výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krušnohorský mítink žactva

Meziboří (14. 6. 2013)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (pá, 14.6.2013) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.92
2 Matěj BursíkMatěj Bursík 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.43
3 Adam MotlAdam Motl 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.55
4 Filip JáčFilip Jáč 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.64
5 Jakub PaličkaJakub Palička 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.70
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 14.6.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 09.67
2 David ŠimánekDavid Šimánek 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.86
3 Jan TuhýJan Tuhý 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.18
4 Matěj KavanMatěj Kavan 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 11.27
5 Adam BrettschneiderAdam Brettschneider 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.16
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (pá, 14.6.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana ČechováHana Čechová 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 09.15
2 Eva PojslováEva Pojslová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 09.47
3 Ivana GallováIvana Gallová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.64
4 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.73
5 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová 02 AK MostAK Most 09.79
6 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.00
7 Eliška DittrichováEliška Dittrichová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.38
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 14.6.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.85
2 Kamila JavorkováKamila Javorková 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.96
3 Barbora PšenkováBarbora Pšenková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.07
4 Zuzana KlokočováZuzana Klokočová 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.13
5 Lindita HuseiniLindita Huseini 02 AK MostAK Most 10.68
6 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 10.92
7 Anna AndělováAnna Andělová 04 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 11.93
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 14.6.2013) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LipertováAdéla Lipertová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.15
2 Erika RauscherováErika Rauscherová 04 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 10.44
3 Kateřina ŠkaloudováKateřina Škaloudová 03 AK MostAK Most 10.70
4 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 10.87
5 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 10.94
MS Lucie ScholzováLucie Scholzová 05 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.74
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 14.6.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BachTomáš Bach 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 17.82
2 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 18.26
3 Stanislav HolubStanislav Holub 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 18.45
4 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 19.17
5 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 19.38
6 Kryštof PixaKryštof Pixa 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 19.77
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 14.6.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 19.21
2 Štěpán KloubŠtěpán Kloub 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 20.01
3 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 20.23
Martin HrbekMartin Hrbek 99 AK BílinaAK Bílina DNP
Saša ŽitnýSaša Žitný 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 14.6.2013) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŠvingrMarek Švingr 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 19.92
2 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 20.43
3 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 21.03
4 Kali JorgeKali Jorge 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 21.06
Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 14.6.2013) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel FröhlichDaniel Fröhlich 00 AK MostAK Most 22.95
2 Marek BystrýMarek Bystrý 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.40
3 Sebastian ScholzSebastian Scholz 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.02
4 Vít HouškaVít Houška 01 AK MostAK Most 28.34
Lukáš TurekLukáš Turek 01 AK MostAK Most DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 14.6.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 20.95
2 Karel DittrichKarel Dittrich 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.25
3 Miroslav KaričkaMiroslav Karička 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 23.14
4 Robin TománekRobin Tománek 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 24.91
5 Daniel MikešDaniel Mikeš 01 AK MostAK Most 31.75
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh (pá, 14.6.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 18.97
2 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 20.22
3 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK BílinaAK Bílina 20.55
4 Adéla KollárováAdéla Kollárová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 20.68
5 Eliška MedunováEliška Medunová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.82
Michaela KaprhálováMichaela Kaprhálová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNF
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 14.6.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HodkováEliška Hodková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 21.66
2 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 21.89
3 Štěpánka KlimešováŠtěpánka Klimešová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.67
Sabina SchuldesováSabina Schuldesová 00 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (pá, 14.6.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra SatkováPetra Satková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 21.81
2 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.25
3 Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.64
Celkem 3 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 14.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivan FormánekIvan Formánek 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 52.12
2 Jakub KlímaJakub Klíma 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 52.66
3 Josef PoselJosef Posel 95 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 52.73
4 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 53.41
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (pá, 14.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 56.26
2 Martin ČesalMartin Česal 88 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 57.36
3 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK MostAK Most 66.94
Celkem 3 závodníků

500 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (pá, 14.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip JáčFilip Jáč 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1:28.15
2 Michal MartinákMichal Martinák 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 1:33.44
3 Lukáš BalochLukáš Baloch 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1:35.07
4 Jan TuhýJan Tuhý 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 1:38.24
5 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 1:41.29
6 Jakub PaličkaJakub Palička 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 1:42.04
7 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 1:47.83
8 David ŠimánekDavid Šimánek 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1:52.74
9 Matěj KavanMatěj Kavan 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:02.06
10 Adam BrettschneiderAdam Brettschneider 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:12.11
Celkem 10 závodníků

500 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (pá, 14.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hana ČechováHana Čechová 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 1:37.02
2 Marie DvořákováMarie Dvořáková 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 1:40.17
3 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 1:40.22
4 Eva PojslováEva Pojslová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 1:40.44
5 Barbora PšenkováBarbora Pšenková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 1:40.78
6 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1:45.02
7 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 1:50.74
8 Kateřina ŠkaloudováKateřina Škaloudová 03 AK MostAK Most 2:07.01
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 14.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kamila JavorkováKamila Javorková 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 1:43.46
2 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 1:45.18
3 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1:46.82
4 Lindita HuseiniLindita Huseini 02 AK MostAK Most 1:55.53
5 Emma OlahováEmma Olahová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1:56.16
6 Adéla LipertováAdéla Lipertová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 1:56.22
7 Zuzana KlokočováZuzana Klokočová 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 1:58.04
MS Lucie ScholzováLucie Scholzová 05 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:00.06
Celkem 8 závodníků

600 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (pá, 14.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 1:41.54
2 Dominik ČernohorskýDominik Černohorský 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 1:45.43
3 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1:46.61
4 Matyáš RusekMatyáš Rusek 00 AK BílinaAK Bílina 1:50.38
5 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1:52.62
6 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1:56.27
7 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:00.96
8 Kali JorgeKali Jorge 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:02.86
9 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:05.78
10 Marek BystrýMarek Bystrý 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:18.21
Robin TománekRobin Tománek 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DNP
Miroslav KaričkaMiroslav Karička 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DNP
Celkem 12 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh (pá, 14.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:08.36
2 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:09.06
3 Tomáš BachTomáš Bach 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:12.72
MS Beshir Robin IdrisBeshir Robin Idris 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:13.15
Jan ParoubekJan Paroubek 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DNP
Celkem 5 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh (pá, 14.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:22.37
2 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 2:24.25
3 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 2:24.83
4 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:33.74
5 Eliška MedunováEliška Medunová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3:08.91
MS Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 2:32.52
MS Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 96 AK MostAK Most 2:33.77
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(pá, 14.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.401.451.501.551.601.65
1 Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.60 --OOXOOXXX
2 Petr PoselPetr Posel
ASK LovosiceASK Lovosice
98 1.55 --XOOOXXX
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 14.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.201.251.301.331.361.39
1 Martin FišerMartin Fišer
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 1.36 OOOOOOXXX
2 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 1.36 OOOOOXXOXXX
3 Jan ValtrJan Valtr
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 1.33 -OXXOXXOOXXX
4 Daniel FröhlichDaniel Fröhlich
AK MostAK Most
00 1.25 XOOXXOXXX
5 Dominik ČernohorskýDominik Černohorský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
00 1.15 OXXX
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(pá, 14.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.301.351.401.431.461.491.521.55
1 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.49 ---O-OO-XXX
2 Karolína VatrováKarolína Vatrová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.43 -OOOXOXXX
3 Bára HeřmánkováBára Heřmánková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 1.43 -XOOOXXOXXX
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 14.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.201.251.301.331.361.39
1 Lucie RennerováLucie Rennerová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 1.36 -OOOXXOOXXX
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 1.30 OOOOXXX
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Žáci

(pá, 14.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Stanislav HolubStanislav Holub
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 5.81 +1.0 m/s -5.580,05.810,05.81-5.531,15.471,0
2 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 5.44 +0.7 m/s 4.920,05.220,75.410,05.415.440,05.340,05.370,7
3 Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 5.20 +0.9 m/s 4.880,14.981,05.201,05.205.090,04.960,05.060,9
4 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 4.99 +1.2 m/s 4.990,04.780,04.870,04.994.950,04.870,02.771,2
5 Antonín JanetkaAntonín Janetka
AK BílinaAK Bílina
99 4.88 +1.1 m/s 4.880,04.700,2-4.88---
6 Štěpán KloubŠtěpán Kloub
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 4.85 +0.0 m/s 4.850,04.331,2-4.854.650,24.130,04.680,0
7 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 4.80 +1.3 m/s 4.800,04.410,14.350,04.804.610,04.710,03.611,3
8 Kryštof PixaKryštof Pixa
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 4.47 +0.4 m/s 4.470,0-3.890,34.474.230,04.090,0-
Saša ŽitnýSaša Žitný
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 DNP
Martin HrbekMartin Hrbek
AK BílinaAK Bílina
99 DNP
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(pá, 14.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 4.75 +0.0 m/s 4.730,04.610,04.540,04.734.460,04.560,04.750,0
2 Marek ŠvingrMarek Švingr
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 4.55 +0.1 m/s 4.320,03.750,04.460,04.464.380,04.460,04.550,1
3 Jan ValtrJan Valtr
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 4.25 +0.0 m/s 4.250,04.080,0-0,04.25-0,03.690,03.850,0
4 Sebastian ScholzSebastian Scholz
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 3.65 +0.0 m/s 3.080,03.420,0-0,03.423.650,0-0,03.650,0
5 Karel DittrichKarel Dittrich
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
00 3.43 +0.0 m/s 3.180,03.430,03.390,03.433.270,03.330,13.190,0
6 Vít HouškaVít Houška
AK MostAK Most
01 2.97 +0.0 m/s 2.280,02.780,02.850,02.852.580,02.970,02.770,0
7 Daniel MikešDaniel Mikeš
AK MostAK Most
01 2.72 +0.0 m/s 2.110,02.630,02.720,02.722.440,02.550,02.320,0
Lukáš TurekLukáš Turek
AK MostAK Most
01 DNP
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(pá, 14.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 4.99 +1.2 m/s 4.571,4--0,44.971,24.973.690,04.991,24.720,0
2 Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 4.93 +0.1 m/s 4.60-0,3-0,4-0,24.604.930,1-1,74.610,0
3 Michaela KaprhálováMichaela Kaprhálová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 2.80 -0.3 m/s 2.690,0-0,72.80-0,32.802.310,2-1,12.320,0
MS Jana BrabcováJana Brabcová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 5.14 +0.0 m/s
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 14.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie RennerováLucie Rennerová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 4.44 +0.0 m/s -3.820,03.690,03.82--4.440,0
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 4.27 +0.0 m/s 4.270,0-4.170,04.274.120,04.010,03.990,0
3 Petra SatkováPetra Satková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
01 4.17 +0.0 m/s 4.160,03.790,0-4.164.050,04.070,04.170,0
4 Štěpánka KlimešováŠtěpánka Klimešová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
00 4.17 +0.0 m/s 4.110,04.170,04.100,04.174.010,0-3.960,0
5 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová
AK BílinaAK Bílina
00 4.07 +0.0 m/s 3.990,03.270,04.070,04.073.900,0-4.050,0
6 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
00 3.78 +0.0 m/s 3.780,03.570,03.540,03.783.320,03.760,03.470,0
7 Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
00 3.76 +0.5 m/s 3.710,03.720,03.760,03.763.630,03.450,03.650,5
MS Eva PojslováEva Pojslová
ASK LovosiceASK Lovosice
03 3.79 +0.0 m/s
MS Tereza VodrážkováTereza Vodrážková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
03 3.54 +0.0 m/s
Celkem 9 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(pá, 14.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj BursíkMatěj Bursík
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 36.33
2 Adam MotlAdam Motl
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 32.92
3 Lukáš BalochLukáš Baloch
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 32.02
4 Michal MartinákMichal Martinák
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
02 31.98
Celkem 4 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(pá, 14.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
02 32.18
2 Marie DvořákováMarie Dvořáková
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 32.08
3 Ivana GallováIvana Gallová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 29.74
4 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 28.84
5 Emma OlahováEmma Olahová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
04 24.65
6 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
04 17.75
7 Erika RauscherováErika Rauscherová
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
04 15.75
8 Eliška DittrichováEliška Dittrichová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 14.20
9 Anna AndělováAnna Andělová
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
04 12.74
Celkem 9 závodníků