výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KPD a jednotlivců starších žáků a starších žákyň

Hradec Králové (22. 6. 2013)

Skok daleký - Žáci

(so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 5.73 11.00
2 Dominik PaldusDominik Paldus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 4.69 9.00
3 Šimon DrašarŠimon Drašar
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 4.43 8.00
4 Tomáš JanečekTomáš Janeček
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
98 4.39 7.00
5 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 3.80 6.00
6 Daniel HojnýDaniel Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.75 5.00
MB Martin KulhánekMartin Kulhánek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 5.61
Adam CapoušekAdam Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 NM
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.78 11.00
2 Tereza KoldinskáTereza Koldinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.68 9.00
3 Jana HolubcováJana Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 4.54 8.00
4 Aneta BednářováAneta Bednářová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 4.48 7.00
5 Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 4.28 6.00
6 Eliška CejnarováEliška Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 4.09 5.00
7 Dominika HorníkováDominika Horníková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 4.09 4.00
8 Anna PtákováAnna Ptáková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 4.02 3.00
9 Eva FaltusováEva Faltusová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 3.89 2.00
10 Kateřina MarečkováKateřina Marečková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 3.89 1.00
11 Tereza HulíkováTereza Hulíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.68
12 Monika FišerováMonika Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.68
13 Tereza KinskáTereza Kinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 3.60
14 Nela KozákováNela Kozáková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 3.56
15 Natálie NedomlelováNatálie Nedomlelová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 3.40
Dominika RudolfskáDominika Rudolfská
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 NM
Celkem 16 závodníků