Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Republikové finále Poháru rozhlasu pro kategorii starší žáci a starší žákyně

Litomyšl (4. 6. 2013)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 4.6.2013) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RoderAdam Roder 98 ZŠ Heyrovského,Olomouc ZŠ Heyrovského,Olomouc 07.35 762
2 Dominik OrálekDominik Orálek 98 ZŠ Heyrovského,Olomouc ZŠ Heyrovského,Olomouc 07.61 678
3 Dominik RatajDominik Rataj 98 ZŠ Praha 3, Jeseniova ZŠ Praha 3, Jeseniova 07.65 665
4 Michal HolobrádekMichal Holobrádek 97 ZŠ Břeclav,Slovácká ZŠ Břeclav,Slovácká 07.66 662
5 Jakub ZuzákJakub Zuzák 97 ZŠ Jemnice ZŠ Jemnice 07.67 659
6 T.William HarrisT.William Harris 98 ZŠ Břeclav,Slovácká ZŠ Břeclav,Slovácká 08.18 509
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 4.6.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 97 ZŠ Laštůvkova,Brno ZŠ Laštůvkova,Brno 07.49 716
2 Filip LorenzFilip Lorenz 98 ZŠ Laštůvkova,Brno ZŠ Laštůvkova,Brno 07.65 665
3 Petr JankůPetr Janků 97 ZŠ Mokrá ZŠ Mokrá 07.66 662
4 Michal BlahůšekMichal Blahůšek 98 ZŠ Heyrovského,Olomouc ZŠ Heyrovského,Olomouc 07.83 610
5 Adam KolínekAdam Kolínek 97 ZŠ Břeclav,Slovácká ZŠ Břeclav,Slovácká 07.85 604
6 František ČihounekFrantišek Čihounek 97 ZŠ Žatec,Komenského, ZŠ Žatec,Komenského, 08.10 531
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 4.6.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KubelkaMichal Kubelka 98 ZŠ Praha 3, Jeseniova ZŠ Praha 3, Jeseniova 07.77 628
2 Vojtěch BastlVojtěch Bastl 98 ZŠ Jemnice ZŠ Jemnice 07.79 622
3 David ŠimekDavid Šimek 97 ZŠ Praha 3, Jeseniova ZŠ Praha 3, Jeseniova 07.90 589
4 Lubomír FantaLubomír Fanta 97 ZŠ Jemnice ZŠ Jemnice 07.95 574
5 David BroďákDavid Broďák 97 ZŠ Mokrá ZŠ Mokrá 07.99 563
6 Martin HlubiňákMartin Hlubiňák 97 ZŠ Žatec,Komenského, ZŠ Žatec,Komenského, 08.04 548
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 4.6.2013) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandros SamarasAlexandros Samaras 97 ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava 07.69 653
2 Dominik ČermínDominik Čermín 98 ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava 07.74 637
3 Pavel TrochymčukPavel Trochymčuk 97 ZŠ Žatec,Komenského, ZŠ Žatec,Komenského, 07.83 610
4 Jan NovotnýJan Novotný 98 ZŠ Laštůvkova,Brno ZŠ Laštůvkova,Brno 07.83 610
5 Aleš KlementAleš Klement 97 ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava 07.90 589
6 Ondřej FidrmucOndřej Fidrmuc 96 ZŠ Mokrá ZŠ Mokrá 07.90 589
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 4.6.2013) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 ZŠ Ostrava-Poruba ZŠ Ostrava-Poruba 08.17 797
2 Patricie GamonováPatricie Gamonová 98 ZŠ Ostrava-Poruba ZŠ Ostrava-Poruba 08.22 782
3 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště 08.32 752
4 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N. 5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N. 08.35 744
5 Kateřina PulmanováKateřina Pulmanová 99 5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N. 5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N. 08.40 729
6 Žaneta TóthováŽaneta Tóthová 97 ZŠ a MŠ Blansko ZŠ a MŠ Blansko 08.67 654
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 4.6.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozákováAnna Kozáková 99 22.ZŠ Plzeň 22.ZŠ Plzeň 08.36 741
2 Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová 99 ZŠ a MŠ J.Železného,Prostějov ZŠ a MŠ J.Železného,Prostějov 08.49 704
3 Lucie ČerveňákováLucie Červeňáková 98 ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava 08.60 673
4 Melissa SchlagerMelissa Schlager 98 ZŠ a MŠ Blansko ZŠ a MŠ Blansko 08.69 648
5 Lucie HořeníLucie Hoření 98 5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N. 5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N. 08.71 643
6 Vendula VacurováVendula Vacurová 98 ZŠ Ostrava-Poruba ZŠ Ostrava-Poruba 08.74 635
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 4.6.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BorákováTereza Boráková 99 ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava 08.35 744
2 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 22.ZŠ Plzeň 22.ZŠ Plzeň 08.44 718
3 Eva ŠvehlákováEva Švehláková 98 ZŠ E.Zátopka,Zlín ZŠ E.Zátopka,Zlín 08.50 701
4 Eliška JaníkováEliška Janíková 98 ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště 08.76 629
5 Nikola KožnárkováNikola Kožnárková 99 ZŠ a MŠ J.Železného,Prostějov ZŠ a MŠ J.Železného,Prostějov 08.78 624
Alžběta ValentováAlžběta Valentová 98 ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava 08.78 624
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 4.6.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela ChudárkováGabriela Chudárková 97 ZŠ E.Zátopka,Zlín ZŠ E.Zátopka,Zlín 08.59 676
2 Darina HavierováDarina Havierová 97 ZŠ a MŠ J.Železného,Prostějov ZŠ a MŠ J.Železného,Prostějov 09.02 561
3 Kristýna MařákováKristýna Mařáková 98 ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště 09.20 516
4 Alena KolajováAlena Kolajová 99 ZŠ E.Zátopka,Zlín ZŠ E.Zátopka,Zlín 09.29 494
5 Sára MusilováSára Musilová 99 22.ZŠ Plzeň 22.ZŠ Plzeň 09.37 475
6 Klára CharvátováKlára Charvátová 99 ZŠ a MŠ Blansko ZŠ a MŠ Blansko 09.51 442
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 4.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Anna ValešováAnna Valešová 98 5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N. 5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N. 2:29.04 705
2 Kateřina FialováKateřina Fialová 97 ZŠ a MŠ Blansko ZŠ a MŠ Blansko 2:32.09 667
3 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 22.ZŠ Plzeň 22.ZŠ Plzeň 2:33.50 650
4 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 ZŠ Ostrava-Poruba ZŠ Ostrava-Poruba 2:34.81 634
5 Vendula VacurováVendula Vacurová 98 ZŠ Ostrava-Poruba ZŠ Ostrava-Poruba 2:35.97 620
6 Klára HalmoKlára Halmo 97 ZŠ a MŠ J.Železného,Prostějov ZŠ a MŠ J.Železného,Prostějov 2:37.05 607
7 Tereza WeichtováTereza Weichtová 99 ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava 2:37.59 601
8 Klára HolzeplováKlára Holzeplová 99 ZŠ Ostrava-Poruba ZŠ Ostrava-Poruba 2:41.36 557
9 Nikola HoláskováNikola Holásková 97 ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava 2:42.91 540
10 Tereza PečenkováTereza Pečenková 99 5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N. 5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N. 2:44.66 521
11 Michaela KouteckáMichaela Koutecká 98 22.ZŠ Plzeň 22.ZŠ Plzeň 2:52.57 437
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (út, 4.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Kateřina HeimováKateřina Heimová 97 ZŠ E.Zátopka,Zlín ZŠ E.Zátopka,Zlín 2:36.29 616
2 Gabriela ChudárkováGabriela Chudárková 97 ZŠ E.Zátopka,Zlín ZŠ E.Zátopka,Zlín 2:39.18 582
3 Pavlína MarxováPavlína Marxová 99 5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N. 5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N. 2:42.62 543
4 Natálie KoudelkováNatálie Koudelková 98 ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště 2:44.34 524
5 Ema CetkovskáEma Cetkovská 99 ZŠ a MŠ J.Železného,Prostějov ZŠ a MŠ J.Železného,Prostějov 2:44.75 520
6 Martina SmijováMartina Smijová 97 ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava 2:44.78 519
7 Eliška JaníkováEliška Janíková 98 ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště 2:45.99 506
8 Darina HavierováDarina Havierová 97 ZŠ a MŠ J.Železného,Prostějov ZŠ a MŠ J.Železného,Prostějov 2:48.94 475
9 Kristýna VávrováKristýna Vávrová 97 ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště 2:57.72 387
10 Klára CharvátováKlára Charvátová 99 ZŠ a MŠ Blansko ZŠ a MŠ Blansko 3:02.56 342
11 Anna KozákováAnna Kozáková 99 22.ZŠ Plzeň 22.ZŠ Plzeň 3:06.56 307
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 4.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Vít PalzerVít Palzer 97 ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava 4:20.26 810
2 Madik SafarietMadik Safariet 97 ZŠ Mokrá ZŠ Mokrá 4:23.07 791
3 Marek MachalickýMarek Machalický 98 ZŠ Heyrovského,Olomouc ZŠ Heyrovského,Olomouc 4:26.09 770
4 Gustav SeifertGustav Seifert 97 ZŠ Žatec,Komenského, ZŠ Žatec,Komenského, 4:43.55 658
5 Jaroslav PrandlJaroslav Prandl 96 ZŠ Žatec,Komenského, ZŠ Žatec,Komenského, 4:46.29 641
6 Aleš KlementAleš Klement 97 ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava 4:47.33 635
7 Damián VíchDamián Vích 98 ZŠ Praha 3, Jeseniova ZŠ Praha 3, Jeseniova 4:48.09 630
8 Dan FialaDan Fiala 97 ZŠ Břeclav,Slovácká ZŠ Břeclav,Slovácká 4:53.36 599
9 David SadílekDavid Sadílek 98 ZŠ Laštůvkova,Brno ZŠ Laštůvkova,Brno 4:54.42 592
10 Michal FlorusMichal Florus 97 ZŠ Břeclav,Slovácká ZŠ Břeclav,Slovácká 4:55.81 584
11 Martin AntlMartin Antl 98 ZŠ Heyrovského,Olomouc ZŠ Heyrovského,Olomouc 5:04.00 537
12 Martin BartošMartin Bartoš 98 ZŠ Jemnice ZŠ Jemnice 5:08.53 512
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (út, 4.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Filip ČechFilip Čech 98 ZŠ Mokrá ZŠ Mokrá 4:51.26 611
2 Roman HronRoman Hron 97 ZŠ Laštůvkova,Brno ZŠ Laštůvkova,Brno 4:54.01 595
3 Michal KubelkaMichal Kubelka 98 ZŠ Praha 3, Jeseniova ZŠ Praha 3, Jeseniova 4:55.36 587
4 Petr PuschPetr Pusch 98 ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava 4:57.46 574
5 Jakub SoučekJakub Souček 98 ZŠ Praha 3, Jeseniova ZŠ Praha 3, Jeseniova 5:00.92 554
6 Vojtěch BastlVojtěch Bastl 98 ZŠ Jemnice ZŠ Jemnice 5:04.72 533
7 Ondřej PuchnarOndřej Puchnar 97 ZŠ Jemnice ZŠ Jemnice 5:11.39 496
8 Jan PetrášJan Petráš 98 ZŠ Mokrá ZŠ Mokrá 5:15.00 476
MS Andrej VěntusAndrej Věntus 98 ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava 5:38.57 0
Michal MrkvaMichal Mrkva 99 ZŠ Jemnice ZŠ Jemnice DNS
Matěj JiroušekMatěj Jiroušek 98 ZŠ Laštůvkova,Brno ZŠ Laštůvkova,Brno DNS
Celkem 11 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 4.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Vaverka, Nykl, Lorenz, Koláček A-Vaverka, Nykl, Lorenz, Koláček ZŠ Laštůvkova,Brno ZŠ Laštůvkova,Brno 28.06 750
2 A-Samaras, Čermín, Šmach, Klement A-Samaras, Čermín, Šmach, Klement ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava 28.65 701
3 A-Kincl, Fanta, Zuzák, Bastl A-Kincl, Fanta, Zuzák, Bastl ZŠ Jemnice ZŠ Jemnice 29.32 647
4 A-Holobrádek, Redek, Kolínek, Vodák A-Holobrádek, Redek, Kolínek, Vodák ZŠ Břeclav,Slovácká ZŠ Břeclav,Slovácká 29.35 645
5 A-Janků, Broďák, Fidrmuc, Kunc A-Janků, Broďák, Fidrmuc, Kunc ZŠ Mokrá ZŠ Mokrá 29.44 638
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 4.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Roder, Emereoha, Orálek, Blahůšek A-Roder, Emereoha, Orálek, Blahůšek ZŠ Heyrovského,Olomouc ZŠ Heyrovského,Olomouc 28.03 752
2 A-Rataj, Kubelka, Janoušek, Šimek A-Rataj, Kubelka, Janoušek, Šimek ZŠ Praha 3, Jeseniova ZŠ Praha 3, Jeseniova 28.40 721
3 B-Novotný, Strýček, Zadák, Sadílek B-Novotný, Strýček, Zadák, Sadílek ZŠ Laštůvkova,Brno ZŠ Laštůvkova,Brno 29.54 630
4 A-Zbořil J., Trochymčuk, Čihounek, Seifert A-Zbořil J., Trochymčuk, Čihounek, Seifert ZŠ Žatec,Komenského, ZŠ Žatec,Komenského, 29.75 614
5 B-Čech, Safarief, Gabriel, Dumpík B-Čech, Safarief, Gabriel, Dumpík ZŠ Mokrá ZŠ Mokrá 29.84 607
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 4.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Vích, Souček, Koller, Čermák B-Vích, Souček, Koller, Čermák ZŠ Praha 3, Jeseniova ZŠ Praha 3, Jeseniova 29.63 623
2 B-Bartoš M.,Puchnar, BartoŠ L., Mrkva B-Bartoš M.,Puchnar, BartoŠ L., Mrkva ZŠ Jemnice ZŠ Jemnice 30.23 578
3 B-Pusch, Novák, Palzer, Capko B-Pusch, Novák, Palzer, Capko ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava 30.67 545
4 B-Hlubiňák, Novotný, Zbořil D., Prandl B-Hlubiňák, Novotný, Zbořil D., Prandl ZŠ Žatec,Komenského, ZŠ Žatec,Komenského, 31.19 508
B-Harris, Polášek, Florus, Fiala B-Harris, Polášek, Florus, Fiala ZŠ Břeclav,Slovácká ZŠ Břeclav,Slovácká DNS
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 4.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Barborová, Pulmanová, Hoření, Vokálová A-Barborová, Pulmanová, Hoření, Vokálová 5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N. 5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N. 31.36 783
2 A-Červeňáková, Holásková, Gřundělová, Dietrichová A-Červeňáková, Holásková, Gřundělová, Dietrichová ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava 32.28 716
3 A-Mařáková, Janíková, Resslerová, Polášková A-Mařáková, Janíková, Resslerová, Polášková ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště 32.55 696
4 A-Krejčíková, Heimová M., M.,Chudárková, HeimováK A-Krejčíková, Heimová M., M.,Chudárková, HeimováK ZŠ E.Zátopka,Zlín ZŠ E.Zátopka,Zlín 32.80 678
5 A-Halmo, Kožnárková, Slavíková, Cetkovská A-Halmo, Kožnárková, Slavíková, Cetkovská ZŠ a MŠ J.Železného,Prostějov ZŠ a MŠ J.Železného,Prostějov 35.79 483
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 4.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Sýkorovýá, Gamonová, Šimečková, Kublová A-Sýkorovýá, Gamonová, Šimečková, Kublová ZŠ Ostrava-Poruba ZŠ Ostrava-Poruba 30.92 817
2 Schlager, Fialová, Hrubá, Tóthová Schlager, Fialová, Hrubá, Tóthová ZŠ a MŠ Blansko ZŠ a MŠ Blansko 31.98 737
3 A-Kozáková, Jonášová, Majerová, Zelenková A-Kozáková, Jonášová, Majerová, Zelenková 22.ZŠ Plzeň 22.ZŠ Plzeň 32.42 705
4 B-Dopitová, Havierová, Přikrylová, Neherová B-Dopitová, Havierová, Přikrylová, Neherová ZŠ a MŠ J.Železného,Prostějov ZŠ a MŠ J.Železného,Prostějov 33.40 637
5 B-Zelinková, Pečenková, Valešová, Pfefferová B-Zelinková, Pečenková, Valešová, Pfefferová 5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N. 5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N. 33.64 620
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 4.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Vacurová, Bártová, Hadašová, Jeřábková B-Vacurová, Bártová, Hadašová, Jeřábková ZŠ Ostrava-Poruba ZŠ Ostrava-Poruba 33.61 622
2 B-Valentová, Boráková, Weichtová, Smijová B-Valentová, Boráková, Weichtová, Smijová ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava 34.25 580
3 B-Koutecká, Musilová, Horová, Řezníčková B-Koutecká, Musilová, Horová, Řezníčková 22.ZŠ Plzeň 22.ZŠ Plzeň 34.59 558
4 B-Goliášová, Chrenčíková, Koudelková, Činčalová B-Goliášová, Chrenčíková, Koudelková, Činčalová ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště 35.61 494
5 B-Slováková, Mikelová, Fridrichová, Kolajová B-Slováková, Mikelová, Fridrichová, Kolajová ZŠ E.Zátopka,Zlín ZŠ E.Zátopka,Zlín 36.25 455
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Žáci

(út, 4.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.801.83 Body
1 Adam KoláčekAdam Koláček
ZŠ Laštůvkova,Brno ZŠ Laštůvkova,Brno
96 1.80 OOXXOXXX 627
2 Petr JankůPetr Janků
ZŠ Mokrá ZŠ Mokrá
97 1.80 OOXXOXXX 627
3 Ondřej VodákOndřej Vodák
ZŠ Břeclav,Slovácká ZŠ Břeclav,Slovácká
98 1.76 OOXXOXXX 593
4 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka
ZŠ Laštůvkova,Brno ZŠ Laštůvkova,Brno
97 1.72 OOXXOXXX 560
5 Josef PflegerJosef Pfleger
ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava
98 1.68 OOXXOXXX 528
6 Petr KollerPetr Koller
ZŠ Praha 3, Jeseniova ZŠ Praha 3, Jeseniova
97 1.68 OOXXOXXX 528
7 Dominik RatajDominik Rataj
ZŠ Praha 3, Jeseniova ZŠ Praha 3, Jeseniova
98 1.64 OOXXOXXX 496
8 Jan CapkoJan Capko
ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava
99 1.64 OOXXOXXX 496
9= Ondřej JanoušekOndřej Janoušek
ZŠ Praha 3, Jeseniova ZŠ Praha 3, Jeseniova
97 1.60 OOXXOXXX 464
9= Martin SadloňMartin Sadloň
ZŠ Mokrá ZŠ Mokrá
97 1.60 OOXXOXXX 464
11 Martin BartošMartin Bartoš
ZŠ Jemnice ZŠ Jemnice
98 1.60 OOXXOXXX 464
12 Adam PolášekAdam Polášek
ZŠ Břeclav,Slovácká ZŠ Břeclav,Slovácká
98 1.60 OOXXOXXX 464
13 Adam KolínekAdam Kolínek
ZŠ Břeclav,Slovácká ZŠ Břeclav,Slovácká
97 1.60 OOXXOXXX 464
14 Samuel EmereohaSamuel Emereoha
ZŠ Heyrovského,Olomouc ZŠ Heyrovského,Olomouc
98 1.60 OOXXOXXX 464
15= Martin KonečnýMartin Konečný
ZŠ Heyrovského,Olomouc ZŠ Heyrovského,Olomouc
99 1.56 OOXXOXXX 434
15= David ZbořilDavid Zbořil
ZŠ Žatec,Komenského, ZŠ Žatec,Komenského,
98 1.56 OOXXOXXX 434
15= Matěj ŠmachMatěj Šmach
ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava
97 1.56 OOXXOXXX 434
18 Matěj ZichMatěj Zich
ZŠ Žatec,Komenského, ZŠ Žatec,Komenského,
98 1.56 OOXXOXXX 434
19 Ondřej PuchnarOndřej Puchnar
ZŠ Jemnice ZŠ Jemnice
97 1.56 OOXXOXXX 434
20 Jakub ZbořilJakub Zbořil
ZŠ Žatec,Komenského, ZŠ Žatec,Komenského,
97 1.52 OOXXOXXX 404
21 Libor BartošLibor Bartoš
ZŠ Jemnice ZŠ Jemnice
98 1.48 OOXXOXXX 374
22 Marek DumpíkMarek Dumpík
ZŠ Mokrá ZŠ Mokrá
97 1.48 OOXXOXXX 374
23 Miroslav ZadákMiroslav Zadák
ZŠ Laštůvkova,Brno ZŠ Laštůvkova,Brno
97 1.48 OOXXOXXX 374
Michal NovákMichal Novák
ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava
97 DNP
Celkem 24 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(út, 4.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.72 Body
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá
ZŠ a MŠ Blansko ZŠ a MŠ Blansko
98 1.68 -----O-OOOOXXX 830
2 Šárka PoláškováŠárka Polášková
ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště
98 1.68 -----OOOOXOOXXX 830
3 Kateřina FialováKateřina Fialová
ZŠ a MŠ Blansko ZŠ a MŠ Blansko
97 1.64 ---OOOOXOXOXOXXX 783
4= Karolína DopitováKarolína Dopitová
ZŠ a MŠ J.Železného,Prostějov ZŠ a MŠ J.Železného,Prostějov
97 1.52 OOOOXOXOOXXX 644
4= Denisa MajerováDenisa Majerová
22.ZŠ Plzeň 22.ZŠ Plzeň
97 1.52 O-OOOXXOOXXX 644
6 Tereza VokálováTereza Vokálová
5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N. 5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N.
98 1.52 ---OOOXOXXX 644
7 Nela GřundělováNela Gřundělová
ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava
97 1.52 OOXOOXOOXOXXX 644
8 Barbora HadašováBarbora Hadašová
ZŠ Ostrava-Poruba ZŠ Ostrava-Poruba
99 1.48 OOOOOOXXX 599
9 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N. 5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N.
98 1.48 ---OOXOXXX 599
10 Aneta Krejčiříková Aneta Krejčiříková
ZŠ E.Zátopka,Zlín ZŠ E.Zátopka,Zlín
97 1.48 --OOOXXOXXX 599
11 Kateřina DietrichováKateřina Dietrichová
ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava
97 1.44 OOOOOXXX 555
12 Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová
ZŠ a MŠ J.Železného,Prostějov ZŠ a MŠ J.Železného,Prostějov
99 1.44 OOOXXOOXXX 555
13 Marie HeimováMarie Heimová
ZŠ E.Zátopka,Zlín ZŠ E.Zátopka,Zlín
99 1.44 -OOOXOXXX 555
14 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
ZŠ Ostrava-Poruba ZŠ Ostrava-Poruba
99 1.40 OOXOOXXX 512
15 Andrea PfefferováAndrea Pfefferová
5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N. 5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N.
99 1.36 OOXOXXX 470
16 Natálie ŘezníčkováNatálie Řezníčková
22.ZŠ Plzeň 22.ZŠ Plzeň
98 1.36 OXXOXXX 470
17 Pavlína NeherováPavlína Neherová
ZŠ a MŠ J.Železného,Prostějov ZŠ a MŠ J.Železného,Prostějov
97 1.32 OOXXX 429
18 Dominika ČinčalováDominika Činčalová
ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště
97 1.32 XXOXOXXX 429
19 Kateřina HeimováKateřina Heimová
ZŠ E.Zátopka,Zlín ZŠ E.Zátopka,Zlín
97 1.28 XOXXX 389
20 Zuzana ChrenčíkováZuzana Chrenčíková
ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště
98 1.28 XXOXXX 389
21 Eliška HorováEliška Horová
22.ZŠ Plzeň 22.ZŠ Plzeň
97 XXX
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Žáci

(út, 4.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam RoderAdam Roder
ZŠ Heyrovského,Olomouc ZŠ Heyrovského,Olomouc
98 6.18 626
2 Jakub ZuzákJakub Zuzák
ZŠ Jemnice ZŠ Jemnice
97 5.82 548
3 Lubomír FantaLubomír Fanta
ZŠ Jemnice ZŠ Jemnice
97 5.72 527
4 David BroďákDavid Broďák
ZŠ Mokrá ZŠ Mokrá
97 5.72 527
5 Pavel TrochymčukPavel Trochymčuk
ZŠ Žatec,Komenského, ZŠ Žatec,Komenského,
97 5.68 519
6 Alexandros SamarasAlexandros Samaras
ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava
97 5.60 502
7 Dominik ČermínDominik Čermín
ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava
98 5.58 498
8 Miroslav NyklMiroslav Nykl
ZŠ Laštůvkova,Brno ZŠ Laštůvkova,Brno
97 5.53 487
9 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek
ZŠ Praha 3, Jeseniova ZŠ Praha 3, Jeseniova
97 5.50 481
10 Tomáš GabrielTomáš Gabriel
ZŠ Mokrá ZŠ Mokrá
97 5.46 473
11 Pavel StrýčekPavel Strýček
ZŠ Laštůvkova,Brno ZŠ Laštůvkova,Brno
98 5.44 469
12 David SadílekDavid Sadílek
ZŠ Laštůvkova,Brno ZŠ Laštůvkova,Brno
98 5.43 467
13 Dominik OrálekDominik Orálek
ZŠ Heyrovského,Olomouc ZŠ Heyrovského,Olomouc
98 5.38 457
14 Ondřej VodákOndřej Vodák
ZŠ Břeclav,Slovácká ZŠ Břeclav,Slovácká
98 5.33 447
15 Michal NovákMichal Novák
ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava
97 5.26 433
16 Kamil RedekKamil Redek
ZŠ Břeclav,Slovácká ZŠ Břeclav,Slovácká
97 5.25 431
17 David ŠimekDavid Šimek
ZŠ Praha 3, Jeseniova ZŠ Praha 3, Jeseniova
97 5.17 415
18 Tomáš KinclTomáš Kincl
ZŠ Jemnice ZŠ Jemnice
98 5.02 386
19 Ondřej FidrmucOndřej Fidrmuc
ZŠ Mokrá ZŠ Mokrá
96 5.00 382
20 Adam PolášekAdam Polášek
ZŠ Břeclav,Slovácká ZŠ Břeclav,Slovácká
98 4.98 378
21 Josef NovotnýJosef Novotný
ZŠ Žatec,Komenského, ZŠ Žatec,Komenského,
99 4.86 356
22 Martin HlubiňákMartin Hlubiňák
ZŠ Žatec,Komenského, ZŠ Žatec,Komenského,
97 4.83 350
23 Roman ČermákRoman Čermák
ZŠ Praha 3, Jeseniova ZŠ Praha 3, Jeseniova
98 4.76 337
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Žákyně

(út, 4.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová
5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N. 5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N.
98 5.48 694
2 Michaela HrubáMichaela Hrubá
ZŠ a MŠ Blansko ZŠ a MŠ Blansko
98 5.42 677
3 Michaela BarborováMichaela Barborová
5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N. 5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N.
99 5.38 665
4 Šárka PoláškováŠárka Polášková
ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště
98 5.29 640
5 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková
ZŠ Ostrava-Poruba ZŠ Ostrava-Poruba
97 4.97 551
6 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště
98 4.93 540
7 Patricie GamonováPatricie Gamonová
ZŠ Ostrava-Poruba ZŠ Ostrava-Poruba
98 4.91 535
8 Nela GřundělováNela Gřundělová
ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava
97 4.89 530
9 Kateřina PulmanováKateřina Pulmanová
5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N. 5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N.
99 4.85 519
10 Aneta Krejčiříková Aneta Krejčiříková
ZŠ E.Zátopka,Zlín ZŠ E.Zátopka,Zlín
97 4.79 503
11 Nikola KožnárkováNikola Kožnárková
ZŠ a MŠ J.Železného,Prostějov ZŠ a MŠ J.Železného,Prostějov
99 4.73 487
12 Nikola HoláskováNikola Holásková
ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava
97 4.58 448
13 Melissa SchlagerMelissa Schlager
ZŠ a MŠ Blansko ZŠ a MŠ Blansko
98 4.48 423
14 Marie HeimováMarie Heimová
ZŠ E.Zátopka,Zlín ZŠ E.Zátopka,Zlín
99 4.48 423
15 Lucie ZelenkováLucie Zelenková
22.ZŠ Plzeň 22.ZŠ Plzeň
98 4.40 403
16 Lucie ČerveňákováLucie Červeňáková
ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava
98 4.33 386
17 Tereza SlavíkováTereza Slavíková
ZŠ a MŠ J.Železného,Prostějov ZŠ a MŠ J.Železného,Prostějov
98 4.28 374
18 Barbora HadašováBarbora Hadašová
ZŠ Ostrava-Poruba ZŠ Ostrava-Poruba
99 4.17 347
19 Natálie ŘezníčkováNatálie Řezníčková
22.ZŠ Plzeň 22.ZŠ Plzeň
98 4.15 343
20 Žaneta TóthováŽaneta Tóthová
ZŠ a MŠ Blansko ZŠ a MŠ Blansko
97 4.09 329
21 Pavlína NeherováPavlína Neherová
ZŠ a MŠ J.Železného,Prostějov ZŠ a MŠ J.Železného,Prostějov
97 4.06 322
22 Karolína VintrováKarolína Vintrová
ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště
97 3.66 233
23 Michaela KouteckáMichaela Koutecká
22.ZŠ Plzeň 22.ZŠ Plzeň
98 3.62 225
Eva ŠvehlákováEva Švehláková
ZŠ E.Zátopka,Zlín ZŠ E.Zátopka,Zlín
98 DNP
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 4.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie ZelenkováLucie Zelenková
22.ZŠ Plzeň 22.ZŠ Plzeň
98 11.42 623
2 Nikol TabačkováNikol Tabačková
ZŠ Ostrava-Poruba ZŠ Ostrava-Poruba
98 10.80 582
3 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová
ZŠ Ostrava-Poruba ZŠ Ostrava-Poruba
98 10.62 570
4 Lucie GoliášováLucie Goliášová
ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště
98 09.88 522
5 Veronika BártováVeronika Bártová
ZŠ Ostrava-Poruba ZŠ Ostrava-Poruba
98 09.66 507
6 Karolína JanečkováKarolína Janečková
ZŠ a MŠ Blansko ZŠ a MŠ Blansko
98 09.64 506
7 Denisa MajerováDenisa Majerová
22.ZŠ Plzeň 22.ZŠ Plzeň
97 09.62 505
8 Aneta FridrichováAneta Fridrichová
ZŠ E.Zátopka,Zlín ZŠ E.Zátopka,Zlín
99 09.57 501
9 Eliška HyťhováEliška Hyťhová
22.ZŠ Plzeň 22.ZŠ Plzeň
99 09.14 473
10 Karolína VintrováKarolína Vintrová
ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště
97 08.97 462
11 Klára HalmoKlára Halmo
ZŠ a MŠ J.Železného,Prostějov ZŠ a MŠ J.Železného,Prostějov
97 08.94 460
12 Tereza PatočkováTereza Patočková
5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N. 5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N.
99 08.91 458
13 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N. 5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N.
98 08.84 454
14 Kateřina DietrichováKateřina Dietrichová
ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava
97 08.72 446
15 Veronika OpavskáVeronika Opavská
ZŠ a MŠ Blansko ZŠ a MŠ Blansko
98 08.60 438
16 Kristýna MikelováKristýna Mikelová
ZŠ E.Zátopka,Zlín ZŠ E.Zátopka,Zlín
98 08.46 429
17 Natálie MelichárkováNatálie Melichárková
ZŠ a MŠ J.Železného,Prostějov ZŠ a MŠ J.Železného,Prostějov
98 08.25 416
18 Marie SlovákováMarie Slováková
ZŠ E.Zátopka,Zlín ZŠ E.Zátopka,Zlín
98 08.14 408
19 Pavlína ŠpilháčkováPavlína Špilháčková
ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava
98 07.97 397
20 Andrea PfefferováAndrea Pfefferová
5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N. 5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N.
99 07.69 379
21 Kateřina ŠmerdováKateřina Šmerdová
ZŠ a MŠ Blansko ZŠ a MŠ Blansko
98 07.64 376
22 Dominika ČinčalováDominika Činčalová
ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště
97 07.19 347
Celkem 22 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 4.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr KollerPetr Koller
ZŠ Praha 3, Jeseniova ZŠ Praha 3, Jeseniova
97 13.22 681
2 Štěpán TesařŠtěpán Tesař
ZŠ Jemnice ZŠ Jemnice
97 12.87 659
3 Matěj ŠmachMatěj Šmach
ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava
97 12.75 652
4 Tomáš KinclTomáš Kincl
ZŠ Jemnice ZŠ Jemnice
98 12.64 645
5 Jiří BočekJiří Boček
ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava
97 11.74 591
6 Luboš KuncLuboš Kunc
ZŠ Mokrá ZŠ Mokrá
97 11.70 588
7 Dominik PočtaDominik Počta
ZŠ Praha 3, Jeseniova ZŠ Praha 3, Jeseniova
97 11.43 572
8 Adam KoláčekAdam Koláček
ZŠ Laštůvkova,Brno ZŠ Laštůvkova,Brno
96 11.36 568
9 Michal HolobrádekMichal Holobrádek
ZŠ Břeclav,Slovácká ZŠ Břeclav,Slovácká
97 11.34 566
10 Jakub SoučekJakub Souček
ZŠ Praha 3, Jeseniova ZŠ Praha 3, Jeseniova
98 11.09 551
11 Jiří CejpekJiří Cejpek
ZŠ Jemnice ZŠ Jemnice
97 11.08 551
12 Michal NovákMichal Novák
ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava
97 10.97 544
13 Madik SafarietMadik Safariet
ZŠ Mokrá ZŠ Mokrá
97 10.97 544
14 Miroslav NyklMiroslav Nykl
ZŠ Laštůvkova,Brno ZŠ Laštůvkova,Brno
97 10.88 539
15 Michal VeselýMichal Veselý
ZŠ Břeclav,Slovácká ZŠ Břeclav,Slovácká
97 10.60 522
16 Gustav SeifertGustav Seifert
ZŠ Žatec,Komenského, ZŠ Žatec,Komenského,
97 10.50 516
17 Marek MachalickýMarek Machalický
ZŠ Heyrovského,Olomouc ZŠ Heyrovského,Olomouc
98 10.40 510
18 Samuel EmereohaSamuel Emereoha
ZŠ Heyrovského,Olomouc ZŠ Heyrovského,Olomouc
98 10.07 490
19 Roman KadeřábekRoman Kadeřábek
ZŠ Žatec,Komenského, ZŠ Žatec,Komenského,
97 10.00 486
20 František ČihounekFrantišek Čihounek
ZŠ Žatec,Komenského, ZŠ Žatec,Komenského,
97 09.72 469
21 Dominik ČernýDominik Černý
ZŠ Břeclav,Slovácká ZŠ Břeclav,Slovácká
98 09.52 457
22 Matěj JiroušekMatěj Jiroušek
ZŠ Laštůvkova,Brno ZŠ Laštůvkova,Brno
98 09.48 454
23 Marek DumpíkMarek Dumpík
ZŠ Mokrá ZŠ Mokrá
97 09.23 440
Jakub MotlJakub Motl
ZŠ Heyrovského,Olomouc ZŠ Heyrovského,Olomouc
98 DNP
Celkem 24 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ENGOP ENGOP ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava 6703.0
2 LAŠBR LAŠBR ZŠ Laštůvkova,Brno ZŠ Laštůvkova,Brno 6568.0
3 MOKRÁ MOKRÁ ZŠ Mokrá ZŠ Mokrá 6514.0
4 HEYOL HEYOL ZŠ Heyrovského,Olomouc ZŠ Heyrovského,Olomouc 6480.0
5 ZŠJES ZŠJES ZŠ Praha 3, Jeseniova ZŠ Praha 3, Jeseniova 6404.0
6 ZŠJEM ZŠJEM ZŠ Jemnice ZŠ Jemnice 6250.0
7 SLOBŘ SLOBŘ ZŠ Břeclav,Slovácká ZŠ Břeclav,Slovácká 6117.0
8 KOŽAT KOŽAT ZŠ Žatec,Komenského, ZŠ Žatec,Komenského, 5816.0
Poznámky:
Stav po: 60 m, 1500 m, 4x60 m, výška, dálka, koule 4kg, 60 m, 60 m, 60 m, 1500 m, 4x60 m, 4x60 m
Celkem 8 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 PASJA PASJA 5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N. 5.ZŠ Pasířská,Jablonec n/N. 7018.0
2 OSPOR OSPOR ZŠ Ostrava-Poruba ZŠ Ostrava-Poruba 6999.0
3 BLAN BLAN ZŠ a MŠ Blansko ZŠ a MŠ Blansko 6705.0
4 SPUHR SPUHR ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště ZŠ Sportovní,Uher.Hradiště 6530.0
5 ENGOP ENGOP ZŠ Englišova,Opava ZŠ Englišova,Opava 6294.0
6 EZZLÍZ EZZLÍZ ZŠ E.Zátopka,Zlín ZŠ E.Zátopka,Zlín 6263.0
7 PLZEŇ PLZEŇ 22.ZŠ Plzeň 22.ZŠ Plzeň 6239.0
8 JŽPRO JŽPRO ZŠ a MŠ J.Železného,Prostějov ZŠ a MŠ J.Železného,Prostějov 6028.0
Poznámky:
Stav po: 60 m, 800 m, 4x60 m, výška, dálka, koule 3kg, 60 m, 60 m, 60 m, 800 m, 4x60 m, 4x60 m
Celkem 8 závodníků