výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu pro Pardubický kraj

Pardubice (21. 5. 2013)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef PetrJosef Petr 97 ZŠ Pardubice,Beneš.nám.ZŠ Pardubice,Beneš.nám. 07.71 11.00
2 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 ZŠ Pardubice,Beneš.nám.ZŠ Pardubice,Beneš.nám. 07.73 9.00
3 Jakub VančuraJakub Vančura 97 ZŠ Chrudim, U StadionuZŠ Chrudim, U Stadionu 07.91 7.00
4= Lukáš SeckýLukáš Secký 97 ZŠ Chrudim, U StadionuZŠ Chrudim, U Stadionu 08.03 5.50
4= Tomáš SoukupTomáš Soukup 97 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 08.03 5.50
6 Michal MukařovskýMichal Mukařovský 97 ZŠ Pardubice,Staňkova ul.ZŠ Pardubice,Staňkova ul. 08.15 2.00
7 Daniel, JemelkaDaniel, Jemelka 97 ZŠ Česká TřebováZŠ Česká Třebová 08.37
8 David KulhavýDavid Kulhavý 98 ZŠ Česká TřebováZŠ Česká Třebová 08.70
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 98 ZŠ Pardubice,Staňkova ul.ZŠ Pardubice,Staňkova ul. 07.76 8.00
2 Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka 97 ZŠ Pardubice,Beneš.nám.ZŠ Pardubice,Beneš.nám. 08.07 4.00
3 David ViktorinDavid Viktorin 99 ZŠ Chrudim, U StadionuZŠ Chrudim, U Stadionu 08.12 3.00
4 Filip HegerFilip Heger 99 ZŠ Česká TřebováZŠ Česká Třebová 08.23 1.00
5 Aleš ČernýAleš Černý 97 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 08.27
6 Tomáš TauerTomáš Tauer 97 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 08.45
Jiří StránskýJiří Stránský 97 ZŠ Pardubice,Staňkova ul.ZŠ Pardubice,Staňkova ul. DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠváhaPetr Šváha 99 ZŠ Chrudim, U StadionuZŠ Chrudim, U Stadionu 08.15 517
2 Dominik SvobodaDominik Svoboda 99 ZŠ Ústí n/Orl.Bří.ČapkůZŠ Ústí n/Orl.Bří.Čapků 08.34 465
3 Michal ZdvořilýMichal Zdvořilý 99 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 08.43 441
4 David DvořákDavid Dvořák 99 ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko 08.72 369
5 Jakub SytkoJakub Sytko 00 ZŠ Pardubice,OhrazeniceZŠ Pardubice,Ohrazenice 08.78 354
6 Tomáš StarkaTomáš Starka 00 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 08.85 338
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KadidloMatěj Kadidlo 00 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 08.51 421
2 Tomáš PuhlovskýTomáš Puhlovský 99 ZŠ Pardubice,OhrazeniceZŠ Pardubice,Ohrazenice 08.64 388
3 David Bohuněk David Bohuněk 00 ZŠ Chrudim, U StadionuZŠ Chrudim, U Stadionu 08.87 333
4 Marek VystvělMarek Vystvěl 99 ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko 08.89 329
5 Tomáš KubátTomáš Kubát 00 ZŠ Ústí n/Orl.Bří.ČapkůZŠ Ústí n/Orl.Bří.Čapků 09.03 298
6 Michal BakešMichal Bakeš 00 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 09.32 237
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr DaněkPetr Daněk 00 ZŠ Chrudim, U StadionuZŠ Chrudim, U Stadionu 08.47 431
2 Václav ŠvecVáclav Švec 00 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 08.58 403
3 Filip NovotnýFilip Novotný 99 ZŠ Pardubice,OhrazeniceZŠ Pardubice,Ohrazenice 08.61 396
4 Lukáš ElčknerLukáš Elčkner 01 ZŠ Ústí n/Orl.Bří.ČapkůZŠ Ústí n/Orl.Bří.Čapků 09.54 196
5 Matěj ChalupníkMatěj Chalupník 99 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 09.55 194
6 Cyril NovotnýCyril Novotný 01 ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko 09.61 183
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška PernáEliška Perná 99 ZŠ Pardubice,Beneš.nám.ZŠ Pardubice,Beneš.nám. 08.30 758
2 Natálie JahnickáNatálie Jahnická 99 ZŠ Chrudim, U StadionuZŠ Chrudim, U Stadionu 08.55 687
3 Denisa BednářováDenisa Bednářová 98 ZŠ Sv.Čecha ChoceňZŠ Sv.Čecha Choceň 09.34 482
4 Tereza MěcháčkováTereza Měcháčková 98 ZŠ Mor. TřebováZŠ Mor. Třebová 09.47 451
5 Sabina Pokorná Sabina Pokorná 98 ZŠ Mor. TřebováZŠ Mor. Třebová 09.57 428
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie ŠindlerováValerie Šindlerová 97 ZŠ Chrudim, U StadionuZŠ Chrudim, U Stadionu 08.45 715
2 Monika DoudováMonika Doudová 98 ZŠ Pardubice,Beneš.nám.ZŠ Pardubice,Beneš.nám. 08.97 574
3 Sára JanouškováSára Janoušková 99 ZŠ Chrudim, U StadionuZŠ Chrudim, U Stadionu 09.20 516
4 Denisa VavruškováDenisa Vavrušková 98 ZŠ Sv.Čecha ChoceňZŠ Sv.Čecha Choceň 09.27 499
5 Veronika HolubováVeronika Holubová 98 ZŠ Mor. TřebováZŠ Mor. Třebová 09.34 482
6 Viktorie MihulkováViktorie Mihulková 99 ZŠ Sv.Čecha ChoceňZŠ Sv.Čecha Choceň 09.35 480
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 1 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iva SkalickáIva Skalická 99 ZŠ Ústí n/Orl.Bří.ČapkůZŠ Ústí n/Orl.Bří.Čapků 08.49 704
2 Nela ŠustrováNela Šustrová 00 ZŠ Chrudim, U StadionuZŠ Chrudim, U Stadionu 08.81 616
3 Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová 00 ZŠ Ústí n/Orl.Bří.ČapkůZŠ Ústí n/Orl.Bří.Čapků 08.83 610
4 Ivana HolomkováIvana Holomková 99 ZŠ Litomyšl,U ŠkolekZŠ Litomyšl,U Školek 09.68 404
5 Michaela Neprašová Michaela Neprašová 01 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 09.70 400
6 Denisa VodehnalováDenisa Vodehnalová 99 ZŠ Litomyšl,U ŠkolekZŠ Litomyšl,U Školek 09.79 380
7 Natálie ŠirokáNatálie Široká 99 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 10.05 326
8 Tereza KřečkováTereza Křečková 00 ZŠ Mor. TřebováZŠ Mor. Třebová 10.20 297
Celkem 8 závodníků
Ml. žákyně 2 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marta PirklováMarta Pirklová 99 ZŠ Ústí n/Orl.Bří.ČapkůZŠ Ústí n/Orl.Bří.Čapků 09.01 564
2 Tereza PavlasováTereza Pavlasová 00 ZŠ Chrudim, U StadionuZŠ Chrudim, U Stadionu 09.02 561
3 Barbora KalousováBarbora Kalousová 99 ZŠ Chrudim, U StadionuZŠ Chrudim, U Stadionu 09.08 546
4 Anna KašparováAnna Kašparová 00 ZŠ Litomyšl,U ŠkolekZŠ Litomyšl,U Školek 09.54 435
5 Nela KozlovskáNela Kozlovská 00 ZŠ Mor. TřebováZŠ Mor. Třebová 09.80 378
6 Andrea BačevskáAndrea Bačevská 01 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 09.84 369
7 Tereza KrenarováTereza Krenarová 00 ZŠ Mor. TřebováZŠ Mor. Třebová 09.98 340
Celkem 7 závodníků