Krušnohorský mítink žactva
Meziboří (14. 6. 2013)60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (pá, 14.6.2013) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj VejražkaMatěj Vejražka | 03 | TJ Klášterec n/O. | 08.92 | |||||||||||||||
2 | Matěj BursíkMatěj Bursík | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.43 | |||||||||||||||
3 | Adam MotlAdam Motl | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.55 | |||||||||||||||
4 | Filip JáčFilip Jáč | 02 | ASK ELNA Počerady | 09.64 | |||||||||||||||
5 | Jakub PaličkaJakub Palička | 03 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.70 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (pá, 14.6.2013) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch RaitrVojtěch Raitr | 02 | AO TJ Baník Meziboří | 09.67 | |||||||||||||||
2 | David ŠimánekDavid Šimánek | 04 | AK Slovan Duchcov | 09.86 | |||||||||||||||
3 | Jan TuhýJan Tuhý | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 10.18 | |||||||||||||||
4 | Matěj KavanMatěj Kavan | 04 | AK Chemopetrol Litvínov | 11.27 | |||||||||||||||
5 | Adam BrettschneiderAdam Brettschneider | 04 | AK Chemopetrol Litvínov | 12.16 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (pá, 14.6.2013) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana ČechováHana Čechová | 02 | TJ Klášterec n/O. | 09.15 | |||||||||||||||
2 | Eva PojslováEva Pojslová | 03 | ASK Lovosice | 09.47 | |||||||||||||||
3 | Ivana GallováIvana Gallová | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.64 | |||||||||||||||
4 | Karolína ŠpačkováKarolína Špačková | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.73 | |||||||||||||||
5 | Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová | 02 | AK Most | 09.79 | |||||||||||||||
6 | Tereza VodrážkováTereza Vodrážková | 03 | AK Chemopetrol Litvínov | 10.00 | |||||||||||||||
7 | Eliška DittrichováEliška Dittrichová | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 10.38 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (pá, 14.6.2013) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva JurincováEva Jurincová | 03 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.85 | |||||||||||||||
2 | Kamila JavorkováKamila Javorková | 04 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.96 | |||||||||||||||
3 | Barbora PšenkováBarbora Pšenková | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 10.07 | |||||||||||||||
4 | Zuzana KlokočováZuzana Klokočová | 03 | AK Chemopetrol Litvínov | 10.13 | |||||||||||||||
5 | Lindita HuseiniLindita Huseini | 02 | AK Most | 10.68 | |||||||||||||||
6 | Tereza LacinováTereza Lacinová | 04 | AK Slovan Duchcov | 10.92 | |||||||||||||||
7 | Anna AndělováAnna Andělová | 04 | TJ Klášterec n/O. | 11.93 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (pá, 14.6.2013) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla LipertováAdéla Lipertová | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 10.15 | |||||||||||||||
2 | Erika RauscherováErika Rauscherová | 04 | TJ Klášterec n/O. | 10.44 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ŠkaloudováKateřina Škaloudová | 03 | AK Most | 10.70 | |||||||||||||||
4 | Michaela ŠulekováMichaela Šuleková | 03 | AK Slovan Duchcov | 10.87 | |||||||||||||||
5 | Klára ProcházkováKlára Procházková | 03 | AK Slovan Duchcov | 10.94 | |||||||||||||||
MS | Lucie ScholzováLucie Scholzová | 05 | AK Chemopetrol Litvínov | 10.74 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 14.6.2013) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš BachTomáš Bach | 98 | TJ Klášterec n/O. | 17.82 | |||||||||||||||
2 | Jakub SýkoraJakub Sýkora | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 18.26 | |||||||||||||||
3 | Stanislav HolubStanislav Holub | 98 | AK Chemopetrol Litvínov | 18.45 | |||||||||||||||
4 | Tomáš PraskýTomáš Praský | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 19.17 | |||||||||||||||
5 | Dominik KrivákDominik Krivák | 99 | AK Most | 19.38 | |||||||||||||||
6 | Kryštof PixaKryštof Pixa | 99 | TJ Klášterec n/O. | 19.77 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (pá, 14.6.2013) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ŠtěpánekDavid Štěpánek | 98 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 19.21 | |||||||||||||||
2 | Štěpán KloubŠtěpán Kloub | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 20.01 | |||||||||||||||
3 | Antonín JanetkaAntonín Janetka | 99 | AK Bílina | 20.23 | |||||||||||||||
Martin HrbekMartin Hrbek | 99 | AK Bílina | DNP | ||||||||||||||||
Saša ŽitnýSaša Žitný | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 14.6.2013) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ŠvingrMarek Švingr | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 19.92 | |||||||||||||||
2 | Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 20.43 | |||||||||||||||
3 | Zdeněk MašekZdeněk Mašek | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 21.03 | |||||||||||||||
4 | Kali JorgeKali Jorge | 00 | TJ Klášterec n/O. | 21.06 | |||||||||||||||
Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec n/O. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (pá, 14.6.2013) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel FröhlichDaniel Fröhlich | 00 | AK Most | 22.95 | |||||||||||||||
2 | Marek BystrýMarek Bystrý | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 23.40 | |||||||||||||||
3 | Sebastian ScholzSebastian Scholz | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 24.02 | |||||||||||||||
4 | Vít HouškaVít Houška | 01 | AK Most | 28.34 | |||||||||||||||
Lukáš TurekLukáš Turek | 01 | AK Most | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (pá, 14.6.2013) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik KratochvílDominik Kratochvíl | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 20.95 | |||||||||||||||
2 | Karel DittrichKarel Dittrich | 00 | AK Chemopetrol Litvínov | 22.25 | |||||||||||||||
3 | Miroslav KaričkaMiroslav Karička | 01 | TJ Klášterec n/O. | 23.14 | |||||||||||||||
4 | Robin TománekRobin Tománek | 01 | TJ Klášterec n/O. | 24.91 | |||||||||||||||
5 | Daniel MikešDaniel Mikeš | 01 | AK Most | 31.75 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh (pá, 14.6.2013) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza FiskováTereza Fisková | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 18.97 | |||||||||||||||
2 | Kateřina BanovičováKateřina Banovičová | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 20.22 | |||||||||||||||
3 | Kateřina SentenskáKateřina Sentenská | 98 | AK Bílina | 20.55 | |||||||||||||||
4 | Adéla KollárováAdéla Kollárová | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 20.68 | |||||||||||||||
5 | Eliška MedunováEliška Medunová | 98 | AK Chemopetrol Litvínov | 22.82 | |||||||||||||||
Michaela KaprhálováMichaela Kaprhálová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 14.6.2013) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška HodkováEliška Hodková | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 21.66 | |||||||||||||||
2 | Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová | 00 | AK Bílina | 21.89 | |||||||||||||||
3 | Štěpánka KlimešováŠtěpánka Klimešová | 00 | AK Chemopetrol Litvínov | 23.67 | |||||||||||||||
Sabina SchuldesováSabina Schuldesová | 00 | AK Bílina | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (pá, 14.6.2013) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra SatkováPetra Satková | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 21.81 | |||||||||||||||
2 | Karolína HosingerováKarolína Hosingerová | 00 | AK Chemopetrol Litvínov | 22.25 | |||||||||||||||
3 | Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková | 00 | AK Chemopetrol Litvínov | 23.64 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (pá, 14.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivan FormánekIvan Formánek | 93 | ASK ELNA Počerady | 52.12 | |||||||||||||||
2 | Jakub KlímaJakub Klíma | 95 | TJ VTŽ Chomutov | 52.66 | |||||||||||||||
3 | Josef PoselJosef Posel | 95 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 52.73 | |||||||||||||||
4 | Pavel CmíralPavel Cmíral | 85 | AK Chemopetrol Litvínov | 53.41 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (pá, 14.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej NucOndřej Nuc | 97 | AK Chemopetrol Litvínov | 56.26 | |||||||||||||||
2 | Martin ČesalMartin Česal | 88 | AK Chemopetrol Litvínov | 57.36 | |||||||||||||||
3 | Daniel HýnaDaniel Hýna | 95 | AK Most | 66.94 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
500 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh (pá, 14.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip JáčFilip Jáč | 02 | ASK ELNA Počerady | 1:28.15 | |||||||||||||||
2 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | AO TJ Baník Meziboří | 1:33.44 | |||||||||||||||
3 | Lukáš BalochLukáš Baloch | 03 | AK Slovan Duchcov | 1:35.07 | |||||||||||||||
4 | Jan TuhýJan Tuhý | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 1:38.24 | |||||||||||||||
5 | Matěj VejražkaMatěj Vejražka | 03 | TJ Klášterec n/O. | 1:41.29 | |||||||||||||||
6 | Jakub PaličkaJakub Palička | 03 | AK Chemopetrol Litvínov | 1:42.04 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch RaitrVojtěch Raitr | 02 | AO TJ Baník Meziboří | 1:47.83 | |||||||||||||||
8 | David ŠimánekDavid Šimánek | 04 | AK Slovan Duchcov | 1:52.74 | |||||||||||||||
9 | Matěj KavanMatěj Kavan | 04 | AK Chemopetrol Litvínov | 2:02.06 | |||||||||||||||
10 | Adam BrettschneiderAdam Brettschneider | 04 | AK Chemopetrol Litvínov | 2:12.11 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
500 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (pá, 14.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana ČechováHana Čechová | 02 | TJ Klášterec n/O. | 1:37.02 | |||||||||||||||
2 | Marie DvořákováMarie Dvořáková | 02 | TJ Klášterec n/O. | 1:40.17 | |||||||||||||||
3 | Karolína ŠpačkováKarolína Špačková | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 1:40.22 | |||||||||||||||
4 | Eva PojslováEva Pojslová | 03 | ASK Lovosice | 1:40.44 | |||||||||||||||
5 | Barbora PšenkováBarbora Pšenková | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 1:40.78 | |||||||||||||||
6 | Tereza LacinováTereza Lacinová | 04 | AK Slovan Duchcov | 1:45.02 | |||||||||||||||
7 | Tereza VodrážkováTereza Vodrážková | 03 | AK Chemopetrol Litvínov | 1:50.74 | |||||||||||||||
8 | Kateřina ŠkaloudováKateřina Škaloudová | 03 | AK Most | 2:07.01 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (pá, 14.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamila JavorkováKamila Javorková | 04 | AK Chemopetrol Litvínov | 1:43.46 | |||||||||||||||
2 | Eva JurincováEva Jurincová | 03 | AK Chemopetrol Litvínov | 1:45.18 | |||||||||||||||
3 | Klára ProcházkováKlára Procházková | 03 | AK Slovan Duchcov | 1:46.82 | |||||||||||||||
4 | Lindita HuseiniLindita Huseini | 02 | AK Most | 1:55.53 | |||||||||||||||
5 | Emma OlahováEmma Olahová | 04 | AK Slovan Duchcov | 1:56.16 | |||||||||||||||
6 | Adéla LipertováAdéla Lipertová | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 1:56.22 | |||||||||||||||
7 | Zuzana KlokočováZuzana Klokočová | 03 | AK Chemopetrol Litvínov | 1:58.04 | |||||||||||||||
MS | Lucie ScholzováLucie Scholzová | 05 | AK Chemopetrol Litvínov | 2:00.06 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
600 m - Ml. žáci (Běh)
Běh (pá, 14.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec n/O. | 1:41.54 | |||||||||||||||
2 | Dominik ČernohorskýDominik Černohorský | 00 | AK Chemopetrol Litvínov | 1:45.43 | |||||||||||||||
3 | Martin FišerMartin Fišer | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 1:46.61 | |||||||||||||||
4 | Matyáš RusekMatyáš Rusek | 00 | AK Bílina | 1:50.38 | |||||||||||||||
5 | Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 1:52.62 | |||||||||||||||
6 | Zdeněk MašekZdeněk Mašek | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 1:56.27 | |||||||||||||||
7 | Dominik KratochvílDominik Kratochvíl | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 2:00.96 | |||||||||||||||
8 | Kali JorgeKali Jorge | 00 | TJ Klášterec n/O. | 2:02.86 | |||||||||||||||
9 | Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka | 00 | TJ Klášterec n/O. | 2:05.78 | |||||||||||||||
10 | Marek BystrýMarek Bystrý | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 2:18.21 | |||||||||||||||
Robin TománekRobin Tománek | 01 | TJ Klášterec n/O. | DNP | ||||||||||||||||
Miroslav KaričkaMiroslav Karička | 01 | TJ Klášterec n/O. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
800 m - Žáci (Běh)
Běh (pá, 14.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej ChloupekOndřej Chloupek | 99 | TJ Klášterec n/O. | 2:08.36 | |||||||||||||||
2 | David ŠtěpánekDavid Štěpánek | 98 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 2:09.06 | |||||||||||||||
3 | Tomáš BachTomáš Bach | 98 | TJ Klášterec n/O. | 2:12.72 | |||||||||||||||
MS | Beshir Robin IdrisBeshir Robin Idris | 01 | AK Olymp Brno | 2:13.15 | |||||||||||||||
Jan ParoubekJan Paroubek | 98 | TJ Klášterec n/O. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh (pá, 14.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris | 98 | AK Olymp Brno | 2:22.37 | |||||||||||||||
2 | Sára MaláSára Malá | 99 | AK Most | 2:24.25 | |||||||||||||||
3 | Adéla CivínováAdéla Civínová | 98 | AK Most | 2:24.83 | |||||||||||||||
4 | Bára HeřmánkováBára Heřmánková | 99 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 2:33.74 | |||||||||||||||
5 | Eliška MedunováEliška Medunová | 98 | AK Chemopetrol Litvínov | 3:08.91 | |||||||||||||||
MS | Lucie SvobodováLucie Svobodová | 96 | AK Most | 2:32.52 | |||||||||||||||
MS | Gabriela PeleškováGabriela Pelešková | 96 | AK Most | 2:33.77 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(pá, 14.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.351.401.451.501.551.601.65 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
98 | 1.60 | --OOXOOXXX | |||||||||||||||
2 |
Petr PoselPetr Posel
ASK Lovosice |
98 | 1.55 | --XOOOXXX | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci
(pá, 14.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.151.201.251.301.331.361.39 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin FišerMartin Fišer
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
00 | 1.36 | OOOOOOXXX | |||||||||||||||
2 |
Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK Most |
01 | 1.36 | OOOOOXXOXXX | |||||||||||||||
3 |
Jan ValtrJan Valtr
TJ Klášterec n/O. |
00 | 1.33 | -OXXOXXOOXXX | |||||||||||||||
4 |
Daniel FröhlichDaniel Fröhlich
AK Most |
00 | 1.25 | XOOXXOXXX | |||||||||||||||
5 |
Dominik ČernohorskýDominik Černohorský
AK Chemopetrol Litvínov |
00 | 1.15 | OXXX | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(pá, 14.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.251.301.351.401.431.461.491.521.55 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK Lovosice |
99 | 1.49 | ---O-OO-XXX | |||||||||||||||
2 |
Karolína VatrováKarolína Vatrová
ASK Lovosice |
99 | 1.43 | -OOOXOXXX | |||||||||||||||
3 |
Bára HeřmánkováBára Heřmánková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
99 | 1.43 | -XOOOXXOXXX | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(pá, 14.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.151.201.251.301.331.361.39 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie RennerováLucie Rennerová
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
00 | 1.36 | -OOOXXOOXXX | |||||||||||||||
2 |
Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol Litvínov |
01 | 1.30 | OOOOXXX | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Žáci
(pá, 14.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Stanislav HolubStanislav Holub
AK Chemopetrol Litvínov |
98 | 5.81 +1.0 m/s | 4.470,0 | - | 3.890,3 | 4.47 | 4.230,0 | 4.090,0 | - | |||||||||
2 |
Ondřej ChloupekOndřej Chloupek
TJ Klášterec n/O. |
99 | 5.44 +0.7 m/s | 4.470,0 | - | 3.890,3 | 4.47 | 4.230,0 | 4.090,0 | - | |||||||||
3 |
Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
98 | 5.20 +0.9 m/s | 4.470,0 | - | 3.890,3 | 4.47 | 4.230,0 | 4.090,0 | - | |||||||||
4 |
Dominik KrivákDominik Krivák
AK Most |
99 | 4.99 +1.2 m/s | 4.470,0 | - | 3.890,3 | 4.47 | 4.230,0 | 4.090,0 | - | |||||||||
5 |
Antonín JanetkaAntonín Janetka
AK Bílina |
99 | 4.88 +1.1 m/s | 4.470,0 | - | 3.890,3 | 4.47 | 4.230,0 | 4.090,0 | - | |||||||||
6 |
Štěpán KloubŠtěpán Kloub
AK Chemopetrol Litvínov |
99 | 4.85 +0.0 m/s | 4.470,0 | - | 3.890,3 | 4.47 | 4.230,0 | 4.090,0 | - | |||||||||
7 |
Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol Litvínov |
99 | 4.80 +1.3 m/s | 4.470,0 | - | 3.890,3 | 4.47 | 4.230,0 | 4.090,0 | - | |||||||||
8 |
Kryštof PixaKryštof Pixa
TJ Klášterec n/O. |
99 | 4.47 +0.4 m/s | 4.470,0 | - | 3.890,3 | 4.47 | 4.230,0 | 4.090,0 | - | |||||||||
Saša ŽitnýSaša Žitný
AK Chemopetrol Litvínov |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Martin HrbekMartin Hrbek
AK Bílina |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(pá, 14.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel VejražkaDaniel Vejražka
TJ Klášterec n/O. |
00 | 4.75 +0.0 m/s | 2.110,0 | 2.630,0 | 2.720,0 | 2.72 | 2.440,0 | 2.550,0 | 2.320,0 | |||||||||
2 |
Marek ŠvingrMarek Švingr
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
00 | 4.55 +0.1 m/s | 2.110,0 | 2.630,0 | 2.720,0 | 2.72 | 2.440,0 | 2.550,0 | 2.320,0 | |||||||||
3 |
Jan ValtrJan Valtr
TJ Klášterec n/O. |
00 | 4.25 +0.0 m/s | 2.110,0 | 2.630,0 | 2.720,0 | 2.72 | 2.440,0 | 2.550,0 | 2.320,0 | |||||||||
4 |
Sebastian ScholzSebastian Scholz
AK Chemopetrol Litvínov |
01 | 3.65 +0.0 m/s | 2.110,0 | 2.630,0 | 2.720,0 | 2.72 | 2.440,0 | 2.550,0 | 2.320,0 | |||||||||
5 |
Karel DittrichKarel Dittrich
AK Chemopetrol Litvínov |
00 | 3.43 +0.0 m/s | 2.110,0 | 2.630,0 | 2.720,0 | 2.72 | 2.440,0 | 2.550,0 | 2.320,0 | |||||||||
6 |
Vít HouškaVít Houška
AK Most |
01 | 2.97 +0.0 m/s | 2.110,0 | 2.630,0 | 2.720,0 | 2.72 | 2.440,0 | 2.550,0 | 2.320,0 | |||||||||
7 |
Daniel MikešDaniel Mikeš
AK Most |
01 | 2.72 +0.0 m/s | 2.110,0 | 2.630,0 | 2.720,0 | 2.72 | 2.440,0 | 2.550,0 | 2.320,0 | |||||||||
Lukáš TurekLukáš Turek
AK Most |
01 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(pá, 14.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna KopečnáKristýna Kopečná
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
98 | 4.99 +1.2 m/s | --0,5 | -0,0 | -2,5 | - | 5.080,0 | 4.221,1 | 5.140,0 | |||||||||
2 |
Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ Chomutov |
98 | 4.93 +0.1 m/s | --0,5 | -0,0 | -2,5 | - | 5.080,0 | 4.221,1 | 5.140,0 | |||||||||
3 |
Michaela KaprhálováMichaela Kaprhálová
AK Chemopetrol Litvínov |
99 | 2.80 -0.3 m/s | --0,5 | -0,0 | -2,5 | - | 5.080,0 | 4.221,1 | 5.140,0 | |||||||||
MS |
Jana BrabcováJana Brabcová
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
94 | 5.14 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(pá, 14.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie RennerováLucie Rennerová
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
00 | 4.44 +0.0 m/s | - | 3.820,0 | 3.690,0 | 3.82 | - | - | 4.440,0 | |||||||||
2 |
Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol Litvínov |
01 | 4.27 +0.0 m/s | 4.270,0 | - | 4.170,0 | 4.27 | 4.120,0 | 4.010,0 | 3.990,0 | |||||||||
3 |
Petra SatkováPetra Satková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
01 | 4.17 +0.0 m/s | 4.160,0 | 3.790,0 | - | 4.16 | 4.050,0 | 4.070,0 | 4.170,0 | |||||||||
4 |
Štěpánka KlimešováŠtěpánka Klimešová
AK Chemopetrol Litvínov |
00 | 4.17 +0.0 m/s | 4.110,0 | 4.170,0 | 4.100,0 | 4.17 | 4.010,0 | - | 3.960,0 | |||||||||
5 |
Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová
AK Bílina |
00 | 4.07 +0.0 m/s | 3.990,0 | 3.270,0 | 4.070,0 | 4.07 | 3.900,0 | - | 4.050,0 | |||||||||
6 |
Karolína HosingerováKarolína Hosingerová
AK Chemopetrol Litvínov |
00 | 3.78 +0.0 m/s | 3.780,0 | 3.570,0 | 3.540,0 | 3.78 | 3.320,0 | 3.760,0 | 3.470,0 | |||||||||
7 |
Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková
AK Chemopetrol Litvínov |
00 | 3.76 +0.5 m/s | 3.710,0 | 3.720,0 | 3.760,0 | 3.76 | 3.630,0 | 3.450,0 | 3.650,5 | |||||||||
MS |
Eva PojslováEva Pojslová
ASK Lovosice |
03 | 3.79 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
MS |
Tereza VodrážkováTereza Vodrážková
AK Chemopetrol Litvínov |
03 | 3.54 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši
(pá, 14.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj BursíkMatěj Bursík
AK Chemopetrol Litvínov |
02 | 36.33 | ||||||||||||||||
2 |
Adam MotlAdam Motl
AK Chemopetrol Litvínov |
02 | 32.92 | ||||||||||||||||
3 |
Lukáš BalochLukáš Baloch
AK Slovan Duchcov |
03 | 32.02 | ||||||||||||||||
4 |
Michal MartinákMichal Martinák
AO TJ Baník Meziboří |
02 | 31.98 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky
(pá, 14.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK Most |
02 | 32.18 | ||||||||||||||||
2 |
Marie DvořákováMarie Dvořáková
TJ Klášterec n/O. |
02 | 32.08 | ||||||||||||||||
3 |
Ivana GallováIvana Gallová
AK Chemopetrol Litvínov |
02 | 29.74 | ||||||||||||||||
4 |
Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK Slovan Duchcov |
03 | 28.84 | ||||||||||||||||
5 |
Emma OlahováEmma Olahová
AK Slovan Duchcov |
04 | 24.65 | ||||||||||||||||
6 |
Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková
AK Chemopetrol Litvínov |
04 | 17.75 | ||||||||||||||||
7 |
Erika RauscherováErika Rauscherová
TJ Klášterec n/O. |
04 | 15.75 | ||||||||||||||||
8 |
Eliška DittrichováEliška Dittrichová
AK Chemopetrol Litvínov |
02 | 14.20 | ||||||||||||||||
9 |
Anna AndělováAnna Andělová
TJ Klášterec n/O. |
04 | 12.74 | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |