Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Olomouc (29. 6. 2013)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 29.6.2013) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav VlčekVáclav Vlček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 22.62 7.00
2 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 22.68 6.00
3 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.89 4.00
4 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 23.09 3.00
5 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AK OlomoucAK Olomouc 23.38 1.00
Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil 90 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 29.6.2013) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 22.53 8.00
2 Patrik ŠlancarPatrik Šlancar 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 24.14
3 Wojciech PysznyWojciech Pyszny 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 24.35
Patrik KočendaPatrik Kočenda 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNF
Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Filip ČapkaFilip Čapka 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 29.6.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.19 11.00
2 Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 22.19 9.00
3 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 22.71 5.00
4 Jakub UherJakub Uher 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23.23 2.00
5 Zdeněk PetrZdeněk Petr 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 24.60
MB Siyabi Zayid AlSiyabi Zayid Al 96 OMÁNOMÁN 22.67
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 29.6.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 25.51 11.00
2 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 25.90 9.00
3 Pavla JanečkováPavla Janečková 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 26.04 8.00
4 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.19 6.00
5 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 26.98 2.00
6 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 27.16
Pavla FalharováPavla Falharová 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 29.6.2013) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 26.11 7.00
2 Natálie KolajováNatálie Kolajová 97 AK HodonínAK Hodonín 26.23 5.00
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 26.43 4.00
4 Kristýna LánskáKristýna Lánská 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 26.83 3.00
5 Natálie SmolkováNatálie Smolková 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 27.04 1.00
6 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 27.05
7 Anna VyhnálkováAnna Vyhnálková 96 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 28.33
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 29.6.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Pavlína HönigováPavlína Hönigová 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 28.84
1 Karolína CoufalováKarolína Coufalová 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 28.38
3 Erika ZapalováErika Zapalová 66 AK HodonínAK Hodonín 28.85
4 Darina DvorskáDarina Dvorská 80 AK HodonínAK Hodonín 29.53
5 Denisa MachováDenisa Machová 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 29.72
Dominika GalanskáDominika Galanská 96 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Dominika CoufalováDominika Coufalová 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Celkem 7 závodníků