Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy staršího žactva a dorostu

Praha (7. - 8. 6. 2013)

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 7.6.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexander NardelliAlexander Nardelli 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.29
2 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.90
3 Jiří LedvinkaJiří Ledvinka 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.24
4 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.59
Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DQ
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (pá, 7.6.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.94
2 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.55
3 Adam PapežAdam Papež 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 16.69
4 Dominik ŠimekDominik Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.97
MS Marek NovotnýMarek Novotný 96 AC PardubiceAC Pardubice 15.43
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (pá, 7.6.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.23
2 Jan HečkoJan Hečko 97 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 17.99
MS Matěj HrbekMatěj Hrbek 96 AC PardubiceAC Pardubice 19.00
Ladislav ZítaLadislav Zíta 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Celkem 4 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Finále)

Finále (pá, 7.6.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.57
2 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.65
3 Alexander NardelliAlexander Nardelli 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15.78
4 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.63
5 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.34
6 Jan HečkoJan Hečko 97 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 18.13
Celkem 6 závodníků