výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů, skupina B

Turnov (29. 6. 2013)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 29.6.2013) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK BílinaAK Bílina 11.01
2 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.10
3 Jiří MužíkJiří Mužík 76 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.14
4 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.14
5 Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.57
6 Marek PovýšilMarek Povýšil 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.75
MS Martin LamačMartin Lamač 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Tomáš BalcarTomáš Balcar 79 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2013) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.14
2 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.17
3 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.18
4 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 11.32
5 Pavel HýsekPavel Hýsek 90 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.42
6 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.79
7 David LašekDavid Lašek 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11.85
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.6.2013) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.13
2 Dominik MüllerDominik Müller 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.34
3 Ali HazerAli Hazer 84 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.43
4 Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 90 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11.44
5 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.60
Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl DNP
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 29.6.2013) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK BílinaAK Bílina 10.88 11.00
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 10.93 9.00
3 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.04 8.00
4 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.08 7.00
5 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.16 6.00
6 Dominik MüllerDominik Müller 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.00 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 29.6.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.12 4.00
Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.12 3.00
3 Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 90 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11.32 2.00
4 Ali HazerAli Hazer 84 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.35 1.00
Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 11.35
Jiří MužíkJiří Mužík 76 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DQ
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 29.6.2013) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.24 11.00
2 Pavel BendaPavel Benda 92 AK BílinaAK Bílina 21.53 9.00
3 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.29 8.00
4 Jiří MužíkJiří Mužík 76 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 22.68 5.00
5 Jiří DoležalJiří Doležal 91 AK BílinaAK Bílina 22.91 1.00
6 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 22.98
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 29.6.2013) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik DrhlíkPatrik Drhlík 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 22.49 7.00
2 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 22.81 4.00
3 Pavel KrůtaPavel Krůta 94 AK BílinaAK Bílina 22.88 2.00
4 Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 90 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 23.15
MS František RambousekFrantišek Rambousek 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.76
Tomáš BalcarTomáš Balcar 79 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 29.6.2013) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 22.57 6.00
2 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 22.86 3.00
3 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.06
4 Valeriy HresValeriy Hres 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 23.14
5 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 23.78
Martin FedorMartin Fedor 86 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik DrhlíkPatrik Drhlík 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 49.46 11.00
2 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 50.21 9.00
3 Pavel KrůtaPavel Krůta 94 AK BílinaAK Bílina 51.27 6.00
4 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 51.64 3.00
Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan FadrhoncJan Fadrhonc 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 51.04 8.00
2 Jiří DoležalJiří Doležal 91 AK BílinaAK Bílina 51.26 7.00
3 Jan TomešJan Tomeš 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 51.40 5.00
4 Václav HavelVáclav Havel 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 51.58 4.00
5 Filip SpuraFilip Spura 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 51.76 1.00
6 Josef PoselJosef Posel 95 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 53.21
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal SoučekMichal Souček 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 51.73 2.00
2 Jiří ZemjánekJiří Zemjánek 88 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 52.16
3 David MíšekDavid Míšek 78 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 54.04
MS František RambousekFrantišek Rambousek 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 52.56
MS Jindřich KrálJindřich Král 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 52.78
Tomáš BalcarTomáš Balcar 79 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Johannes RaabeJohannes Raabe 87 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1:55.65 11.00
2 Jan SchulhofJan Schulhof 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1:56.22 9.00
3 Jan TomešJan Tomeš 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:56.68 8.00
4 Martin RejmanMartin Rejman 95 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 1:57.16 7.00
5 Jiří ZemjánekJiří Zemjánek 88 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 1:57.42 6.00
6 Adam KoubaAdam Kouba 87 AK BílinaAK Bílina 1:58.06 5.00
7 Lukáš TasslerLukáš Tassler 82 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:58.38 4.00
8 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:58.61 3.00
9 Josef PoselJosef Posel 95 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1:58.72 2.00
10 Václav HavelVáclav Havel 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1:59.13 1.00
11 David MíšekDavid Míšek 78 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:00.54
12 Filip HradilFilip Hradil 95 AK BílinaAK Bílina 2:01.54
Vojtěch KoudelkaVojtěch Koudelka 81 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNF
Jaromír DědečekJaromír Dědeček 87 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNF
Celkem 14 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Johannes RaabeJohannes Raabe 87 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 4:00.73 11.00
2 Jaroslav LučJaroslav Luč 87 AK BílinaAK Bílina 4:02.78 9.00
3 David KučeraDavid Kučera 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4:02.80 8.00
4 Jan SchulhofJan Schulhof 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4:03.45 7.00
5 Adam KoubaAdam Kouba 87 AK BílinaAK Bílina 4:04.09 6.00
6 Filip ŽižkaFilip Žižka 93 AK BílinaAK Bílina 4:04.31 5.00
7 Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek 87 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4:05.15 4.00
8 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4:06.25 3.00
9 Jan ŠtochlJan Štochl 92 AK BílinaAK Bílina 4:09.18 2.00
10 Martin SlaninaMartin Slanina 80 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:09.50 1.00
11 Lukáš TasslerLukáš Tassler 82 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:18.28
MS Martin ŽabkaMartin Žabka 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4:27.45
Václav KolářVáclav Kolář 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Oldřich SchejbalOldřich Schejbal 91 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Petr UrbánekPetr Urbánek 81 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Ondřej ČadekOndřej Čadek 91 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNP
Celkem 17 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David KučeraDavid Kučera 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08:35.88 11.00
2 Vít PavlištaVít Pavlišta 85 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08:36.50 9.00
3 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08:42.28 8.00
4 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08:56.65 7.00
5 Ondřej MarekOndřej Marek 82 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08:58.45 6.00
6 Jakub CoufalJakub Coufal 86 AK BílinaAK Bílina 09:00.10 5.00
7 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09:01.20 4.00
8 Petr UrbánekPetr Urbánek 81 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09:09.56 3.00
9 Pavel HradecPavel Hradec 88 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09:11.74 2.00
10 Marek UvizlMarek Uvizl 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09:12.06 1.00
11 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09:14.56
12 Jiří SvítekJiří Svítek 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09:19.69
13 Petr BerkaPetr Berka 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09:20.79
14 Václav KolářVáclav Kolář 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09:50.16
Lukáš HorákLukáš Horák 87 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNP
Celkem 15 závodníků

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 29.6.2013) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KrejčíMichal Krejčí 81 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 14.53 11.00
2 Adam NejedlýAdam Nejedlý 88 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 14.81 9.00
3 Jaroslav BrücklerJaroslav Brückler 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 15.07 8.00
4 Ali HazerAli Hazer 84 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 15.48 7.00
5 Libor DingaLibor Dinga 84 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 15.53 6.00
6 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16.11 5.00
7 Martin ŠťastnýMartin Šťastný 86 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 16.34 4.00
Jiří JakoubekJiří Jakoubek 90 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl DNP
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MužíkJiří Mužík 76 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 54.53 11.00
2 Ali HazerAli Hazer 84 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 54.73 9.00
3 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 55.11 8.00
4 Martin SirotaMartin Sirota 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 58.02 5.00
5 Jan FadrhoncJan Fadrhonc 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 59.72 3.00
Jiří JakoubekJiří Jakoubek 90 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Libor DingaLibor Dinga 84 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 55.99 7.00
2 Martin ŠťastnýMartin Šťastný 86 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 57.63 6.00
3 Mirza SelimovičMirza Selimovič 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 59.54 4.00
4 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 61.81 2.00
Jaromír DědečekJaromír Dědeček 87 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Martin PušMartin Puš 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Svoboda, Povýšil, Hýsek, Kolář A - Svoboda, Povýšil, Hýsek, Kolář AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 43.01 11.00
2 A - Nejedlý, Benda, Doležal, Křížek A - Nejedlý, Benda, Doležal, Křížek AK BílinaAK Bílina 43.87 8.00
3 A - Nespěšný, Krejčí, Talácko, Lašek A - Nespěšný, Krejčí, Talácko, Lašek TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 44.21 7.00
4 A - Rapp, Hres, Karásek, Dostrašil A - Rapp, Hres, Karásek, Dostrašil TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 44.28 6.00
5 A - Hodboď, Šnejdr, Cabal, Dunovský A - Hodboď, Šnejdr, Cabal, Dunovský TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 45.01 4.00
6 A - Fadrhonc, Šťastný, Fedor, Krištof A - Fadrhonc, Šťastný, Fedor, Krištof AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 45.22 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Hazer, Mužík, Růžek, Burlak A - Hazer, Mužík, Růžek, Burlak Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 43.73 9.00
2 B - Povýšil, Drhlík, Kotek, Brückler B - Povýšil, Drhlík, Kotek, Brückler AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 44.35 5.00
3 B - Strnad, Košťál, Šroubek, Krůta B - Strnad, Košťál, Šroubek, Krůta AK BílinaAK Bílina 45.61 2.00
4 C - Hotový, Havel, Pecka, Selimovič C - Hotový, Havel, Pecka, Selimovič AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 45.98 1.00
5 D - Kučera, Urbánek, Kolář, Schulhof D - Kučera, Urbánek, Kolář, Schulhof AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 53.74
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 AD- Tomeš, Fedor, Fadrhonc, Krištof AD- Tomeš, Fedor, Fadrhonc, Krištof AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3:27.19 11.00
2 AD - Šnejder, Lakota, Souček, Míšek AD - Šnejder, Lakota, Souček, Míšek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:28.93 9.00
3 AD- Doležal, Hradil, Křížek, Kouba AD- Doležal, Hradil, Křížek, Kouba AK BílinaAK Bílina 3:29.92 8.00
4 AD- Syrota, Spura, Hres, Tassler AD- Syrota, Spura, Hres, Tassler TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:30.54 7.00
5 AD- Povýšil, Kotek, Drhlík, Havel AD- Povýšil, Kotek, Drhlík, Havel AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3:31.15 6.00
6 AD- Švítek, Horák, Posel, Rabbe AD- Švítek, Horák, Posel, Rabbe Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3:36.02 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 BD- Šťastný, Uvizl, Dědeček Šimůnek BD- Šťastný, Uvizl, Dědeček Šimůnek AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3:35.83 5.00
2 BD - Nejedlý, Podroužek, Prchal, Luč BD - Nejedlý, Podroužek, Prchal, Luč AK BílinaAK Bílina 3:37.03 3.00
3 CD- Kučera, Schulhof, Urbánek, Kolář CD- Kučera, Schulhof, Urbánek, Kolář AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3:44.15 2.00
4 CD - Srnad, Šroubek, Štochl, Žižka CD - Srnad, Šroubek, Štochl, Žižka AK BílinaAK Bílina 3:44.57 1.00
BD- Hýsek, Hotový, Selimovič, Dinga BD- Hýsek, Hotový, Selimovič, Dinga AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub JandaJakub Janda
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
89 1.91 11.00
2= Adam NejedlýAdam Nejedlý
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
88 1.86 8.50
2= Petr ŠimonPetr Šimon
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 1.86 8.50
4 Petr DosedělPetr Doseděl
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
85 1.86 7.00
5= Daniel ViktorínDaniel Viktorín
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 1.81 5.50
5= Petr SoučekPetr Souček
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
75 1.81 5.50
7 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 1.81 4.00
8 Martin KrčmářMartin Krčmář
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
91 1.76 3.00
9 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 1.76 2.00
10 David BenediktDavid Benedikt
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 1.76 1.00
Jiří DoležalJiří Doležal
AK BílinaAK Bílina
91 NM
Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 NM
Mojmír MachačMojmír Machač
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 NM
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 4.30 11.00
2 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
78 4.10 9.00
3 Milan PechaMilan Pecha
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
94 4.10 8.00
4 Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 3.90 7.00
5 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 3.90 6.00
6 Jan DunovskýJan Dunovský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 3.90 5.00
7= Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 3.30 3.50
7= Ivo StrnadIvo Strnad
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
51 3.30 3.50
Marek PurmMarek Purm
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 NM
David FischerDavid Fischer
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 NM
Tomáš NěmecTomáš Němec
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
94 DNP
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 6.88 -1.7 m/s 11.00
2 Jakub JandaJakub Janda
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
89 6.67 +0.9 m/s 9.00
3 Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
92 6.57 +0.0 m/s 8.00
4 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 6.52 +1.9 m/s 7.00
5 Marek PovýšilMarek Povýšil
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
89 6.47 +0.6 m/s 6.00
6 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 6.39 +1.0 m/s 5.00
7 Pavel HýsekPavel Hýsek
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
90 6.38 +1.4 m/s 4.00
8 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 6.32 +0.6 m/s 3.00
9 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK BílinaAK Bílina
96 6.26 +1.2 m/s 2.00
10 David LašekDavid Lašek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
95 6.16 +1.2 m/s 1.00
11 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
91 6.16
12 David BenediktDavid Benedikt
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 6.05
13 Jan PaidarJan Paidar
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 6.01
Ondřej KulichOndřej Kulich
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 DNP
Adam NejedlýAdam Nejedlý
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
88 DNP
Celkem 15 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
92 14.24 +2.5 m/s 13.73 +0.4 m/s 11.00
2 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
91 13.74 +0.0 m/s 9.00
3 Petr SoučekPetr Souček
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
75 13.60 +0.8 m/s 8.00
4 Michal KrejčíMichal Krejčí
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
81 13.31 +1.8 m/s 7.00
5 Daniel ViktorínDaniel Viktorín
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 13.26 +2.4 m/s 13.12 +1.5 m/s 6.00
6 Martin SýkoraMartin Sýkora
AK BílinaAK Bílina
70 13.16 +1.6 m/s 5.00
7 Jan PaidarJan Paidar
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 13.12 +1.4 m/s 4.00
8 David BenediktDavid Benedikt
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 13.01 +1.4 m/s 3.00
9 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 12.87 +3.1 m/s 12.57 +0.1 m/s 2.00
10 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
78 12.69 +1.2 m/s 1.00
11 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK BílinaAK Bílina
96 12.64 +0.5 m/s
12 Marek PovýšilMarek Povýšil
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
89 12.60 +1.0 m/s
13 Lukáš SoučekLukáš Souček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
96 12.34 +0.8 m/s
14 Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
87 12.33 -0.2 m/s
15 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 12.10 +2.5 m/s
Jiří JakoubekJiří Jakoubek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 DNP
Ondřej KulichOndřej Kulich
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 DNP
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 18.14 11.00
2 Petr StehlíkPetr Stehlík
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
77 16.35 9.00
3 Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
82 16.32 8.00
4 Jaromír MazgalJaromír Mazgal
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
93 16.23 7.00
5 Jakub ČernýJakub Černý
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
87 14.83 6.00
6 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
78 14.09 5.00
7 Miroslav FišerMiroslav Fišer
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
80 13.95 4.00
8 David BartůněkDavid Bartůněk
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
93 13.62 3.00
9 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 13.35 2.00
10 Lukáš GáborLukáš Gábor
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
91 12.80 1.00
11 Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
90 12.68
12 David NovotnýDavid Novotný
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
71 12.46
13 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 12.41
14 Dalibor ŠpotákDalibor Špoták
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
74 11.68
Jakub ProcházkaJakub Procházka
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
92 DNP
Celkem 15 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaromír MazgalJaromír Mazgal
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
93 49.68 11.00
2 Petr StehlíkPetr Stehlík
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
77 46.86 9.00
3 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 45.27 8.00
4 David BartůněkDavid Bartůněk
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
93 44.96 7.00
5 Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
82 44.60 6.00
6 Jan FormáčekJan Formáček
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
93 42.71 5.00
7 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
78 42.48 4.00
8 Pavel VilímekPavel Vilímek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
85 40.57 3.00
9 Jakub KocingerJakub Kocinger
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
87 40.26 2.00
10 Dalibor ŠpotákDalibor Špoták
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
74 39.91 1.00
11 Lukáš GáborLukáš Gábor
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
91 39.15
12 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
78 38.89
13 Jakub ČernýJakub Černý
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
87 36.42
14 David NovotnýDavid Novotný
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
71 36.20
15 Jan LukášekJan Lukášek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 35.79
16 Jiří ŠpačekJiří Špaček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
89 35.46
17 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 35.04
18 Miroslav FišerMiroslav Fišer
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
80 34.10
19 Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
90 33.37
20 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 32.07
21 Josef EgrtJosef Egrt
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
97 31.19
Milan BrzekMilan Brzek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
71 NM
Jakub ProcházkaJakub Procházka
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
92 DNP
Celkem 23 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
90 57.51 11.00
2 Jan FormáčekJan Formáček
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
93 55.30 9.00
3 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
78 53.44 8.00
4 Jiří CabalJiří Cabal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
87 52.98 7.00
5 Jiří ŠpačekJiří Špaček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
89 49.83 6.00
6 Miroslav ZemanMiroslav Zeman
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
62 46.94 5.00
7 Jiří SkřivánekJiří Skřivánek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
65 45.39 4.00
8 Miroslav SkřivánekMiroslav Skřivánek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
69 44.35 3.00
9 Milan BrzekMilan Brzek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
71 42.58 2.00
10 Josef EgrtJosef Egrt
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
97 41.61 1.00
11 Pavel VilímekPavel Vilímek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
85 38.75
12 Jakub ČernýJakub Černý
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
87 32.94
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaromír MazgalJaromír Mazgal
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
93 59.89 11.00
2 Ondřej HynekOndřej Hynek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
89 57.39 9.00
3 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 56.09 8.00
4 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 53.76 7.00
5 Jan LukášekJan Lukášek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 53.62 6.00
6 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
92 52.86 5.00
7 Petr StehlíkPetr Stehlík
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
77 51.62 4.00
8 Jakub JandaJakub Janda
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
89 49.04 3.00
9 Adam NejedlýAdam Nejedlý
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
88 48.18 2.00
10 Tomáš KubišTomáš Kubiš
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
92 44.94 1.00
11 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 44.34
12 Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
87 43.75
13 David NovotnýDavid Novotný
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
71 43.63
14 Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 42.54
15 Dalibor ŠpotákDalibor Špoták
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
74 41.30
16 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 40.02
Jan SchulhofJan Schulhof
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
89 DNP
Martin SýkoraMartin Sýkora
AK BílinaAK Bílina
70 DNP
Celkem 18 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SNLIB SNLIB AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 211.00
2 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 146.00
3 ACTUR ACTUR AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 143.00
4 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 136.50
5 LIAZJ LIAZJ TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 132.50
6 LITOM LITOM TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 111.00
ATCUL ATCUL Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 111.00
8 MLBOL MLBOL AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 063.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 4x100 m, 4x400 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SNLIB SNLIB AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 558.50
2 LITOM LITOM TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 466.00
3 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 429.75
4 ACTUR ACTUR AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 423.00
5 LIAZJ LIAZJ TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 407.00
6 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 364.50
7 ATCUL ATCUL Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 364.25
8 MLBOL MLBOL AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 164.00
Celkem 8 závodníků