Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Republikové finále Poháru rozhlasu pro kategorii mladší žáci a mladší žákyně

Litomyšl (4. 6. 2013)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 4.6.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zbyněk BalátZbyněk Balát 99 ZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,HutnikZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,Hutnik 07.87 598
2 Jan VašíčekJan Vašíček 99 ZŠ Kupkova,BřeclavZŠ Kupkova,Břeclav 07.94 577
3 Tomáš MatýsekTomáš Matýsek 99 ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava 08.02 554
4 Adam BartoňAdam Bartoň 99 ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí 08.17 511
5 David HájekDavid Hájek 00 ZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,HutnikZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,Hutnik 08.57 406
6 Daniel VrbaDaniel Vrba 00 ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava 08.64 388
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 4.6.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BudošMarek Budoš 99 ZŠ Nová BystřiceZŠ Nová Bystřice 07.66 662
2 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 ZŠ Nová BystřiceZŠ Nová Bystřice 07.69 653
3 Adam SlanýAdam Slaný 99 2.ZŠ Rakovník2.ZŠ Rakovník 07.88 595
4 Aleš HrňaAleš Hrňa 99 ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí 07.93 580
5 Jan NastoupilJan Nastoupil 99 ZŠ Heyrovského,OlomoucZŠ Heyrovského,Olomouc 08.06 542
6 Lukáš WinklerLukáš Winkler 99 ZŠ Heyrovského,OlomoucZŠ Heyrovského,Olomouc 08.37 457
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 4.6.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik BartošDominik Bartoš 99 ZŠ JAK NivniceZŠ JAK Nivnice 08.10 531
2 Jiří MakovskýJiří Makovský 99 2.ZŠ Rakovník2.ZŠ Rakovník 08.44 439
3 Dominik VlčekDominik Vlček 99 ZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,HutnikZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,Hutnik 08.46 434
4 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava 08.52 418
5 Jiří KratochvílJiří Kratochvíl 00 ZŠ Heyrovského,OlomoucZŠ Heyrovského,Olomouc 08.55 411
6 Daniel KoubaDaniel Kouba 99 2.ZŠ Rakovník2.ZŠ Rakovník 08.58 403
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 4.6.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich MahdalJindřich Mahdal 00 ZŠ JAK NivniceZŠ JAK Nivnice 08.35 462
3 Matěj ŠmerdaMatěj Šmerda 99 ZŠ Kupkova,BřeclavZŠ Kupkova,Břeclav 08.43 441
2 Adam GorejAdam Gorej 99 ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí 08.43 441
4 Adam TrtekAdam Trtek 99 ZŠ JAK NivniceZŠ JAK Nivnice 08.44 439
5 Jan BartošJan Bartoš 00 ZŠ Kupkova,BřeclavZŠ Kupkova,Břeclav 08.70 374
6 Josef KlímaJosef Klíma 00 ZŠ Nová BystřiceZŠ Nová Bystřice 09.09 285
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 4.6.2013) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula GereckáVendula Gerecká 00 ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava 08.67 654
2 Dominika KrčmářováDominika Krčmářová 00 ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí 08.73 637
3 Barbora KalousováBarbora Kalousová 99 ZŠ U Stadionu,ChrudimZŠ U Stadionu,Chrudim 08.83 610
4 Katka HrdinováKatka Hrdinová 00 ZŠ Bří.Čapků,Ústí n/Orl.ZŠ Bří.Čapků,Ústí n/Orl. 08.95 579
5 Monika NadymáčkováMonika Nadymáčková 00 ZŠ J.Železného,ProstějovZŠ J.Železného,Prostějov 09.21 513
6 Berenika IndruchováBerenika Indruchová 00 ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí 09.26 501
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 4.6.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 ZŠ Filosofská,PrahaZŠ Filosofská,Praha 07.96 860
2 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 ZŠ Praha 3,JeseniovaZŠ Praha 3,Jeseniova 08.51 698
3 Iva SkalickáIva Skalická 99 ZŠ Bří.Čapků,Ústí n/Orl.ZŠ Bří.Čapků,Ústí n/Orl. 08.56 684
4 Tereza PavlasováTereza Pavlasová 00 ZŠ U Stadionu,ChrudimZŠ U Stadionu,Chrudim 09.04 556
5 Karolína PouzarováKarolína Pouzarová 00 ZŠ Milevsko,JAKom.ZŠ Milevsko,JAKom. 09.69 402
MB Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 ZŠ U Stadionu,ChrudimZŠ U Stadionu,Chrudim 08.61 0
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 4.6.2013) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KlímováKarolína Klímová 99 ZŠ J.Železného,ProstějovZŠ J.Železného,Prostějov 08.73 637
2 Petra KrálováPetra Králová 99 ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava 08.76 629
3 Marta PirklováMarta Pirklová 99 ZŠ Bří.Čapků,Ústí n/Orl.ZŠ Bří.Čapků,Ústí n/Orl. 08.81 616
4 Nela MichutováNela Michutová 00 ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí 08.82 613
5 Lucie BaroňováLucie Baroňová 99 ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava 08.90 592
6 Vlasta PaďourováVlasta Paďourová 00 ZŠ Praha 3,JeseniovaZŠ Praha 3,Jeseniova 08.96 576
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 4.6.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BrožováKlára Brožová 99 ZŠ Milevsko,JAKom.ZŠ Milevsko,JAKom. 08.85 605
2 Kristýna MatějováKristýna Matějová 00 ZŠ Milevsko,JAKom.ZŠ Milevsko,JAKom. 09.00 566
3 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 ZŠ Praha 3,JeseniovaZŠ Praha 3,Jeseniova 09.05 553
4 Lucie VeseláLucie Veselá 99 ZŠ J.Železného,ProstějovZŠ J.Železného,Prostějov 09.06 551
5 Gabriela SlabáGabriela Slabá 00 ZŠ Filosofská,PrahaZŠ Filosofská,Praha 09.69 402
Marika VávrováMarika Vávrová 00 ZŠ Filosofská,PrahaZŠ Filosofská,Praha DNF
Celkem 6 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 4.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava 1:49.83 669
2 Natálie KlimšováNatálie Klimšová 00 ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava 1:50.54 657
3 Tereza PavlasováTereza Pavlasová 00 ZŠ U Stadionu,ChrudimZŠ U Stadionu,Chrudim 1:50.97 650
4 Nela BeranováNela Beranová 00 ZŠ Bří.Čapků,Ústí n/Orl.ZŠ Bří.Čapků,Ústí n/Orl. 1:51.07 648
5 Natálie ValuchováNatálie Valuchová 99 ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí 1:51.23 645
6 Klára ZemanováKlára Zemanová 00 ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava 1:51.82 636
7 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 ZŠ Praha 3,JeseniovaZŠ Praha 3,Jeseniova 1:52.05 632
8 Iva SkalickáIva Skalická 99 ZŠ Bří.Čapků,Ústí n/Orl.ZŠ Bří.Čapků,Ústí n/Orl. 1:53.30 612
9 Lucie HromkováLucie Hromková 00 ZŠ J.Železného,ProstějovZŠ J.Železného,Prostějov 1:53.90 602
10 Kristýna MatějováKristýna Matějová 00 ZŠ Milevsko,JAKom.ZŠ Milevsko,JAKom. 1:57.85 541
11 Berenika IndruchováBerenika Indruchová 00 ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí 1:59.62 514
MB Magdalena ŽwakováMagdalena Žwaková 99 ZŠ U Stadionu,ChrudimZŠ U Stadionu,Chrudim DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (út, 4.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška MartínkováEliška Martínková 99 ZŠ Praha 3,JeseniovaZŠ Praha 3,Jeseniova 1:57.77 542
2 Nela MichutováNela Michutová 00 ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí 1:59.45 517
3 Natalie TkadlecováNatalie Tkadlecová 00 ZŠ U Stadionu,ChrudimZŠ U Stadionu,Chrudim 2:00.25 505
4 Veronika ZemanováVeronika Zemanová 00 ZŠ Milevsko,JAKom.ZŠ Milevsko,JAKom. 2:03.51 458
5 Zuzana ČermákováZuzana Čermáková 01 ZŠ Filosofská,PrahaZŠ Filosofská,Praha 2:04.33 447
6 Anna FetterováAnna Fetterová 00 ZŠ Filosofská,PrahaZŠ Filosofská,Praha 2:05.49 431
7 Karolína PouzarováKarolína Pouzarová 00 ZŠ Milevsko,JAKom.ZŠ Milevsko,JAKom. 2:06.30 420
8 Nikola BíláNikola Bílá 99 ZŠ J.Železného,ProstějovZŠ J.Železného,Prostějov 2:10.84 361
9 Michaela PetreckáMichaela Petrecká 01 ZŠ Praha 3,JeseniovaZŠ Praha 3,Jeseniova 2:12.65 338
MB Tereza ČepkováTereza Čepková 01 ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava 1:55.32 580
Aneta KuželováAneta Kuželová 00 ZŠ J.Železného,ProstějovZŠ J.Železného,Prostějov DNP
Marika VávrováMarika Vávrová 00 ZŠ Filosofská,PrahaZŠ Filosofská,Praha DNP
Jana VaňousováJana Vaňousová 00 ZŠ Bří.Čapků,Ústí n/Orl.ZŠ Bří.Čapků,Ústí n/Orl. DNP
Celkem 13 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 4.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David ŠebestaDavid Šebesta 99 ZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,HutnikZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,Hutnik 3:06.1 606
2 Patrik SchramhauserPatrik Schramhauser 00 ZŠ Nová BystřiceZŠ Nová Bystřice 3:08.9 580
3 Dominik SuchánekDominik Suchánek 99 ZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,HutnikZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,Hutnik 3:09.5 574
4 Adam BartoňAdam Bartoň 99 ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí 3:10.2 568
5 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 ZŠ Heyrovského,OlomoucZŠ Heyrovského,Olomouc 3:11.3 558
6 Dominik VlčekDominik Vlček 99 ZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,HutnikZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,Hutnik 3:12.8 544
7 Tomáš KrylTomáš Kryl 99 ZŠ Heyrovského,OlomoucZŠ Heyrovského,Olomouc 3:16.6 511
Jan VašíčekJan Vašíček 99 ZŠ Kupkova,BřeclavZŠ Kupkova,Břeclav 3:16.6 511
9 Jiří MartinkaJiří Martinka 00 ZŠ Heyrovského,OlomoucZŠ Heyrovského,Olomouc 3:19.3 488
10 David GabčoDavid Gabčo 99 ZŠ Kupkova,BřeclavZŠ Kupkova,Břeclav 3:20.3 479
11 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 99 ZŠ Nová BystřiceZŠ Nová Bystřice 3:20.7 476
12 Evžen OczadlyEvžen Oczadly 99 ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí 3:22.3 462
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (út, 4.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David PavelkaDavid Pavelka 99 ZŠ JAK NivniceZŠ JAK Nivnice 3:00.57 659
2 Daniel VrbaDaniel Vrba 00 ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava 3:04.91 617
3 Martin HladišMartin Hladiš 99 ZŠ JAK NivniceZŠ JAK Nivnice 3:11.20 559
4 Matěj StuchlíkMatěj Stuchlík 01 ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava 3:12.78 544
5 Ondřej KramnýOndřej Kramný 00 ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava 3:12.92 543
6 Vojtěch HolopVojtěch Holop 99 ZŠ Nová BystřiceZŠ Nová Bystřice 3:16.57 511
7 Jiří PateraJiří Patera 00 2.ZŠ Rakovník2.ZŠ Rakovník 3:21.22 471
8 Štěpán MichlovskýŠtěpán Michlovský 00 ZŠ Kupkova,BřeclavZŠ Kupkova,Břeclav 3:23.84 450
9 Stanislav DašekStanislav Dašek 00 2.ZŠ Rakovník2.ZŠ Rakovník 3:24.07 448
10 Jonáš SýkoraJonáš Sýkora 00 2.ZŠ Rakovník2.ZŠ Rakovník 3:24.63 443
11 Petr GajdůšekPetr Gajdůšek 99 ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí 3:28.00 416
12 Adam VykydalAdam Vykydal 99 ZŠ JAK NivniceZŠ JAK Nivnice 3:29.16 407
Celkem 12 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále 1 (út, 4.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Králíček, Hájek, Šebesta, Suchánek A-Králíček, Hájek, Šebesta, Suchánek ZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,HutnikZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,Hutnik 29.79 611
2 A-Svoboda, Budoš, Janura, Schramhauser A-Svoboda, Budoš, Janura, Schramhauser ZŠ Nová BystřiceZŠ Nová Bystřice 29.95 599
3 A-Matýsek, Záruba, Mecner, Vrba A-Matýsek, Záruba, Mecner, Vrba ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava 30.22 578
4 A-Makovský, Kouba, Slaný, Burdych A-Makovský, Kouba, Slaný, Burdych 2.ZŠ Rakovník2.ZŠ Rakovník 32.25 436
5 B-Balát, Šťastný, Zlatník, Vlček B-Balát, Šťastný, Zlatník, Vlček ZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,HutnikZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,Hutnik 33.66 347
A-Šmerda, Král, Vašíček, Gabčo A-Šmerda, Král, Vašíček, Gabčo ZŠ Kupkova,BřeclavZŠ Kupkova,Břeclav DNP
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (út, 4.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Ondrůšek, Winkler, Nastoupil, Kratochvíl A-Ondrůšek, Winkler, Nastoupil, Kratochvíl ZŠ Heyrovského,OlomoucZŠ Heyrovského,Olomouc 30.89 529
2 A-Pavelka, Šimčík, Bartoš, Mahdal A-Pavelka, Šimčík, Bartoš, Mahdal ZŠ JAK NivniceZŠ JAK Nivnice 31.39 494
3 B-Kundrát, Blaťák, Špůrek, Oczadly B-Kundrát, Blaťák, Špůrek, Oczadly ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí 32.85 397
4 B-Dašek, Řezáč, Tofeljuk, Čech B-Dašek, Řezáč, Tofeljuk, Čech 2.ZŠ Rakovník2.ZŠ Rakovník 33.78 340
5 B-Klíma, Mihulka, Běhoun, Dvořák B-Klíma, Mihulka, Běhoun, Dvořák ZŠ Nová BystřiceZŠ Nová Bystřice 34.41 304
Celkem 5 závodníků
Finále 3 (út, 4.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Gorej, Kadla, Bartoň, Hrňa A-Gorej, Kadla, Bartoň, Hrňa ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí 30.61 550
2 B-Němec, Kolašín, Pérez, Blážik B-Němec, Kolašín, Pérez, Blážik ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava 31.50 486
3 B-Trtek, Vykydal, Škuláň, Chovanec B-Trtek, Vykydal, Škuláň, Chovanec ZŠ JAK NivniceZŠ JAK Nivnice 32.82 399
4 B-Bartoš, Mikiska, Juřička, Michlovský B-Bartoš, Mikiska, Juřička, Michlovský ZŠ Kupkova,BřeclavZŠ Kupkova,Břeclav 35.08 267
B-Kubáč, Pospíšil, Groger, Kryl B-Kubáč, Pospíšil, Groger, Kryl ZŠ Heyrovského,OlomoucZŠ Heyrovského,Olomouc DNP
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále 1 (út, 4.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matějová, Zemanová, Kofrońová, Záhorová Matějová, Zemanová, Kofrońová, Záhorová ZŠ Milevsko,JAKom.ZŠ Milevsko,JAKom. 32.38 708
2 A-Gerecká, Králová, Baroňová, Brixová A-Gerecká, Králová, Baroňová, Brixová ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava 32.62 691
3 A-Hyjánková, Krčmářová, Michutová, Šoborová A-Hyjánková, Krčmářová, Michutová, Šoborová ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí 32.65 689
4 Vaňousová, Beranová, Hrdinová, Skalická Vaňousová, Beranová, Hrdinová, Skalická ZŠ Bří.Čapků,Ústí n/Orl.ZŠ Bří.Čapků,Ústí n/Orl. 32.80 678
5 A-Klímová, Kuželová A., Veselá, Nadymáčková A-Klímová, Kuželová A., Veselá, Nadymáčková ZŠ J.Železného,ProstějovZŠ J.Železného,Prostějov 33.76 612
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (út, 4.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Cikánová, Háčková, Krátká, Turnerová A-Cikánová, Háčková, Krátká, Turnerová ZŠ Praha 3,JeseniovaZŠ Praha 3,Jeseniova 32.33 712
2 A-Vávrová, Slabá, Švábíková, Kerbachová A-Vávrová, Slabá, Švábíková, Kerbachová ZŠ Filosofská,PrahaZŠ Filosofská,Praha 32.47 702
3 A-Kalousová, Pavlasová, Spívalová, Tichá A-Kalousová, Pavlasová, Spívalová, Tichá ZŠ U Stadionu,ChrudimZŠ U Stadionu,Chrudim 33.49 631
4 B-Zemanová, Stratilová, Kantorová, Klimšová B-Zemanová, Stratilová, Kantorová, Klimšová ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava 34.05 593
5 B-Hromková, Kuželová V., Bílá, Hanušová B-Hromková, Kuželová V., Bílá, Hanušová ZŠ J.Železného,ProstějovZŠ J.Železného,Prostějov 35.89 477
Celkem 5 závodníků
Finále 3 (út, 4.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Tiplicová, Martínková, Tomášková, Paďourová B-Tiplicová, Martínková, Tomášková, Paďourová ZŠ Praha 3,JeseniovaZŠ Praha 3,Jeseniova 34.89 538
2 B-Indruchová, Mrlinová, Valuchová, Zachrdlová B-Indruchová, Mrlinová, Valuchová, Zachrdlová ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí 34.92 536
B-Jurová, Fouani, Čermáková, Feterová B-Jurová, Fouani, Čermáková, Feterová ZŠ Filosofská,PrahaZŠ Filosofská,Praha DNP
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 4.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.80 Body
1 Marcel PérezMarcel Pérez
ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava
99 1.60 ------OOOOXXX 464
2 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
ZŠ Nová BystřiceZŠ Nová Bystřice
99 1.60 ------OXOOOXXX 464
3 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný
ZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,HutnikZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,Hutnik
99 1.60 OOOOOOOOOXOXXX 464
4 Jonáš KolašínJonáš Kolašín
ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava
99 1.60 -----XOXOOXOXXX 464
5 David ŠpůrekDavid Špůrek
ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí
00 1.60 --O-O-XOXOXXOXXOXXX 464
6 Tomáš ZlatníkTomáš Zlatník
ZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,HutnikZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,Hutnik
99 1.56 OOOOOXOOOXXOXXX 434
7 Adam SlanýAdam Slaný
2.ZŠ Rakovník2.ZŠ Rakovník
99 1.56 OOOOXOXOOXOXXOXXX 434
8 Filip KrálFilip Král
ZŠ Kupkova,BřeclavZŠ Kupkova,Břeclav
99 1.52 -O-OOOXOOXXX 404
9 Miroslav BlaťákMiroslav Blaťák
ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí
99 1.52 --O-OO-XOXXX 404
10 Michal ŠkrhlaMichal Škrhla
ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí
99 1.44 OOOXOOXXOXXX 345
11= Adam ŠimčíkAdam Šimčík
ZŠ JAK NivniceZŠ JAK Nivnice
00 1.40 ---OOXXX 317
11= Pavel FlekačPavel Flekač
ZŠ JAK NivniceZŠ JAK Nivnice
99 1.40 ---OOXXX 317
11= Vítězslav ŠkuláňVítězslav Škuláň
ZŠ JAK NivniceZŠ JAK Nivnice
99 1.40 --OOOXXX 317
11= Jakub MecnerJakub Mecner
ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava
00 1.40 O-OOOXXX 317
15 Jakub MikyskaJakub Mikyska
ZŠ Kupkova,BřeclavZŠ Kupkova,Břeclav
99 1.40 OOOOXOXXX 317
16 Lukáš OndrúšekLukáš Ondrúšek
ZŠ Heyrovského,OlomoucZŠ Heyrovského,Olomouc
99 1.40 XOOOOXOXXX 317
17 Jan JuřičkaJan Juřička
ZŠ Kupkova,BřeclavZŠ Kupkova,Břeclav
00 1.36 OXXOOOXXX 290
18 Dominik BurdychDominik Burdych
2.ZŠ Rakovník2.ZŠ Rakovník
01 1.36 OXOXOXXOXXX 290
19 Jaroslav JanuraJaroslav Janura
ZŠ Nová BystřiceZŠ Nová Bystřice
99 1.32 OXOOXXX 263
20 Lukáš WinklerLukáš Winkler
ZŠ Heyrovského,OlomoucZŠ Heyrovského,Olomouc
99 1.32 OXXOOXXX 263
21 Filip VrbaFilip Vrba
ZŠ Nová BystřiceZŠ Nová Bystřice
99 1.32 OOXOXXX 263
22 Jiří MakovskýJiří Makovský
2.ZŠ Rakovník2.ZŠ Rakovník
99 1.32 OXXOXOXXX 263
23 Jakub ČagánekJakub Čagánek
ZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,HutnikZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,Hutnik
00 1.32 OOXXOXXX 263
24 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
ZŠ Heyrovského,OlomoucZŠ Heyrovského,Olomouc
01 1.28 OOXXX 237
Celkem 24 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 4.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.60 Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
ZŠ Milevsko,JAKom.ZŠ Milevsko,JAKom.
99 1.52 OOOOOXOXOXXOOXXX 644
2 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ZŠ Filosofská,PrahaZŠ Filosofská,Praha
99 1.52 O---OOOXOXXOXXX 644
3 Kamila VaňousováKamila Vaňousová
ZŠ Bří.Čapků,Ústí n/Orl.ZŠ Bří.Čapků,Ústí n/Orl.
99 1.44 OOOOXOOOXXX 555
4 Jindra VránováJindra Vránová
ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí
01 1.44 -O-OOXOXOXXX 555
5 Natalie MorchováNatalie Morchová
ZŠ U Stadionu,ChrudimZŠ U Stadionu,Chrudim
99 1.44 XOOOOOOXOXXX 555
6 Karolína KlímováKarolína Klímová
ZŠ J.Železného,ProstějovZŠ J.Železného,Prostějov
99 1.44 OOOOOOXXOXXX 555
7 Lucie KantorováLucie Kantorová
ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava
00 1.44 OOOOXOOXXOXXX 555
8= Vendula GereckáVendula Gerecká
ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava
00 1.40 OOOOOOXXX 512
8= Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí
01 1.40 -O-OOOXXX 512
10 Lucie HáčkováLucie Háčková
ZŠ Praha 3,JeseniovaZŠ Praha 3,Jeseniova
00 1.40 OOOOXOOXXX 512
11 Adriana PospěchováAdriana Pospěchová
ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava
00 1.36 OOOOXOXXX 470
12 Adéla TomáškováAdéla Tomášková
ZŠ Praha 3,JeseniovaZŠ Praha 3,Jeseniova
00 1.36 OXOOOXXOXXX 470
13 Tereza ZachrdlováTereza Zachrdlová
ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí
99 1.36 XOOXOOXXOXXX 470
14= Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová
ZŠ Praha 3,JeseniovaZŠ Praha 3,Jeseniova
00 1.28 OOOXXX 389
14= Veronika ZemanováVeronika Zemanová
ZŠ Milevsko,JAKom.ZŠ Milevsko,JAKom.
00 1.28 OOOXXX 389
14= Kateřina HorováKateřina Horová
ZŠ U Stadionu,ChrudimZŠ U Stadionu,Chrudim
99 1.28 OOOXXX 389
17 Sára SpívalováSára Spívalová
ZŠ U Stadionu,ChrudimZŠ U Stadionu,Chrudim
00 1.28 OOXOXXX 389
18 Lucie HromkováLucie Hromková
ZŠ J.Železného,ProstějovZŠ J.Železného,Prostějov
00 1.24 OOXXX 350
19= Veronika KuželováVeronika Kuželová
ZŠ J.Železného,ProstějovZŠ J.Železného,Prostějov
00 1.24 OXOXXX 350
19= Marika VávrováMarika Vávrová
ZŠ Filosofská,PrahaZŠ Filosofská,Praha
00 1.24 OXOXXX 350
21 Katka HrdinováKatka Hrdinová
ZŠ Bří.Čapků,Ústí n/Orl.ZŠ Bří.Čapků,Ústí n/Orl.
00 1.20 OXXX 312
22 Jana VaňousováJana Vaňousová
ZŠ Bří.Čapků,Ústí n/Orl.ZŠ Bří.Čapků,Ústí n/Orl.
00 1.20 XOXXX 312
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 4.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zbyněk BalátZbyněk Balát
ZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,HutnikZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,Hutnik
99 5.59 500
2 Aleš HrňaAleš Hrňa
ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí
99 5.39 459
3 Marek BudošMarek Budoš
ZŠ Nová BystřiceZŠ Nová Bystřice
99 5.30 441
4 Jonáš KolašínJonáš Kolašín
ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava
99 5.18 417
5 Jan NastoupilJan Nastoupil
ZŠ Heyrovského,OlomoucZŠ Heyrovského,Olomouc
99 5.16 413
6 David PavelkaDavid Pavelka
ZŠ JAK NivniceZŠ JAK Nivnice
99 4.89 361
7 Filip KrálFilip Král
ZŠ Kupkova,BřeclavZŠ Kupkova,Břeclav
99 4.82 348
Otakar ZárubaOtakar Záruba
ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava
99 4.82 348
9 Jakub MecnerJakub Mecner
ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava
00 4.78 341
10 Dominik BartošDominik Bartoš
ZŠ JAK NivniceZŠ JAK Nivnice
99 4.75 335
11 Jaroslav JanuraJaroslav Janura
ZŠ Nová BystřiceZŠ Nová Bystřice
99 4.72 330
12 Lukáš OndrúšekLukáš Ondrúšek
ZŠ Heyrovského,OlomoucZŠ Heyrovského,Olomouc
99 4.71 328
13 David ŠpůrekDavid Špůrek
ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí
00 4.60 308
14 Jindřich MahdalJindřich Mahdal
ZŠ JAK NivniceZŠ JAK Nivnice
00 4.57 303
15 Jan BartošJan Bartoš
ZŠ Kupkova,BřeclavZŠ Kupkova,Břeclav
00 4.54 297
16 David HájekDavid Hájek
ZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,HutnikZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,Hutnik
00 4.53 295
17 Daniel KoubaDaniel Kouba
2.ZŠ Rakovník2.ZŠ Rakovník
99 4.50 290
18 Tomáš ZlatníkTomáš Zlatník
ZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,HutnikZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,Hutnik
99 4.49 288
19 Ondřej KadlaOndřej Kadla
ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí
00 4.42 276
20 Jiří KratochvílJiří Kratochvíl
ZŠ Heyrovského,OlomoucZŠ Heyrovského,Olomouc
00 4.32 259
21 Matěj ŠmerdaMatěj Šmerda
ZŠ Kupkova,BřeclavZŠ Kupkova,Břeclav
99 4.20 239
22 Dominik BurdychDominik Burdych
2.ZŠ Rakovník2.ZŠ Rakovník
01 4.18 235
23 Petr ŘezáčPetr Řezáč
2.ZŠ Rakovník2.ZŠ Rakovník
99 3.99 204
24 Miroslav MihulkaMiroslav Mihulka
ZŠ Nová BystřiceZŠ Nová Bystřice
01 3.46 125
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 4.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
ZŠ Milevsko,JAKom.ZŠ Milevsko,JAKom.
99 5.22 620
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová
ZŠ Filosofská,PrahaZŠ Filosofská,Praha
00 5.03 567
3 Aneta KuželováAneta Kuželová
ZŠ J.Železného,ProstějovZŠ J.Železného,Prostějov
00 4.88 527
4 Lucie BaroňováLucie Baroňová
ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava
99 4.83 514
5 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ZŠ Filosofská,PrahaZŠ Filosofská,Praha
99 4.72 485
6 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí
01 4.71 482
7 Lucie HáčkováLucie Háčková
ZŠ Praha 3,JeseniovaZŠ Praha 3,Jeseniova
00 4.56 443
8 Barbora TicháBarbora Tichá
ZŠ U Stadionu,ChrudimZŠ U Stadionu,Chrudim
99 4.49 426
9 Petra KrálováPetra Králová
ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava
99 4.48 423
10 Vlasta PaďourováVlasta Paďourová
ZŠ Praha 3,JeseniovaZŠ Praha 3,Jeseniova
00 4.39 401
11 Agáta ŠoborováAgáta Šoborová
ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí
99 4.38 398
12 Marta PirklováMarta Pirklová
ZŠ Bří.Čapků,Ústí n/Orl.ZŠ Bří.Čapků,Ústí n/Orl.
99 4.36 393
13 Veronika BrixováVeronika Brixová
ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava
00 4.32 384
14 Nela BeranováNela Beranová
ZŠ Bří.Čapků,Ústí n/Orl.ZŠ Bří.Čapků,Ústí n/Orl.
00 4.21 357
Erika KofroňováErika Kofroňová
ZŠ Milevsko,JAKom.ZŠ Milevsko,JAKom.
99 4.21 357
16 Natalie TkadlecováNatalie Tkadlecová
ZŠ U Stadionu,ChrudimZŠ U Stadionu,Chrudim
00 4.15 343
17 Monika NadymáčkováMonika Nadymáčková
ZŠ J.Železného,ProstějovZŠ J.Železného,Prostějov
00 4.08 326
Tereza KrátkáTereza Krátká
ZŠ Praha 3,JeseniovaZŠ Praha 3,Jeseniova
99 4.08 326
19 Nikola BíláNikola Bílá
ZŠ J.Železného,ProstějovZŠ J.Železného,Prostějov
99 3.64 229
20 Karla FouaniKarla Fouani
ZŠ Filosofská,PrahaZŠ Filosofská,Praha
99 3.51 202
21 Nikola ŽďárskáNikola Žďárská
ZŠ Bří.Čapků,Ústí n/Orl.ZŠ Bří.Čapků,Ústí n/Orl.
99 3.45 190
22 Tereza ZachrdlováTereza Zachrdlová
ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí
99 3.43 186
MB Natalie JahnickáNatalie Jahnická
ZŠ U Stadionu,ChrudimZŠ U Stadionu,Chrudim
99 4.69 0
Celkem 23 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 VESNM VESNM ZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,HutnikZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,Hutnik 5460.0
2 ENGOP ENGOP ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava 5228.0
3 NOBYS NOBYS ZŠ Nová BystřiceZŠ Nová Bystřice 5180.0
4 VYHVM VYHVM ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí 5129.0
5 NIVNI NIVNI ZŠ JAK NivniceZŠ JAK Nivnice 4749.0
6 HEYOL HEYOL ZŠ Heyrovského,OlomoucZŠ Heyrovského,Olomouc 4650.0
7 KUPBŘ KUPBŘ ZŠ Kupkova,BřeclavZŠ Kupkova,Břeclav 4481.0
8 RAHUS RAHUS 2.ZŠ Rakovník2.ZŠ Rakovník 4289.0
Poznámky:
Stav po: dálka, 60 m, kriket, výška, 1000 m, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 1000 m, 4x60 m, 4x60 m
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 4.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný
ZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,HutnikZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,Hutnik
99 77.70 550
2 David GabčoDavid Gabčo
ZŠ Kupkova,BřeclavZŠ Kupkova,Břeclav
99 67.15 456
3 Lukáš BalážikLukáš Balážik
ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava
99 66.65 452
4 Evžen OczadlyEvžen Oczadly
ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí
99 62.69 417
5 Michal ŠkrhlaMichal Škrhla
ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí
99 61.48 406
6 Adam KozumplíkAdam Kozumplík
ZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,HutnikZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,Hutnik
01 59.99 394
7 Jiří TofeljukJiří Tofeljuk
2.ZŠ Rakovník2.ZŠ Rakovník
99 59.70 391
8 David HodonskýDavid Hodonský
ZŠ Kupkova,BřeclavZŠ Kupkova,Břeclav
99 58.91 384
9 Lukáš SvozilLukáš Svozil
ZŠ Heyrovského,OlomoucZŠ Heyrovského,Olomouc
00 58.87 384
10 Adam ŠimčíkAdam Šimčík
ZŠ JAK NivniceZŠ JAK Nivnice
00 58.79 383
11 Patrik SchramhauserPatrik Schramhauser
ZŠ Nová BystřiceZŠ Nová Bystřice
00 57.78 374
12 Marcel PérezMarcel Pérez
ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava
99 57.54 372
13 Tomáš MatýsekTomáš Matýsek
ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava
99 55.92 358
14 David ŠebestaDavid Šebesta
ZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,HutnikZŠ a MŠ Veselí n/Mor.,Hutnik
99 54.95 350
15 Jakub TrefilJakub Trefil
ZŠ Heyrovského,OlomoucZŠ Heyrovského,Olomouc
01 54.75 348
16 Lukáš KlesnilLukáš Klesnil
ZŠ Heyrovského,OlomoucZŠ Heyrovského,Olomouc
00 54.24 344
17 Pavel FlekačPavel Flekač
ZŠ JAK NivniceZŠ JAK Nivnice
99 52.74 331
18 Adam TrtekAdam Trtek
ZŠ JAK NivniceZŠ JAK Nivnice
99 51.65 322
19 Marek BěhounMarek Běhoun
ZŠ Nová BystřiceZŠ Nová Bystřice
00 49.43 303
20 Tomáš KundrátTomáš Kundrát
ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí
00 49.31 302
21 Vojtěch HolopVojtěch Holop
ZŠ Nová BystřiceZŠ Nová Bystřice
99 48.74 297
22 Jakub MikyskaJakub Mikyska
ZŠ Kupkova,BřeclavZŠ Kupkova,Břeclav
99 47.05 283
23 Jan ČechJan Čech
2.ZŠ Rakovník2.ZŠ Rakovník
99 44.26 260
24 Petr ŘezáčPetr Řezáč
2.ZŠ Rakovník2.ZŠ Rakovník
99 42.72 247
Celkem 24 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ENGOP ENGOP ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava 6019.0
2 VYHVM VYHVM ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí 5809.0
3 ZŠJES ZŠJES ZŠ Praha 3,JeseniovaZŠ Praha 3,Jeseniova 5797.0
4 MILEK MILEK ZŠ Milevsko,JAKom.ZŠ Milevsko,JAKom. 5725.0
5 FILPR FILPR ZŠ Filosofská,PrahaZŠ Filosofská,Praha 5704.0
6 USTCR USTCR ZŠ U Stadionu,ChrudimZŠ U Stadionu,Chrudim 5541.0
7 BČAUO BČAUO ZŠ Bří.Čapků,Ústí n/Orl.ZŠ Bří.Čapků,Ústí n/Orl. 5470.0
8 JŽPRO JŽPRO ZŠ J.Železného,ProstějovZŠ J.Železného,Prostějov 5336.0
Poznámky:
Stav po: dálka, kriket, 60 m, výška, 600 m, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 600 m, 4x60 m, 4x60 m
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 4.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Erika KofroňováErika Kofroňová
ZŠ Milevsko,JAKom.ZŠ Milevsko,JAKom.
99 51.19 494
2 Gabriela SlabáGabriela Slabá
ZŠ Filosofská,PrahaZŠ Filosofská,Praha
00 48.24 457
3 Alena KumpoštováAlena Kumpoštová
ZŠ Praha 3,JeseniovaZŠ Praha 3,Jeseniova
99 48.17 456
4 Barbora TicháBarbora Tichá
ZŠ U Stadionu,ChrudimZŠ U Stadionu,Chrudim
99 48.12 456
5 Tereza HanušováTereza Hanušová
ZŠ J.Železného,ProstějovZŠ J.Železného,Prostějov
99 47.80 452
6 Sára SpívalováSára Spívalová
ZŠ U Stadionu,ChrudimZŠ U Stadionu,Chrudim
00 45.28 420
7 Sára MrlinováSára Mrlinová
ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí
00 44.55 411
8 Adéla ŽákováAdéla Žáková
ZŠ J.Železného,ProstějovZŠ J.Železného,Prostějov
00 40.64 363
9 Lucie KantorováLucie Kantorová
ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava
00 40.38 360
10 Karla FouaniKarla Fouani
ZŠ Filosofská,PrahaZŠ Filosofská,Praha
99 40.32 359
11 Andrea CikánováAndrea Cikánová
ZŠ Praha 3,JeseniovaZŠ Praha 3,Jeseniova
00 40.00 355
12 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava
99 39.99 355
13 Jindra VránováJindra Vránová
ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí
01 39.57 350
14 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
ZŠ Bří.Čapků,Ústí n/Orl.ZŠ Bří.Čapků,Ústí n/Orl.
00 39.30 347
15 Klára BrožováKlára Brožová
ZŠ Milevsko,JAKom.ZŠ Milevsko,JAKom.
99 38.97 343
16 Agáta ŠoborováAgáta Šoborová
ZŠ Vyhlídka,Valaš.MeziříčíZŠ Vyhlídka,Valaš.Meziříčí
99 38.57 338
17 Lenka JurováLenka Jurová
ZŠ Filosofská,PrahaZŠ Filosofská,Praha
00 37.53 325
18 Veronika KuželováVeronika Kuželová
ZŠ J.Železného,ProstějovZŠ J.Železného,Prostějov
00 36.65 315
19 Michaela PetreckáMichaela Petrecká
ZŠ Praha 3,JeseniovaZŠ Praha 3,Jeseniova
01 33.64 278
20 Sabina HartmanováSabina Hartmanová
ZŠ Bří.Čapků,Ústí n/Orl.ZŠ Bří.Čapků,Ústí n/Orl.
00 32.80 268
21 Klára ZemanováKlára Zemanová
ZŠ Englišova,OpavaZŠ Englišova,Opava
00 32.24 262
22 Kamila VaňousováKamila Vaňousová
ZŠ Bří.Čapků,Ústí n/Orl.ZŠ Bří.Čapků,Ústí n/Orl.
99 31.97 258
MB Magdalena ŽwakováMagdalena Žwaková
ZŠ U Stadionu,ChrudimZŠ U Stadionu,Chrudim
99 47.02 0
Celkem 23 závodníků