Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Olomouc (29. 6. 2013)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 29.6.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.24
2 Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil 90 AK OlomoucAK Olomouc 11.46
3 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11.57
4 Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 96 AK HodonínAK Hodonín 11.61
5 Wojciech PysznyWojciech Pyszny 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.72
6 Jiří HanzlíčekJiří Hanzlíček 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.83
Filip ČapkaFilip Čapka 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub UherJakub Uher 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.33
2 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.35
3 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AK OlomoucAK Olomouc 11.39
4 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.57
5 Tomáš HolýTomáš Holý 96 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.91
6 Patrik ŠlancarPatrik Šlancar 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.08
MB Tomáš KummerTomáš Kummer 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.95
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.6.2013) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 11.25
2 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 11.30
3 Radek JuškaRadek Juška 93 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.31
4 Patrik KočendaPatrik Kočenda 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.37
5 Robert NovotnýRobert Novotný 89 AK OlomoucAK Olomouc 11.46
6 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.57
MB Siyabi Zayid AlSiyabi Zayid Al 96 OMÁNOMÁN 11.07
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 29.6.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.10 11.00
2 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 11.18 9.00
3 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.18 8.00
4 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 11.22 7.00
5 Jakub UherJakub Uher 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.24 6.00
6 Radek JuškaRadek Juška 93 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.54 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 29.6.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AK OlomoucAK Olomouc 11.25 4.00
2 Patrik KočendaPatrik Kočenda 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.34 3.00
3 Robert NovotnýRobert Novotný 89 AK OlomoucAK Olomouc 11.38 2.00
4 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11.47 1.00
5 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.51
6 Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil 90 AK OlomoucAK Olomouc 11.84
Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 29.6.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.58
2 Pavla JanečkováPavla Janečková 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12.63
3 Dominika GalanskáDominika Galanská 96 AK OlomoucAK Olomouc 12.84
4 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.91
5 Kristýna LánskáKristýna Lánská 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.91
6 Darina DvorskáDarina Dvorská 80 AK HodonínAK Hodonín 14.04
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2013) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 12.46
2 Lenka KošárkováLenka Košárková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.58
3 Martina ŠestákováMartina Šestáková 78 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.76
4 Tereza BlanářováTereza Blanářová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.99
5 Karolína CoufalováKarolína Coufalová 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.33
6 Marie SlanáMarie Slaná 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 14.20
Anna VyhnálkováAnna Vyhnálková 96 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DQ
Poznámky:
1. dráha DQ dle pravidla 162.7
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 29.6.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 12.35 11.00
2 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.36 9.00
3 Lenka KošárkováLenka Košárková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.60 8.00
4 Pavla JanečkováPavla Janečková 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12.65 7.00
5 Martina ŠestákováMartina Šestáková 78 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.75 6.00
6 Dominika GalanskáDominika Galanská 96 AK OlomoucAK Olomouc 12.97 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 29.6.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna LánskáKristýna Lánská 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.65 4.00
2 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.74 3.00
3 Tereza BlanářováTereza Blanářová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.86 2.00
4 Karolína CoufalováKarolína Coufalová 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.37 1.00
5 Darina DvorskáDarina Dvorská 80 AK HodonínAK Hodonín 13.64
6 Marie SlanáMarie Slaná 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 14.37
Celkem 6 závodníků