Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F

Vyškov (1. 6. 2013)
skok vysoký - Muži (sobota, 1.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš FišerTomáš Fišer 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1.91 11.00
2 Filip NavrátilFilip Navrátil 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1.83 9.00
3 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 SK PřerovSK Přerov 1.83 8.00
skok vysoký - Ženy (sobota, 1.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1.64 7.00
2 Eva ŠenkováEva Šenková 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1.56 5.00
3 Veronika MájováVeronika Májová 98 SK PřerovSK Přerov 1.56 4.00
skok o tyči - Muži (sobota, 1.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří JanekJiří Janek 78 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3.62 11.00
2 Stanislav KalvodaStanislav Kalvoda 76 TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky 3.62 9.00
3 Pavel DolejšPavel Dolejš 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3.42 8.00
skok o tyči - Ženy (sobota, 1.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eva ŠenkováEva Šenková 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2.62 7.00
2 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2.42 5.00
skok daleký - Muži (sobota, 1.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip NavrátilFilip Navrátil 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 6.47 11.00
2 Petr JankůPetr Janků 97 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6.15 9.00
3 Petr JimramovskýPetr Jimramovský 92 TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky 6.03 8.00
skok daleký - Ženy (sobota, 1.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5.42 7.00
2 Barbora KlímováBarbora Klímová 97 TJ ZnojmoTJ Znojmo 5.15 5.00
3 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5.03 4.00
trojskok - Muži (sobota, 1.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin SeberaMartin Sebera 74 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11.94 11.00
2 Lukáš KlímaLukáš Klíma 80 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11.83 9.00
3 Jan KoňaříkJan Koňařík 84 SK PřerovSK Přerov 11.82 8.00
trojskok - Ženy (sobota, 1.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.44 7.00
2 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.26 5.00
3 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 11.10 4.00
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 1.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina ChvilíčkováKateřina Chvilíčková 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.45 7.00
2 Radka PřehnalováRadka Přehnalová 87 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11.31 5.00
3 Vendula KolářováVendula Kolářová 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 10.18 4.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 1.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Roman VidaRoman Vida 69 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.00 11.00
2 Martin PodhajskýMartin Podhajský 76 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12.32 9.00
3 Pavel KolomazníkPavel Kolomazník 73 SK PřerovSK Přerov 11.65 8.00
hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 1.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vendula KolářováVendula Kolářová 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 36.32 7.00
2 Kateřina ChvilíčkováKateřina Chvilíčková 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 34.20 5.00
3 Radka PřehnalováRadka Přehnalová 87 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 31.21 4.00
hod diskem 2kg - Muži (sobota, 1.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Roman VidaRoman Vida 69 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 37.37 11.00
2 Pavel KolomazníkPavel Kolomazník 73 SK PřerovSK Přerov 36.14 9.00
3 Evžen OhlídalEvžen Ohlídal 57 AC ProstějovAC Prostějov 35.64 8.00
hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 1.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vendula KolářováVendula Kolářová 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 55.19 7.00
2 Kateřina ChvilíčkováKateřina Chvilíčková 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 38.39 5.00
3 Martina KoutňákováMartina Koutňáková 90 SK PřerovSK Přerov 35.32 4.00
hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 1.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Radek PodhajskýRadek Podhajský 74 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 42.79 11.00
2 Libor NovotnýLibor Novotný 63 TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky 42.10 9.00
3 Marek BaškaMarek Baška 76 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 38.24 8.00
hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 1.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Radka PřehnalováRadka Přehnalová 87 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 35.96 7.00
2 Jana OlšováJana Olšová 89 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 35.61 5.00
3 Magda KubíkováMagda Kubíková 87 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 35.41 4.00
hod oštěpem 700g - Muži (sobota, 1.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž 57.14
2 Tom ŠáchaTom Šácha 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 44.15
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 1.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš KlímaLukáš Klíma 80 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 52.79 11.00
2 Martin PodhajskýMartin Podhajský 76 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 50.51 9.00
3 Ondřej VrtělOndřej Vrtěl 97 SK PřerovSK Přerov 49.54 8.00