výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor jednotlivců Ústeckého kraje mladšího žactva a elévů na dráze

Meziboří (8. 6. 2013)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 8.6.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.96
2 Jiří ŠamanJiří Šaman 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.44
3 Jan ValtrJan Valtr 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 09.38
4 Jakub SukJakub Suk 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.55
5 Jan KadlecJan Kadlec 01 AK BílinaAK Bílina 10.29
6 Martin JakubecMartin Jakubec 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 10.49
7 Milan LamplotMilan Lamplot 01 AK MostAK Most 10.88
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 8.6.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David MarekDavid Marek 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.53
2 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.59
3 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.27
Daniel LeharDaniel Lehar 01 AK ŽatecAK Žatec 09.27
5 Jakub MišelnickýJakub Mišelnický 00 AK MostAK Most 09.65
6 Tomáš LaubeTomáš Laube 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.48
Roman HorákRoman Horák 00 AK ChotěšovAK Chotěšov DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 8.6.2013) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SmržJan Smrž 00 AK BílinaAK Bílina 08.72
2 Daniel FröhlichDaniel Fröhlich 00 AK MostAK Most 08.94
3 Vojtěch DrdaVojtěch Drda 00 AK ŽatecAK Žatec 08.95
4 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.02
5 Sebastian ScholzSebastian Scholz 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.67
6 Richard ŠevčíkRichard Ševčík 00 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.06
Daniel LeharDaniel Lehar 01 AK ŽatecAK Žatec DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 8.6.2013) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 08.05
2 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.67
3 Kali JorgeKali Jorge 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.78
4 Martin VanžuraMartin Vanžura 01 TJ KrupkaTJ Krupka 09.21
5 Adam MarešAdam Mareš 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 09.21
6 Daniel RoštášDaniel Roštáš 01 AK MostAK Most 09.79
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 8.6.2013) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.73
2 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 08.05
3 David MarekDavid Marek 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.34
4 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.51
5 Jiří ŠamanJiří Šaman 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.54
6 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.92
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.6.2013) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SmržJan Smrž 00 AK BílinaAK Bílina 08.78
2 Kali JorgeKali Jorge 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.92
3 Daniel FröhlichDaniel Fröhlich 00 AK MostAK Most 08.93
4 Vojtěch DrdaVojtěch Drda 00 AK ŽatecAK Žatec 08.99
5 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.05
6 Martin VanžuraMartin Vanžura 01 TJ KrupkaTJ Krupka 09.51
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 8.6.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová 00 AK BílinaAK Bílina 08.85
2 Jana BydžovskáJana Bydžovská 00 AK MostAK Most 09.14
3 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.32
4 Anna Marie DzivjakováAnna Marie Dzivjaková 00 ASK LovosiceASK Lovosice 09.76
5 Klára BrzobohatáKlára Brzobohatá 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 10.84
6 Aneta LamplotováAneta Lamplotová 01 AK MostAK Most 10.95
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 8.6.2013) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie MarkováNatálie Marková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.00
2 Petra SatkováPetra Satková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.07
3 Karolína SmítkováKarolína Smítková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.09
4 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 09.79
5 Andrea KuthanováAndrea Kuthanová 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 09.86
6 Tereza MiškovskáTereza Miškovská 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 10.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 8.6.2013) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.35
2 Michaela KůsováMichaela Kůsová 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.98
3 Kateřina KrylováKateřina Krylová 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.02
4 Anna ŠediváAnna Šedivá 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.84
5 Natálie JaborováNatálie Jaborová 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 09.91
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 8.6.2013) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.51
2 Veronika MalkovskáVeronika Malkovská 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.04
3 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.25
4 Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.38
5 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 10.05
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 8.6.2013) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová 00 AK MostAK Most 08.93
1= Markéta MaláMarkéta Malá 01 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 08.93
3 Barbora MižičováBarbora Mižičová 01 ASK LovosiceASK Lovosice 08.96
4 Kristýna OmastováKristýna Omastová 01 ASK LovosiceASK Lovosice 09.54
5 Barbora LeckováBarbora Lecková 00 AK MostAK Most 09.62
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 8.6.2013) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.26
2 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.44
3 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová 00 AK BílinaAK Bílina 08.82
4 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová 00 AK MostAK Most 08.82
5 Barbora MižičováBarbora Mižičová 01 ASK LovosiceASK Lovosice 08.87
6 Markéta MaláMarkéta Malá 01 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 08.99
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.6.2013) Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra SatkováPetra Satková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.95
2 Natálie MarkováNatálie Marková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.97
3 Veronika MalkovskáVeronika Malkovská 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.04
4 Karolína SmítkováKarolína Smítková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.04
5 Kateřina KrylováKateřina Krylová 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.06
6 Michaela KůsováMichaela Kůsová 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.07
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 8.6.2013) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 09.13
2 Jan HendrychJan Hendrych 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10.02
3 Filip JáčFilip Jáč 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10.07
4 David ŠimánekDavid Šimánek 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 10.15
5 David AntošDavid Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10.95
6 Jan MüllerJan Müller 04 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 11.12
7 Josef ProcházkaJosef Procházka 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 11.41
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 8.6.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip VaškoFilip Vaško 02 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.50
2 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.69
3 Jakub PaličkaJakub Palička 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.79
4 Michael HoftychMichael Hoftych 04 ASK LovosiceASK Lovosice 09.80
5 Matouš MocMatouš Moc 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.96
Jakub RittichJakub Rittich 04 AK ChotěšovAK Chotěšov DNP
Jan ŠímaJan Šíma 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 8.6.2013) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 09.44
2 Adam ZávěrkaAdam Závěrka 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 09.85
3 David BöhmDavid Böhm 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.25
4 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík 03 ASK LovosiceASK Lovosice 10.26
5 Lukáš JonášLukáš Jonáš 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10.51
Adam BrettschneiderAdam Brettschneider 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 8.6.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HrebíkJan Hrebík 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.21
2 Aleš HolečekAleš Holeček 04 AK ChotěšovAK Chotěšov 09.77
3 Jiří LaštůvkaJiří Laštůvka 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.97
4 Kryštof ŽivnýKryštof Živný 04 ASK LovosiceASK Lovosice 10.68
5 Sergiu MaticoSergiu Matico 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 11.10
6 Václav KopřivaVáclav Kopřiva 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 11.60
Vojtěch RaušerVojtěch Raušer 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (so, 8.6.2013) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MarkvartFilip Markvart 02 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 09.60
2 Karel MesárošKarel Mesároš 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.68
3 Martin LeckoMartin Lecko 03 AK MostAK Most 10.35
4 Matěj KavanMatěj Kavan 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.93
5 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10.96
6 Petr HubáčekPetr Hubáček 03 AK BílinaAK Bílina 12.01
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (so, 8.6.2013) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.71
2 Jan HrebíkJan Hrebík 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.00
3 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 09.10
4 Filip VaškoFilip Vaško 02 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.36
5 Filip MarkvartFilip Markvart 02 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 09.39
6 Karel MesárošKarel Mesároš 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.62
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.6.2013) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ZávěrkaAdam Závěrka 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 09.53
2 Aleš HolečekAleš Holeček 04 AK ChotěšovAK Chotěšov 09.61
3 Jakub PaličkaJakub Palička 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.68
4 Jiří LaštůvkaJiří Laštůvka 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.76
5 Jan HendrychJan Hendrych 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.85
6 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.95
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 8.6.2013) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka KoubkováAnežka Koubková 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.42
2 Tereza StrychováTereza Strychová 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.88
3 Aneta WeissováAneta Weissová 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.14
4 Karolína KolářováKarolína Kolářová 04 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.39
5 Nicolette SvátkováNicolette Svátková 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.51
6 Kristýna HolečkováKristýna Holečková 02 AK ChotěšovAK Chotěšov 10.70
7 Jana BrunclíkováJana Brunclíková 02 AK BílinaAK Bílina 10.71
Klára OtrubováKlára Otrubová 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 8.6.2013) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela NehybováNela Nehybová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 09.73
2 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová 02 AK MostAK Most 09.84
3 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 09.92
4 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.22
5 Mariána KokšálováMariána Kokšálová 04 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.48
6 Adéla LipertováAdéla Lipertová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.63
7 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 11.07
8 Sabina DubinováSabina Dubinová 02 AK ChotěšovAK Chotěšov 11.91
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 8.6.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.51
2 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.62
3 Adéla DobešováAdéla Dobešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.87
4 Elen PémováElen Pémová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 10.32
5 Adéla FeiglováAdéla Feiglová 03 AK ChotěšovAK Chotěšov 10.43
6 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 10.60
7 Věra KrálováVěra Králová 03 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.76
8 Emma OlahováEmma Olahová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 11.19
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 8.6.2013) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana ČechováHana Čechová 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 09.20
2 Martina KreutzerováMartina Kreutzerová 02 ASK LovosiceASK Lovosice 09.26
3 Karla MráčkováKarla Mráčková 04 AK MostAK Most 10.09
4 Lucie MartinovskáLucie Martinovská 02 AK BílinaAK Bílina 10.48
5 Marie ZdeňkováMarie Zdeňková 02 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 10.62
6 Pavlína LaubováPavlína Laubová 04 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.63
7 Barbora PráškováBarbora Prášková 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 11.64
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (so, 8.6.2013) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.79
2 Denisa KrupičkováDenisa Krupičková 02 AK BílinaAK Bílina 10.34
3 Laura BláhováLaura Bláhová 02 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 10.44
4 Kateřina ŠkaloudováKateřina Škaloudová 03 AK MostAK Most 10.62
5 Kamila KršováKamila Kršová 03 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.79
Barbora PšenkováBarbora Pšenková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 8.6.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.70
2 Tereza HálkováTereza Hálková 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.53
3 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.93
4 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.05
5 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 10.54
6 Erika RauscherováErika Rauscherová 04 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 10.71
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále A (so, 8.6.2013) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.78
2 Hana ČechováHana Čechová 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 09.01
3 Martina KreutzerováMartina Kreutzerová 02 ASK LovosiceASK Lovosice 09.18
4 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.23
5 Anežka KoubkováAnežka Koubková 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.32
6 Tereza HálkováTereza Hálková 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.32
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.6.2013) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza StrychováTereza Strychová 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.56
2 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.57
3 Nela NehybováNela Nehybová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 09.75
4 Adéla DobešováAdéla Dobešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.76
5 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.76
6 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová 02 AK MostAK Most 09.82
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 8.6.2013) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 18.59
2 Marek ŠvingrMarek Švingr 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 20.01
3 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 20.26
4 David MarekDavid Marek 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 20.29
5 Jiří ŠamanJiří Šaman 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 20.64
6 Jakub TruhlářJakub Truhlář 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 20.71
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 8.6.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 21.57
2 Kali JorgeKali Jorge 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 22.38
3 Jan ValtrJan Valtr 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 22.51
4 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.08
Šimon WenigerŠimon Weniger 01 ASK LovosiceASK Lovosice DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 8.6.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SukJakub Suk 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 23.22
2 Štěpán BrukŠtěpán Bruk 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 24.13
3 Tomáš LaubeTomáš Laube 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 25.19
4 Jan KadlecJan Kadlec 01 AK BílinaAK Bílina 25.90
5 Daniel RoštášDaniel Roštáš 01 AK MostAK Most 26.47
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 8.6.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SmržJan Smrž 00 AK BílinaAK Bílina 21.66
2 Daniel FröhlichDaniel Fröhlich 00 AK MostAK Most 22.87
3 Sebastian ScholzSebastian Scholz 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.42
4 Michal VaňuraMichal Vaňura 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 24.93
5 Vít HouškaVít Houška 01 AK MostAK Most 28.60
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 8.6.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 20.42
2 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 20.59
3 Eliška HodkováEliška Hodková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 21.11
4 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 21.30
5 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová 00 AK BílinaAK Bílina 22.09
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 8.6.2013) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MaláMarkéta Malá 01 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 22.02
2 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová 00 AK MostAK Most 22.03
3 Karolína SmítkováKarolína Smítková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 22.57
4 Marie ŠediváMarie Šedivá 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 22.67
5 Kateřina KrylováKateřina Krylová 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 22.72
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 8.6.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.46
2 Barbora MižičováBarbora Mižičová 01 ASK LovosiceASK Lovosice 22.46
3 Kristýna ŠkrancováKristýna Škrancová 01 ASK LovosiceASK Lovosice 22.52
4 Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.45
5 Jana BydžovskáJana Bydžovská 00 AK MostAK Most 23.86
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 8.6.2013) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna OmastováKristýna Omastová 01 ASK LovosiceASK Lovosice 24.10
2 Anna Marie DzivjakováAnna Marie Dzivjaková 00 ASK LovosiceASK Lovosice 24.24
3 Barbora LeckováBarbora Lecková 00 AK MostAK Most 24.82
Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 4 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip JáčFilip Jáč 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1:50.25
2 Michal MartinákMichal Martinák 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 1:57.23
3 Robert KlepáčekRobert Klepáček 02 AK ŽatecAK Žatec 1:58.67
4 Lukáš BalochLukáš Baloch 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1:59.80
5 Jan TuhýJan Tuhý 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:03.52
6 Tomáš KubelkaTomáš Kubelka 02 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2:05.73
7 Daniel CzervoniakDaniel Czervoniak 02 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 2:08.51
8 Michal RychnovskýMichal Rychnovský 02 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2:08.86
9 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 2:13.05
10 David AntošDavid Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:13.20
11 Sayed Amir ElSayed Amir El 04 AK ChotěšovAK Chotěšov 2:17.07
12 Michael HoftychMichael Hoftych 04 ASK LovosiceASK Lovosice 2:18.07
13 Petr HorníkPetr Horník 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2:19.90
14 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík 03 ASK LovosiceASK Lovosice 2:33.06
15 Kryštof ŽivnýKryštof Živný 04 ASK LovosiceASK Lovosice 2:33.18
Celkem 15 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna ProcházkováAnna Procházková 02 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 2:01.13
2 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2:03.58
3 Anna SlámováAnna Slámová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 2:05.60
4 Marie DvořákováMarie Dvořáková 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:06.19
5 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:08.89
6 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2:11.58
7 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2:15.23
8 Adéla DobešováAdéla Dobešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:16.89
9 Viola ŠafaříkováViola Šafaříková 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2:18.92
10 Kamila KršováKamila Kršová 03 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2:18.99
11 Elen PémováElen Pémová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 2:20.39
12 Tereza StrychováTereza Strychová 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:22.73
13 Zuzana KlokočováZuzana Klokočová 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:22.96
14 Tereza ProcházkováTereza Procházková 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2:24.91
15 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 2:26.58
16 Věra KrálováVěra Králová 03 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2:26.91
Celkem 16 závodníků

800 m - Ml. žáci

(so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:36.99
2 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:37.53
3 Šimon WenigerŠimon Weniger 01 ASK LovosiceASK Lovosice 2:38.27
4 Vojtěch DrdaVojtěch Drda 00 AK ŽatecAK Žatec 2:48.55
5 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:48.76
6 Jan OčkoJan Očko 01 TJ KrupkaTJ Krupka 3:01.21
7 Michal MocMichal Moc 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:01.54
8 Daniel LeharDaniel Lehar 01 AK ŽatecAK Žatec 3:03.31
9 Jan TvrzníkJan Tvrzník 00 TJ KrupkaTJ Krupka 3:03.69
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina KřivohlaváKateřina Křivohlavá 00 TJ KrupkaTJ Krupka 2:42.44
2 Kristýna OtcovskáKristýna Otcovská 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:44.63
3 Veronika MalkovskáVeronika Malkovská 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 2:46.16
4 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:57.83
5 Kristýna OmastováKristýna Omastová 01 ASK LovosiceASK Lovosice 2:58.80
6 Andrea KuthanováAndrea Kuthanová 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2:59.58
7 Barbora MižičováBarbora Mižičová 01 ASK LovosiceASK Lovosice 3:00.54
8 Tereza NěmečkováTereza Němečková 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 3:24.74
Celkem 8 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub HercíkJakub Hercík 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 4:54.65
2 Dominik ČernohorskýDominik Černohorský 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5:22.95
3 Richard ŠevčíkRichard Ševčík 00 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 5:51.94
4 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 6:20.65
5 Václav VávraVáclav Vávra 01 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 6:34.32
Jakub TruhlářJakub Truhlář 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNP
Celkem 6 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh (so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KohlertováEliška Kohlertová 00 ASK LovosiceASK Lovosice 5:34.66
2 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5:44.44
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 8.6.2013) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SmržJan Smrž 00 AK BílinaAK Bílina 10.48
2 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.77
3 Jakub TruhlářJakub Truhlář 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.82
4 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 11.72
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 8.6.2013) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŠvingrMarek Švingr 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.16
2 Jakub MišelnickýJakub Mišelnický 00 AK MostAK Most 11.87
3 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek 01 AK MostAK Most 12.41
4 Daniel FröhlichDaniel Fröhlich 00 AK MostAK Most 14.66
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 8.6.2013) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.84
2 Eliška HodkováEliška Hodková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10.78
3 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.95
4 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.04
5 Petra SatkováPetra Satková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.98
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 8.6.2013) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza StehlíkováTereza Stehlíková 00 ASK LovosiceASK Lovosice 12.03
2 Kristýna ŠkrancováKristýna Škrancová 01 ASK LovosiceASK Lovosice 12.57
3 Anna ŠediváAnna Šedivá 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.21
Natálie MarkováNatálie Marková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mašek, Švingr, Truhlář, Erlebach Mašek, Švingr, Truhlář, Erlebach Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 33.15
2 Moc, Rajchert, Besser, Šaman Moc, Rajchert, Besser, Šaman USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 34.42
3 Hrebík, Fišer, Kratochvíl, Vodák Hrebík, Fišer, Kratochvíl, Vodák Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 35.26
Vejražka M., Zahrádka, Jorge, Vejražka D. Vejražka M., Zahrádka, Jorge, Vejražka D. TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek, Suk, Henrych, Jáč Marek, Suk, Henrych, Jáč ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 36.80
2 Bruk, Mareš, Jakubec, Závěrka Bruk, Mareš, Jakubec, Závěrka Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 40.01
3 Synáček, Vaňura, Procházka, Laštůvka Synáček, Vaňura, Procházka, Laštůvka USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 41.03
Tuhý, Scholz, Fiedler, Palička Tuhý, Scholz, Fiedler, Palička AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Krylová, Hodková, Marková, Štolová Krylová, Hodková, Marková, Štolová TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 33.78
2 Šedivá M., Drudíková, Matějková, Kůsová Šedivá M., Drudíková, Matějková, Kůsová USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 34.00
3 Strichová, Hálková, Sabková, Renerová Strichová, Hálková, Sabková, Renerová Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 35.25
4 Kohlertová, Stehlíková, Škrancová, Mižičová Kohlertová, Stehlíková, Škrancová, Mižičová ASK LovosiceASK Lovosice 35.88
5 Gallová, Vyskočilová, Balášová, Zábojníková Gallová, Vyskočilová, Balášová, Zábojníková AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 36.60
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lipertová, Hosingerová, Špačková Z.,Špačková K. Lipertová, Hosingerová, Špačková Z.,Špačková K. AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 37.14
2 Baníková, Schuldesová, Martinovská, Krupičková Baníková, Schuldesová, Martinovská, Krupičková AK BílinaAK Bílina 37.73
3 Vodrážková, Jurincová, Klokočová, Weissová Vodrážková, Jurincová, Klokočová, Weissová AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 38.56
4 Šedivá A., Růžičková, Orságová, Sladková Šedivá A., Růžičková, Orságová, Sladková USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 38.56
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.331.361.39
1 Martin FišerMartin Fišer
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 1.36 -OOOOXXOOXXX
2 David MarekDavid Marek
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 1.36 OOOOOOXOXXX
3 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 1.33 OOOXXOOXOXXX
4 Jan ValtrJan Valtr
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 1.25 --OOXXX
5 Tomáš LaubeTomáš Laube
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
01 1.25 OXOOXXOXXX
6 Jakub SukJakub Suk
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
01 1.20 OXOXOXXX
7 Jakub MišelnickýJakub Mišelnický
AK MostAK Most
00 1.15 OOXXX
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.051.101.151.201.251.281.311.341.371.40
1 Karolína SmítkováKarolína Smítková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 1.37 --OO-OXOXXOOXXX
2 Lucie RennerováLucie Rennerová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 1.34 ----OOOOXXX
3 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 1.31 OOOOOXXOXXOXXX
4 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
01 1.25 OOOOOXXX
5 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
01 1.15 OOOXXX
6 Markéta BaníkováMarkéta Baníková
AK BílinaAK Bílina
00 1.15 OOXOXXX
7 Natálie JaborováNatálie Jaborová
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
01 1.15 XOOXXOXXX
8 Tereza MiškovskáTereza Miškovská
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
01 1.10 OOXXX
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 4.66 +0.0 m/s 4.440,04.370,04.310,04.444.660,03.940,04.270,0
2 Marek ŠvingrMarek Švingr
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 4.55 +0.0 m/s 4.550.04.370,03.660,04.554.291,24.360,03.59-0,5
3 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 4.50 +0.0 m/s 4.500,04.240,04.180,04.504.330,04.150,04.290,2
4 Kryštof BesserKryštof Besser
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 4.25 +0.0 m/s 4.250,04.050,23.790,04.253.850,04.050,04.130,0
5 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 4.19 +0.0 m/s 3.860,04.180,04.150,04.183.900,04.190,03.880,0
6 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 4.16 +0.0 m/s 3.810,03.920,03.620,03.924.021,24.160,03.87-0,5
7 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 3.98 +0.0 m/s 3.980,03.870,03.800,03.982.810,03.770,0-
8 Michal MocMichal Moc
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 3.91 +0.0 m/s 3.780,03.570,13.910,03.913.420,03.260,03.43-0,3
9 Daniel LeharDaniel Lehar
AK ŽatecAK Žatec
01 3.87 +0.0 m/s 3.760,03.870,03.780,03.87
10 Václav VávraVáclav Vávra
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
01 3.70 +0.0 m/s -3.540,13.700,03.70
11 Sebastian ScholzSebastian Scholz
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 3.68 +0.0 m/s 3.680,0-3.490,03.68
12 Jiří ŠamanJiří Šaman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 3.52 +0.0 m/s -3.520,0-3.52
13 Michal VaňuraMichal Vaňura
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 3.39 -0.5 m/s 2.650,03.221,43.39-0,53.39
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza StehlíkováTereza Stehlíková
ASK LovosiceASK Lovosice
00 4.33 -1.0 m/s 4.00-0,73.991,44.030,04.034.200,0-0,44.33-1,0
2 Iveta DrudíkováIveta Drudíková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 4.30 -0.6 m/s 3.93-1,54.021,04.30-0,64.304.11-1,64.210,04.19-1,0
3 Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 4.24 +1.2 m/s 4.010,04.241,24.04-0,24.243.800,04.111,6-0,0
4 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 4.21 +0.5 m/s 4.04-1,0-2,3-0,44.044.11-0,34.210,5--1,0
5 Petra SatkováPetra Satková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
01 4.14 -1.1 m/s 4.13-2,1-1,14.14-1,14.143.980,5-0,04.12-0,7
6 Andrea KuthanováAndrea Kuthanová
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
01 3.83 +0.6 m/s 3.560,03.42-1,73.771,43.773.830,63.790,73.62-0,8
7 Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
00 3.77 -0.3 m/s 3.62-0,83.621,03.670,33.673.550,03.77-0,33.63-0,1
8 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
01 3.56 +0.8 m/s 3.44-1,93.500,03.450,83.503.560,8--2,2--1,3
9 Marie ŠediváMarie Šedivá
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 3.50 +1.7 m/s 3.430,13.501,73.381,53.50
10 Barbora LeckováBarbora Lecková
AK MostAK Most
00 3.43 -0.1 m/s 2.69-1,93.43-0,13.351,83.43
11 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 3.41 -0.5 m/s 3.41-0,53.37-1,03.380,03.41
12 Anna ŠediváAnna Šedivá
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 3.39 -2.0 m/s 3.21-0,23.39-2,03.17-0,33.39
13 Markéta BaníkováMarkéta Baníková
AK BílinaAK Bílina
00 3.20 +0.1 m/s 3.200,13.19-0,1-0,53.20
14 Aneta LamplotováAneta Lamplotová
AK MostAK Most
01 2.94 -2.1 m/s 2.94-2,12.67-,08-1,72.94
Jana BydžovskáJana Bydžovská
AK MostAK Most
00 DNP
Tereza NěmečkováTereza Němečková
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
01 DNP
Veronika MalkovskáVeronika Malkovská
Atletika KadaňAtletika Kadaň
00 DNP
Natálie MarkováNatálie Marková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 NM
Tereza MiškovskáTereza Miškovská
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
01 NM
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip VaškoFilip Vaško
Atletika KadaňAtletika Kadaň
02 4.10 -0.9 m/s 3.71-0,13.68-1,63.90-1,43.903.84-2,13.93-2,64.10-0,9
2 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
02 4.05 -0.4 m/s 3.690,03.54-1,43.750,03.753.700,03.64-1,54.05-0,4
3 Matěj VejražkaMatěj Vejražka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
03 4.00 +0.0 m/s 3.77-0,74.000,03.29-0,94.003.77-3,63.97-2,92.920,0
4 Jan HrebíkJan Hrebík
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
02 3.99 +0.0 m/s 3.73-0,0-3.85-1,83.853.90-1,93.940,03.990,0
5 Aleš HolečekAleš Holeček
AK ChotěšovAK Chotěšov
04 3.76 +0.0 m/s 3.27-1,03.32-1,33.760,03.763.50-0,93.550,03.46-1,0
6 Aleš SloukaAleš Slouka
AK BílinaAK Bílina
03 3.75 -0.9 m/s -3.50-1,43.65-2,13.653.70-1,83.59-0,63.75-0,9
7 Petr SynáčekPetr Synáček
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
03 3.70 -0.5 m/s 3.48-0,43.39-1,53.64-1,33.643.37-1,53.70-0,53.40-2,4
8 Michal MartinákMichal Martinák
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
02 3.69 -2.2 m/s 3.69-2,23.44-2,03.25-1,53.693.25-0,4-3.66-0,3
9 David BöhmDavid Böhm
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
03 3.61 -1.4 m/s -3.22-0,53.61-1,43.61
10 Adam MotlAdam Motl
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 3.60 -0.1 m/s -3.60-0,1-3.60
11 Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
03 3.57 +0.1 m/s -3.180,03.570,13.57
12 Daniel CzervoniakDaniel Czervoniak
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
02 3.54 +0.0 m/s 3.46-1,83.540,03.47-1,43.54
13 Jiří LaštůvkaJiří Laštůvka
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 3.54 -0.6 m/s 3.29-1,42.75-0,23.54-0,63.54
14 Tomáš KubelkaTomáš Kubelka
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
02 3.50 -1.0 m/s 3.14-0,53.49-0,13.50-1,03.50
15 Filip MarkvartFilip Markvart
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
02 3.47 -1.3 m/s 3.210,0-3.47-1,33.47
16 Lukáš BalochLukáš Baloch
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 3.42 +0.0 m/s 3.420,03.36-1,53.310,03.42
17 Matěj BursíkMatěj Bursík
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 3.40 -1.1 m/s -3.31-0,73.40-1,13.40
18 Adam ZávěrkaAdam Závěrka
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
03 3.31 -0.2 m/s 3.31-0,23.22-1,4-3.31
19 Jan HendrychJan Hendrych
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
02 3.30 -1.5 m/s 3.20-0,73.25-0,33.30-1,53.30
20 Petr HorníkPetr Horník
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
03 3.03 -1.5 m/s 3.00-1,03.03-1,5-3.03
21 Martin LeckoMartin Lecko
AK MostAK Most
03 3.03 -1.2 m/s 3.03-1,22.47-0,8-3.03
22 Josef ProcházkaJosef Procházka
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
03 2.98 +0.0 m/s -2.980,0-2.98
23 Lukáš JonášLukáš Jonáš
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
03 2.97 -2.2 m/s 2.280.02.97-2,22.97-1,82.97
24 Matouš MocMatouš Moc
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 2.97 -0.9 m/s 2.97-0,92.84-0,92.95-0,52.97
25 Sayed Amir ElSayed Amir El
AK ChotěšovAK Chotěšov
04 2.95 +0.0 m/s 2.950,02.72-1,62.47-0,82.95
26 David ŠimánekDavid Šimánek
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
04 2.94 -1.5 m/s -2.94-1,52.87-1,32.94
27 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
04 2.91 -1.1 m/s 2.76-1,12.88-1,42.91-1,12.91
28 Petr MiškovskýPetr Miškovský
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
03 2.81 +0.0 m/s 2.810,02.45-1,82.57-1,82.81
29 Vít TlustýVít Tlustý
AK ChotěšovAK Chotěšov
02 2.80 -1.3 m/s 2.80-1,32.80-1,32.39-1,52.80
30 Petr HubáčekPetr Hubáček
AK BílinaAK Bílina
03 2.57 +0.3 m/s 2.570,32.51-1,12.52-1,72.57
31 Václav KopřivaVáclav Kopřiva
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
04 2.35 -1.3 m/s -2.35-1,32.22-2,72.35
Vojtěch KarásekVojtěch Karásek
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 NM
Jan ŠímaJan Šíma
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
03 NM
Adam BrettschneiderAdam Brettschneider
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
04 NM
Celkem 34 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta MatějkováMarkéta Matějková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 4.02 +1.6 m/s 3.600,03.830,13.630,03.833.891,03.941,54.021,6
2 Martina KreutzerováMartina Kreutzerová
ASK LovosiceASK Lovosice
02 3.99 +1.1 m/s 3.991,13.800,03.580,03.993.551,33.931,53.790,1
3 Hana ČechováHana Čechová
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 3.98 +1.2 m/s 2.981,83.620,03.660,03.663.671,03.981,23.891,1
4 Tereza HálkováTereza Hálková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
02 3.63 +1.3 m/s 3.331,13.230,03.280,23.333.451,73.511,63.631,3
5 Kateřina BalášováKateřina Balášová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 3.56 +1.0 m/s 3.391,0-3.100,03.39-3.501,23.561,0
6 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
03 3.55 +1.2 m/s 3.370,32.920,23.410,03.413.400,53.511,23.551,2
7 Adriana HýskováAdriana Hýsková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 3.37 +0.0 m/s 3.370,03.330,33.090,03.372.780,63.211,33.331,1
8 Karolína KolářováKarolína Kolářová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
04 3.37 +0.5 m/s 3.370,5--3.37--3.150,3
9 Mariána KokšálováMariána Kokšálová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
04 3.24 +0.0 m/s -3.060,03.240,03.24
10 Julie ProkešováJulie Prokešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 3.23 +0.7 m/s 3.230,73.170,73.100,03.23
11 Nela NehybováNela Nehybová
ASK LovosiceASK Lovosice
03 3.20 +1.1 m/s -3.201,12.720,03.20
12 Eva JurincováEva Jurincová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
03 3.18 +0.5 m/s 3.051,23.180,53.110,03.18
13 Denisa KrupičkováDenisa Krupičková
AK BílinaAK Bílina
02 3.12 +1.2 m/s 3.071,13.121,2-3.12
14 Marie ZdeňkováMarie Zdeňková
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
02 3.12 +0.0 m/s 3.000,03.040,23.120,03.12
15 Michaela OrságováMichaela Orságová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
03 3.05 +1.3 m/s -3.051,32.990,03.05
16 Zuzana KlokočováZuzana Klokočová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
03 3.01 +0.4 m/s 3.010,42.940,12.880,03.01
17 Pavlína LaubováPavlína Laubová
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
04 3.01 +0.9 m/s 2.940,72.731,13.010,93.01
18 Kateřina ŠkaloudováKateřina Škaloudová
AK MostAK Most
03 2.91 +0.0 m/s 2.821,2-2.910,02.91
19 Erika RauscherováErika Rauscherová
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
04 2.88 +1.3 m/s 2.881,3-2.640,02.88
20 Viola ŠafaříkováViola Šafaříková
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
03 2.82 +0.0 m/s 2.611,32.820,0-2.82
21 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 2.81 -0.4 m/s 2.800,72.81-0,42.660,02.81
22 Tereza ProcházkováTereza Procházková
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
03 2.72 +1.9 m/s 2.721,92.510,32.580,02.72
23 Aneta WeissováAneta Weissová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
04 2.68 +1.1 m/s 2.681,12.660,90,02.68
24 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 2.67 +1.5 m/s 2.671,52.511,02.580,02.67
25 Adéla LipertováAdéla Lipertová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 2.62 +1.0 m/s -2.621,0-2.62
Klára OtrubováKlára Otrubová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
03 DNP 0
Nicolette SvátkováNicolette Svátková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
03 DNP 0
Sabina DubinováSabina Dubinová
AK ChotěšovAK Chotěšov
02 DNP ----
Celkem 28 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 10.55 10.4709.9010.5510.5509.9910.0209.61
2 Monika NovákováMonika Nováková
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
00 09.37 09.3708.4808.9609.3708.2308.0608.61
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David ŠtiblickýDavid Štiblický
Atletika KadaňAtletika Kadaň
00 11.17 10.9711.1711.1411.17---
2 Martin FišerMartin Fišer
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 08.84 08.3708.6408.5708.6408.1708.84-
3 Bohumil ČejkovskýBohumil Čejkovský
AK BílinaAK Bílina
01 07.70 06.0007.4007.7007.7007.2307.3806.57
4 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 07.42 05.8906.7506.0106.7506.4007.4207.32
5 David VodákDavid Vodák
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
01 07.25 07.2507.25X07.2504.8606.3306.53
6 Vít HouškaVít Houška
AK MostAK Most
01 06.96 06.3706.2706.4206.4206.6606.96-
7 Richard ŠloserRichard Šloser
AK BílinaAK Bílina
01 06.09 06.0905.4005.6406.0906.0105.9605.89
8 Daniel MikešDaniel Mikeš
AK MostAK Most
01 05.72 05.7205.1305.6405.7205.4904.37-
9 Štěpán BrukŠtěpán Bruk
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
01 04.95 04.9504.1204.9304.95
Roman HorákRoman Horák
AK ChotěšovAK Chotěšov
00 0 0
Celkem 10 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David ŠtiblickýDavid Štiblický
Atletika KadaňAtletika Kadaň
00 62.27
2 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 52.16
3 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 48.28
4 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 46.48
5 Adam MarešAdam Mareš
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
01 43.56
6 Dominik ČernohorskýDominik Černohorský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
00 42.47
7 Michal MocMichal Moc
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 42.32
8 Daniel RoštášDaniel Roštáš
AK MostAK Most
01 38.77
9 David VodákDavid Vodák
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
01 36.24
10 Vít HouškaVít Houška
AK MostAK Most
01 35.55
11 Milan LamplotMilan Lamplot
AK MostAK Most
01 35.52
12 Daniel MikešDaniel Mikeš
AK MostAK Most
01 32.74
13 Martin JakubecMartin Jakubec
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
01 26.42
14 Michal VaňuraMichal Vaňura
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 20.21
Bohumil ČejkovskýBohumil Čejkovský
AK BílinaAK Bílina
01 DNP
Celkem 15 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 49.42
2 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 40.44
3 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
00 40.10
4 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 38.84
5 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 37.70
6 Kristýna ŠkrancováKristýna Škrancová
ASK LovosiceASK Lovosice
01 34.90
7 Monika NovákováMonika Nováková
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
00 34.42
8 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
01 33.24
9 Marie ŠediváMarie Šedivá
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 27.18
10 Klára BrzobohatáKlára Brzobohatá
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
01 21.71
11 Tereza NěmečkováTereza Němečková
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
01 20.16
Celkem 11 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal RychnovskýMichal Rychnovský
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
02 33.75
2 Adam MotlAdam Motl
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 33.05
3 Petr MiškovskýPetr Miškovský
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
03 27.07
4 Jakub PaličkaJakub Palička
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
03 26.40
5 Jan MüllerJan Müller
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
04 25.05
6 Sergiu MaticoSergiu Matico
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
03 23.23
7 Vít TlustýVít Tlustý
AK ChotěšovAK Chotěšov
02 22.76
8 Matěj KavanMatěj Kavan
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
04 17.57
Vojtěch KarásekVojtěch Karásek
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 DNP
Vojtěch RaušerVojtěch Raušer
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 DNP
Jakub RittichJakub Rittich
AK ChotěšovAK Chotěšov
04 DNP
Celkem 11 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna ProcházkováAnna Procházková
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
02 35.37
2 Marie DvořákováMarie Dvořáková
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 32.32
3 Ivana GallováIvana Gallová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 30.43
4 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
02 29.11
5 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 27.00
6 Adriana HýskováAdriana Hýsková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 26.42
7 Laura BláhováLaura Bláhová
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
02 23.56
8 Lucie MartinovskáLucie Martinovská
AK BílinaAK Bílina
02 23.38
9 Emma OlahováEmma Olahová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
04 23.27
10 Adéla FeiglováAdéla Feiglová
AK ChotěšovAK Chotěšov
03 23.10
11 Barbora PráškováBarbora Prášková
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
03 19.90
Karla MráčkováKarla Mráčková
AK MostAK Most
04 DNP
Celkem 12 závodníků