Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F

Vyškov (29. 6. 2013)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 29.6.2013) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb 85 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11.58 11.00
2 Marek ReiskupMarek Reiskup 94 AC ProstějovAC Prostějov 11.68 9.00
3 Tomáš HavířTomáš Havíř 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.21 3.00
MB Ondřej KrčaOndřej Krča 97 JAC BrnoJAC Brno 12.25
MB Martin KmentaMartin Kmenta 87 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.25
MB Jan KopečnýJan Kopečný 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.29
MB Šimon ŽákŠimon Žák 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 13.62
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 29.6.2013) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.04 5.00
2 Pavel DolejšPavel Dolejš 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.20 4.00
3 Filip ZemanFilip Zeman 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.73 1.00
MB Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž 11.95
MB Tomáš HalouzkaTomáš Halouzka 97 JAC BrnoJAC Brno 12.15
Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 96 TJ ZnojmoTJ Znojmo DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 29.6.2013) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KejíkLukáš Kejík 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11.90 8.00
2 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 11.92 7.00
3 Pavel LiščákPavel Liščák 67 TJ ZnojmoTJ Znojmo 11.94 6.00
4 Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK PřerovSK Přerov 12.34 2.00
MB Petr JimramovskýPetr Jimramovský 92 TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky 11.94
MB Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12.02
Tomáš ŠmatlákTomáš Šmatlák 93 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.34 7.00
2 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 12.50 5.00
3 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 12.84 4.00
4 Veronika MuchováVeronika Muchová 98 AK KroměřížAK Kroměříž 12.96 2.00
5 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.01 1.00
6 Alesia ViskotovaAlesia Viskotova 92 TJ ZnojmoTJ Znojmo 13.03
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 29.6.2013) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.85 3.00
2 Lenka PazourkováLenka Pazourková 93 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 13.48
3 Barbora KlímováBarbora Klímová 97 TJ ZnojmoTJ Znojmo 13.50
4 Šárka BarvíkováŠárka Barvíková 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 13.89
5 Patricie SlosarčíkováPatricie Slosarčíková 99 TJ ZnojmoTJ Znojmo 14.04
MB Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 12.70
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 29.6.2013) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Aneta KovářováAneta Kovářová 97 AK HodonínAK Hodonín 13.74
MB Veronika PlánkováVeronika Plánková 95 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 13.77
MB Adéla SekerkováAdéla Sekerková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 13.92
MB Romana OpatřilováRomana Opatřilová 97 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 14.58
Celkem 4 závodníků