výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD dorostenců a dorostenek

Svitavy (15. 6. 2013)

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 15.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 52.38 11.00
2 Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 56.45 8.00
3 Jan BenadikJan Benadik 97 AC PardubiceAC Pardubice 59.58 6.00
4 David NovotnýDavid Novotný 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 60.60 3.00
MB Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 54.30
Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 15.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik KubecDominik Kubec 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 55.90 9.00
2 Ondřej HovorkaOndřej Hovorka 97 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 56.80 7.00
3 Jan LitošJan Litoš 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 59.75 5.00
4 Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 98 AC PardubiceAC Pardubice 59.86 4.00
5 Milan ŠormMilan Šorm 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 64.92 2.00
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 15.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Tereza HanušováTereza Hanušová 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 63.23
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 59.34 11.00
3 Kateřina ChadimováKateřina Chadimová 98 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 63.31 8.00
5 Gabriela HomolováGabriela Homolová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 65.22 7.00
6 Bára MachováBára Machová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 67.82 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 15.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovosadováJana Novosadová 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 60.10 9.00
2 Nikola MoravcováNikola Moravcová 97 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 66.03 6.00
3 Zuzana VítkováZuzana Vítková 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 71.99 4.00
4 Simona KolářováSimona Kolářová 96 AC PardubiceAC Pardubice 78.06 3.00
5 Eliška RýdlováEliška Rýdlová 98 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 79.61 2.00
Marie ŠpásováMarie Špásová 99 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... DNP
Celkem 6 závodníků