2. kolo Krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek
Mladá Boleslav (8. 6. 2013)800 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 8.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin RejmanMartin Rejman | 95 | AC Mladá Boleslav o.s. | 1:57.98 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch PánekVojtěch Pánek | 95 | A. C. TEPO Kladno | 1:59.91 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub RychlíkJakub Rychlík | 94 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:04.27 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Roman StránskýRoman Stránský | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:07.21 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 8.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠmídJan Šmíd | 97 | A. C. TEPO Kladno | 2:05.54 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej DudášOndřej Dudáš | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:06.25 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Oliver KrákoraOliver Krákora | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2:08.54 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš KrimTomáš Krim | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:09.73 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | David AljančičDavid Aljančič | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:12.80 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Petr NohýnekPetr Nohýnek | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:14.18 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Michal ŠmejkalMichal Šmejkal | 97 | A. C. TEPO Kladno | 2:15.99 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Filip BělaFilip Běla | 97 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | 2:33.22 | 2.00 | ||||||||||||||
Petr JanúšekPetr Janúšek | 99 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 8.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ProcházkováKateřina Procházková | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:33.88 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Anna JílkováAnna Jílková | 95 | A. C. TEPO Kladno | 2:37.96 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla FilounováAdéla Filounová | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:43.87 | 6.00 | ||||||||||||||
Veronika DubskáVeronika Dubská | 99 | AC TJ Jičín | DNP | ||||||||||||||||
Radka HanzlováRadka Hanzlová | 94 | AC TJ Jičín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 8.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza HrochováTereza Hrochová | 96 | AC Česká Lípa | 2:32.77 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina WalterováKateřina Walterová | 99 | AC Česká Lípa | 3:10.03 | 5.00 | ||||||||||||||
Klára KopalováKlára Kopalová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |