Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Praha (1. 6. 2013)

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1:57.23 11.00
2 Libor ŠicLibor Šic 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:58.99 9.00
3 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:00.32 8.00
4 Adam JindraAdam Jindra 90 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:00.61 7.00
5 Petr LohrPetr Lohr 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:01.58 6.00
6 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:02.99 5.00
7 Filip ProcházkaFilip Procházka 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:04.77 4.00
8 Jan HudskýJan Hudský 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:08.32 3.00
9 David ŠtenglDavid Štengl 94 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:10.13 2.00
10 David WollerDavid Woller 93 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:13.41 1.00
11 Adam VotočekAdam Votoček 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:25.05
MB Tomáš RudolskýTomáš Rudolský 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:12.20
Celkem 12 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:25.86 11.00
2 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:29.69 9.00
3 Agáta KadeřávkováAgáta Kadeřávková 89 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:38.15 8.00
4 Dora SoučkováDora Součková 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:49.00 7.00
5 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:50.20 6.00
MB Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNP
Eliška ŠvarcováEliška Švarcová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Hana HomolkováHana Homolková 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Dominika AdámkováDominika Adámková 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 9 závodníků