výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců Královéhradeckého kraje starších žáků a žákyň

Jaroměř (8. 6. 2013)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 8.6.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.61
2 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.74
3 Josef ChmelařJosef Chmelař 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.12
4 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.72
5 Šimon DrašarŠimon Drašar 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.97
Patrik RejrchtPatrik Rejrcht 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 8.6.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 07.77
2 Dominik PaldusDominik Paldus 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.16
3 Vladimír ZmatlíkVladimír Zmatlík 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.48
4 Matouš HnízdilMatouš Hnízdil 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.63
5 Adam CapoušekAdam Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.51
6 Nikolas ErbenNikolas Erben 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.71
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 8.6.2013) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.53 11.00
2 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.60 9.00
3 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 07.64 8.00
4 Josef ChmelařJosef Chmelař 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.19 7.00
5 Dominik PaldusDominik Paldus 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.26 6.00
6 Vladimír ZmatlíkVladimír Zmatlík 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.45 5.00
Poznámky:
Krjaský přebor jednolivců:
1. Hajnyš Ondřej, TJ Dvůr Králové n. L.
2. Desenský Lukáš, TJ Sokol Hradec Králové
3. Jankovic Jan, TJ Lokomotiva Trutnov
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.6.2013) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš HnízdilMatouš Hnízdil 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.68 4.00
2 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.73 3.00
3 Šimon DrašarŠimon Drašar 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.16 2.00
4 Nikolas ErbenNikolas Erben 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.72 1.00
Adam CapoušekAdam Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 8.6.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.44
2 Dominika VognarováDominika Vognarová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.80
3 Nikola WeissováNikola Weissová 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.81
4 Kateřina MarečkováKateřina Marečková 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.07
Jana HynkováJana Hynková 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 8.6.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Apolena VýbornáApolena Výborná 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.32
2 Adéla KolkováAdéla Kolková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.63
3 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.67
4 Sára SicilskáSára Sicilská 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.49
5 Eliška ZvěřinováEliška Zvěřinová 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.56
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 8.6.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.32
2 Aneta BednářováAneta Bednářová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.67
3 Kristýna ChrtkováKristýna Chrtková 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.79
4 Tereza KinskáTereza Kinská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.24
5 Dominika HorníkováDominika Horníková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.33
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 8.6.2013) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.63
2 Anna PtákováAnna Ptáková 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.05
3 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.21
4 Markéta KaiserováMarkéta Kaiserová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.72
5 Eva ŠpatenkováEva Špatenková 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.74
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 8.6.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola KráličkováNikola Králičková 98 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.67
2 Tereza ŠamanováTereza Šamanová 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.73
3 Barbora HajnyšováBarbora Hajnyšová 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.03
4 Markéta WalterováMarkéta Walterová 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.65
5 Tereza HulíkováTereza Hulíková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.69
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 8.6.2013) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Apolena VýbornáApolena Výborná 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.09 11.00
2 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.24 9.00
3 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.33 8.00
4 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.52 7.00
5 Nikola KráličkováNikola Králičková 98 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.63 6.00
Adéla KolkováAdéla Kolková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.63 5.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců:
1. Výborná Apolna, TJ Dvůr Králové n. L.
2. Škodová Tereza, SK Nové Město n. M.
3. Maternová Kateřina, TJ Dvůr Králové n. L.
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.6.2013) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BednářováAneta Bednářová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.64 4.00
2 Kristýna ChrtkováKristýna Chrtková 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.67 3.00
3 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.73 2.00
4 Nikola WeissováNikola Weissová 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.74 1.00
5 Dominika VognarováDominika Vognarová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.80
Tereza ŠamanováTereza Šamanová 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Celkem 6 závodníků

300 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Jan HejdukJan Hejduk 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 43.32
MB Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 39.74
MB Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 36.90
Celkem 3 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef ChmelařJosef Chmelař 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 40.48 11.00
2 Vladimír ZmatlíkVladimír Zmatlík 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 42.85 9.00
3 Josef ProvazníkJosef Provazník 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 47.94 7.00
MB Ondřej PorubekOndřej Porubek 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 48.33
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JanečekTomáš Janeček 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 46.89 8.00
2 Nikolas ErbenNikolas Erben 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 52.79 6.00
MB Vojtěch MervartVojtěch Mervart 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 53.05
Patrik RejrchtPatrik Rejrcht 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BaumováNikola Baumová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 43.52 11.00
2 Petra ČerenkováPetra Čerenková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 44.94 9.00
MB Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 44.13
Kristýna ChrtkováKristýna Chrtková 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 45.92 8.00
2 Martina LoskotováMartina Loskotová 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 47.94 4.00
3 Markéta KaiserováMarkéta Kaiserová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 48.60 3.00
4 Viktorie ErnestováViktorie Ernestová 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 53.31
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 47.28 6.00
2 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 47.67 5.00
Nikola WeissováNikola Weissová 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
Sára ČernáSára Černá 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KolkováAdéla Kolková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 46.98 7.00
2 Natálie HypešováNatálie Hypešová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 49.28 2.00
3 Sára SicilskáSára Sicilská 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 51.78
4 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 56.74
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa VaculováDenisa Vaculová 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 51.09 1.00
2 Sandra PeterováSandra Peterová 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 53.36
3 Monika FišerováMonika Fišerová 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 55.40
Celkem 3 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš JanečekTomáš Janeček 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:33.35 11.00
2 Dominik PetráčekDominik Petráček 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:34.67 9.00
3 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:43.12 8.00
4 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:55.35 7.00
MB Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:36.42
Štěpán MatějůŠtěpán Matějů 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola BaumováNikola Baumová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:21.51 11.00
2 Petra ČerenkováPetra Čerenková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:23.35 9.00
3 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:38.01 8.00
4 Anna PtákováAnna Ptáková 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:40.69 7.00
5 Natálie HypešováNatálie Hypešová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:42.79 6.00
6 Nikol SuchánkováNikol Suchánková 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:43.38 5.00
7 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:49.88 4.00
8 Viktorie ErnestováViktorie Ernestová 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:50.71 3.00
9 Veronika MúllerováVeronika Múllerová 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:51.10 2.00
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:52.53 11.00
2 Josef ProvazníkJosef Provazník 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4:59.15 9.00
3 Tomáš TauchmanTomáš Tauchman 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5:29.51 8.00
MB Jaroslav NěmecJaroslav Němec 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5:46.09
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 8.6.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.54 11.00
2 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.95 9.00
3 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.76 8.00
MB Jakub SobotkaJakub Sobotka 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 16.09
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců:
1. Desenský Lukáš, TJ Sokol Hradec Králové,
2. Záhora Vojtěch, TJ Sokol Hradec Králové,
3. Sobotka Jakub, TJ Sokol Jaroměř
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 8.6.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David CapoušekDavid Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.23 7.00
2 Adam CapoušekAdam Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.87 6.00
MB Jaroslav NěmecJaroslav Němec 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 19.70
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 8.6.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada PejchalováLada Pejchalová 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 16.62 11.00
2 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.71 9.00
3 Jana HynkováJana Hynková 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 19.76 6.00
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 8.6.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika HorníkováDominika Horníková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 19.92 5.00
2 Emma ZámišováEmma Zámišová 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 20.50 3.00
3 Veronika MúllerováVeronika Múllerová 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 21.71 2.00
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 8.6.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola WeissováNikola Weissová 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 18.22 8.00
2 Tereza HulíkováTereza Hulíková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 19.10 7.00
3 Karolína ČernáKarolína Černá 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 19.96 4.00
Poznámky:
Krajský přebor jedntlivců:
1. Pejchalová Lada, TJ Lokomotiva Trutnov
2. Koldinská Tereza, TJ Sokol Hradec Králové
3. Weissová Nikola, TJ Lokomotiva Trutnov
Celkem 3 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chmelař, Záhora, Hrůša, Kurfürst Chmelař, Záhora, Hrůša, Kurfürst TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:48.73 11.00
2 Zmatlík, Hnízdil, Vosáhlo, Jankovič Zmatlík, Hnízdil, Vosáhlo, Jankovič TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:00.01 9.00
3 Erben, Paldus, Hojný D., Hojný V. Erben, Paldus, Hojný D., Hojný V. TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:37.22 8.00
MB Petiška, Němec, Sobotka, Svoboda Petiška, Němec, Sobotka, Svoboda TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:04.40
Celkem 4 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Loskotová, Koldinská, Kolková, Čerenková Loskotová, Koldinská, Kolková, Čerenková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:07.80 11.00
2 A - Chrtková, Kaiserová, Vognarová, Baumová A - Chrtková, Kaiserová, Vognarová, Baumová TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3:10.19 9.00
3 Truhlářová, Suchánková, Cejnarová, Hypešová Truhlářová, Suchánková, Cejnarová, Hypešová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:19.89 8.00
4 B - Walterová, Tůmová, Jebavá, Ptáková B - Walterová, Tůmová, Jebavá, Ptáková TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3:30.50 7.00
5 A - Černá, Fišerová, Horníková, Sicilská A - Černá, Fišerová, Horníková, Sicilská TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:45.23 6.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.59 11.00
2 David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.56 9.00
3 Jan MokrejšJan Mokrejš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.53 8.00
4 Jaroslav GuzanJaroslav Guzan
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 1.50 7.00
MB Jakub SobotkaJakub Sobotka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 1.59
MB Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 1.40
MB Ondřej PorubekOndřej Porubek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 1.35
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lada PejchalováLada Pejchalová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
98 1.65 11.00
2= Vanessa GodárováVanessa Godárová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
98 1.40 8.50
2= Tereza KoldinskáTereza Koldinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.40 8.50
4 Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 1.40 7.00
5= Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 1.35 5.50
5= Barbora HajnyšováBarbora Hajnyšová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 1.35 5.50
7= Tereza ŠamanováTereza Šamanová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 1.35 3.50
7= Dominika VognarováDominika Vognarová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
98 1.35 3.50
9 Aneta BednářováAneta Bednářová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 1.35 2.00
10 Kateřina MarečkováKateřina Marečková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.30 1.00
11 Emma ZámišováEmma Zámišová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
98 1.30
12 Adéla ProcházkováAdéla Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.30
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 5.69 11.00
2 Dominik PaldusDominik Paldus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 4.91 9.00
3 Vojtěch KurfürstVojtěch Kurfürst
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.82 8.00
4 Šimon DrašarŠimon Drašar
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 4.67 7.00
5 Jaroslav GuzanJaroslav Guzan
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 4.35 6.00
6 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4.18 5.00
7 Daniel HojnýDaniel Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.79 4.00
8 Tomáš TauchmanTomáš Tauchman
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 3.68 3.00
MB Tomáš SkalkaTomáš Skalka
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
98 5.23
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lada PejchalováLada Pejchalová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
98 4.73 11.00
2 Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.61 9.00
3 Aneta BednářováAneta Bednářová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 4.45 8.00
4 Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 4.38 7.00
5 Jana HolubcováJana Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 4.27 6.00
6 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 4.26 5.00
7 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 4.19 4.00
8 Karolína BergelováKarolína Bergelová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
98 4.14 3.00
9 Tereza HulíkováTereza Hulíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 4.09 2.00
10 Natálie HypešováNatálie Hypešová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 4.07 1.00
11 Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 4.04
12 Eliška CejnarováEliška Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 3.95
13 Kateřina MarečkováKateřina Marečková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 3.95
14 Barbora HajnyšováBarbora Hajnyšová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 3.88
15 Eliška ZvěřinováEliška Zvěřinová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 3.75
16 Eva ŠpatenkováEva Špatenková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 3.64
17 Monika FišerováMonika Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.61
18 Markéta WalterováMarkéta Walterová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 3.45
Tereza ŠamanováTereza Šamanová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 DNP
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Apolena VýbornáApolena Výborná
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
98 10.07 11.00
2 Vanessa GodárováVanessa Godárová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
98 09.95 9.00
3 Karolína BergelováKarolína Bergelová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
98 08.57 8.00
4 Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 08.39 7.00
5 Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 07.55 6.00
6 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 07.16 5.00
7 Adéla ProcházkováAdéla Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 06.74 4.00
8 Tereza KinskáTereza Kinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 06.58 3.00
9 Sára ČernáSára Černá
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 06.28 2.00
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan MokrejšJan Mokrejš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 11.65 11.00
2 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 10.69 9.00
3 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 07.96 8.00
4 Vojtěch HojnýVojtěch Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 07.40 7.00
MB Tomáš SkalkaTomáš Skalka
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
98 11.81
MB Jan RatajJan Rataj
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
98 10.55
MB Dominik SvobodaDominik Svoboda
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
98 10.27
MB Ondřej PorubekOndřej Porubek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 08.52
MB Vojtěch MervartVojtěch Mervart
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 05.79
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Apolena VýbornáApolena Výborná
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
98 23.34 11.00
2 Karolína BergelováKarolína Bergelová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
98 23.11 9.00
3 Vanessa GodárováVanessa Godárová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
98 20.67 8.00
4 Eva ŠpatenkováEva Špatenková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 20.19 7.00
5 Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 19.56 6.00
6 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 19.53 5.00
7 Nikol SuchánkováNikol Suchánková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 18.41 4.00
8 Jana HynkováJana Hynková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 18.05 3.00
9 Eliška CejnarováEliška Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 17.80 2.00
10 Sára ČernáSára Černá
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 17.00 1.00
11 Adéla ProcházkováAdéla Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 15.61
12 Tereza KinskáTereza Kinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 13.86
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců:<br>1. Výborná Apolena, TJ Dvůr Králové nad Labem<br>2. Bergelová Karolína, TJ Dvůr Králové nad Labem<br>3. Godárová Vanessa, TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš DesenskýLukáš Desenský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 33.54 11.00
2 Vojtěch KurfürstVojtěch Kurfürst
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 27.52 9.00
3 Jan MokrejšJan Mokrejš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 25.89 8.00
4 Vojtěch HojnýVojtěch Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 24.75 7.00
5 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 21.11 6.00
6 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 21.09 5.00
7 Adam CapoušekAdam Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 19.19 4.00
MB Jan RatajJan Rataj
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
98 37.50
MB Dominik SvobodaDominik Svoboda
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
98 27.48
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jedntlivců:<br>1. Rataj Jan, TJ Sokol Nová Paka,<br>2. Desenský Lukáš, TJ Sokol Hradec Králové<br>3. Kurfürst Vojtěch, TJ Sokol Hradec Králové
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky

(so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Anna FreislebenováAnna Freislebenová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
95 22.16
Celkem 1 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 227.00
2 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 068.00
3 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 055.00
4 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 052.00
Poznámky:
Hlavní body:
1. TJ Sokol Hradec Králové 4
2. TJ Dvůr Králové n. L. 3
3. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 2
4. TJ Lokomotiva Trutnov 1
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 492.00
2 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 119.00
3 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 108.00
4 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 093.00
Poznámky:
Hlavní body:
1. TJ Sokol Hradec Králové 8
2. TJ Dvůr Králové n. L. 6
3. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 6
4. TJ Lokomotiva Trutnov 2
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 203.00
2 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 087.50
3 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 085.50
4 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 058.00
5 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 052.00
Poznámky:
Hlavní body:
1. TJ Dvůr Králové n. L. 5
2. TJ Sokol Hradec Králové 4
3. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 3
4. TJ Sokol Jaroměř 2
5: TJ Lokomotiv Trutnov 1
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 305.00
2 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 221.00
3 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 172.00
4 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 124.50
5 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 114.50
Poznámky:
Hlavní body:
1. TJ Dvůr Králové n. L. 9
2. TJ Sokol Hradec Králové 9
3. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 6
4. TJ Jaroměř 4
5. TJ Lokomotiva Trutnov 2
Celkem 5 závodníků