Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

2. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva

Hranice (11. 6. 2013)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 11.6.2013) Vítr: +3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK Přerov SK Přerov 08.13 11.00
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk TJ Šumperk 08.47 9.00
3 Jaroslav PospíchalJaroslav Pospíchal 00 AC Prostějov AC Prostějov 08.67 8.00
4 Jan KrečmajerJan Krečmajer 00 AK Olomouc AK Olomouc 09.04 6.00
5 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 AK Olomouc AK Olomouc 09.05 5.00
MB Lubomír BezděkLubomír Bezděk 02 SK Hranice SK Hranice 09.20
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 11.6.2013) Vítr: +3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav HorákJaroslav Horák 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.20 1.00
2 Filip StachFilip Stach 01 AK Olomouc AK Olomouc 09.31
3 Dominik MátlDominik Mátl 01 AC Prostějov AC Prostějov 09.35
4 Benedikt AlbrechtBenedikt Albrecht 00 AC Prostějov AC Prostějov 09.70
5 Jakub HolíkJakub Holík 00 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 10.06
MB Daniel BurdejDaniel Burdej 02 SK Hranice SK Hranice 09.56
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 11.6.2013) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip JílekFilip Jílek 00 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.18 3.00
2 Vlastimil ŘímskýVlastimil Římský 01 AK Šternberk AK Šternberk 09.50
3 Karel SargánekKarel Sargánek 00 SK Hranice SK Hranice 09.57
4 Marek JaroňMarek Jaroň 01 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 09.76
5 Adam StudenýAdam Studený 01 AC Prostějov AC Prostějov 09.92
6 Jakub VotavaJakub Votava 01 AC Prostějov AC Prostějov 10.29
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 11.6.2013) Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandr VeselýAlexandr Veselý 01 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 09.11 4.00
2 Milan RédrMilan Rédr 01 SK Přerov SK Přerov 09.64
3 Matěj KaňaMatěj Kaňa 00 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.02
4 Ondřej KučaOndřej Kuča 00 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 10.30
5 Hynek PavelkaHynek Pavelka 01 SK Hranice SK Hranice 10.61
6 Ondřej TvrdýOndřej Tvrdý 01 AC Prostějov AC Prostějov 11.17
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 11.6.2013) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří FenclJiří Fencl 01 AK Šternberk AK Šternberk 08.78 7.00
2 Jan KarkoškaJan Karkoška 00 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.19 2.00
3 Jiří MartinkaJiří Martinka 00 AK Olomouc AK Olomouc 09.24
4 Petr JaroňPetr Jaroň 01 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 09.93
Jakub NevřelaJakub Nevřela 01 SK Hranice SK Hranice DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 11.6.2013) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana SkálováZuzana Skálová 00 AK Olomouc AK Olomouc 08.38 11.00
2 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK Olomouc AK Olomouc 08.42 9.00
3 - Smith Olivia Dluhá- Smith Olivia Dluhá 00 AK Olomouc AK Olomouc 08.72 8.00
4 Simona OšťádalováSimona Ošťádalová 00 AC Prostějov AC Prostějov 08.83 6.00
5 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk AK Šternberk 08.89 5.00
Dominika KrčmářováDominika Krčmářová 00 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 11.6.2013) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula MynářováVendula Mynářová 00 AK Olomouc AK Olomouc 08.77 7.00
2 Eva SmítalováEva Smítalová 00 AC Prostějov AC Prostějov 09.01 4.00
3 Tereza PomajbíkováTereza Pomajbíková 00 AK Olomouc AK Olomouc 09.28 2.00
4 Karolína DoleželováKarolína Doleželová 00 AC Prostějov AC Prostějov 09.91
5 Natálie OrságováNatálie Orságová 01 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 10.08
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 11.6.2013) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie NovákováTerezie Nováková 01 AK Olomouc AK Olomouc 09.49
2 Klára MinxováKlára Minxová 00 AC Prostějov AC Prostějov 09.55
3 Martina HofmanováMartina Hofmanová 01 AC Prostějov AC Prostějov 09.73
4 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.78
5 Adéla KrpejšováAdéla Krpejšová 01 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 09.80
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 11.6.2013) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŽáčkováBarbora Žáčková 01 TJ Uničov TJ Uničov 09.37 1.00
2 Nikol BenešováNikol Benešová 00 SK Hranice SK Hranice 09.63
3 Terezie KoukalováTerezie Koukalová 00 AC Prostějov AC Prostějov 10.15
4 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 00 AC Prostějov AC Prostějov 10.31
Viktorie PechováViktorie Pechová 01 AK Olomouc AK Olomouc DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (út, 11.6.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simon ZdráhalováSimon Zdráhalová 00 SK Přerov SK Přerov 09.19 3.00
2 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.46
3 Denisa VrubelováDenisa Vrubelová 01 TJ Uničov TJ Uničov 09.47
4 Nikol TomanováNikol Tomanová 01 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 10.18
5 Klára DokládalováKlára Dokládalová 00 AC Prostějov AC Prostějov 10.30
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (út, 11.6.2013) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klaudie GeistováKlaudie Geistová 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.43
2 Natálie MandátováNatálie Mandátová 00 SK Přerov SK Přerov 09.47
3 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 01 AK Šternberk AK Šternberk 09.84
4 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.90
5 Viktorie SlípkováViktorie Slípková 02 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 12.17
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 11.6.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK Přerov SK Přerov 20.56 9.00
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 SK Hranice SK Hranice 21.40 7.00
3 Karel SargánekKarel Sargánek 00 SK Hranice SK Hranice 23.31 2.00
4 Jiří BrablecJiří Brablec 00 AC Prostějov AC Prostějov 23.37 1.00
5 Matěj RůžičkaMatěj Růžička 00 AC Prostějov AC Prostějov 25.55
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 11.6.2013) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠpůrekDavid Špůrek 00 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 20.93 8.00
2 Jaroslav HorákJaroslav Horák 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 23.58
3 Marek JaroňMarek Jaroň 01 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 24.43
4 František RezekFrantišek Rezek 01 SK Přerov SK Přerov 24.92
Jakub NevřelaJakub Nevřela 01 SK Hranice SK Hranice DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 11.6.2013) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef DobešJosef Dobeš 01 AK Olomouc AK Olomouc 21.59 6.00
2 Šimon KneislŠimon Kneisl 01 SK Přerov SK Přerov 22.87 4.00
3 Filip NavrátilFilip Navrátil 00 TJ Šumperk TJ Šumperk 23.64
4 Petr JaroňPetr Jaroň 01 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 23.92
5 Martin ZávoraMartin Závora 00 SK Hranice SK Hranice 24.03
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 11.6.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK Olomouc AK Olomouc 19.20 11.00
2 Alexandr VeselýAlexandr Veselý 01 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 22.50 5.00
3 Michal BořánekMichal Bořánek 00 AK Šternberk AK Šternberk 22.96 3.00
4 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 23.96
5 Hynek PavelkaHynek Pavelka 01 SK Hranice SK Hranice 26.65
Miroslav VašátMiroslav Vašát 00 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí DNP
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 11.6.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK Olomouc AK Olomouc 20.77 11.00
2 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 AK Olomouc AK Olomouc 21.12 9.00
3 Nela MichutováNela Michutová 00 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 21.78 6.00
4 Simona OšťádalováSimona Ošťádalová 00 AC Prostějov AC Prostějov 21.96 5.00
5 Monika NadymáčkováMonika Nadymáčková 00 AC Prostějov AC Prostějov 21.98 4.00
6 Eva SmítalováEva Smítalová 00 AC Prostějov AC Prostějov 22.51 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 11.6.2013) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KrátkáViktorie Krátká 00 AC Prostějov AC Prostějov 23.99
2 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice SK Hranice 24.20
3 Nikol BenešováNikol Benešová 00 SK Hranice SK Hranice 24.47
4 Eva VojáčkováEva Vojáčková 00 AK Šternberk AK Šternberk 24.82
5 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 SK Přerov SK Přerov 25.21
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 11.6.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 - Smith Olivia Dluhá- Smith Olivia Dluhá 00 AK Olomouc AK Olomouc 21.55 8.00
2 Simon ZdráhalováSimon Zdráhalová 00 SK Přerov SK Přerov 22.85 2.00
3 Tereza BirnbaumováTereza Birnbaumová 00 SK Hranice SK Hranice 24.56
4 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 01 AK Šternberk AK Šternberk 25.74
5 Veronika CholastováVeronika Cholastová 01 AK Šternberk AK Šternberk 26.65
Tereza MikolajczakováTereza Mikolajczaková 00 TJ Šumperk TJ Šumperk DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 11.6.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta KuželováAneta Kuželová 00 AC Prostějov AC Prostějov 21.62 7.00
2 Michaela VondrkováMichaela Vondrková 01 AK Olomouc AK Olomouc 23.46 1.00
3 Barbora ŽáčkováBarbora Žáčková 01 TJ Uničov TJ Uničov 24.53
4 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 24.80
5 Sára BerkyováSára Berkyová 00 AK Olomouc AK Olomouc 26.39
6 Adéla VišňovskáAdéla Višňovská 01 AK Šternberk AK Šternberk 27.27
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 11.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 SK Hranice SK Hranice 47.27 11.00
2 Ondřej KadlaOndřej Kadla 00 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 48.15 9.00
3 Šimon KneislŠimon Kneisl 01 SK Přerov SK Přerov 49.55 7.00
4 Petr KomínekPetr Komínek 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 51.02 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 11.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav VašátMiroslav Vašát 00 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 49.40 8.00
MB Lubomír BezděkLubomír Bezděk 02 SK Hranice SK Hranice 52.41
MB Daniel BurdejDaniel Burdej 02 SK Hranice SK Hranice 55.16
Celkem 3 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 11.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ČepováMichaela Čepová 00 AC Prostějov AC Prostějov 48.96 9.00
2 Berenika IndruchováBerenika Indruchová 00 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 49.66 7.00
3 Barbora ŽáčkováBarbora Žáčková 01 TJ Uničov TJ Uničov 53.56 1.00
4 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 TJ Šumperk TJ Šumperk 53.97
5 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 SK Přerov SK Přerov 54.06
6 Klaudie GeistováKlaudie Geistová 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 57.95
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 11.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
12 Klára KucharčíkováKlára Kucharčíková 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 48.83 11.00
13 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková 00 SK Přerov SK Přerov 49.40 8.00
14 Nikol BenešováNikol Benešová 00 SK Hranice SK Hranice 51.73 6.00
15 Eva VojáčkováEva Vojáčková 00 AK Šternberk AK Šternberk 54.08
16 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 54.33
17 Vendula SkoupáVendula Skoupá 01 AK Šternberk AK Šternberk 56.78
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 11.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 51.94 5.00
2 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice SK Hranice 52.51 4.00
3 Kateřina KorgrováKateřina Korgrová 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 52.62 3.00
4 Veronika CholastováVeronika Cholastová 01 AK Šternberk AK Šternberk 52.89 2.00
5 Anna PalinkováAnna Palinková 00 AK Olomouc AK Olomouc 57.39
6 Adéla VišňovskáAdéla Višňovská 01 AK Šternberk AK Šternberk 68.29
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 11.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk AK Šternberk 2:39.14 11.00
2 Lucie HromkováLucie Hromková 00 AC Prostějov AC Prostějov 2:45.96 9.00
3 Zdeňka PikartováZdeňka Pikartová 00 AK Olomouc AK Olomouc 2:51.83 8.00
4 Michaela SuchomelováMichaela Suchomelová 01 AK Olomouc AK Olomouc 2:53.73 7.00
5 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice SK Hranice 2:55.87 6.00
6 Denisa VrubelováDenisa Vrubelová 01 TJ Uničov TJ Uničov 3:02.41 5.00
7 Vendula SkoupáVendula Skoupá 01 AK Šternberk AK Šternberk 3:07.36 4.00
8 Tereza HalováTereza Halová 01 AK Olomouc AK Olomouc 3:14.60 3.00
Celkem 8 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 11.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jiří MartinkaJiří Martinka 00 AK Olomouc AK Olomouc 5:23.42 11.00
2 Stanislav SkoumalStanislav Skoumal 00 TJ Šumperk TJ Šumperk 5:37.65 9.00
3 Jiří SadilJiří Sadil 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 5:46.68 8.00
4 Michal BořánekMichal Bořánek 00 AK Šternberk AK Šternberk 5:49.75 7.00
5 Martin ZávoraMartin Závora 00 SK Hranice SK Hranice 5:53.06 6.00
6 Matěj RůžičkaMatěj Růžička 00 AC Prostějov AC Prostějov 6:09.17 5.00
7 Jaroslav KunrtJaroslav Kunrt 00 AC Prostějov AC Prostějov 6:13.81 4.00
8 Adam StudenýAdam Studený 01 AC Prostějov AC Prostějov 6:15.10 3.00
MB Stanislav HybnerStanislav Hybner 01 TJ Uničov TJ Uničov 6:16.94
Jan BergerJan Berger 00 AK Olomouc AK Olomouc DNP
Antonín KoryťákAntonín Koryťák 00 AK Šternberk AK Šternberk DNP
Jakub HolíkJakub Holík 00 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí DNP
Ondřej KučaOndřej Kuča 00 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí DNP
Celkem 13 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 11.6.2013) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK Olomouc AK Olomouc 10.03 11.00
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.60 9.00
3 Jaroslav PospíchalJaroslav Pospíchal 00 AC Prostějov AC Prostějov 10.70 8.00
4 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 SK Hranice SK Hranice 11.95 6.00
David ŠpůrekDavid Špůrek 00 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí DNP
Tomáš KundrátTomáš Kundrát 00 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 11.6.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vlastimil ŘímskýVlastimil Římský 01 AK Šternberk AK Šternberk 11.64 7.00
2 Dominik MátlDominik Mátl 01 AC Prostějov AC Prostějov 12.11 5.00
3 Petr KomínekPetr Komínek 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 12.12 4.00
4 Vratislav BestaVratislav Besta 00 SK Hranice SK Hranice 12.80 3.00
5 Benedikt AlbrechtBenedikt Albrecht 00 AC Prostějov AC Prostějov 13.06 2.00
6 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 13.15 1.00
Celkem 6 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 11.6.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 AK Olomouc AK Olomouc 10.07 11.00
2 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK Olomouc AK Olomouc 10.12 9.00
3 Monika NadymáčkováMonika Nadymáčková 00 AC Prostějov AC Prostějov 10.36 8.00
4 Karolína DoleželováKarolína Doleželová 00 AC Prostějov AC Prostějov 12.09 5.00
Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí DNP
Nela MichutováNela Michutová 00 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 11.6.2013) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 SK Přerov SK Přerov 12.01 6.00
2 Kateřina TurkováKateřina Turková 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 13.22 2.00
3 Tereza BirnbaumováTereza Birnbaumová 00 SK Hranice SK Hranice 13.93
4 Monika DvořákováMonika Dvořáková 00 AC Prostějov AC Prostějov 14.07
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (út, 11.6.2013) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva SmítalováEva Smítalová 00 AC Prostějov AC Prostějov 11.93 7.00
2 Kateřina KorgrováKateřina Korgrová 01 TJ Šumperk TJ Šumperk 12.42 4.00
3 Michaela ČepováMichaela Čepová 00 AC Prostějov AC Prostějov 12.57 3.00
4 Barbora RykalováBarbora Rykalová 00 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 13.31 1.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 11.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lekeš,Krečmajer,Stach,Martínka Lekeš,Krečmajer,Stach,Martínka AK Olomouc AK Olomouc 35.30 11.00
2 Orlita, Škrobala, Vašák, Kuča Orlita, Škrobala, Vašák, Kuča SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 35.60 9.00
3 Bořánek, Fencl, Římský, Doležel Bořánek, Fencl, Římský, Doležel AK Šternberk AK Šternberk 36.00 8.00
4 Horák, Navrátil, Komínek, Karkoška Horák, Navrátil, Komínek, Karkoška TJ Šumperk TJ Šumperk 36.07 7.00
5 A Havlíček,Mátl,Studený,Votava A Havlíček,Mátl,Studený,Votava AC Prostějov AC Prostějov 37.05 6.00
6 B Kundrt, Růžička M.,Růžička Marek, Tvrdý B Kundrt, Růžička M.,Růžička Marek, Tvrdý AC Prostějov AC Prostějov 39.98 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 11.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Dluhá,Minařová,Pomajbíková,Skálová A Dluhá,Minařová,Pomajbíková,Skálová AK Olomouc AK Olomouc 33.42 11.00
2 A Mrlinová,Krčmářová, Krpejšová,Orságová A Mrlinová,Krčmářová, Krpejšová,Orságová SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 37.26 7.00
3 A Cholastová, Kučerová, Višňovská, Vojáčková A Cholastová, Kučerová, Višňovská, Vojáčková AK Šternberk AK Šternberk 38.66 6.00
Hofmanová, Kuželová A.,Minxová,Staňková Hofmanová, Kuželová A.,Minxová,Staňková AC Prostějov AC Prostějov DQ
Kucharčuková, Melková, Turková, Drásalová Kucharčuková, Melková, Turková, Drásalová TJ Šumperk TJ Šumperk DQ
Poznámky:
DQ v obou případech dle par. 170.14
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 11.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Vencová, Zámečníčková, Pikartová, Suchomelová B Vencová, Zámečníčková, Pikartová, Suchomelová AK Olomouc AK Olomouc 35.96 9.00
2 C Dohnálková,Klimková, Suchá, Vondrková C Dohnálková,Klimková, Suchá, Vondrková AK Olomouc AK Olomouc 37.05 8.00
3 b Skoupá, Ševčíková, Šindlerová, Fremlová b Skoupá, Ševčíková, Šindlerová, Fremlová AK Šternberk AK Šternberk 39.16 5.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 11.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.111.161.211.261.311.361.391.421.50 Body
1 David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
00 1.50 --------- 11.00
2 Petr KoutnýPetr Koutný
AK Olomouc AK Olomouc
00 1.39 --------- 9.00
3= David LekešDavid Lekeš
AK Olomouc AK Olomouc
01 1.31 --------- 7.50
3= David DoleželDavid Doležel
AK Šternberk AK Šternberk
01 1.31 --------- 7.50
5 Maxim KňávaMaxim Kňáva
AK Olomouc AK Olomouc
01 1.31 --------- 6.00
6= Ondřej BalcárekOndřej Balcárek
TJ Šumperk TJ Šumperk
00 1.26 --------- 4.00
6= Filip JílekFilip Jílek
TJ Šumperk TJ Šumperk
00 1.26 --------- 4.00
6= Jan OrlitaJan Orlita
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
00 1.26 --------- 4.00
9= Adam ŠanovecAdam Šanovec
AK Olomouc AK Olomouc
01 1.26 --------- 1.00
9= Josef DobešJosef Dobeš
AK Olomouc AK Olomouc
01 1.26 --------- 1.00
9= Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
00 1.26 --------- 1.00
12= Jaroslav PospíchalJaroslav Pospíchal
AC Prostějov AC Prostějov
00 1.26 ---------
12= Jiří BrablecJiří Brablec
AC Prostějov AC Prostějov
00 1.26 ---------
14= Vratislav BestaVratislav Besta
SK Hranice SK Hranice
00 1.21 ---------
14= Michal HajnýMichal Hajný
AK Olomouc AK Olomouc
00 1.21 ---------
16 Šimon AdamecŠimon Adamec
AK Olomouc AK Olomouc
96 NM ---------
17 Jan OrlitaJan Orlita
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
00 DNP
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 11.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.071.121.171.221.271.321.351.381.411.44 Body
1 Monika NadymáčkováMonika Nadymáčková
AC Prostějov AC Prostějov
00 1.41 ----XXX 11.00
2 Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
01 1.38 ----XXX 9.00
3 Terezie NovákováTerezie Nováková
AK Olomouc AK Olomouc
01 1.27 ----XXX 8.00
4 Veronika KuželováVeronika Kuželová
AC Prostějov AC Prostějov
00 1.27 ----XXX 7.00
5= Sára KolomazníkováSára Kolomazníková
SK Přerov SK Přerov
00 1.22 ----XXX 5.50
5= Veronika ČejnováVeronika Čejnová
SK Přerov SK Přerov
00 1.22 ----XXX 5.50
7 Alena DohnálkováAlena Dohnálková
AK Olomouc AK Olomouc
01 1.22 ----XXX 4.00
8 Lucie HromkováLucie Hromková
AC Prostějov AC Prostějov
00 1.22 ----XXX 3.00
9= Valerie SucháValerie Suchá
AK Olomouc AK Olomouc
00 1.17 ----XXX 1.50
9= Petra ParobkováPetra Parobková
AC Prostějov AC Prostějov
00 1.17 ----XXX 1.50
11 Monika DvořákováMonika Dvořáková
AC Prostějov AC Prostějov
00 1.17 ----XXX
12 Anna ZámečníčkováAnna Zámečníčková
AK Olomouc AK Olomouc
00 1.17 ----XXX
13 Nikol VencováNikol Vencová
AK Olomouc AK Olomouc
00 1.12 ----XXX
Barbora RykalováBarbora Rykalová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
00 ----XXX
Simona OšťádalováSimona Ošťádalová
AC Prostějov AC Prostějov
00 ----XXX
Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
01 DNP
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 11.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK Olomouc AK Olomouc
00 5.31 +1.2 m/s 5.205.135.315.315.16 11.00
2 David DrštičkaDavid Drštička
SK Přerov SK Přerov
00 4.72 +1.1 m/s 4.424.724.664.724.27 9.00
3 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk TJ Šumperk
00 4.69 +1.9 m/s -4.504.584.584.69 8.00
4 Jiří FenclJiří Fencl
AK Šternberk AK Šternberk
01 4.34 +1.4 m/s 4.234.094.344.34- 7.00
5 David DoleželDavid Doležel
AK Šternberk AK Šternberk
01 4.33 +1.8 m/s 4.184.334.044.334.21 6.00
6 David LekešDavid Lekeš
AK Olomouc AK Olomouc
01 4.21 +2.2 m/s 4.213.873.844.213.87 5.00
7 Filip JílekFilip Jílek
TJ Šumperk TJ Šumperk
00 4.13 +2.2 m/s 3.924.134.014.134.09 4.00
8 Josef DobešJosef Dobeš
AK Olomouc AK Olomouc
01 4.07 +1.8 m/s 4.07--4.073.52 3.00
9 Jan KarkoškaJan Karkoška
TJ Šumperk TJ Šumperk
00 4.03 +0.8 m/s 4.03-3.744.03- 2.00
10 Jan KrečmajerJan Krečmajer
AK Olomouc AK Olomouc
00 4.02 +0.8 m/s 4.023.963.824.02- 1.00
11 Benedikt AlbrechtBenedikt Albrecht
AC Prostějov AC Prostějov
00 4.01 +0.6 m/s -4.012.704.01-
12 Maxim KňávaMaxim Kňáva
AK Olomouc AK Olomouc
01 4.00 +1.3 m/s 3.634.003.494.003.93
13 Ondřej BalcárekOndřej Balcárek
TJ Šumperk TJ Šumperk
00 3.89 +1.2 m/s 3.893.81-3.89-
14 Šimon KneislŠimon Kneisl
SK Přerov SK Přerov
01 3.84 +0.8 m/s 3.663.803.843.843.72
15 Michal HajnýMichal Hajný
AK Olomouc AK Olomouc
00 3.62 +2.1 m/s 3.533.493.623.623.52
16 Jakub VotavaJakub Votava
AC Prostějov AC Prostějov
01 3.40 +1.5 m/s 2.81-3.363.363.40
17 František RezekFrantišek Rezek
SK Přerov SK Přerov
01 2.99 +2.8 m/s 2.952.272.672.952.99
18 Hynek PavelkaHynek Pavelka
SK Hranice SK Hranice
01 2.76 +2.4 m/s --2.252.252.76
Jakub NevřelaJakub Nevřela
SK Hranice SK Hranice
01 0 0
Tomáš KundrátTomáš Kundrát
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
00 0 0
Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
00 0 0
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 11.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
01 4.77 +0.7 m/s 4.64+0.54.77+0.74.33+0.04.77-+0.3-+1.24.72+0.4 11.00
2 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková
AK Olomouc AK Olomouc
01 4.75 +1.1 m/s -+0.74.44+0.64.68+0.84.684.47+0.04.75+1.14.55+1.0 9.00
3 Vendula MynářováVendula Mynářová
AK Olomouc AK Olomouc
00 4.46 +0.3 m/s 4.46+0.34.12+0.53.97+0.64.464.04+1.44.35+0.0-+0.3 8.00
4 Zuzana SkálováZuzana Skálová
AK Olomouc AK Olomouc
00 4.23 +0.0 m/s 4.23+0.04.06+0.04.12+0.74.234.21+0.74.19+0.5-+0.0 7.00
5 Tereza PomajbíkováTereza Pomajbíková
AK Olomouc AK Olomouc
00 4.21 +1.1 m/s 4.06+0.53.97+0.34.21+1.14.213.89+0.53.60+0.33.68+0.7 6.00
6 Nela MichutováNela Michutová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
00 4.13 +0.2 m/s -+0.14.12+0.03.91+0.64.123.90+1.03.95+0.74.13+0.2 5.00
7 Klára MinxováKlára Minxová
AC Prostějov AC Prostějov
00 4.12 +0.5 m/s -+0.83.80+0.64.12+0.54.124.09+0.73.87+0.33.52+1.6 4.00
Aneta KuželováAneta Kuželová
AC Prostějov AC Prostějov
00 4.12 +0.8 m/s 4.07+0.44.12+0.84.00+0.94.123.47+0.33.59+0.43.77+0.1 3.00
9 Michaela ČepováMichaela Čepová
AC Prostějov AC Prostějov
00 3.94 +0.1 m/s 3.76+0.93.94+0.13.83+0.73.94 2.00
10 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
SK Přerov SK Přerov
00 3.89 +1.0 m/s 3.89+1.03.84+0.93.79+0,83.89 1.00
11 Terezie NovákováTerezie Nováková
AK Olomouc AK Olomouc
01 3.83 +0.4 m/s 3.83+0.4-+0.23.52+0.73.83
12 Klára KucharčíkováKlára Kucharčíková
TJ Šumperk TJ Šumperk
01 3.76 +1.1 m/s 3.64+1.23.76+1.1-+1.43.76
13 Kateřina KorgrováKateřina Korgrová
TJ Šumperk TJ Šumperk
01 3.67 +0.8 m/s 3.67+0.83.64+0.83.30+1.13.67
14 Karolína MelkováKarolína Melková
TJ Šumperk TJ Šumperk
00 3.55 +0.9 m/s 3.53+0.93.37+0.93.55+0.93.55
15 Tereza BirnbaumováTereza Birnbaumová
SK Hranice SK Hranice
00 3.44 +0.6 m/s 3.32+0.93.44+0.63.26+0.23.44
16 Pavlína VašinováPavlína Vašinová
SK Přerov SK Přerov
01 3.42 +0.5 m/s 3.42+0.53.15+0.6-+1.23.42
17 Kateřina TurkováKateřina Turková
TJ Šumperk TJ Šumperk
01 3.39 +0.0 m/s 3.39+0.0-+0.1-+1.03.39
18 Eliška VeseláEliška Veselá
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
01 3.38 +0.0 m/s 3.38+0.03.28+0.73.14+1.13.38
19 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová
TJ Šumperk TJ Šumperk
02 3.37 +0.6 m/s -+0.43.37+0.63.33+1.73.37
20 Klaudie GeistováKlaudie Geistová
TJ Šumperk TJ Šumperk
01 3.35 +1.3 m/s 2.97+0.93.35+1.3-+0.63.35
21 Natálie OrságováNatálie Orságová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
01 3.29 +0.0 m/s 3.15+0.33.07+0.03.29+0.03.29
22 Martina DrásalováMartina Drásalová
TJ Šumperk TJ Šumperk
01 3.21 +1.1 m/s 2.88+0.73.21+1.12.80+0.83.21
Natálie MandátováNatálie Mandátová
SK Přerov SK Přerov
00 3.21 +0.4 m/s 3.21+0.43.09+0.03.18+1.03.21
24 Adéla KrpejšováAdéla Krpejšová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
01 3.15 +0.3 m/s 3.12+0.63.07+0.33.15+0.33.15
25 Simona KotrláSimona Kotrlá
TJ Šumperk TJ Šumperk
01 2.93 +0.9 m/s -+0.82.93+0.92.93+0.02.93
26 Michaela VondrkováMichaela Vondrková
AK Olomouc AK Olomouc
01 2.82 +0.7 m/s -+0.2-+1.32.82+0.72.82
27 Nikol JanovskáNikol Janovská
AC Prostějov AC Prostějov
01 2.79 +1.2 m/s 2.59+0.9-+0.72.79+1.22.79
28 Barbora MalíkováBarbora Malíková
AC Prostějov AC Prostějov
01 2.52 +0.3 m/s 2.52+0.32.22+0.12.37+1.72.52
29 Viktorie SlípkováViktorie Slípková
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
02 2.34 +0.0 m/s 2.34+0.02.33+0.7-+0.12.34
Celkem 29 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 11.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Berenika IndruchováBerenika Indruchová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
00 09.53 X09.5309.0009.5309.20 11.00
2 Adéla ŽákováAdéla Žáková
AC Prostějov AC Prostějov
00 09.50 09.3309.5008.6309.5009.30 9.00
3 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková
SK Přerov SK Přerov
00 09.49 X07.4908.7008.7009.49 8.00
4 Viktorie KrátkáViktorie Krátká
AC Prostějov AC Prostějov
00 09.41 08.7909.4109.0609.4109.19 7.00
5 Sára MrlinováSára Mrlinová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
00 09.38 09.3808.39X09.3808.73 6.00
6 Renáta FremlováRenáta Fremlová
AK Šternberk AK Šternberk
00 09.11 09.1009.1108.7409.1108.20 5.00
7 Dominika KrčmářováDominika Krčmářová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
00 08.86 08.0608.8608.4008.8608.26 4.00
8 Veronika KuželováVeronika Kuželová
AC Prostějov AC Prostějov
00 08.30 07.9107.5008.0408.0408.30 3.00
9 Laura PolocikováLaura Polociková
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
00 08.22 07.5207.9208.0108.0108.22 2.00
10 Karolína MelkováKarolína Melková
TJ Šumperk TJ Šumperk
00 08.19 06.6107.3007.2207.3008.19 1.00
11 Adéla BarboříkováAdéla Barboříková
AK Olomouc AK Olomouc
01 07.40 06.7606.9607.4007.4007.21
12 Petra ParobkováPetra Parobková
AC Prostějov AC Prostějov
00 07.16 06.9207.1606.1207.1606.81
13 Nikol TomanováNikol Tomanová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
01 07.03 05.8907.0306.7607.0306.80
14 Martina HofmanováMartina Hofmanová
AC Prostějov AC Prostějov
01 06.59 06.2206.4906.3606.4906.59
15 Petra ŠindlerováPetra Šindlerová
AK Šternberk AK Šternberk
01 05.66 05.66X05.2605.6605.40
Nikol JanovskáNikol Janovská
AC Prostějov AC Prostějov
01 0 XXX0X
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 11.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub HýžaJakub Hýža
AK Olomouc AK Olomouc
00 11.94 -XX004.83 11.00
2 Marek RůžičkaMarek Růžička
AC Prostějov AC Prostějov
00 09.42 -XX004.83 9.00
3 Petr NeugebauerPetr Neugebauer
TJ Šumperk TJ Šumperk
00 08.46 -XX004.83 8.00
4 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
AC Prostějov AC Prostějov
00 08.10 -XX004.83 7.00
5 Milan RédrMilan Rédr
SK Přerov SK Přerov
01 07.99 -XX004.83 6.00
6 Jiří BrablecJiří Brablec
AC Prostějov AC Prostějov
00 07.47 -XX004.83 5.00
7 Jakub VoldánJakub Voldán
AK Olomouc AK Olomouc
00 07.02 -XX004.83 4.00
8 Václav EkrtVáclav Ekrt
AK Olomouc AK Olomouc
01 06.48 -XX004.83 3.00
9 Filip IrglFilip Irgl
AK Olomouc AK Olomouc
01 06.26 -XX004.83 2.00
10 František RezekFrantišek Rezek
SK Přerov SK Přerov
01 04.83 1.00
Celkem 10 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 11.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vratislav BestaVratislav Besta
SK Hranice SK Hranice
00 50.74 OOO025.29 11.00
2 Petr NeugebauerPetr Neugebauer
TJ Šumperk TJ Šumperk
00 49.13 OOO025.29 9.00
3 Tomáš KundrátTomáš Kundrát
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
00 47.46 OOO025.29 8.00
4 Matěj KaňaMatěj Kaňa
TJ Šumperk TJ Šumperk
00 46.01 OOO025.29 7.00
5 Jakub HýžaJakub Hýža
AK Olomouc AK Olomouc
00 44.72 OOO025.29 6.00
6 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
AC Prostějov AC Prostějov
00 44.48 OOO025.29 5.00
7 Filip StachFilip Stach
AK Olomouc AK Olomouc
01 41.01 OOO025.29 4.00
8 Filip NavrátilFilip Navrátil
TJ Šumperk TJ Šumperk
00 40.41 OOO025.29 3.00
9 Miroslav VašátMiroslav Vašát
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
00 40.12 OOO025.29 2.00
10 Jakub HolíkJakub Holík
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
00 40.00 OOO025.29 1.00
11 Jan OrlitaJan Orlita
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
00 39.64 OOO025.29
12 Petr JaroňPetr Jaroň
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
01 39.19 OOO025.29
13 Jaroslav KunrtJaroslav Kunrt
AC Prostějov AC Prostějov
00 37.99 OOO025.29
14 Ondřej KučaOndřej Kuča
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
00 37.55 OOO025.29
15 Milan RédrMilan Rédr
SK Přerov SK Přerov
01 35.70 OOO025.29
16 Marek JaroňMarek Jaroň
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
01 35.66 OOO025.29
17 Karel SargánekKarel Sargánek
SK Hranice SK Hranice
00 35.29 OOO025.29
18 Marek RůžičkaMarek Růžička
AC Prostějov AC Prostějov
00 35.16 OOO025.29
19 Alexandr VeselýAlexandr Veselý
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
01 32.14 OOO025.29
20 Filip IrglFilip Irgl
AK Olomouc AK Olomouc
01 31.63 OOO025.29
21 Ondřej TvrdýOndřej Tvrdý
AC Prostějov AC Prostějov
01 25.29
Petr KoutnýPetr Koutný
AK Olomouc AK Olomouc
00 0
Štefan AntoňákŠtefan Antoňák
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
96 0
Celkem 23 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 11.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Renáta FremlováRenáta Fremlová
AK Šternberk AK Šternberk
00 45.36 XOO045.36 11.00
2 Kateřina KlimkováKateřina Klimková
AK Olomouc AK Olomouc
01 44.03 OOO044.03 9.00
3 Valerie SucháValerie Suchá
AK Olomouc AK Olomouc
00 42.81 OOO042.81 8.00
4 Adéla ŽákováAdéla Žáková
AC Prostějov AC Prostějov
00 41.18 OOO041.18 7.00
5 Alena DohnálkováAlena Dohnálková
AK Olomouc AK Olomouc
01 41.17 041.17 6.00
6 Viktorie KrátkáViktorie Krátká
AC Prostějov AC Prostějov
00 39.68 OOO039.68 5.00
7 Veronika KuželováVeronika Kuželová
AC Prostějov AC Prostějov
00 37.72 OOO037.72 4.00
8 Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
01 37.30 OOO037.30 3.00
9 Karolína DoleželováKarolína Doleželová
AC Prostějov AC Prostějov
00 33.75 OOO033.75 2.00
10 Laura PolocikováLaura Polociková
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
00 30.14 OOO030.14 1.00
11 Adéla BarboříkováAdéla Barboříková
AK Olomouc AK Olomouc
01 29.63 OOO029.63
12 Viktorie SlípkováViktorie Slípková
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
02 28.09 OOO028.09
13 Nikol TomanováNikol Tomanová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
01 27.30 OOO027.30
14 Eliška VeseláEliška Veselá
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
01 27.14 OOO027.14
15 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
AC Prostějov AC Prostějov
00 26.27 OOO026.27
16 Klára DokládalováKlára Dokládalová
AC Prostějov AC Prostějov
00 24.87 OOO024.87
17 Terezie KoukalováTerezie Koukalová
AC Prostějov AC Prostějov
00 24.46 OOO024.46
18 Nikol JanovskáNikol Janovská
AC Prostějov AC Prostějov
01 24.45 OOO024.45
19 Petra ŠindlerováPetra Šindlerová
AK Šternberk AK Šternberk
01 24.37 OOO024.37
20 Barbora MalíkováBarbora Malíková
AC Prostějov AC Prostějov
01 17.30 OOO017.30
21 Petra ParobkováPetra Parobková
AC Prostějov AC Prostějov
00 16.51 OOO016.51
Monika DvořákováMonika Dvořáková
AC Prostějov AC Prostějov
00 0 0
Sára MrlinováSára Mrlinová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
00 0 0
Celkem 23 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK Olomouc AK Olomouc 135.50
2 SUMPE SUMPE TJ Šumperk TJ Šumperk 108.00
3 PROST PROST AC Prostějov AC Prostějov 073.00
4 SKMVM SKMVM SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 070.00
5 AKSTE AKSTE AK Šternberk AK Šternberk 052.50
6 SKPRE SKPRE SK Přerov SK Přerov 047.00
7 HRANI HRANI SK Hranice SK Hranice 046.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 1500 m, 60 m př., kriket, koule 3kg, dálka, výška, 4x60 m, 60 m př., 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 300 m, 150 m, 150 m, 150 m
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK Olomouc AK Olomouc 198.50
2 PROST PROST AC Prostějov AC Prostějov 138.50
3 SKMVM SKMVM SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 073.00
4 AKSTE AKSTE AK Šternberk AK Šternberk 049.00
5 SKPRE SKPRE SK Přerov SK Přerov 039.00
6 SUMPE SUMPE TJ Šumperk TJ Šumperk 026.00
7 HRANI HRANI SK Hranice SK Hranice 016.00
8 UNICO UNICO TJ Uničov TJ Uničov 007.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 60 m př., 4x60 m, kriket, koule 2kg, dálka, výška, 4x60 m, 60 m př., 60 m př., 60 m, 60 m, 60 m, 300 m, 300 m, 150 m, 150 m
Celkem 8 závodníků