výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KP družstev přípravek

Olomouc (5. 6. 2013)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 5.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik RaclavskýErik Raclavský 02 AK OlomoucAK Olomouc 09.63 8.00
2 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK ŠternberkAK Šternberk 09.79 5.00
3 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 AK OlomoucAK Olomouc 09.83 2.50
Benedikt LochmanBenedikt Lochman 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.83 2.50
5 Martin BajaníkMartin Bajaník 02 TJ UničovTJ Uničov 10.69
Kryštof AxmanKryštof Axman 02 AK ŠternberkAK Šternberk 10.69
Daniel BurdejDaniel Burdej 02 SK HraniceSK Hranice DNP
Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 02 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 5.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš BřezinaAleš Březina 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.76 11.00
2 Samuel DudaSamuel Duda 02 AK OlomoucAK Olomouc 09.40 9.00
3 Lukáš HrazdilLukáš Hrazdil 02 AK ŠternberkAK Šternberk 09.78 6.00
4 David ŠebestaDavid Šebesta 02 TJ UničovTJ Uničov 09.80 4.00
5 Dan BřezovskýDan Březovský 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.99
Daniel DvořákDaniel Dvořák 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.99
7 Patrik BohyňákPatrik Bohyňák 02 TJ UničovTJ Uničov 11.66
Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 03 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 5.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠalmanJan Šalman 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.68 7.00
2 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.02
3 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 SK PřerovSK Přerov 10.17
4 Matyáš ValachMatyáš Valach 03 SK HraniceSK Hranice 10.71
5 Pavel KešelákPavel Kešelák 03 AK ŠternberkAK Šternberk 11.06
6 Josef PospíšilJosef Pospíšil 03 AK OlomoucAK Olomouc 11.23
7 Tomáš KristTomáš Krist 02 SK HraniceSK Hranice 11.30
8 Adam KuchařAdam Kuchař 03 SK HraniceSK Hranice 12.19
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 5.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef PeřinaJosef Peřina 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.90
2 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.94
3 Štěpán ŠidlákŠtěpán Šidlák 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.18
4 Václav VybíralVáclav Vybíral 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.29
5 Ondřej PolednaOndřej Poledna 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.42
6 Lukáš KestlLukáš Kestl 03 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.88
7 Pavel JošekPavel Jošek 03 AK ŠternberkAK Šternberk 11.88
8 Jakub ZapletalJakub Zapletal 03 SK PřerovSK Přerov 12.96
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 5.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.58
2 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK ŠternberkAK Šternberk 10.62
3 Ladislav ProcházkaLadislav Procházka 04 SK HraniceSK Hranice 10.70
4 Ondřej BudařOndřej Budař 04 SK PřerovSK Přerov 10.91
5 Ondřej PražákOndřej Pražák 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.94
6 Patrik SchweinerPatrik Schweiner 04 AK ŠternberkAK Šternberk 11.21
7 Martin BábekMartin Bábek 03 AK OlomoucAK Olomouc 12.13
Jan KadalaJan Kadala 04 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (st, 5.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 04 AK OlomoucAK Olomouc 10.34
2 Milan ŠípMilan Šíp 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.15
3 Michal SeibertMichal Seibert 05 SK HraniceSK Hranice 11.69
4 Jakub RepaJakub Repa 06 TJ UničovTJ Uničov 11.79
5 Jan KobzaJan Kobza 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.87
6 Štěpán MasaříkŠtěpán Masařík 06 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 12.14
7 Tomáš MondekTomáš Mondek 07 AK ŠternberkAK Šternberk 12.28
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (st, 5.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít BezděkVít Bezděk 05 SK HraniceSK Hranice 11.45
2 Tomáš HoffingerTomáš Hoffinger 05 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 11.60
3 Samuel PungeSamuel Punge 06 SK PřerovSK Přerov 12.09
4 Matyáš BúbelaMatyáš Búbela 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 12.46
5 Adam SvobodaAdam Svoboda 05 TJ UničovTJ Uničov 12.58
6 Lukáš MacounLukáš Macoun 07 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 14.73
Michal HagerMichal Hager 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 8 (st, 5.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JurkulákJakub Jurkulák 03 AK ŠternberkAK Šternberk 10.39
2 Oliver PungeOliver Punge 03 SK PřerovSK Přerov 10.43
3 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 AK ŠternberkAK Šternberk 13.50
MB Petr KešelákPetr Kešelák 07 AK ŠternberkAK Šternberk 14.60
Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (st, 5.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 02 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 09.89 1.00
2 Daniel MlčochDaniel Mlčoch 03 AK ŠternberkAK Šternberk 09.98
3 Filip PlachýFilip Plachý 02 TJ UničovTJ Uničov 10.65
4 Patrik MikulíkPatrik Mikulík 03 SK HraniceSK Hranice 10.98
5 Jakub HyblerJakub Hybler 05 AK ŠternberkAK Šternberk 11.29
6 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.34
7 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK ŠternberkAK Šternberk 11.75
8 Denis GeržaDenis Gerža 04 AK ŠternberkAK Šternberk 12.30
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 5.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela ŠubováGabriela Šubová 03 AK ŠternberkAK Šternberk 10.00
2 Karolina JuřákováKarolina Juřáková 03 AK ŠternberkAK Šternberk 10.21
3 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 10.33
4 Elen VlčkováElen Vlčková 04 AK OlomoucAK Olomouc 10.46
5 Adéla StaníkováAdéla Staníková 03 TJ UničovTJ Uničov 11.27
6 Aneta CalábkováAneta Calábková 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.42
7 Tereza ŽerníčkováTereza Žerníčková 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.48
Jolana NiebauerováJolana Niebauerová 04 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 5.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula DivišováVendula Divišová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.60 7.00
2 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 TJ UničovTJ Uničov 10.10
3 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK HraniceSK Hranice 10.47
4 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.68
5 Barbora MilatováBarbora Milatová 02 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.72
6 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK ŠternberkAK Šternberk 11.88
7 Veronika KeprtováVeronika Keprtová 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.92
8 Anna DudkováAnna Dudková 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 12.30
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 5.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 09.50 8.50
2 Elen UrbáškováElen Urbášková 03 AK ŠternberkAK Šternberk 09.69 5.00
3 Eliška PetrováEliška Petrová 02 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 09.90 2.00
4 Anette RiklAnette Rikl 04 AK OlomoucAK Olomouc 10.50
5 Zuzana MacourkováZuzana Macourková 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.10
6 Adéla RačanskáAdéla Račanská 03 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.29
7 Klára HýbnerováKlára Hýbnerová 04 TJ UničovTJ Uničov 11.31
Ema PernicováEma Pernicová 04 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 5.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK OlomoucAK Olomouc 09.73 4.00
2 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 09.91 1.00
3 Kristýna KoláčkováKristýna Koláčková 02 SK PřerovSK Přerov 11.23
4 Terezie SikorováTerezie Sikorová 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.35
5 Monika HansgutováMonika Hansgutová 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.76
6 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK ŠternberkAK Šternberk 11.94
7 Petra VrubelováPetra Vrubelová 07 TJ UničovTJ Uničov 13.18
8 Andrea FráňováAndrea Fráňová 06 AK ŠternberkAK Šternberk 13.83
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 5.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 AK OlomoucAK Olomouc 09.37 11.00
2 Tereza ŠirokáTereza Široká 02 AK OlomoucAK Olomouc 09.50 8.50
3 Adéla KestlováAdéla Kestlová 02 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.03
4 Tereza ZápotockáTereza Zápotocká 03 SK HraniceSK Hranice 10.87
5 Antonie FicnarováAntonie Ficnarová 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.32
6 Adéla ŽáčkováAdéla Žáčková 05 TJ UničovTJ Uničov 11.48
7 Denisa HuňováDenisa Huňová 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 12.01
8 Eliška ChládkováEliška Chládková 06 AK ŠternberkAK Šternberk 12.37
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (st, 5.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta SmolováIveta Smolová 02 SK HraniceSK Hranice 10.18
2 Anna KolářováAnna Kolářová 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.59
3 Andrea PoulíčkováAndrea Poulíčková 03 AK OlomoucAK Olomouc 11.06
4 Eliška MelichaříkováEliška Melichaříková 04 SK HraniceSK Hranice 11.54
5 Zuzana JaškováZuzana Jašková 06 AK ŠternberkAK Šternberk 14.24
6 Klára FrankováKlára Franková 06 AK ŠternberkAK Šternberk 14.32
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (st, 5.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amélie ŠevčíkováAmélie Ševčíková 02 AK OlomoucAK Olomouc 09.63 6.00
2 Magdaléna HajdukováMagdaléna Hajduková 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.84 3.00
3 Gabriela SásováGabriela Sásová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 10.93
4 Karolína MikulkováKarolína Mikulková 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.80
5 Zuzana SalůajováZuzana Salůajová 07 TJ UničovTJ Uničov 13.45
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (st, 5.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK ŠternberkAK Šternberk 12.03
2 Patricie ŠamšulováPatricie Šamšulová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 13.00
Celkem 2 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 5.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK OlomoucAK Olomouc 2:03.76 11.00
2 Adéla KestlováAdéla Kestlová 02 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 2:07.37 9.00
3 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 SK PřerovSK Přerov 2:11.02 8.00
4 Eliška PetrováEliška Petrová 02 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 2:12.25 7.00
5 Kristýna KolářováKristýna Kolářová 04 AK OlomoucAK Olomouc 2:14.69 6.00
6 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 TJ UničovTJ Uničov 2:14.76 5.00
7 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 2:16.73 4.00
8 Iveta SmolováIveta Smolová 02 SK HraniceSK Hranice 2:19.97 3.00
9 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK ŠternberkAK Šternberk 2:24.00 2.00
10 Míša KubešováMíša Kubešová 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 2:26.21 1.00
11 Zuzana MacourkováZuzana Macourková 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 2:27.63
12 Sára ŠevčíkováSára Ševčíková 03 SK PřerovSK Přerov 2:30.36
13 Klára HýbnerováKlára Hýbnerová 04 TJ UničovTJ Uničov 2:31.02
14 Anna GardiánováAnna Gardiánová 04 SK PřerovSK Přerov 2:32.62
15 Lenka MuškováLenka Mušková 02 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 2:32.99
MB Denisa VrubelováDenisa Vrubelová 01 TJ UničovTJ Uničov 2:07.14
Markéta MachováMarkéta Machová 02 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Irena MoničováIrena Moničová 03 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Adéla PazderováAdéla Pazderová 02 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 19 závodníků

800 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 5.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Samuel DudaSamuel Duda 02 AK OlomoucAK Olomouc 2:49.26 11.00
2 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK ŠternberkAK Šternberk 2:49.73 9.00
3 Lubomír BezděkLubomír Bezděk 02 SK HraniceSK Hranice 2:51.27 8.00
4 Martin HaukMartin Hauk 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:58.49 6.00
5 Erik RaclavskýErik Raclavský 02 AK OlomoucAK Olomouc 2:59.33 5.00
6 Jakub NýdeckýJakub Nýdecký 03 TJ UničovTJ Uničov 3:00.10 4.00
7 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 03 AK ŠternberkAK Šternberk 3:00.97 3.00
8 Lukáš KestlLukáš Kestl 03 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 3:01.64 2.00
9 Michal HrochMichal Hroch 03 AK OlomoucAK Olomouc 3:03.10
10 David StaněkDavid Staněk 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:14.53
11 Filip PlachýFilip Plachý 02 TJ UničovTJ Uničov 3:20.55
12 Tomáš JurdaTomáš Jurda 03 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 3:33.44
13 Jakub SalajJakub Salaj 02 TJ UničovTJ Uničov 4:03.12
Daniel BurdejDaniel Burdej 02 SK HraniceSK Hranice DNP
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (st, 5.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef PeřinaJosef Peřina 03 AK OlomoucAK Olomouc 2:56.66 7.00
2 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 AK OlomoucAK Olomouc 3:02.82 1.00
3 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 SK PřerovSK Přerov 3:10.86
4 Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:11.11
5 Dan BřezovskýDan Březovský 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:13.35
6 Antonín HarapátAntonín Harapát 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:15.01
7 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 SK PřerovSK Přerov 3:17.32
8 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 3:19.38
9 David HastíkDavid Hastík 06 SK PřerovSK Přerov 3:19.87
10 Matěj HýbnerMatěj Hýbner 05 TJ UničovTJ Uničov 3:20.81
Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Tomáš PřidalTomáš Přidal 03 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 12 závodníků

40 yardů př. - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 5.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš BřezinaAleš Březina 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.61 11.00
2 Štěpán ŠidlákŠtěpán Šidlák 03 AK OlomoucAK Olomouc 11.53 9.00
3 Václav VybíralVáclav Vybíral 03 AK OlomoucAK Olomouc 11.56 8.00
4 David ŠebestaDavid Šebesta 02 TJ UničovTJ Uničov 11.65 7.00
5 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 AK OlomoucAK Olomouc 11.94 6.00
6 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK ŠternberkAK Šternberk 11.96 5.00
7 Jan PospíšilJan Pospíšil 03 SK HraniceSK Hranice 12.07 4.00
8 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 04 AK OlomoucAK Olomouc 12.14 3.00
9 Lukáš KestlLukáš Kestl 03 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 12.22 2.00
10 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.25 1.00
11 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 03 AK ŠternberkAK Šternberk 12.36
12 Tomáš VlachTomáš Vlach 02 AK OlomoucAK Olomouc 12.41
13 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 AK OlomoucAK Olomouc 12.42
14 Lukáš KoblihaLukáš Kobliha 03 SK HraniceSK Hranice 12.49
15 Michal SeibertMichal Seibert 05 SK HraniceSK Hranice 12.58
16 Josef PospíšilJosef Pospíšil 03 AK OlomoucAK Olomouc 12.63
17 Tomáš JurdaTomáš Jurda 03 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 12.73
18 Michal ZbraněkMichal Zbraněk 03 AK OlomoucAK Olomouc 12.74
19 Jan HarapátJan Harapát 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.75
20 Kryštof AxmanKryštof Axman 02 AK ŠternberkAK Šternberk 12.83
21 Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 SK PřerovSK Přerov 12.85
22 Jakub JurkulákJakub Jurkulák 03 AK ŠternberkAK Šternberk 12.90
23 Pavel KešelákPavel Kešelák 03 AK ŠternberkAK Šternberk 12.98
24 Richard GogolkaRichard Gogolka 05 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 13.02
25 Daniel SlavíkDaniel Slavík 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.06
26 Patrik MikulíkPatrik Mikulík 03 SK HraniceSK Hranice 13.30
Lukáš MasaříkLukáš Masařík 03 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 13.30
28 Patrik BohyňákPatrik Bohyňák 02 TJ UničovTJ Uničov 13.34
Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 13.34
30 Tomáš KristTomáš Krist 02 SK HraniceSK Hranice 13.36
31 Matěj SkácelMatěj Skácel 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 13.40
32 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 AK ŠternberkAK Šternberk 13.45
33 Ondřej BudařOndřej Budař 04 SK PřerovSK Přerov 13.46
34 Denis GeržaDenis Gerža 04 AK ŠternberkAK Šternberk 13.52
Vít BezděkVít Bezděk 05 SK HraniceSK Hranice 13.52
36 Jan KobzaJan Kobza 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.55
37 Denis LangerDenis Langer 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 13.61
38 Jakub ZapletalJakub Zapletal 03 SK PřerovSK Přerov 13.68
39 Pavel JošekPavel Jošek 03 AK ŠternberkAK Šternberk 13.71
Jakub HyblerJakub Hybler 05 AK ŠternberkAK Šternberk 13.71
41 David HastíkDavid Hastík 06 SK PřerovSK Přerov 13.74
42 Milan ŠípMilan Šíp 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.79
43 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 SK PřerovSK Přerov 13.92
44 Patrik SchweinerPatrik Schweiner 04 AK ŠternberkAK Šternberk 13.98
45 Michal MikšMichal Mikš 03 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 13.99
46 Tomáš TurekTomáš Turek 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 14.14
47 Michal SkácelMichal Skácel 06 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 14.15
48 Martin ŠpičkaMartin Špička 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 14.19
49 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 SK PřerovSK Přerov 14.23
50 Štěpán MasaříkŠtěpán Masařík 06 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 14.51
51 Vojtěch NovákVojtěch Novák 04 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 14.58
52 Samuel PungeSamuel Punge 06 SK PřerovSK Přerov 14.76
53 Jakub RepaJakub Repa 06 TJ UničovTJ Uničov 15.35
54 Jan KadalaJan Kadala 04 SK PřerovSK Přerov 15.44
55 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK ŠternberkAK Šternberk 15.52
56 Tomáš MondekTomáš Mondek 07 AK ŠternberkAK Šternberk 16.01
57 Lukáš MacounLukáš Macoun 07 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 18.24
58 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 AK ŠternberkAK Šternberk 18.96
59 Jan BukovjanJan Bukovjan 07 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 23.39
60 Ladislav MrazčinskýLadislav Mrazčinský 08 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 28.03
MB Daniel NesvadbaDaniel Nesvadba 07 AK ŠternberkAK Šternberk 17.29
MB Petr KešelákPetr Kešelák 07 AK ŠternberkAK Šternberk 19.51
Martin BábekMartin Bábek 03 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Petr PodešvaPetr Podešva 03 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná DNP
Tomáš PřidalTomáš Přidal 03 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 65 závodníků

40 yardů př. - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 5.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠirokáTereza Široká 02 AK OlomoucAK Olomouc 11.38 11.00
2 Vendula DivišováVendula Divišová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.58 9.00
3 Adéla KestlováAdéla Kestlová 02 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.77 8.00
4 Elen VlčkováElen Vlčková 04 AK OlomoucAK Olomouc 12.01 7.00
5 Kristýna KolářováKristýna Kolářová 04 AK OlomoucAK Olomouc 12.31 6.00
6 Anna KolářováAnna Kolářová 03 AK OlomoucAK Olomouc 12.41 5.00
7 Anette RiklAnette Rikl 04 AK OlomoucAK Olomouc 12.51 4.00
8 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK HraniceSK Hranice 12.71 3.00
9 Lucie PetrlováLucie Petrlová 05 AK OlomoucAK Olomouc 12.76 2.00
10 Míša KubešováMíša Kubešová 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 12.80 1.00
11 Tereza ZápotockáTereza Zápotocká 03 SK HraniceSK Hranice 13.01
12 Eliška MelichaříkováEliška Melichaříková 04 SK HraniceSK Hranice 13.22
13 Barbora JurčováBarbora Jurčová 02 SK PřerovSK Přerov 13.28
14 Adéla StaníkováAdéla Staníková 03 TJ UničovTJ Uničov 13.39
15 Ema TrávníčkováEma Trávníčková 05 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 13.42
16 Silvie BeňováSilvie Beňová 05 SK PřerovSK Přerov 13.68
17 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 SK PřerovSK Přerov 13.70
18 Radka VrtalováRadka Vrtalová 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 13.78
19 Anna GardiánováAnna Gardiánová 04 SK PřerovSK Přerov 13.79
Gabriela SásováGabriela Sásová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 13.79
21 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK ŠternberkAK Šternberk 13.80
22 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 14.00
23 Adéla ŽáčkováAdéla Žáčková 05 TJ UničovTJ Uničov 14.01
24 Karolína MikulkováKarolína Mikulková 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 14.06
25 Ellen BorkováEllen Borková 04 SK PřerovSK Přerov 14.14
26 Terezie SikorováTerezie Sikorová 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 14.54
27 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK ŠternberkAK Šternberk 14.57
28 Karla KubíčkováKarla Kubíčková 05 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 14.79
29 Tereza ŽerníčkováTereza Žerníčková 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 14.82
30 Lenka MuškováLenka Mušková 02 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 14.89
31 Eliška ChládkováEliška Chládková 06 AK ŠternberkAK Šternberk 15.12
32 Patricie ŠamšulováPatricie Šamšulová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 15.23
33 Zuzana MacourkováZuzana Macourková 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 15.49
34 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK ŠternberkAK Šternberk 15.50
35 Zuzana SalůajováZuzana Salůajová 07 TJ UničovTJ Uničov 15.88
36 Petra VrubelováPetra Vrubelová 07 TJ UničovTJ Uničov 16.15
37 Zuzana JaškováZuzana Jašková 06 AK ŠternberkAK Šternberk 16.61
38 Andrea FráňováAndrea Fráňová 06 AK ŠternberkAK Šternberk 16.84
39 Klára FrankováKlára Franková 06 AK ŠternberkAK Šternberk 17.21
40 Veronika GáborováVeronika Gáborová 03 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Markéta MachováMarkéta Machová 02 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Ema PernicováEma Pernicová 04 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Jolana NiebauerováJolana Niebauerová 04 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Adéla SteidlováAdéla Steidlová 03 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 44 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 5.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Grégr J., Grégr L.,Handl, Hrazdil Grégr J., Grégr L.,Handl, Hrazdil AK ŠternberkAK Šternberk 37.05 11.00
2 Šidlák, Vybíral, Lochman, Sládek Šidlák, Vybíral, Lochman, Sládek AK OlomoucAK Olomouc 37.50 9.00
3 Březovský, Bartoň, Hauk, Staněk Březovský, Bartoň, Hauk, Staněk TJ ŠumperkTJ Šumperk 38.77 7.00
4 Hýbner, Nýdecký, Bajaník, Plachý Hýbner, Nýdecký, Bajaník, Plachý TJ UničovTJ Uničov 39.58 6.00
5 Kuchař, Pospíšil, Procházka, Bezdek L. Kuchař, Pospíšil, Procházka, Bezdek L. SK HraniceSK Hranice 40.98 5.00
6 Vojáček, Budař, Kouba, Kolomazník Vojáček, Budař, Kouba, Kolomazník SK PřerovSK Přerov 42.33 2.00
7 Macoun, Novák, Hoffinger, Gogolka Macoun, Novák, Hoffinger, Gogolka TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 45.74
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 5.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šalman, Novotný, Poledna, Nevrla Šalman, Novotný, Poledna, Nevrla AK OlomoucAK Olomouc 38.64 8.00
2 Harapát A., Vavřík, Pražák, Slavík Harapát A., Vavřík, Pražák, Slavík TJ ŠumperkTJ Šumperk 41.03 4.00
3 Nesvadba, Kešelák, Mlčoch, Mondek Nesvadba, Kešelák, Mlčoch, Mondek AK ŠternberkAK Šternberk 41.26 3.00
4 Houšťava, Zapletal, Hastík, Karlík Houšťava, Zapletal, Hastík, Karlík SK PřerovSK Přerov 45.24 1.00
5 Šíp, Turek, Harapát J., Kobza Šíp, Turek, Harapát J., Kobza TJ ŠumperkTJ Šumperk 46.71
6 Šebesta, Repa, Svoboda, Salaj Šebesta, Repa, Svoboda, Salaj TJ UničovTJ Uničov 48.18
Hroch, Pospíšil, Dohnal, Vlach Hroch, Pospíšil, Dohnal, Vlach AK OlomoucAK Olomouc DNF
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 5.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krejčířová K., Krejčířová T., Urbášková, Grégrová Krejčířová K., Krejčířová T., Urbášková, Grégrová AK ŠternberkAK Šternberk 38.13 11.00
2 Jurčová, Sehnálková, Koláčková, Ševčíková Jurčová, Sehnálková, Koláčková, Ševčíková SK PřerovSK Přerov 40.30 9.00
3 Nevěřilová, Mrazčinská, Trávníčková, Trávníčková, Petrová Nevěřilová, Mrazčinská, Trávníčková, Trávníčková, Petrová TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 40.94 8.00
4 Eichlerová, Ševčíková, Gieselová, Niebauerová Eichlerová, Ševčíková, Gieselová, Niebauerová AK OlomoucAK Olomouc 41.46 7.00
5 Hajduková, Ficnarová, Keprtová, Zapletalová Hajduková, Ficnarová, Keprtová, Zapletalová TJ ŠumperkTJ Šumperk 41.57 6.00
6 Staníková, Červená, Hýbnerová, Žáčková Staníková, Červená, Hýbnerová, Žáčková TJ UničovTJ Uničov 42.79 5.00
7 Hansgutová, Huňová, Šťastná, Vrtalová Hansgutová, Huňová, Šťastná, Vrtalová Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 46.68 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 5.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 šamšulová, Grégrová K.,Sásová, Juřáková šamšulová, Grégrová K.,Sásová, Juřáková AK ŠternberkAK Šternberk 46.43 4.00
2 Gardiánová, Koláčková, Beňová, Patalová Gardiánová, Koláčková, Beňová, Patalová SK PřerovSK Přerov 46.79 2.00
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 5.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aleš BřezinaAleš Březina
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 4.35 4.304.354.324.35 11.00
2 Samuel DudaSamuel Duda
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.80 3.693.803.693.80 9.00
3 Josef PeřinaJosef Peřina
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.78 3.783.703.653.78 8.00
4 Benedikt LochmanBenedikt Lochman
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.74 3.593.633.743.74 7.00
5 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
02 3.66 3.663.583.563.66 6.00
6 Jakub GrégrJakub Grégr
AK ŠternberkAK Šternberk
02 3.65 3.653.523.653.65 5.00
7 Daniel NevrlaDaniel Nevrla
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.65 3.653.353.463.65 4.00
8 Tobiáš HandlTobiáš Handl
AK ŠternberkAK Šternberk
02 3.63 3.383.343.633.63 3.00
9 Lubomír BezděkLubomír Bezděk
SK HraniceSK Hranice
02 3.60 3.603.192.853.60 2.00
10 Tomáš VlachTomáš Vlach
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.53 3.20X3.533.53 1.00
11 Vojtěch HorákVojtěch Horák
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.36 3.363.293.173.36
12 Michal HrochMichal Hroch
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.36 3.242.393.363.36
13 Daniel MlčochDaniel Mlčoch
AK ŠternberkAK Šternberk
03 3.34 3.343.142.843.34
14 Matyáš ValachMatyáš Valach
SK HraniceSK Hranice
03 3.32 3.253.203.323.32
15 Matěj VojáčekMatěj Vojáček
SK PřerovSK Přerov
04 3.20 3.203.203.043.20
16 Jan ŠalmanJan Šalman
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.20 3.203.003.173.20
17 Ondřej PolednaOndřej Poledna
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.20 3.203.003.083.20
18 Adam HoušťavaAdam Houšťava
SK PřerovSK Přerov
03 3.14 2.962.903.143.14
19 Ladislav ProcházkaLadislav Procházka
SK HraniceSK Hranice
04 3.12 3.103.123.073.12
20 Ondřej PražákOndřej Pražák
TJ ŠumperkTJ Šumperk
04 3.10 X3.003.103.10
21 Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.01 3.012.532.693.01
22 David MišňákDavid Mišňák
AK ŠternberkAK Šternberk
03 3.00 2.963.002.853.00
23 Pavel ChmelářPavel Chmelář
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 3.00 2.942.893.003.00
24 Oliver PungeOliver Punge
SK PřerovSK Přerov
03 2.99 2.91X2.992.99
25 Lukáš MasaříkLukáš Masařík
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 2.97 2.812.912.972.97
26 Roman TodorovRoman Todorov
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 2.90 2.902.672.602.90
27 Tomáš BundilTomáš Bundil
AK ŠternberkAK Šternberk
04 2.81 2.812.762.772.81
28 Pavel DohnalPavel Dohnal
AK OlomoucAK Olomouc
04 2.79 2.782.542.792.79
29 Vít BezděkVít Bezděk
SK HraniceSK Hranice
05 2.70 2.542.702.612.70
30 Matěj SkácelMatěj Skácel
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 2.67 2.552.502.672.67
31 Martin ŠpičkaMartin Špička
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 2.66 2.662.552.622.66
32 Jan HarapátJan Harapát
TJ ŠumperkTJ Šumperk
05 2.61 2.61-2.202.61
33 Michal SkácelMichal Skácel
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
06 2.44 2.442.292.292.44
34 Samuel PungeSamuel Punge
SK PřerovSK Přerov
06 2.33 2.331.981.962.33
35 Jan BukovjanJan Bukovjan
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
07 1.50 1.031.191.501.50
36 Ladislav MrazčinskýLadislav Mrazčinský
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
08 1.40 1.401.100.921.40
Daniel BurdejDaniel Burdej
SK HraniceSK Hranice
02 DNP 0
Michal HagerMichal Hager
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 DNP 0
Celkem 38 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 5.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová
AK ŠternberkAK Šternberk
02 3.80 3.583.802.583.80 11.00
2 Elen UrbáškováElen Urbášková
AK ŠternberkAK Šternberk
03 3.73 3.633.733.563.73 9.00
3 Lucie MičunkováLucie Mičunková
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.73 3.453.433.733.73 8.00
4 Eliška PetrováEliška Petrová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
02 3.72 3.303.603.723.72 7.00
5 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 3.67 3.673.603.603.67 6.00
6 Karolína PetrováKarolína Petrová
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.65 3.653.383.433.65 5.00
7 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková
SK PřerovSK Přerov
02 3.45 3.453.253.103.45 4.00
8 Karolina JuřákováKarolina Juřáková
AK ŠternberkAK Šternberk
03 3.39 3.333.293.393.39 3.00
9 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová
AK ŠternberkAK Šternberk
02 3.35 3.283.243.353.35 2.00
10 Magdaléna HajdukováMagdaléna Hajduková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
04 3.32 3.323.313.203.32 1.00
11 Amélie ŠevčíkováAmélie Ševčíková
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.26 3.263.232.753.26
12 Iveta SmolováIveta Smolová
SK HraniceSK Hranice
02 3.20 3.202.963.153.20
13 Kristýna KolářováKristýna Kolářová
AK OlomoucAK Olomouc
04 3.20 3.032.903.203.20
14 Viktorie KoláčkováViktorie Koláčková
SK PřerovSK Přerov
02 3.19 2.913.003.193.19
15 Anna KolářováAnna Kolářová
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.19 2.983.192.673.19
16 Elen VlčkováElen Vlčková
AK OlomoucAK Olomouc
04 3.10 2.853.063.103.10
17 Andrea PoulíčkováAndrea Poulíčková
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.08 2.952.923.083.08
18 Míša KubešováMíša Kubešová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 3.06 2.833.053.063.06
19 Sára ŠevčíkováSára Ševčíková
SK PřerovSK Přerov
03 3.00 2.822.703.003.00
20 Karolína MikulkováKarolína Mikulková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 2.91 2.802.422.912.91
21 Radka NiebauerováRadka Niebauerová
AK OlomoucAK Olomouc
03 2.90 2.902.852.862.90
22 Aneta CalábkováAneta Calábková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 2.80 2.802.752.782.80
23 Gabriela PatalováGabriela Patalová
SK PřerovSK Přerov
03 2.76 2.752.762.752.76
24 Anna DudkováAnna Dudková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 2.69 2.532.432.692.69
25 Antonie FicnarováAntonie Ficnarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
05 2.68 2.672.532.682.68
26 Ellen BorkováEllen Borková
SK PřerovSK Přerov
04 2.63 2.632.502.572.63
27 Alena PetrováAlena Petrová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
05 2.60 2.40X2.602.60
28 Denisa HuňováDenisa Huňová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 2.59 2.142.382.592.59
29 Martina DostálováMartina Dostálová
AK OlomoucAK Olomouc
02 2.58 2.502.512.582.58
30 Veronika KeprtováVeronika Keprtová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
05 2.58 2.582.492.392.58
31 Terezie SikorováTerezie Sikorová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
05 2.55 2.552.102.102.55
32 Lenka MuškováLenka Mušková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
02 2.53 2.402.352.532.53
33 Tereza ŽerníčkováTereza Žerníčková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
05 2.45 2.452.352.282.45
34 Zuzana SalůajováZuzana Salůajová
TJ UničovTJ Uničov
07 2.20 2.122.002.202.20
35 Petra VrubelováPetra Vrubelová
TJ UničovTJ Uničov
07 2.02 1.982.022.002.02
Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
AK OlomoucAK Olomouc
02 DNP 0
Monika HansgutováMonika Hansgutová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 DNP 0
Adéla PazderováAdéla Pazderová
AK OlomoucAK Olomouc
02 DNP 0
Tereza ŠiškováTereza Šišková
AK OlomoucAK Olomouc
03 DNP 0
Celkem 39 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 5.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David StaněkDavid Staněk
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 19.66 11.00
2 Ondřej LenhartOndřej Lenhart
AK ŠternberkAK Šternberk
02 19.21 9.00
3 Jan PospíšilJan Pospíšil
SK HraniceSK Hranice
03 19.09 8.00
4 Tomáš HoffingerTomáš Hoffinger
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
05 16.82 7.00
5 Martin BajaníkMartin Bajaník
TJ UničovTJ Uničov
02 15.83 6.00
6 Lukáš GrégrLukáš Grégr
AK ŠternberkAK Šternberk
02 15.45 5.00
7 Michal ZbraněkMichal Zbraněk
AK OlomoucAK Olomouc
03 15.11 4.00
8 Erik RaclavskýErik Raclavský
AK OlomoucAK Olomouc
02 14.88 3.00
9 Pavel ChmelářPavel Chmelář
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 14.56 2.00
10 Michal MikšMichal Mikš
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 14.35 1.00
11 Tomáš MacounTomáš Macoun
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
03 14.24
12 Martin HaukMartin Hauk
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 14.18
13 Jakub HyblerJakub Hybler
AK ŠternberkAK Šternberk
05 13.95
14 Pavel DohnalPavel Dohnal
AK OlomoucAK Olomouc
04 13.70
15 Lukáš KoblihaLukáš Kobliha
SK HraniceSK Hranice
03 13.29
16 Pavel JošekPavel Jošek
AK ŠternberkAK Šternberk
03 12.45
17 David MišňákDavid Mišňák
AK ŠternberkAK Šternberk
03 12.18
18 Jakub SalajJakub Salaj
TJ UničovTJ Uničov
02 12.13
19 Denis LangerDenis Langer
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 12.10
20 Matyáš BúbelaMatyáš Búbela
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 11.56
21 Radim VavříkRadim Vavřík
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 11.00
22 Jan KadalaJan Kadala
SK PřerovSK Přerov
04 10.85
23 Ondřej MondekOndřej Mondek
AK ŠternberkAK Šternberk
05 10.60
24 Tomáš MondekTomáš Mondek
AK ŠternberkAK Šternberk
07 10.13
25 Denis GeržaDenis Gerža
AK ŠternberkAK Šternberk
04 09.64
26 Oliver PungeOliver Punge
SK PřerovSK Přerov
03 08.58
27 Patrik SchweinerPatrik Schweiner
AK ŠternberkAK Šternberk
04 07.97
28 Šimon SpurnýŠimon Spurný
AK ŠternberkAK Šternberk
06 07.68
29 Petr KešelákPetr Kešelák
AK ŠternberkAK Šternberk
07 05.68
30 Dan NesvadbaDan Nesvadba
AK ŠternberkAK Šternberk
07 05.13
31 Václav ŠímaVáclav Šíma
AK ŠternberkAK Šternberk
08 03.60
Celkem 31 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 5.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marie NevěřilováMarie Nevěřilová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
02 16.45 11.00
2 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK ŠternberkAK Šternberk
03 16.23 9.00
3 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
AK OlomoucAK Olomouc
02 13.60 8.00
4 Barbora JurčováBarbora Jurčová
SK PřerovSK Přerov
02 12.95 7.00
5 Kateřina GieselováKateřina Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
02 12.60 6.00
6 Veronika SvobodováVeronika Svobodová
SK HraniceSK Hranice
03 12.00 5.00
7 Anna ZapletalováAnna Zapletalová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 11.38 4.00
8 Tereza ZápotockáTereza Zápotocká
SK HraniceSK Hranice
03 10.80 3.00
9 Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
03 10.60 2.00
10 Viktorie KoláčkováViktorie Koláčková
SK PřerovSK Přerov
02 10.43 1.00
11 Veronika GáborováVeronika Gáborová
AK ŠternberkAK Šternberk
03 10.31
12 Martina DostálováMartina Dostálová
AK OlomoucAK Olomouc
02 09.50
13 Eliška ChládkováEliška Chládková
AK ŠternberkAK Šternberk
06 09.14
14 Eliška BundilováEliška Bundilová
AK ŠternberkAK Šternberk
06 07.03
15 Kristýna KoláčkováKristýna Koláčková
SK PřerovSK Přerov
02 06.89
16 Ema TrávníčkováEma Trávníčková
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
05 06.27
17 Zuzana JaškováZuzana Jašková
AK ŠternberkAK Šternberk
06 05.49
18 Klára FrankováKlára Franková
AK ŠternberkAK Šternberk
06 02.67
19 Andrea FráňováAndrea Fráňová
AK ŠternberkAK Šternberk
06 02.34
Nela LošťákováNela Lošťáková
AK OlomoucAK Olomouc
02 DNP
Adéla SteidlováAdéla Steidlová
AK OlomoucAK Olomouc
03 DNP
Celkem 21 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 5.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub NýdeckýJakub Nýdecký
TJ UničovTJ Uničov
03 42.98 11.00
2 Lukáš HrazdilLukáš Hrazdil
AK ŠternberkAK Šternberk
02 40.58 9.00
3 Ondřej LenhartOndřej Lenhart
AK ŠternberkAK Šternberk
02 38.84 8.00
4 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
03 36.88 7.00
5 Kryštof SládekKryštof Sládek
AK OlomoucAK Olomouc
03 35.93 6.00
6 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
02 32.73 5.00
7 Pavel ChmelářPavel Chmelář
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 32.68 4.00
8 Tobiáš HandlTobiáš Handl
AK ŠternberkAK Šternberk
02 29.79 3.00
9 Martin BajaníkMartin Bajaník
TJ UničovTJ Uničov
02 29.59 2.00
10 Antonín HarapátAntonín Harapát
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 28.91 1.00
11 Matěj SkácelMatěj Skácel
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 28.83
12 Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK OlomoucAK Olomouc
03 27.99
13 Jakub JurkulákJakub Jurkulák
AK ŠternberkAK Šternberk
03 27.33
14 Martin ŠpičkaMartin Špička
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 27.16
15 Lukáš KoblihaLukáš Kobliha
SK HraniceSK Hranice
03 26.52
16 Jiří NovotnýJiří Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
03 26.46
17 Tomáš JurdaTomáš Jurda
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 24.82
Denis LangerDenis Langer
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 24.82
19 Tomáš BundilTomáš Bundil
AK ŠternberkAK Šternberk
04 23.69
20 Richard GogolkaRichard Gogolka
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
05 23.06
21 Tomáš KristTomáš Krist
SK HraniceSK Hranice
02 23.05
22 Lukáš MasaříkLukáš Masařík
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 22.68
23 Michal ZbraněkMichal Zbraněk
AK OlomoucAK Olomouc
03 22.64
24 David MišňákDavid Mišňák
AK ŠternberkAK Šternberk
03 22.46
25 Tomáš MacounTomáš Macoun
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
03 22.02
26 Matyáš BúbelaMatyáš Búbela
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 21.76
27 Matyáš ValachMatyáš Valach
SK HraniceSK Hranice
03 21.59
28 Michal SkácelMichal Skácel
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
06 20.64
29 Kryštof AxmanKryštof Axman
AK ŠternberkAK Šternberk
02 20.25
30 Adam SvobodaAdam Svoboda
TJ UničovTJ Uničov
05 20.06
31 Patrik MikulíkPatrik Mikulík
SK HraniceSK Hranice
03 19.73
32 Michal SeibertMichal Seibert
SK HraniceSK Hranice
05 19.68
33 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 18.66
34 Matěj HýbnerMatěj Hýbner
TJ UničovTJ Uničov
05 18.61
35 Michal MikšMichal Mikš
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 15.41
36 Daniel SlavíkDaniel Slavík
TJ ŠumperkTJ Šumperk
05 15.33
37 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík
SK PřerovSK Přerov
05 14.25
38 Adam KuchařAdam Kuchař
SK HraniceSK Hranice
03 14.04
39 Štěpán MasaříkŠtěpán Masařík
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
06 13.83
40 Tomáš TurekTomáš Turek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
05 11.90
41 Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
04 11.01
42 Jan BukovjanJan Bukovjan
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
07 07.88
43 Ladislav MrazčinskýLadislav Mrazčinský
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
08 06.25
44 Lukáš MacounLukáš Macoun
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
07 05.66
Celkem 44 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 5.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK ŠternberkAK Šternberk
03 30.36 17.9324.8230.3630.36 11.00
2 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
AK OlomoucAK Olomouc
02 29.70 28.1029.7029.0629.70 9.00
3 Tereza ŠirokáTereza Široká
AK OlomoucAK Olomouc
02 28.62 25.6028.6228.6028.62 8.00
4 Andrea PoulíčkováAndrea Poulíčková
AK OlomoucAK Olomouc
03 25.36 17.5023.0525.3625.36 7.00
5 Anna ZapletalováAnna Zapletalová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 22.10 18.9016.8222.1022.10 6.00
6 Lucie MičunkováLucie Mičunková
AK OlomoucAK Olomouc
02 22.04 21.5222.0421.3922.04 5.00
7 Martina DostálováMartina Dostálová
AK OlomoucAK Olomouc
02 21.95 16.0320.9821.9521.95 4.00
8 Marie NevěřilováMarie Nevěřilová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
02 21.60 19.2013.2521.6021.60 3.00
9 Kateřina GieselováKateřina Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
02 21.46 21.1021.4620.3321.46 2.00
10 Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
03 20.94 20.9414.0119.1320.94 1.00
11 Silvie BeňováSilvie Beňová
SK PřerovSK Přerov
05 19.33 16.1516.1619.3319.33
12 Barbora MilatováBarbora Milatová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
02 18.82 16.2818.8216.7518.82
13 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 18.45 17.8018.4517.8018.45
14 Lucie PetrlováLucie Petrlová
AK OlomoucAK Olomouc
05 17.45 16.9816.4017.4517.45
15 Anette RiklAnette Rikl
AK OlomoucAK Olomouc
04 16.80 12.1016.1516.8016.80
16 Radka VrtalováRadka Vrtalová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 14.97 14.8014.9714.1814.97
17 Adéla RačanskáAdéla Račanská
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 14.48 14.4812.1013.3214.48
18 Veronika GáborováVeronika Gáborová
AK ŠternberkAK Šternberk
03 13.52 12.0412.7013.5213.52
19 Ema MrazčinskáEma Mrazčinská
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
03 12.30 10.4812.3008.8012.30
20 Ellen BorkováEllen Borková
SK PřerovSK Přerov
04 11.80 09.8011.8009.8511.80
21 Aneta CalábkováAneta Calábková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 10.68 10.6810.1610.4610.68
22 Anna DudkováAnna Dudková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 10.59 10.5908.1807.8110.59
23 Alena PetrováAlena Petrová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
05 09.08 08.4708.3409.0809.08
24 Karla KubíčkováKarla Kubíčková
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
05 08.70 08.3808.70-08.70
Nela LošťákováNela Lošťáková
AK OlomoucAK Olomouc
02 DNP 0
Jolana NiebauerováJolana Niebauerová
AK OlomoucAK Olomouc
04 DNP 0
Ema PernicováEma Pernicová
AK OlomoucAK Olomouc
04 DNP 0
Adéla SteidlováAdéla Steidlová
AK OlomoucAK Olomouc
03 DNP 0
Tereza ŠiškováTereza Šišková
AK OlomoucAK Olomouc
03 DNP 0
Celkem 29 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 138.00
2 AKSTE AKSTE AK ŠternberkAK Šternberk 084.00
3 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 063.00
4 UNICO UNICO TJ UničovTJ Uničov 040.00
5 HRANI HRANI SK HraniceSK Hranice 027.00
6 APOLO APOLO Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 023.00
7 SKPRE SKPRE SK PřerovSK Přerov 010.00
8 NOHRA NOHRA TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 007.00
Poznámky:
Stav po: 4x60 m, kriket, 40 y př., disk 0,75kg, dálka, 60 m, 800 m, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 800 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 153.50
2 AKSTE AKSTE AK ŠternberkAK Šternberk 080.50
3 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 042.00
4 NOHRA NOHRA TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 038.00
5 SKPRE SKPRE SK PřerovSK Přerov 031.00
6 APOLO APOLO Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 022.00
7 HRANI HRANI SK HraniceSK Hranice 014.00
8 UNICO UNICO TJ UničovTJ Uničov 010.00
Poznámky:
Stav po: kriket, 40 y př., 4x60 m, disk 0,75kg, dálka, 600 m, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m
Celkem 8 závodníků