Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

2. kolo KP staršího žactva Zlínského a Olomouckého kraje

Uherské Hradiště (12. 6. 2013)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RöderAdam Röder 98 AK Olomouc AK Olomouc 07.34 11.00
2 Dominik OrálekDominik Orálek 98 AK Olomouc AK Olomouc 07.54 9.00
3 David OdstrčilDavid Odstrčil 98 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 07.55 8.00
4 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 07.59 7.00
5 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK Přerov SK Přerov 07.65 6.00
6 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.72 4.50
7 Dalibor GachoDalibor Gacho 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 07.86 2.00
Petr ČesnekPetr Česnek 98 AK Olomouc AK Olomouc DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 12.6.2013) Vítr: +4.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš HrňaAleš Hrňa 99 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 07.78 3.00
2 Jiří LátalJiří Látal 99 AK Olomouc AK Olomouc 07.93
3 Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina 99 AK Olomouc AK Olomouc 08.10
4 Lukáš WinklerLukáš Winkler 99 AK Olomouc AK Olomouc 08.13
5 Adam MaršálekAdam Maršálek 99 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.20
6 Jan SmělíkJan Smělík 99 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.27
7 Lukáš OndrůšekLukáš Ondrůšek 99 AK Olomouc AK Olomouc 08.53
Samuel EmereohaSamuel Emereoha 98 AK Olomouc AK Olomouc DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 12.6.2013) Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav StaněkVáclav Staněk 98 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 07.72 4.50
2 Petr TkadlecPetr Tkadlec 98 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 07.95
3 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 99 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.08
4 David HájekDavid Hájek 00 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.25
5 Matěj PrášilMatěj Prášil 99 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.51
6 Filip VšetulaFilip Všetula 98 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.53
7 Ondřej KašíkOndřej Kašík 99 AK Kroměříž AK Kroměříž 08.54
8 Matěj TrochtaMatěj Trochta 99 SK Přerov SK Přerov 09.40
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 12.6.2013) Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KonečnýMartin Konečný 99 AK Olomouc AK Olomouc 07.87 1.00
2 Patrik PivodaPatrik Pivoda 98 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 08.34
3 Vojtěch NajmanVojtěch Najman 99 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 08.54
4 Jan NimmerrichterJan Nimmerrichter 98 TJ Šumperk TJ Šumperk 08.63
5 Dominik ManišDominik Maniš 99 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 08.73
MB Filip SloukaFilip Slouka 99 AC Prostějov AC Prostějov 07.89
MB Radek TrubačRadek Trubač 98 TJ Šumperk TJ Šumperk 08.61
Celkem 7 závodníků

60 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla JanečkováPavla Janečková 95 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 08.04
Celkem 1 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra RafajováAlexandra Rafajová 98 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 08.14 11.00
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AK Kroměříž AK Kroměříž 08.31 9.00
3 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 08.41 6.50
Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová 99 AC Prostějov AC Prostějov 08.41 6.50
5 Vendula HanákováVendula Hanáková 00 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 08.46 4.00
6 Martina BedáňováMartina Bedáňová 98 TJ Uničov TJ Uničov 08.51 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 12.6.2013) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza RybnikářováTereza Rybnikářová 98 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.32 8.00
2 Ester SyslováEster Syslová 98 AK Kroměříž AK Kroměříž 08.47 3.00
3 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 08.60 1.00
4 Alena KrčkováAlena Krčková 99 AK Olomouc AK Olomouc 08.67
5 Andrea PiknováAndrea Piknová 98 TJ Šumperk TJ Šumperk 08.72
Barbora SotákováBarbora Sotáková 01 AK Kroměříž AK Kroměříž 08.72
MB Silvie ŠvubováSilvie Švubová 99 AK Olomouc AK Olomouc 08.52
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 12.6.2013) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 08.44 5.00
2 Gabriela ŠvarcováGabriela Švarcová 99 SK Přerov SK Přerov 08.77
3 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 99 AK Olomouc AK Olomouc 08.85
4 Monika BátkováMonika Bátková 98 TJ Uničov TJ Uničov 08.87
5 Kristýna LysákováKristýna Lysáková 98 AK Kroměříž AK Kroměříž 08.95
6 Tereza LoupalováTereza Loupalová 98 SK Přerov SK Přerov 09.05
7 Lenka DrnovskáLenka Drnovská 98 AC Prostějov AC Prostějov 10.28
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 12.6.2013) Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol OherováNikol Oherová 99 SK Přerov SK Přerov 08.92
2 Andrea PlhalováAndrea Plhalová 99 SK Přerov SK Přerov 09.26
3 Adéla VojáčkováAdéla Vojáčková 99 SK Přerov SK Přerov 09.34
4 Aneta ŠilcováAneta Šilcová 99 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.54
5 Tereza TrundováTereza Trundová 00 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.55
6 Nikol ZachovalováNikol Zachovalová 01 AK Kroměříž AK Kroměříž 09.61
MB Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK Šternberk AK Šternberk 08.49
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (st, 12.6.2013) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika MatějkováMonika Matějková 00 AK PSK Zlín "B" AK PSK Zlín "B" 08.70
2 Alžběta HenzlováAlžběta Henzlová 99 AK PSK Zlín "B" AK PSK Zlín "B" 09.09
3 Marie LangrováMarie Langrová 99 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.25
4 Lucie GabrielováLucie Gabrielová 98 AK PSK Zlín "B" AK PSK Zlín "B" 09.28
5 Lenka HolkováLenka Holková 98 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.34
6 Nikola KoutnáNikola Koutná 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.63
Viktorie BubeníkováViktorie Bubeníková 98 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Celkem 7 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RöderAdam Röder 98 AK Olomouc AK Olomouc 16.69 11.00
2 David OdstrčilDavid Odstrčil 98 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 17.47 9.00
3 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 17.57 8.00
4 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK Přerov SK Přerov 17.92 7.00
5 Dominik OrálekDominik Orálek 98 AK Olomouc AK Olomouc 17.93 6.00
6 Jan NastoupilJan Nastoupil 99 AK Olomouc AK Olomouc 18.74 5.00
7 David WiedermannDavid Wiedermann 98 AK Šternberk AK Šternberk 19.02 4.00
MB Martin SadilMartin Sadil 94 AK Šternberk AK Šternberk 17.09
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 12.6.2013) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej JuřenaOndřej Juřena 98 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 19.19 3.00
2 Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina 99 AK Olomouc AK Olomouc 19.45 2.00
3 Lukáš WinklerLukáš Winkler 99 AK Olomouc AK Olomouc 19.61 1.00
4 Jan TymJan Tym 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 19.76
5 Radim TrnčíkRadim Trnčík 98 AK Šternberk AK Šternberk 19.85
6 Lukáš OndrůšekLukáš Ondrůšek 99 AK Olomouc AK Olomouc 20.36
Pavel KalčíkPavel Kalčík 99 AC Prostějov AC Prostějov 20.36
8 Matěj TrochtaMatěj Trochta 99 SK Přerov SK Přerov 24.34
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 12.6.2013) Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš MoravčíkTobiáš Moravčík 99 AC Prostějov AC Prostějov 19.69
2 Martin SmolenMartin Smolen 99 AK Šternberk AK Šternberk 19.89
3 Jan SmělíkJan Smělík 99 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 19.99
4 Filip HavlíčekFilip Havlíček 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 20.00
5 Patrik PivodaPatrik Pivoda 98 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 20.71
Jan NimmerrichterJan Nimmerrichter 98 TJ Šumperk TJ Šumperk DNP
Daniel PátekDaniel Pátek 98 SK Přerov SK Přerov DNP
Vojtěch BřezkaVojtěch Březka 98 AK Kroměříž AK Kroměříž DNP
Celkem 8 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 18.33 11.00
2 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová 98 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 19.69 9.00
3 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 20.15 8.00
4 Alexandra RafajováAlexandra Rafajová 98 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 20.29 7.00
5 Martina BedáňováMartina Bedáňová 98 TJ Uničov TJ Uničov 20.64 3.00
6 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 21.52 1.00
7 Andrea PiknováAndrea Piknová 98 TJ Šumperk TJ Šumperk 21.70
MB Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK Šternberk AK Šternberk 20.36
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 12.6.2013) Vítr: +4.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 20.44 6.00
2 Karolína KlímováKarolína Klímová 99 AC Prostějov AC Prostějov 20.47 5.00
3 Ester SyslováEster Syslová 98 AK Kroměříž AK Kroměříž 20.61 4.00
4 Barbora SotákováBarbora Sotáková 01 AK Kroměříž AK Kroměříž 21.30 2.00
5 Monika BátkováMonika Bátková 98 TJ Uničov TJ Uničov 21.64
6 Eva KadlecováEva Kadlecová 99 AK Olomouc AK Olomouc 22.49
Gabriela ŠvarcováGabriela Švarcová 99 SK Přerov SK Přerov DNP
Kristýna LysákováKristýna Lysáková 98 AK Kroměříž AK Kroměříž DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 12.6.2013) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa WindsorováDenisa Windsorová 99 AK Olomouc AK Olomouc 22.00
2 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 22.11
3 Kamila SmítalováKamila Smítalová 99 AC Prostějov AC Prostějov 22.50
4 Kateřina OtrubováKateřina Otrubová 99 AC Prostějov AC Prostějov 22.94
5 Karolína TvarboškováKarolína Tvarbošková 98 AK Šternberk AK Šternberk 23.19
6 Johanka SimonováJohanka Simonová 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 23.82
7 Nikol ZachovalováNikol Zachovalová 01 AK Kroměříž AK Kroměříž 23.87
Martina PiňosováMartina Piňosová 99 AC Prostějov AC Prostějov DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 12.6.2013) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika MatějkováMonika Matějková 00 AK PSK Zlín "B" AK PSK Zlín "B" 21.56
2 Šárka MalíkováŠárka Malíková 98 AC Prostějov AC Prostějov 21.84
Markéta KřížkováMarkéta Křížková 98 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 21.84
4 Nikol OherováNikol Oherová 99 SK Přerov SK Přerov 21.89
5 Alžběta HenzlováAlžběta Henzlová 99 AK PSK Zlín "B" AK PSK Zlín "B" 21.92
6 Klára NavrátilováKlára Navrátilová 98 AK PSK Zlín "B" AK PSK Zlín "B" 22.04
MB Veronika MuchováVeronika Muchová 98 AK Kroměříž AK Kroměříž 20.47
Celkem 7 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav StaněkVáclav Staněk 98 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 38.31 11.00
2 Marek MachalickýMarek Machalický 98 AK Olomouc AK Olomouc 40.92 9.00
3 Tadeáš CoufalTadeáš Coufal 98 AK Olomouc AK Olomouc 41.74 7.00
4 Petr TkadlecPetr Tkadlec 98 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 42.36 5.00
5 Jan TymJan Tym 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 43.04 4.00
6 Michal JasnýMichal Jasný 98 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 43.19 3.00
7 David WiedermannDavid Wiedermann 98 AK Šternberk AK Šternberk 44.00 2.00
MB Martin SadilMartin Sadil 94 AK Šternberk AK Šternberk 36.14
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HrabovskýAdam Hrabovský 99 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 41.23 8.00
2 Martin SmolenMartin Smolen 99 AK Šternberk AK Šternberk 42.12 6.00
3 Ondřej KašíkOndřej Kašík 99 AK Kroměříž AK Kroměříž 44.09 1.00
4 Vojtěch NajmanVojtěch Najman 99 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 46.61
5 Daniel TrčkaDaniel Trčka 99 AC Prostějov AC Prostějov 47.18
6 Filip JančíkFilip Jančík 99 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 48.89
7 Dominik BušinaDominik Bušina 98 AC Prostějov AC Prostějov 53.02
Celkem 7 závodníků

300 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Pavla JanečkováPavla Janečková 95 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 40.95
Celkem 1 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 43.37 11.00
2 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 99 AK Šternberk AK Šternberk 47.60 7.00
3 Eva LančováEva Lančová 99 AK Šternberk AK Šternberk 47.77 6.00
4 Tereza LoupalováTereza Loupalová 98 SK Přerov SK Přerov 48.36 5.00
5 Denisa WindsorováDenisa Windsorová 99 AK Olomouc AK Olomouc 48.48 4.00
Barbora VobořilováBarbora Vobořilová 99 TJ Šumperk TJ Šumperk DNP
Marie ŠkrdlíkováMarie Škrdlíková 99 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora FurišováBarbora Furišová 99 AK Šternberk AK Šternberk 47.46 8.00
2 Klára FlíborováKlára Flíborová 98 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 48.90 3.00
3 Michaela ProcházkováMichaela Procházková 98 AK Kroměříž AK Kroměříž 49.40 1.00
4 Karolína TeimerováKarolína Teimerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 50.22
5 Adéla VojáčkováAdéla Vojáčková 99 SK Přerov SK Přerov 50.64
6 Barbora NýdeckáBarbora Nýdecká 00 TJ Uničov TJ Uničov 52.05
7 Magdaléna MachalováMagdaléna Machalová 98 SK Přerov SK Přerov 54.43
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza AbsatzováTereza Absatzová 00 AK PSK Zlín "B" AK PSK Zlín "B" 47.30 9.00
2 Monika KadlčákováMonika Kadlčáková 99 AK PSK Zlín "B" AK PSK Zlín "B" 49.19 2.00
3 Alena KolajováAlena Kolajová 99 AK PSK Zlín "B" AK PSK Zlín "B" 49.88
4 Anna KraváčkováAnna Kraváčková 99 AC Prostějov AC Prostějov 49.89
5 Eliška VlkováEliška Vlková 99 AK Šternberk AK Šternberk 51.24
6 Karolína TvarboškováKarolína Tvarbošková 98 AK Šternberk AK Šternberk 51.86
7 Nikola BíláNikola Bílá 99 AC Prostějov AC Prostějov 52.62
Celkem 7 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Marek MachalickýMarek Machalický 98 AK Olomouc AK Olomouc 2:10.17 11.00
2 Adam HrabovskýAdam Hrabovský 99 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 2:21.15 9.00
3 Tadeáš CoufalTadeáš Coufal 98 AK Olomouc AK Olomouc 2:29.40 8.00
4 Dominik VlčekDominik Vlček 99 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:35.02 7.00
5 Dominik SuchánekDominik Suchánek 99 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:38.00 6.00
6 Zdeněk SuchánekZdeněk Suchánek 98 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:46.77 5.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Eva LančováEva Lančová 99 AK Šternberk AK Šternberk 2:27.82 11.00
2 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 2:28.43 9.00
3 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 99 AK Šternberk AK Šternberk 2:32.60 8.00
4 Michaela ProcházkováMichaela Procházková 98 AK Kroměříž AK Kroměříž 2:33.40 7.00
5 Veronika DusováVeronika Dusová 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 2:37.60 6.00
6 Klára FlíborováKlára Flíborová 98 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:38.19 5.00
7 Barbora FurišováBarbora Furišová 99 AK Šternberk AK Šternberk 2:40.09 4.00
8 Renáta OhnoutkováRenáta Ohnoutková 99 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 2:41.75 3.00
9 Barbora NýdeckáBarbora Nýdecká 00 TJ Uničov TJ Uničov 2:44.36 2.00
10 Ema CetkovskáEma Cetkovská 99 AC Prostějov AC Prostějov 2:45.74 1.00
11 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Šternberk AK Šternberk 2:46.30
12 Eliška VlkováEliška Vlková 99 AK Šternberk AK Šternberk 2:48.64
13 Lucie HolíkováLucie Holíková 99 AK PSK Zlín "B" AK PSK Zlín "B" 3:19.98
Natálie KoudelkováNatálie Koudelková 98 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Karolína TeimerováKarolína Teimerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Celkem 15 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Matěj KundrátMatěj Kundrát 98 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 4:44.15 11.00
2 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 AK Olomouc AK Olomouc 4:53.54 9.00
3 Jakub SmetanaJakub Smetana 99 AK Olomouc AK Olomouc 5:03.81 8.00
4 Tomáš KrylTomáš Kryl 99 AK Olomouc AK Olomouc 5:06.86 7.00
5 David ŠebestaDavid Šebesta 99 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5:08.28 6.00
6 Aleš OmelkaAleš Omelka 99 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 5:17.96 5.00
7 Viktor JanečkaViktor Janečka 99 AC Prostějov AC Prostějov 6:35.59 4.00
Celkem 7 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Vítr: +3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK Přerov SK Přerov 14.34 10.00
Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 14.34 10.00
3 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 98 SK Přerov SK Přerov 14.62 8.00
Petr ČesnekPetr Česnek 98 AK Olomouc AK Olomouc DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 12.6.2013) Vítr: +3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 98 SK Přerov SK Přerov 16.40 7.00
2 Dalibor GachoDalibor Gacho 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 16.51 6.00
3 Jan NastoupilJan Nastoupil 99 AK Olomouc AK Olomouc 16.62 5.00
4 Tomáš ZlatníkTomáš Zlatník 99 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 17.09 4.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Vítr: +4.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová 99 AC Prostějov AC Prostějov 15.30 11.00
2 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 15.40 9.00
3 Veronika MájováVeronika Májová 98 SK Přerov SK Přerov 15.46 8.00
4 Marie HeimováMarie Heimová 99 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 16.18 6.00
5 Karolína KlímováKarolína Klímová 99 AC Prostějov AC Prostějov 16.42 5.00
6 Zita DušánkováZita Dušánková 98 TJ Šumperk TJ Šumperk 16.64 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 12.6.2013) Vítr: +4.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VobořilováBarbora Vobořilová 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 16.17 7.00
2 Klára NavrátilováKlára Navrátilová 98 AK PSK Zlín "B" AK PSK Zlín "B" 18.44 3.00
3 Eliška LarvováEliška Larvová 99 AC Prostějov AC Prostějov 19.01 2.00
4 Kateřina OtrubováKateřina Otrubová 99 AC Prostějov AC Prostějov 20.02
5 Nikola BíláNikola Bílá 99 AC Prostějov AC Prostějov 20.95
6 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 98 AC Prostějov AC Prostějov 27.58
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 12.6.2013) Vítr: +5.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika HandlováDominika Handlová 98 AK Šternberk AK Šternberk 19.64 1.00
2 Ema CetkovskáEma Cetkovská 99 AC Prostějov AC Prostějov 19.76
3 Zuzana JirouškováZuzana Jiroušková 98 AK Kroměříž AK Kroměříž 20.44
MB Veronika MuchováVeronika Muchová 98 AK Kroměříž AK Kroměříž 17.96
Martina PiňosováMartina Piňosová 99 AC Prostějov AC Prostějov DNF
Celkem 5 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Vítr: +5.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika RemešováDominika Remešová 96 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 15.18
Celkem 1 závodníků

200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 28.56 11.00
2 Filip SamuelFilip Samuel 98 AK Olomouc AK Olomouc 30.80 8.00
3 Martin SmolenMartin Smolen 99 AK Šternberk AK Šternberk 34.58 6.00
4 Matěj TrochtaMatěj Trochta 99 SK Přerov SK Přerov 41.37 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 12.6.2013) Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 98 SK Přerov SK Přerov 29.37 9.00
2 Miroslav BlaťákMiroslav Blaťák 99 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 34.24 7.00
3 Filip JančíkFilip Jančík 99 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 34.62 5.00
Celkem 3 závodníků

200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Vítr: +4.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 31.70 11.00
2 Markéta KřížkováMarkéta Křížková 98 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 32.87 9.00
3 Karolína KlímováKarolína Klímová 99 AC Prostějov AC Prostějov 33.24 8.00
4 Zita DušánkováZita Dušánková 98 TJ Šumperk TJ Šumperk 33.41 6.00
5 Dominika HandlováDominika Handlová 98 AK Šternberk AK Šternberk 38.17 4.00
6 Eva KadlecováEva Kadlecová 99 AK Olomouc AK Olomouc 39.61 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 12.6.2013) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 99 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 33.32 7.00
2 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 98 AC Prostějov AC Prostějov 34.51 5.00
3 Andrea PlhalováAndrea Plhalová 99 SK Přerov SK Přerov 38.99 3.00
4 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Šternberk AK Šternberk 41.68 1.00
MB Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK Šternberk AK Šternberk 31.34
MB Silvie ŠvubováSilvie Švubová 99 AK Olomouc AK Olomouc 33.78
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "A" Nastoupil-Samuel-Konečný-Machalický "A" Nastoupil-Samuel-Konečný-Machalický AK Olomouc AK Olomouc 29.30 11.00
2 Hrňa-Jasný-Odstrčil-Šubrt Hrňa-Jasný-Odstrčil-Šubrt SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 30.00 9.00
3 "A" Prášil-Juřena-Smělík-Maršálek "A" Prášil-Juřena-Smělík-Maršálek AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 31.40 8.00
4 Havier-Kalčík-Moravčík-Trčka Havier-Kalčík-Moravčík-Trčka AC Prostějov AC Prostějov 31.60 7.00
5 "B" Vlček-Hájek-Zlatník-Suchánek "B" Vlček-Hájek-Zlatník-Suchánek AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 32.10 6.00
MB "B" Roder-Orálek-Česnek-Emereoha "B" Roder-Orálek-Česnek-Emereoha AK Olomouc AK Olomouc 28.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "A" POlášková-Resslerová-Brázdi¨lová-Rybnikářová "A" POlášková-Resslerová-Brázdi¨lová-Rybnikářová AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 31.20 11.00
2 Hanáková-Kašpárková-Fráňová-Koppová Hanáková-Kašpárková-Fráňová-Koppová AK PSK Zlín AK PSK Zlín 32.10 9.00
3 Novotná-Krčková-Windsorová-Kadlecová Novotná-Krčková-Windsorová-Kadlecová AK Olomouc AK Olomouc 33.90 8.00
4 Langerová-Trundová M-Trundová H-Simonová Langerová-Trundová M-Trundová H-Simonová TJ Šumperk TJ Šumperk 34.00 7.00
5 Lančová-Janulíková-Furišová-Vlková Lančová-Janulíková-Furišová-Vlková AK Šternberk AK Šternberk 34.70 6.00
6 "A" Kožnárková-Larvová-Malíková-Otrubová "A" Kožnárková-Larvová-Malíková-Otrubová AC Prostějov AC Prostějov 34.80 5.00
7 "B" Holková-Teimerová-Flíborová-Šilcová "B" Holková-Teimerová-Flíborová-Šilcová AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 35.40 4.00
8 "B" Bílá-Drnovská-Smítalová-Buršová "B" Bílá-Drnovská-Smítalová-Buršová AC Prostějov AC Prostějov 35.90 3.00
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Filip SamuelFilip Samuel
AK Olomouc AK Olomouc
98 1.76 11.00
2 Petr ČesnekPetr Česnek
AK Olomouc AK Olomouc
98 1.73 9.00
3 Daniel PátekDaniel Pátek
SK Přerov SK Přerov
98 1.70 8.00
4 Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
98 1.67 7.00
5 Samuel EmereohaSamuel Emereoha
AK Olomouc AK Olomouc
98 1.64 6.00
6 Martin KonečnýMartin Konečný
AK Olomouc AK Olomouc
99 1.56 5.00
7 Jiří LátalJiří Látal
AK Olomouc AK Olomouc
99 1.56 4.00
8= Alexandr ŠubrtAlexandr Šubrt
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
98 1.51 2.00
8= Matěj KundrátMatěj Kundrát
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
98 1.51 2.00
8= Tomáš ZlatníkTomáš Zlatník
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 1.51 2.00
11 Michal VavrušaMichal Vavruša
TJ Šumperk TJ Šumperk
99 1.45
12 Miroslav BlaťákMiroslav Blaťák
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
99 1.45
13= Petr HavierPetr Havier
AC Prostějov AC Prostějov
99 1.45
13= Bruno HouserBruno Houser
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 1.45
15 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 1.41
16 Matěj PrášilMatěj Prášil
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 1.41
17= David ŠebestaDavid Šebesta
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 1.36
17= Dominik SuchánekDominik Suchánek
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 1.36
19 Denis JarmaDenis Jarma
AK Olomouc AK Olomouc
99 1.36
MB Dominik LefnerDominik Lefner
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
95 1.86
MB Filip SloukaFilip Slouka
AC Prostějov AC Prostějov
99 1.79
MB Radek TrubačRadek Trubač
TJ Šumperk TJ Šumperk
98 1.36
Filip VšetulaFilip Všetula
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 0
Celkem 23 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 1.78 11.00
2 Petra FráňováPetra Fráňová
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
00 1.52 9.00
3 Veronika MájováVeronika Májová
SK Přerov SK Přerov
98 1.52 8.00
4 Marie HeimováMarie Heimová
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
99 1.46 7.00
5 Karolína VlčkováKarolína Vlčková
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
99 1.41 6.00
6 Eliška BuršováEliška Buršová
AC Prostějov AC Prostějov
99 1.41 5.00
7 Šárka MalíkováŠárka Malíková
AC Prostějov AC Prostějov
98 1.36 4.00
8 Tereza AbsatzováTereza Absatzová
AK PSK Zlín "B" AK PSK Zlín "B"
00 1.31 3.00
MB Michaela HrubáMichaela Hrubá
JAC Brno JAC Brno
98 1.80
MB Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
00 1.49
MB Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK Olomouc AK Olomouc
99 1.49
MB Michaela DoleželováMichaela Doleželová
AK Olymp Brno AK Olymp Brno
97 1.49
MB Karolína VintrováKarolína Vintrová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
97 1.31
Monika KadlčákováMonika Kadlčáková
AK PSK Zlín "B" AK PSK Zlín "B"
99 0
Alena KolajováAlena Kolajová
AK PSK Zlín "B" AK PSK Zlín "B"
99 0
Gabriela ŠvarcováGabriela Švarcová
SK Přerov SK Přerov
99 DNP
Barbora SotákováBarbora Sotáková
AK Kroměříž AK Kroměříž
01 DNP
Ester SyslováEster Syslová
AK Kroměříž AK Kroměříž
98 DNP
Zuzana JirouškováZuzana Jiroušková
AK Kroměříž AK Kroměříž
98 DNP
Celkem 19 závodníků

skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
98 3.70 11.00
2 Filip HavlíčekFilip Havlíček
TJ Šumperk TJ Šumperk
99 2.20 9.00
MB Dominik LefnerDominik Lefner
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
95 DNP
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
99 2.81 11.00
2 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
00 2.60 9.00
3 Vendula HanákováVendula Hanáková
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
00 2.20 8.00
4 Barbora VobořilováBarbora Vobořilová
TJ Šumperk TJ Šumperk
99 2.00 7.00
5 Veronika KoppováVeronika Koppová
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
00 1.80 6.00
6 Johanka SimonováJohanka Simonová
TJ Šumperk TJ Šumperk
99 1.80 5.00
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam RöderAdam Röder
AK Olomouc AK Olomouc
98 5.95 11.00
2 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček
SK Přerov SK Přerov
98 5.68 9.00
3 Aleš HrňaAleš Hrňa
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
99 5.53 8.00
4 Dominik OrálekDominik Orálek
AK Olomouc AK Olomouc
98 5.47 7.00
5 Daniel PátekDaniel Pátek
SK Přerov SK Přerov
98 5.30 6.00
6 Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina
AK Olomouc AK Olomouc
99 5.26 5.00
7 Petr TkadlecPetr Tkadlec
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
98 4.97 4.00
8 Dalibor GachoDalibor Gacho
TJ Šumperk TJ Šumperk
99 4.94 3.00
9 Zdeněk SuchánekZdeněk Suchánek
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 4.91 2.00
10 Petr HavierPetr Havier
AC Prostějov AC Prostějov
99 4.91 1.00
11 Tobiáš MoravčíkTobiáš Moravčík
AC Prostějov AC Prostějov
99 4.88
12 Michal JasnýMichal Jasný
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
98 4.73
13 Lukáš WinklerLukáš Winkler
AK Olomouc AK Olomouc
99 4.67
14 David HájekDavid Hájek
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 4.62
15 Lukáš OndrůšekLukáš Ondrůšek
AK Olomouc AK Olomouc
99 4.61
16 Michal VavrušaMichal Vavruša
TJ Šumperk TJ Šumperk
99 4.60
17 Pavel KalčíkPavel Kalčík
AC Prostějov AC Prostějov
99 4.55
18 Ondřej KašíkOndřej Kašík
AK Kroměříž AK Kroměříž
99 4.49
19 Filip HavlíčekFilip Havlíček
TJ Šumperk TJ Šumperk
99 4.38
20 Jan TymJan Tym
TJ Šumperk TJ Šumperk
99 4.37
21 Jan NimmerrichterJan Nimmerrichter
TJ Šumperk TJ Šumperk
98 4.30
MB Filip SloukaFilip Slouka
AC Prostějov AC Prostějov
99 5.51
Bronislav KrpalBronislav Krpal
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 0
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 5.38 11.00
2 Nikola KožnárkováNikola Kožnárková
AC Prostějov AC Prostějov
99 5.03 9.00
3 Tereza RybnikářováTereza Rybnikářová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 4.64 8.00
4 Alena KrčkováAlena Krčková
AK Olomouc AK Olomouc
99 4.39 7.00
5 Petra FráňováPetra Fráňová
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
00 4.36 6.00
6 Tereza SlavíkováTereza Slavíková
AC Prostějov AC Prostějov
98 4.33 5.00
7 Kateřina NovotnáKateřina Novotná
AK Olomouc AK Olomouc
99 4.31 4.00
8 Dominika HandlováDominika Handlová
AK Šternberk AK Šternberk
98 4.30 3.00
9 Jitka ProcházkováJitka Procházková
AK Kroměříž AK Kroměříž
98 4.27 2.00
10 Tereza AbsatzováTereza Absatzová
AK PSK Zlín "B" AK PSK Zlín "B"
00 4.24 1.00
11 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
00 4.24
12 Eliška BuršováEliška Buršová
AC Prostějov AC Prostějov
99 4.23
13 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová
AK Kroměříž AK Kroměříž
99 4.17
14 Lenka HolkováLenka Holková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 4.12
15 Zita DušánkováZita Dušánková
TJ Šumperk TJ Šumperk
98 4.06
16 Nikol OherováNikol Oherová
SK Přerov SK Přerov
99 3.98
17 Hana TrundováHana Trundová
TJ Šumperk TJ Šumperk
99 3.94
18 Kristýna LysákováKristýna Lysáková
AK Kroměříž AK Kroměříž
98 3.93
19 Andrea PlhalováAndrea Plhalová
SK Přerov SK Přerov
99 3.91
20 Andrea PiknováAndrea Piknová
TJ Šumperk TJ Šumperk
98 3.90
21 Kamila SmítalováKamila Smítalová
AC Prostějov AC Prostějov
99 3.76
22 Nikol ZachovalováNikol Zachovalová
AK Kroměříž AK Kroměříž
01 3.50
23 Martina NevěřilováMartina Nevěřilová
AK Olomouc AK Olomouc
98 3.42
24 Tereza LoupalováTereza Loupalová
SK Přerov SK Přerov
98 2.49
MB Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK Olomouc AK Olomouc
99 4.96
Viktorie BubeníkováViktorie Bubeníková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 0
Adéla HumpolíkováAdéla Humpolíková
AK Kroměříž AK Kroměříž
00 0
Marie ŠkrdlíkováMarie Škrdlíková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 DNP
Celkem 28 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola FlašarováNikola Flašarová
TJ Šumperk TJ Šumperk
99 10.50 11.00
2 Lucie GoliášováLucie Goliášová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 09.84 9.00
3 Aneta FridrichováAneta Fridrichová
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
99 09.75 8.00
4 Marie SlovákováMarie Slováková
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
98 08.86 7.00
5 Jitka ProcházkováJitka Procházková
AK Kroměříž AK Kroměříž
98 08.23 6.00
6 Adéla HumpolíkováAdéla Humpolíková
AK Kroměříž AK Kroměříž
00 08.19 5.00
7 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
99 07.97 4.00
8 Nikola KoutnáNikola Koutná
TJ Šumperk TJ Šumperk
99 07.93 3.00
9 Martina NevěřilováMartina Nevěřilová
AK Olomouc AK Olomouc
98 07.82 2.00
10 Michaela BeníčkováMichaela Beníčková
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
98 07.18 1.00
MB Karolína VintrováKarolína Vintrová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
97 08.23
Tereza HanušováTereza Hanušová
AC Prostějov AC Prostějov
99 DNP
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
98 14.59 11.00
2 Matěj PlachýMatěj Plachý
AK Olomouc AK Olomouc
98 12.24 9.00
3 Jakub MotlJakub Motl
AK Olomouc AK Olomouc
98 11.53 8.00
4 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
SK Přerov SK Přerov
98 11.04 7.00
5 Michal ZrníkMichal Zrník
AK Kroměříž AK Kroměříž
00 10.96 6.00
6 Petr VašíčekPetr Vašíček
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 10.49 5.00
7 Martin HladkýMartin Hladký
AC Prostějov AC Prostějov
99 09.47 4.00
8 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 09.45 3.00
9 Radim TrnčíkRadim Trnčík
AK Šternberk AK Šternberk
98 09.40 2.00
10 Jan GajzurJan Gajzur
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 09.28 1.00
11 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka
AK Kroměříž AK Kroměříž
98 08.93
12 Dominik HorkýDominik Horký
AK Olomouc AK Olomouc
99 08.93
13 Bohumír BrhelBohumír Brhel
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 08.74
14 Kryštof KmoníčekKryštof Kmoníček
AC Prostějov AC Prostějov
98 08.39
15 Dominik ManišDominik Maniš
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
99 08.33
16 Daniel RolencDaniel Rolenc
AC Prostějov AC Prostějov
99 08.05
17 Martin KrátkýMartin Krátký
AC Prostějov AC Prostějov
99 07.32
18 Dominik VlčekDominik Vlček
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 07.12
MB Lukáš HansalLukáš Hansal
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 06.73
Celkem 19 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alena LangováAlena Langová
TJ Šumperk TJ Šumperk
98 29.70 11.00
2 Lucie GoliášováLucie Goliášová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 29.12 9.00
3 Nikola FlašarováNikola Flašarová
TJ Šumperk TJ Šumperk
99 24.71 8.00
4 Aneta FridrichováAneta Fridrichová
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
99 24.23 7.00
5 Nikola KoutnáNikola Koutná
TJ Šumperk TJ Šumperk
99 20.69 6.00
6 Valerie KrennbauerováValerie Krennbauerová
AK Šternberk AK Šternberk
99 19.23 5.00
7 Veronika KoppováVeronika Koppová
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
00 18.72 4.00
8 Aneta MaňáskováAneta Maňásková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 17.70 3.00
9 Tereza HanušováTereza Hanušová
AC Prostějov AC Prostějov
99 16.54 2.00
Celkem 9 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
98 45.42 11.00
2 Matěj PlachýMatěj Plachý
AK Olomouc AK Olomouc
98 36.15 9.00
3 Bruno HouserBruno Houser
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 32.61 8.00
4 Petr VašíčekPetr Vašíček
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 29.26 7.00
5 Dominik HorkýDominik Horký
AK Olomouc AK Olomouc
99 28.20 6.00
6 Bohumír BrhelBohumír Brhel
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 28.07 5.00
7 Michal ZrníkMichal Zrník
AK Kroměříž AK Kroměříž
00 28.04 4.00
8 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 27.86 3.00
9 Martin HladkýMartin Hladký
AC Prostějov AC Prostějov
99 23.14 2.00
10 Jan GajzurJan Gajzur
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 22.68 1.00
11 Radim TrnčíkRadim Trnčík
AK Šternberk AK Šternberk
98 22.48
12 Adam MaršálekAdam Maršálek
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 19.65
13 Kryštof KmoníčekKryštof Kmoníček
AC Prostějov AC Prostějov
98 19.32
14 Bronislav KrpalBronislav Krpal
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 17.92
Jakub MotlJakub Motl
AK Olomouc AK Olomouc
98 DNP
Celkem 15 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Tom ŠáchaTom Šácha
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
97 30.51
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta FridrichováAneta Fridrichová
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
99 37.80 11.00
2 Lucie GoliášováLucie Goliášová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 36.91 9.00
3 Aneta MaňáskováAneta Maňásková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 36.64 8.00
4 Jitka ProcházkováJitka Procházková
AK Kroměříž AK Kroměříž
98 27.37 7.00
5 Alena LangováAlena Langová
TJ Šumperk TJ Šumperk
98 21.13 6.00
6 Adéla HumpolíkováAdéla Humpolíková
AK Kroměříž AK Kroměříž
00 17.40 5.00
7 Valerie KrennbauerováValerie Krennbauerová
AK Šternberk AK Šternberk
99 17.37 4.00
Celkem 7 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bohumír BrhelBohumír Brhel
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 35.51 11.00
2 Bruno HouserBruno Houser
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 33.66 9.00
3 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 32.01 8.00
4 Petr VašíčekPetr Vašíček
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 31.06 7.00
5 Jakub MotlJakub Motl
AK Olomouc AK Olomouc
98 27.48 6.00
6 Matěj PlachýMatěj Plachý
AK Olomouc AK Olomouc
98 27.26 5.00
7 Michal ZrníkMichal Zrník
AK Kroměříž AK Kroměříž
00 22.57 4.00
8 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl
AK Olomouc AK Olomouc
98 16.72 3.00
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 30.04 11.00
2 Marie HeimováMarie Heimová
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
99 28.79 9.00
3 Marie SlovákováMarie Slováková
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
98 28.75 8.00
4 Alena LangováAlena Langová
TJ Šumperk TJ Šumperk
98 27.51 7.00
5 Nikola FlašarováNikola Flašarová
TJ Šumperk TJ Šumperk
99 26.98 6.00
6 Alexandra RafajováAlexandra Rafajová
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
98 25.84 5.00
7 Zuzana JirouškováZuzana Jiroušková
AK Kroměříž AK Kroměříž
98 24.00 4.00
8 Karolína VlčkováKarolína Vlčková
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
99 22.26 3.00
9 Veronika DusováVeronika Dusová
TJ Šumperk TJ Šumperk
99 20.73 2.00
10 Aneta MaňáskováAneta Maňásková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 20.16 1.00
11 Valerie KrennbauerováValerie Krennbauerová
AK Šternberk AK Šternberk
99 16.47
12 Tereza HanušováTereza Hanušová
AC Prostějov AC Prostějov
99 14.23
13 Lenka DrnovskáLenka Drnovská
AC Prostějov AC Prostějov
98 12.66
MB Michaela DoleželováMichaela Doleželová
AK Olymp Brno AK Olymp Brno
97 29.17
Lucie GabrielováLucie Gabrielová
AK PSK Zlín "B" AK PSK Zlín "B"
98 0
Eliška LarvováEliška Larvová
AC Prostějov AC Prostějov
99 0
Celkem 16 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal PánekMichal Pánek
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
98 41.49 11.00
2 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
SK Přerov SK Přerov
98 41.33 9.00
3 Alexandr ŠubrtAlexandr Šubrt
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
98 39.52 8.00
4 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka
AK Kroměříž AK Kroměříž
98 33.86 7.00
5 Michal VavrušaMichal Vavruša
TJ Šumperk TJ Šumperk
99 33.12 6.00
6 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 32.45 5.00
7 Martin HladkýMartin Hladký
AC Prostějov AC Prostějov
99 28.29 4.00
8 Ondřej JuřenaOndřej Juřena
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 28.07 3.00
9 Matěj KundrátMatěj Kundrát
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
98 26.94 2.00
10 Zdeněk SuchánekZdeněk Suchánek
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 26.26 1.00
11 Bronislav KrpalBronislav Krpal
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 23.77
12 Jan GajzurJan Gajzur
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 22.09
13 David ŠebestaDavid Šebesta
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 21.75
14 Filip VšetulaFilip Všetula
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 21.60
15 Daniel RolencDaniel Rolenc
AC Prostějov AC Prostějov
99 20.85
16 Kryštof KmoníčekKryštof Kmoníček
AC Prostějov AC Prostějov
98 20.11
17 Martin KrátkýMartin Krátký
AC Prostějov AC Prostějov
99 18.68
MB Lukáš HansalLukáš Hansal
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 23.79
Celkem 18 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK Olomouc AK Olomouc 233.00
2 UHHRA UHHRA AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 156.50
3 SKMVM SKMVM SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 100.00
4 SKPRE SKPRE SK Přerov SK Přerov 090.00
5 AKZLI AKZLI AK PSK Zlín AK PSK Zlín 084.50
6 SUMPE SUMPE TJ Šumperk TJ Šumperk 030.00
7 KROME KROME AK Kroměříž AK Kroměříž 022.00
PROST PROST AC Prostějov AC Prostějov 022.00
9 AKSTE AKSTE AK Šternberk AK Šternberk 020.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., 4x60 m, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, 100 m př., 60 m, 60 m, 60 m, 200 m př., 300 m, 150 m
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKZLI AKZLI AK PSK Zlín AK PSK Zlín 219.50
2 UHHRA UHHRA AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 151.00
3 SUMPE SUMPE TJ Šumperk TJ Šumperk 115.00
4 PROST PROST AC Prostějov AC Prostějov 076.50
5 AKSTE AKSTE AK Šternberk AK Šternberk 068.00
6 KROME KROME AK Kroměříž AK Kroměříž 055.00
7 AKLOL AKLOL AK Olomouc AK Olomouc 027.00
8 SKPRE SKPRE SK Přerov SK Přerov 024.00
9 ZLINB ZLINB AK PSK Zlín "B" AK PSK Zlín "B" 018.00
10 UNICO UNICO TJ Uničov TJ Uničov 007.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 100 m př., 200 m př., disk 0,75kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, 100 m př., 100 m př., 60 m, 60 m, 200 m př., 300 m, 300 m, 150 m, 4x60 m
Celkem 10 závodníků