DubZŠ Český Dub
99 5.27 435
9 Václav ŠandaVáclav Šanda
ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec
97 5.24 429
10 Roman MaňákRoman Maňák
ZŠ Český DubZŠ Český Dub
98 5.15 411
11 Filip TrčFilip Trč
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
98 4.89 361
12 Tomáš DeimlingTomáš Deimling
ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec
97 4.86 356
13 Lukáš KunstLukáš Kunst
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
98 4.83 350
14 Dominik HoráčekDominik Horáček
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
98 4.81 346
Kryštof KařízekKryštof Kařízek
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
97 4.81 346
16 David BláhaDavid Bláha
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
98 4.71 328
17 Ondřej DeimlingOndřej Deimling
ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec
97 4.52 294
18 Filip ŠťastnýFilip Šťastný
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
98 4.51 292
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan ŠtummerJan Štummer
ZŠ ZákupyZŠ Zákupy
99 5.00 382
2 Petr VondraPetr Vondra
ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N.
99 4.67 321
3 Lukáš KlímaLukáš Klíma
ZŠ ZákupyZŠ Zákupy
99 4.65 317
4 Jakub DrbohlavJakub Drbohlav
ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N.
99 4.63 313
5 Daniel BrožDaniel Brož
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
00 4.57 303
6 Radek ŠefčíkRadek Šefčík
ZŠ ZákupyZŠ Zákupy
00 4.51 292
7 Marek BalážMarek Baláž
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
99 4.42 276
Tomáš KřivanTomáš Křivan
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
99 4.42 276
9 Pavel FarskýPavel Farský
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
00 4.38 269
10 Jan HlavinaJan Hlavina
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
00 4.36 266
11 Ondřej MašekOndřej Mašek
ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N.
00 4.35 264
12 David ChlumskýDavid Chlumský
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
99 4.31 257
13 Tomáš LukešTomáš Lukeš
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
00 4.29 254
14 Jakub StudenýJakub Studený
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
00 4.24 245
15 David ČernohubDavid Černohub
ZŠ Dobiášova LiberecZŠ Dobiášova Liberec
00 4.23 244
Jiří ChaloupkaJiří Chaloupka
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
00 4.23 244
17 Petr SitaPetr Sita
ZŠ Dobiášova LiberecZŠ Dobiášova Liberec
00 4.11 224
18 Martin ŠábrtMartin Šábrt
ZŠ Dobiášova LiberecZŠ Dobiášova Liberec
00 3.95 198
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela BarborováMichaela Barborová
5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.
99 5.30 643
2 Tereza VokálováTereza Vokálová
5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.
98 5.15 601
3 Kateřina PulmannováKateřina Pulmannová
5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.
99 4.92 538
4 Simona KroupováSimona Kroupová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
98 4.61 456
Karolína GebrtováKarolína Gebrtová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
99 4.61 456
6 Adéla RoubíčkováAdéla Roubíčková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
99 4.57 446
7 Veronika ČernáVeronika Černá
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
97 4.56 443
8 Michaela VaníčkováMichaela Vaníčková
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
97 4.51 431
9 Gabriela TrejbalováGabriela Trejbalová
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
98 4.50 428
10 Jana KulíkováJana Kulíková
Gymnázium Česká LípaGymnázium Česká Lípa
98 4.46 418
Tereza SteinerováTereza Steinerová
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
98 4.46 418
12 Nikola HercíkováNikola Hercíková
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
97 4.26 369
13 Andrea KosáčkováAndrea Kosáčková
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
98 4.25 367
14 Nikita MelzerováNikita Melzerová
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
97 4.19 352
15 Petra JoslováPetra Joslová
Gymnázium Česká LípaGymnázium Česká Lípa
98 4.07 324
16 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
97 3.90 285
17 Martina PlischkováMartina Plischková
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
97 3.87 279
18 Anežka ŠafránkováAnežka Šafránková
Gymnázium Česká LípaGymnázium Česká Lípa
98 3.16 135
MB Patricie MaláPatricie Malá
ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N.
98 4.81 508
MB Natálie VlkováNatálie Vlková
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
97 4.62 459
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika JégrováVeronika Jégrová
ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N.
00 4.53 436
2 Simona BlinkováSimona Blinková
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
99 4.47 421
3 Anna LacíkováAnna Lacíková
ZŠ Lada Česká LípaZŠ Lada Česká Lípa
99 4.38 398
4 Aneta KaniováAneta Kaniová
ZŠ Lada Česká LípaZŠ Lada Česká Lípa
00 4.31 381
5 Petra ŠímováPetra Šímová
ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N.
00 4.20 355
6 Nikola KaniováNikola Kaniová
ZŠ Lada Česká LípaZŠ Lada Česká Lípa
00 4.15 343
7 Kateřina NuderováKateřina Nuderová
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
99 4.03 315
8 Pavlína ŠturmováPavlína Šturmová
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
99 3.92 290
9 Veronika BubákováVeronika Bubáková
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
00 3.86 276
10 Natálie KůtkováNatálie Kůtková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
00 3.84 272
11 Bára BradováBára Bradová
ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N.
00 3.83 270
12 Francizska PradellaFrancizska Pradella
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
00 3.81 265
13 Kristýna TauchmanováKristýna Tauchmanová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
00 3.70 242
Eliška ZálabskáEliška Zálabská
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
00 3.70 242
15 Veronika LjachováVeronika Ljachová
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
99 3.67 235
16 Kristýna BrožováKristýna Brožová
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
00 3.56 212
17 Jana KrupařováJana Krupařová
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
00 3.47 194
Zuzana PongrácováZuzana Pongrácová
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
99 3.47 194
MB Hana KouckáHana Koucká
5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.
00 4.62 459
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
99 10.11 537
2 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.
98 08.67 443
3 Karolína ProkorátováKarolína Prokorátová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
99 08.45 428
4 Michaela RysnerováMichaela Rysnerová
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
97 08.41 426
5 Petra TrpálkováPetra Trpálková
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
97 08.21 413
6 Christina ČernáChristina Černá
Gymnázium Česká LípaGymnázium Česká Lípa
98 08.15 409
7 Vendula BurešováVendula Burešová
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
99 08.09 405
8 Andrea PfefferováAndrea Pfefferová
5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.
99 07.65 377
9 Sára BrejchováSára Brejchová
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
97 07.57 372
10 Miluše PickováMiluše Picková
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
98 07.56 371
11 Erika ŠtrbaváErika Štrbavá
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
97 07.37 359
12 Karolína PajerováKarolína Pajerová
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
97 07.31 355
13 Anežka ŠafránkováAnežka Šafránková
Gymnázium Česká LípaGymnázium Česká Lípa
98 07.28 353
14 Hana KubalováHana Kubalová
5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.
00 07.17 346
15 Barbora BorovičkováBarbora Borovičková
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
97 07.09 341
16 Anežka HladíkováAnežka Hladíková
Gymnázium Česká LípaGymnázium Česká Lípa
98 06.68 315
17 Michaela BobokováMichaela Boboková
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
97 05.97 269
MB Patricie MaláPatricie Malá
ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N.
98 11.00 595
MB Natálie VlkováNatálie Vlková
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
97 09.99 529
Tereza PatočkováTereza Patočková
5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.
99 NP
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek BřezinaMarek Březina
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
97 12.44 633
2 Tomáš JanotaTomáš Janota
5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.
98 12.01 607
3 Patrik NičPatrik Nič
5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.
97 11.28 563
4 Martin VanerMartin Vaner
ZŠ Český DubZŠ Český Dub
98 10.98 545
5 Jakub BaslJakub Basl
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
97 10.86 537
6 Martin MikešMartin Mikeš
ZŠ Český DubZŠ Český Dub
97 10.79 533
7 Ondřej SobotaOndřej Sobota
5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.
98 10.64 524
8 Radek NaušRadek Nauš
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
97 10.56 519
9 Filip TrčFilip Trč
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
98 10.27 502
10 Lukáš BöhmLukáš Böhm
ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec
97 10.22 499
11 Daniel KobrDaniel Kobr
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
97 09.51 456
12 Tomáš DeimlingTomáš Deimling
ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec
97 09.33 445
13 Štěpán HájekŠtěpán Hájek
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
97 09.16 435
14 Jiří ZikmundJiří Zikmund
ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec
98 09.07 430
15 Dominik HoráčekDominik Horáček
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
98 08.44 392
16 Jan OkuliarJan Okuliar
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
97 07.77 353
MB Jakub EfflerJakub Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 11.62 583
Celkem 17 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří HalfarJiří Halfar
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
99 68.83 471
2 Jan MalinovskýJan Malinovský
ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N.
00 67.22 457
3 Radek ReschRadek Resch
ZŠ ZákupyZŠ Zákupy
99 66.12 447
4 Petr VíšekPetr Víšek
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
00 60.65 399
5 Vojtěch Jeřábek Vojtěch Jeřábek
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
00 57.91 376
6 Ilja LarionovIlja Larionov
ZŠ Dobiášova LiberecZŠ Dobiášova Liberec
99 57.59 373
7 Marek MachMarek Mach
ZŠ Dobiášova LiberecZŠ Dobiášova Liberec
00 57.22 370
8 Marek MikšovskýMarek Mikšovský
ZŠ ZákupyZŠ Zákupy
00 55.52 355
9 Tomáš KřivanTomáš Křivan
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
99 54.78 349
10 Adam HochmalAdam Hochmal
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
99 53.38 337
11 Luboš TypltLuboš Typlt
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
99 51.66 322
12 Milan VoříšekMilan Voříšek
ZŠ ZákupyZŠ Zákupy
99 50.98 316
13 Tomáš BrucknerTomáš Bruckner
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
00 50.96 316
14 Daniel MikulaDaniel Mikula
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
01 49.72 305
15 Ondřej MašekOndřej Mašek
ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N.
00 49.23 301
16 Petr SitaPetr Sita
ZŠ Dobiášova LiberecZŠ Dobiášova Liberec
00 46.95 282
17 Ondřej SoukupOndřej Soukup
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
00 32.78 165
Jakub BradáčJakub Bradáč
ZŠ Dobiášova LiberecZŠ Dobiášova Liberec
00 NP
Celkem 18 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana PongrácováZuzana Pongrácová
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
99 43.03 393
2 Tereza BrožováTereza Brožová
ZŠ Lada Česká LípaZŠ Lada Česká Lípa
00 42.25 383
3 Vendula VytinováVendula Vytinová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
99 40.89 366
4 Marie HanzlováMarie Hanzlová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
01 40.48 361
5 Nikola KimmerováNikola Kimmerová
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
99 40.38 360
6 Eliška ZálabskáEliška Zálabská
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
00 39.63 351
7 Kristýna BrožováKristýna Brožová
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
00 37.52 325
8 Pavlína VotočkováPavlína Votočková
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
99 36.34 311
9 Tereza KanskáTereza Kanská
ZŠ Lada Česká LípaZŠ Lada Česká Lípa
00 35.78 304
10 Jana KrupařováJana Krupařová
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
00 35.41 300
11 Michaela PreislerováMichaela Preislerová
ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N.
99 34.83 293
12 Pavlína LednejováPavlína Lednejová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
00 34.64 290
13 Kateřina TajčmanováKateřina Tajčmanová
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
99 33.93 282
14 Martina VlasákováMartina Vlasáková
ZŠ Lada Česká LípaZŠ Lada Česká Lípa
00 33.82 281
15 Veronika VíškováVeronika Víšková
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
01 33.10 272
16 Veronika ŘíhováVeronika Říhová
ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N.
00 32.88 269
17 Natálie RiedrováNatálie Riedrová
ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N.
99 32.86 269
MB Nikola KaniováNikola Kaniová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 45.76 426
Celkem 18 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 LNBOR LNBOR ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 6086.0
2 PASJN PASJN 5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N. 5731.0
3 CEDUB CEDUB ZŠ Český DubZŠ Český Dub 5701.0
4 JESLB JESLB ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec 5465.0
5 KOMJI KOMJI ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 5398.0
6 SKALT SKALT ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 4423.0
Poznámky:
Stav po: 60 m, 1500 m, 4x60 m, koule 4kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 1500 m, 4x60 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SKALT SKALT ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 4360.0
2 ZAKUP ZAKUP ZŠ ZákupyZŠ Zákupy 4132.0
3 LNBOR LNBOR ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 4078.0
4 ARBJN ARBJN ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N. 4046.0
5 KOMJI KOMJI ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 3753.0
6 DOBLB DOBLB ZŠ Dobiášova LiberecZŠ Dobiášova Liberec 3441.0
Poznámky:
Stav po: 60 m, 1000 m, 4x60 m, kriket, dálka, výška, 60 m, 60 m, 1000 m, 4x60 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 PASJN PASJN 5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.5.ZŠ Pasířská Jablonec n.N. 6950.0
2 KOMJI KOMJI ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 6181.0
3 LNBOR LNBOR ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 5543.0
4 SKALT SKALT ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 5534.0
5 VRCHL VRCHL ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 5375.0
6 GCLIP GCLIP Gymnázium Česká LípaGymnázium Česká Lípa 4890.0
Poznámky:
Stav po: 60 m, 800 m, 4x60 m, koule 3kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 800 m, 4x60 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ARBJN ARBJN ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N. 5160.0
2 LADCL LADCL ZŠ Lada Česká LípaZŠ Lada Česká Lípa 5017.0
3 SKALT SKALT ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 4876.0
4 GTURN GTURN Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 4440.0
5 KOMJI KOMJI ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 4387.0
6 VRCHL VRCHL ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 4378.0
Poznámky:
Stav po: 60 m, 600 m, 4x60 m, kriket, dálka, výška, 60 m, 60 m, 600 m, 4x60 m
Celkem 6 závodníků