Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Vlašim (29. 6. 2013)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek PršínMarek Pršín
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
92 6.77 11.00
2 Tomáš HostýnekTomáš Hostýnek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
91 6.50 9.00
3 Jan KotrhonzJan Kotrhonz
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
88 6.49 8.00
4 Petr VachtlPetr Vachtl
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 6.29 7.00
5 Lukáš PodolskýLukáš Podolský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 6.17 6.00
6 Tomáš LinhartTomáš Linhart
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
91 6.16 5.00
7 Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 6.15 4.00
8 Dominik ŠejstalDominik Šejstal
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 6.13 3.00
9 Jakub RybaJakub Ryba
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
86 6.04 2.00
10 Jan JirotkaJan Jirotka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
88 5.92 1.00
11 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 5.78
12 Tomáš FilipTomáš Filip
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.56
13 Vít OndračkaVít Ondračka
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
96 5.53
14 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 5.44
15 Marek JanákMarek Janák
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
96 4.85
MB Ondřej KuncOndřej Kunc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 5.99
Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 NM
David ZajícDavid Zajíc
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
91 NM
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela BurdováMichaela Burdová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 4.88 11.00
2 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 4.75 9.00
3 Petra JašarováPetra Jašarová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
89 4.58 8.00
4 Rafaela BurdováRafaela Burdová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 4.52 7.00
5 Barbora FišrováBarbora Fišrová
AC DomažliceAC Domažlice
96 4.46 6.00
6 Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 4.39 5.00
7 Lucie TůmováLucie Tůmová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 4.38 4.00
8 Tereza KadlecováTereza Kadlecová
AC DomažliceAC Domažlice
93 4.36 3.00
9 Markéta ProuzováMarkéta Prouzová
TJ SušiceTJ Sušice
97 4.29 2.00
10 Michaela LomováMichaela Lomová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
91 4.27 1.00
Kateřina BoučkováKateřina Boučková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
99 DNP
Celkem 11 závodníků