Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Liberec (2. 6. 2013)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 2.6.2013) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BendaPavel Benda 92 AK BílinaAK Bílina 22.08 11.00
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 22.38 9.00
3 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 22.65 8.00
4 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.95 7.00
Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Jiří MužíkJiří Mužík 76 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNP
Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 2.6.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 23.21 6.00
2 Tomáš BalcarTomáš Balcar 79 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.37 4.00
3 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.38 3.00
4 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 23.53 2.00
5 Jiří DoležalJiří Doležal 91 AK BílinaAK Bílina 23.56 1.00
6 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 24.02
Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 90 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 2.6.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan PechaMilan Pecha 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.23 5.00
2 Štěpán JáklŠtěpán Jákl 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 23.86
3 Lukáš HúskaLukáš Húska 93 AK BílinaAK Bílina 24.16
MB David BenešDavid Beneš 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
MB David MahovskýDavid Mahovský 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 7 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 2.6.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 25.19 11.00
2 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25.75 9.00
3 Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 26.12 7.00
4 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 26.16 6.00
5 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 26.63 3.00
6 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 26.81 2.00
Veronika SoukalováVeronika Soukalová 89 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 2.6.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 25.95 8.00
2 Kateřina SirůčkováKateřina Sirůčková 87 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 26.51 5.00
3 Viktória ZajacováViktória Zajacová 83 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 26.52 4.00
4 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 27.14
5 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 27.44
Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 2.6.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika VitáskováMonika Vitásková 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 26.84 1.00
2 Iveta PohořeláIveta Pohořelá 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 27.75
3 Nikola JanatováNikola Janatová 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 28.81
4 Kateřina DrhováKateřina Drhová 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 30.61
Kateřina HanušováKateřina Hanušová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Celkem 5 závodníků