výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Liberec (2. 6. 2013)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Szymon CzapiewskiSzymon Czapiewski
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
89 7.11 +0.8 m/s 11.00
2 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 6.84 +1.3 m/s 9.00
3 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 6.81 +1.1 m/s 8.00
4 Andrej BicianAndrej Bician
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
84 6.76 +11.0 m/s 7.00
5 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 6.71 +0.3 m/s 6.00
6 Pavel HýsekPavel Hýsek
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
90 6.59 +1.4 m/s 5.00
7 Adam NejedlýAdam Nejedlý
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
88 6.50 +0.6 m/s 4.00
8 Jakub JandaJakub Janda
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
89 6.37 -0.4 m/s 3.00
9 Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 6.36 +0.8 m/s 2.00
10 Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
92 6.33 -0.4 m/s 1.00
11 Marek PovýšilMarek Povýšil
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
89 6.21 +0.1 m/s
12 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 6.10 +0.0 m/s
13 David BenediktDavid Benedikt
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 5.96 +1.1 m/s
14 David LašekDavid Lašek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
95 5.88 +0.7 m/s
15 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 5.85 +0.1 m/s
Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 DNP
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ewa RosiakEwa Rosiak
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
91 5.64 -1.3 m/s 11.00
2 Miriam KarperováMiriam Karperová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
76 5.57 +0.4 m/s 9.00
3 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
95 5.52 +1.6 m/s 8.00
4 Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
93 5.50 +0.4 m/s 7.00
5 Hana LuticováHana Luticová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
93 5.40 +0.0 m/s 6.00
6 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 5.24 +1.5 m/s 5.00
7 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 5.13 +0.7 m/s 4.00
8 Martina HofmanováMartina Hofmanová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 5.00 +0.6 m/s 3.00
9 Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
87 4.97 +0.5 m/s 2.00
10 Jana BrabcováJana Brabcová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 4.94 +0.6 m/s 1.00
11 Pavlína PosejpalováPavlína Posejpalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 4.84 +0.6 m/s
12 Iveta PohořeláIveta Pohořelá
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
97 4.82 -0.5 m/s
13 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 4.76 +0.3 m/s
14 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 4.56 -0.5 m/s
15 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 4.52 +0.3 m/s
16 Ema ŠolarováEma Šolarová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
91 4.35 +0.7 m/s
17 Kateřina DrhováKateřina Drhová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 4.30 +0.8 m/s
18 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 4.23 +0.8 m/s
19 Kateřina RadoňskáKateřina Radoňská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
84
Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 DNP
Celkem 20 závodníků