Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velká cena města Chebu

Cheb (2. 8. 2013)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 2.8.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kim CollinsKim Collins 76 Svatý Kryštof a NevisSvatý Kryštof a Nevis 06.59
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 06.93
3 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.01
4 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.06
5 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.14
6 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 AK MostAK Most 07.15
7 Tadeáš SommerTadeáš Sommer 93 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.42
Jiří MužíkJiří Mužík 76 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 2.8.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.19
2 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.25
3 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.44
4 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.56
Petr TiralaPetr Tirala 94 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 2.8.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ToncarJan Toncar 93 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.72
2 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.22
3 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.37
Jiří EklJiří Ekl 63 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany DNP
Ivan FormánekIvan Formánek 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 2.8.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČechováKateřina Čechová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.44
2 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.58
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.05
4 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.11
5 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.16
6 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.18
7 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.32
8 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.35
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 2.8.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.16
2 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.40
3 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.46
4 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 97 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.48
5 Soňa VejražkováSoňa Vejražková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.63
Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 2.8.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KýnováMichaela Kýnová 97 AK SokolovAK Sokolov 08.49
2 Veronika MatulkováVeronika Matulková 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.72
3 Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.74
4 Jana DanihelkováJana Danihelková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.78
5 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.31
Celkem 5 závodníků

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 2.8.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kim CollinsKim Collins 76 Svatý Kryštof a NevisSvatý Kryštof a Nevis 15.35
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.86
3 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16.09
4 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 16.30
5 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 AK MostAK Most 16.61
6 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 16.88
7 Jiří MužíkJiří Mužík 76 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 17.67
8 Karel MacuraKarel Macura 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 17.83
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 2.8.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 16.77
2 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17.04
3 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 17.46
4 Ivan FormánekIvan Formánek 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 17.49
5 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.66
6 Petr TiralaPetr Tirala 94 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.99
Josef PoláchJosef Polách 90 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 2.8.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KondrLukáš Kondr 93 AK MostAK Most 18.27
2 Richard VrbaRichard Vrba 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.69
Petr PavelkaPetr Pavelka 61 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNP
Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Celkem 5 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 2.8.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČechováKateřina Čechová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 17.49
2 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17.66
3 Denisa RosolováDenisa Rosolová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 17.79
4 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.10
5 Jitka BartoničkováJitka Bartoničková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.11
6 Kateřina SirůčkováKateřina Sirůčková 87 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19.65
7 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 19.95
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 2.8.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.14
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.64
3 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 19.92
4 Lada PařízkováLada Pařízková 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.52
5 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.05
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 2.8.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KýnováMichaela Kýnová 97 AK SokolovAK Sokolov 20.63
2 Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.18
3 Kateřina KvasničkováKateřina Kvasničková 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.39
4 Jana DanihelkováJana Danihelková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.74
5 Monika BoušíMonika Bouší 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.27
Celkem 5 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 2.8.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef RobertsonJosef Robertson 87 JamaicaJamaica 33.01
2 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 34.22
3 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 34.35
4 Jiří MužíkJiří Mužík 76 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 35.03
5 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 35.32
6 Tomáš GrünerTomáš Grüner 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 36.49
7 Karel MacuraKarel Macura 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 36.89
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 2.8.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KondrLukáš Kondr 93 AK MostAK Most 36.80
2 Ivan FormánekIvan Formánek 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 37.18
3 Michal StarkMichal Stark 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 37.62
4 Jan ToncarJan Toncar 93 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 37.66
5 Jan HudskýJan Hudský 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 38.89
6 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 39.04
David AulickýDavid Aulický 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 7 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 2.8.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa RosolováDenisa Rosolová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 37.30
2 Jitka BartoničkováJitka Bartoničková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 37.73
3 Kateřina SirůčkováKateřina Sirůčková 87 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 42.23
4 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 43.01
5 Soňa VejražkováSoňa Vejražková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 43.71
6 Lada PařízkováLada Pařízková 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 44.31
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 2.8.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 42.62
2 Adriana PalukováAdriana Paluková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 43.66
3 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 44.72
Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
Celkem 4 závodníků

500 m - Muži (Finále)

Finále (pá, 2.8.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:00.35
2 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:00.49
3 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:02.00
4 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:04.36
5 Martin PušMartin Puš 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:07.49
6 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:08.35
Tomáš DvořákTomáš Dvořák 85 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. DNP
Celkem 7 závodníků

600 m - Ženy (Finále)

Finále (pá, 2.8.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:31.32
2 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:38.01
3 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 1:41.57
4 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:43.40
5 Iveta AndreasováIveta Andreasová 95 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 1:52.76
Celkem 5 závodníků

1000 m - Muži (Finále)

Finále (pá, 2.8.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:32.17
2 Jan FrišJan Friš 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:32.48
3 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2:32.59
4 Jiří GregorJiří Gregor 94 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:34.76
5 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 2:35.51
6 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:36.71
7 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 2:38.80
8 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:39.02
9 Šimon ŠtrbaŠimon Štrba 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:45.79
Celkem 9 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh (pá, 2.8.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MazáčMartin Mazáč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13.68
2 Petr PeňázPetr Peňáz 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14.07
3 Jan JánJan Ján 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.36
4 Josef PoláchJosef Polách 90 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 15.12
Celkem 4 závodníků

300 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (pá, 2.8.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 38.16
2 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 41.99
3 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 97 ŠAK ChodovŠAK Chodov 54.57
Soňa VejražkováSoňa Vejražková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNF
Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNF
Celkem 5 závodníků