výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo krajské soutěže přípravky, skupina B

Dvůr Králové nad Labem (20. 6. 2013)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 20.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.5 364
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 08.7 318
3 Jáchym BednářJáchym Bednář 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.2 214
4 Jan RückerJan Rücker 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.3 196
5 Vojta VohlídkaVojta Vohlídka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.3 196
6 Ondřej VítekOndřej Vítek 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.4 178
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 20.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.8 295
2 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.1 233
3 Jan PácalJan Pácal 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.2 214
4 Jan ZívrJan Zívr 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.3 196
5 Jakub HůzaJakub Hůza 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.3 196
6 Čeněk NovákČeněk Novák 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.6 145
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 20.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip CharvátFilip Charvát 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.4 178
2 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.6 145
3 Antonín MatuškaAntonín Matuška 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.7 129
4 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 03 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 09.7 129
5 Matouš HovorkaMatouš Hovorka 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.7 129
6 Marian BrixiMarian Brixi 02 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 09.9 101
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 20.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristián HráskýKristián Hráský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.3 196
2 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.8 115
3 Jakub FléglJakub Flégl 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.0 88
4 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.2 64
5 Tadeáš BabkaTadeáš Babka 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 10.2 64
6 Tomáš KursaTomáš Kursa 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.6 27
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 20.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.0 88
2 Radim MazánekRadim Mazánek 03 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 10.1 75
3 Matěj KobylkaMatěj Kobylka 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 10.2 64
4 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.2 64
5 Lukáš RybáčekLukáš Rybáček 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 10.3 53
6 Jindřich HemelíkJindřich Hemelík 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.6 27
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 20.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HillermannTomáš Hillermann 03 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 10.6 27
2 David ŠvandaDavid Švanda 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 10.8 14
3 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka 04 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 10.9 9
4 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 10.9 9
5 Jakub JanečekJakub Janeček 04 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 11.0 5
6 Jakub TomešJakub Tomeš 05 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 11.5 0
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 20.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JirouskováBarbora Jirousková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.1 482
2 Nela DrápalíkováNela Drápalíková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.4 413
3 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.7 348
4 Sára ErbenováSára Erbenová 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.0 289
5 Tereza VyhlídováTereza Vyhlídová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.0 289
6 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.0 289
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 20.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.0 506
2 Marie JiřičkováMarie Jiřičková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.4 413
3 Sára KřížkováSára Křížková 04 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 09.6 369
4 Šárka KomedováŠárka Komedová 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.8 328
5 Lucie PetráčkováLucie Petráčková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.9 308
6 Vanda VávrováVanda Vávrová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.1 270
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 20.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína VognarováKarolína Vognarová 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.5 391
2 liška Barcalováliška Barcalová 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 10.1 270
3 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.3 235
4 Timea PolákováTimea Poláková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.4 218
5 Veronika KazdováVeronika Kazdová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.4 218
6 Bára PaikertováBára Paikertová 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 10.8 155
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 20.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina VitvarováMartina Vitvarová 03 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 10.0 289
2 Adéla VítkováAdéla Vítková 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.3 235
3 Petra SedláčkováPetra Sedláčková 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.3 235
4 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.4 218
5 Nikola LencováNikola Lencová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.4 218
6 Bára MuchováBára Muchová 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 11.2 103
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 20.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HrubáKateřina Hrubá 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.2 252
2 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.4 218
3 Jana ŠpatenkováJana Špatenková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.6 185
4 Lenka MalichováLenka Malichová 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.8 155
5 Marcela NajmanováMarcela Najmanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.8 155
6 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.1 115
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 20.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.2 252
2 Barbora MaláBarbora Malá 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.4 218
3 Michaela KuželováMichaela Kuželová 03 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 10.6 185
4 Tereza HorákováTereza Horáková 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 11.0 128
Klára ŠormováKlára Šormová 05 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 11.0 128
6 Natálie ProuzováNatálie Prouzová 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 11.1 115
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (čt, 20.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie TruhlářováPatricie Truhlářová 04 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 10.4 218
2 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 10.7 170
MB Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.6 608
MB Dominika HorníkováDominika Horníková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.3 435
MB Monika FišerováMonika Fišerová 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.1 270
Celkem 5 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 20.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 1:55.1 583
2 Ondřej VítekOndřej Vítek 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:02.1 478
3 Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:06.6 416
4 Jáchym BednářJáchym Bednář 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:07.3 407
5 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:08.6 389
6 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:09.8 374
7 Jan RückerJan Rücker 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:10.7 363
8 Jan ZívrJan Zívr 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:12.2 344
9 Filip CharvátFilip Charvát 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:16.8 290
10 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:18.0 276
11 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:18.9 266
12 Matouš HovorkaMatouš Hovorka 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:24.0 214
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (čt, 20.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojta VohlídkaVojta Vohlídka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:12.2 344
2 Radim MazánekRadim Mazánek 03 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 2:14.0 322
3 Jan PácalJan Pácal 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:18.5 271
4 Marian BrixiMarian Brixi 02 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:20.8 246
5 Jindřich HemelíkJindřich Hemelík 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:23.2 222
6 Jakub HůzaJakub Hůza 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:23.7 217
7 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:24.1 213
8 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka 04 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 2:24.8 206
9 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:25.5 199
10 David ŠvandaDavid Švanda 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 2:26.3 192
11 Tomáš KursaTomáš Kursa 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:29.2 165
12 Čeněk NovákČeněk Novák 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:38.9 91
Celkem 12 závodníků
Běh 3 (čt, 20.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristián HráskýKristián Hráský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:13.8 325
2 Antonín MatuškaAntonín Matuška 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:19.3 262
3 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 03 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 2:23.1 223
4 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:24.6 208
5 Tadeáš BabkaTadeáš Babka 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:25.8 196
6 Matěj KobylkaMatěj Kobylka 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:26.3 192
7 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 2:27.1 184
8 Jakub FléglJakub Flégl 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:29.1 166
9 Lukáš RybáčekLukáš Rybáček 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 2:31.3 148
10 Tomáš HillermannTomáš Hillermann 03 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 2:37.2 103
11 Jakub JanečekJakub Janeček 04 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 2:41.2 77
12 Jakub TomešJakub Tomeš 05 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 3:00.0 4
Celkem 12 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 20.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína VognarováKarolína Vognarová 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:08.6 389
2 Barbora JirouskováBarbora Jirousková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:12.2 344
3 Nela DrápalíkováNela Drápalíková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:13.2 332
4 Lucie PetráčkováLucie Petráčková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:13.7 326
5 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:14.1 321
6 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:17.2 285
7 Kateřina HrubáKateřina Hrubá 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:17.7 280
8 Jana ŠpatenkováJana Špatenková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:18.4 272
9 Adéla VítkováAdéla Vítková 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:20.1 254
10 Veronika KazdováVeronika Kazdová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:21.4 240
MB Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1:53.7 605
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (čt, 20.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1:58.9 525
2 Marie JiřičkováMarie Jiřičková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:12.1 345
3= Šárka KomedováŠárka Komedová 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:18.8 268
3= Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:18.8 268
5 Martina VitvarováMartina Vitvarová 03 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 2:19.7 258
6 Timea PolákováTimea Poláková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:21.4 240
7 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:23.3 221
8 Tereza VyhlídováTereza Vyhlídová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:27.2 183
9 Sára KřížkováSára Křížková 04 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 2:28.4 172
10 Bára MuchováBára Muchová 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 2:41.1 77
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (čt, 20.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára ErbenováSára Erbenová 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:23.1 223
2 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:23.7 217
3 liška Barcalováliška Barcalová 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 2:30.2 157
4 Bára PaikertováBára Paikertová 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:30.8 152
5 Marcela NajmanováMarcela Najmanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:32.8 135
6 Tereza HorákováTereza Horáková 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 2:34.1 125
7 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:36.1 110
8 Petra SedláčkováPetra Sedláčková 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:37.2 103
9 Vanda VávrováVanda Vávrová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 3:00.1 3
Celkem 9 závodníků
Běh 4 (čt, 20.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 2:23.6 218
2 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:28.7 170
3 Patricie TruhlářováPatricie Truhlářová 04 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 2:35.0 119
4 Michaela KuželováMichaela Kuželová 03 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 2:35.9 112
5 Natálie ProuzováNatálie Prouzová 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:36.2 110
6 Nikola LencováNikola Lencová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:38.7 92
7 Lenka MalichováLenka Malichová 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:39.5 87
8 Barbora MaláBarbora Malá 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:47.4 43
9 Klára ŠormováKlára Šormová 05 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 2:47.9 41
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 20.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 4.45 281
2 Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4.44 280
3 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 4.30 255
4 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 4.26 249
5 Vojta VohlídkaVojta Vohlídka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.84 181
6 Jan RückerJan Rücker
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.80 174
7 Jáchym BednářJáchym Bednář
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.76 168
8 Ondřej VítekOndřej Vítek
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 3.72 162
9 Jakub HůzaJakub Hůza
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.66 153
10 Filip CharvátFilip Charvát
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 3.66 153
11 Jan PácalJan Pácal
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.60 145
12 Čeněk NovákČeněk Novák
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.60 145
13 Antonín MatuškaAntonín Matuška
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 3.50 130
14 Kristián HráskýKristián Hráský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 3.44 122
15 Jan ZívrJan Zívr
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 3.42 119
16 Radim MazánekRadim Mazánek
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
03 3.36 111
17 Tadeáš BabkaTadeáš Babka
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
03 3.36 111
18 Matouš HovorkaMatouš Hovorka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.30 103
19 Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.30 103
20 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.24 95
21 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
03 3.24 95
22 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.20 90
23 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
05 3.18 88
24 Jindřich HemelíkJindřich Hemelík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 3.16 85
25 Jakub FléglJakub Flégl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.16 85
26 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.14 83
27 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
03 3.08 75
28 Marian BrixiMarian Brixi
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
02 3.06 73
29 Matěj KobylkaMatěj Kobylka
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
03 3.06 73
30 Tomáš KursaTomáš Kursa
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 3.02 68
31 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
04 3.00 66
32 David ŠvandaDavid Švanda
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
03 2.90 54
33 Tomáš HillermannTomáš Hillermann
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
03 2.90 54
34 Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
04 2.76 40
35 Lukáš RybáčekLukáš Rybáček
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
03 2.75 39
36 Jakub TomešJakub Tomeš
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
05 2.50 16
Celkem 36 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 20.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela DrápalíkováNela Drápalíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 3.94 294
2 Barbora JirouskováBarbora Jirousková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 3.85 274
3 Alžběta PourováAlžběta Pourová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 3.84 272
4 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 3.67 235
5 Marie JiřičkováMarie Jiřičková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 3.62 225
6 Lucie PetráčkováLucie Petráčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 3.58 216
7 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.57 214
8 Sára KřížkováSára Křížková
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
04 3.52 204
9 Tereza VyhlídováTereza Vyhlídová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.52 204
10 Šárka KomedováŠárka Komedová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 3.50 200
11 Karolína VognarováKarolína Vognarová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 3.44 188
12 Nikola LencováNikola Lencová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.33 167
13 Vanda VávrováVanda Vávrová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 3.27 155
14 liška Barcalováliška Barcalová
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
03 3.26 153
15 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.19 140
16 Jana ŠpatenkováJana Špatenková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 3.17 137
17 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.15 133
18 Adéla VítkováAdéla Vítková
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.15 133
19 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.13 130
20 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.13 130
21 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 3.12 128
22 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 3.07 119
23 Kateřina HrubáKateřina Hrubá
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 3.03 112
24 Martina VitvarováMartina Vitvarová
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
03 3.00 107
25 Marcela NajmanováMarcela Najmanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.00 107
26 Lenka MalichováLenka Malichová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 2.98 104
27 Bára MuchováBára Muchová
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
03 2.97 102
28 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 2.95 99
29 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 2.90 91
30 Bára PaikertováBára Paikertová
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
03 2.90 91
31 Patricie TruhlářováPatricie Truhlářová
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
04 2.87 86
32 Tereza HorákováTereza Horáková
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
03 2.84 81
33 Veronika KazdováVeronika Kazdová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 2.82 78
34 Natálie KosařováNatálie Kosařová
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
04 2.80 75
35 Natálie ProuzováNatálie Prouzová
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
04 2.70 60
36 Timea PolákováTimea Poláková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 2.65 53
37 Michaela KuželováMichaela Kuželová
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
03 2.63 50
38 Klára ŠormováKlára Šormová
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
05 2.63 50
MB Jana HolubcováJana Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 4.46 418
MB Dominika HorníkováDominika Horníková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.94 294
MB Monika FišerováMonika Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.75 252
Celkem 41 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(čt, 20.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 48.85 465
2 Vojta VohlídkaVojta Vohlídka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 41.61 375
3 Ondřej VítekOndřej Vítek
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 37.95 330
4 Jáchym BednářJáchym Bednář
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 37.12 320
5 Jan PácalJan Pácal
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 34.72 291
6 Jan RückerJan Rücker
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 34.42 288
7 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 34.03 283
8 Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 33.98 282
9 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
05 32.43 264
10 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 30.65 243
11 Jakub HůzaJakub Hůza
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 30.62 242
12 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 30.59 242
13 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 30.24 238
14 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 30.03 236
15 Radim MazánekRadim Mazánek
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
03 29.93 234
16 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
03 29.43 228
17 Filip CharvátFilip Charvát
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 29.11 225
18 Tadeáš BabkaTadeáš Babka
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
03 27.17 202
19 Jakub FléglJakub Flégl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 27.09 201
20 Antonín MatuškaAntonín Matuška
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 26.15 190
21 Jan ZívrJan Zívr
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 25.70 185
22 Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
04 25.61 184
23 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
03 25.43 182
24 Matěj KobylkaMatěj Kobylka
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
03 24.62 173
25 Tomáš KursaTomáš Kursa
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 24.43 170
26 Kristián HráskýKristián Hráský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 24.28 169
27 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
04 23.55 160
28 Marian BrixiMarian Brixi
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
02 23.20 156
29 Lukáš RybáčekLukáš Rybáček
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
03 23.08 155
30 Jindřich HemelíkJindřich Hemelík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 21.47 137
31 David ŠvandaDavid Švanda
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
03 20.71 128
32 Čeněk NovákČeněk Novák
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 20.61 127
33 Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 18.84 108
34 Matouš HovorkaMatouš Hovorka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 18.31 102
35 Tomáš HillermannTomáš Hillermann
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
03 17.22 90
36 Jakub TomešJakub Tomeš
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
05 14.42 60
Celkem 36 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(čt, 20.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 31.58 254
2 Adéla VítkováAdéla Vítková
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 30.00 235
3 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 28.78 221
4 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 28.65 219
5 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 28.48 217
6 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 28.47 217
7 Vanda VávrováVanda Vávrová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 27.88 210
8 Alžběta PourováAlžběta Pourová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 26.88 199
9 Karolína VognarováKarolína Vognarová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 24.52 171
10 liška Barcalováliška Barcalová
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
03 24.16 167
11 Šárka KomedováŠárka Komedová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 23.83 164
12 Barbora JirouskováBarbora Jirousková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 23.81 163
13 Nela DrápalíkováNela Drápalíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 23.08 155
14 Timea PolákováTimea Poláková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 23.00 154
15 Sára KřížkováSára Křížková
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
04 22.90 153
16 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 22.61 150
17 Michaela KuželováMichaela Kuželová
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
03 22.57 149
18 Nikola LencováNikola Lencová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 21.76 140
19 Bára MuchováBára Muchová
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
03 21.75 140
20 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 21.71 140
21 Kateřina HrubáKateřina Hrubá
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 21.14 133
22 Veronika KazdováVeronika Kazdová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 20.88 130
23 Marcela NajmanováMarcela Najmanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 20.84 130
24 Marie JiřičkováMarie Jiřičková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 19.37 114
25 Tereza VyhlídováTereza Vyhlídová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 18.88 108
26 Jana ŠpatenkováJana Špatenková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 18.49 104
27 Tereza HorákováTereza Horáková
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
03 18.41 103
28 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 16.91 87
29 Lucie PetráčkováLucie Petráčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 16.68 84
30 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 16.63 84
31 Bára PaikertováBára Paikertová
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
03 15.10 67
32 Natálie ProuzováNatálie Prouzová
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
04 14.64 63
33 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 13.73 53
34 Lenka MalichováLenka Malichová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 13.48 51
35 Patricie TruhlářováPatricie Truhlářová
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
04 13.26 48
36 Klára ŠormováKlára Šormová
DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B"
05 12.92 45
37 Martina VitvarováMartina Vitvarová
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
03 12.35 39
38 Natálie KosařováNatálie Kosařová
TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B"
04 08.60 4
MB Jana HolubcováJana Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 40.24 358
MB Monika FišerováMonika Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 28.28 215
Celkem 40 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 1647
2 Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1342
3 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1207
4 Ondřej VítekOndřej Vítek 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1148
5 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1113
6 Jáchym BednářJáchym Bednář 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1109
7 Vojta VohlídkaVojta Vohlídka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1096
8 Jan RückerJan Rücker 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 1021
9 Jan PácalJan Pácal 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0921
10 Filip CharvátFilip Charvát 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0846
11 Jan ZívrJan Zívr 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0844
12 Kristián HráskýKristián Hráský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0812
13 Jakub HůzaJakub Hůza 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0808
14 Radim MazánekRadim Mazánek 03 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 0742
15 Antonín MatuškaAntonín Matuška 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0711
16 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0697
17 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0696
18 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0656
19 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0649
20 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 03 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 0629
21 Marian BrixiMarian Brixi 02 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0576
22 Tadeáš BabkaTadeáš Babka 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0573
23 Matouš HovorkaMatouš Hovorka 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0548
24 Jakub FléglJakub Flégl 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0540
25 Čeněk NovákČeněk Novák 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0508
26 Matěj KobylkaMatěj Kobylka 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0502
27 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 0496
28 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0488
29 Jindřich HemelíkJindřich Hemelík 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0471
30 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka 04 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 0441
31 Tomáš KursaTomáš Kursa 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0430
32 Lukáš RybáčekLukáš Rybáček 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 0395
33 David ŠvandaDavid Švanda 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 0388
34 Jakub JanečekJakub Janeček 04 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 0306
35 Tomáš HillermannTomáš Hillermann 03 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 0274
36 Jakub TomešJakub Tomeš 05 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 0080
Poznámky:
Špicar M. 1647 (08.7/318-4.45/281-48.85/465-1:55.1/583)
Lanžhotský V. 1342 (08.5/364-4.44/280-33.98/282-2:06.6/416)
Poličanský M. 1207 (08.8/295-4.30/255-34.03/283-2:09.8/374)
Vítek O. 1148 (09.4/178-3.72/162-37.95/330-2:02.1/478)
Bělík J. 1113 (09.1/233-4.26/249-30.59/242-2:08.6/389)
Bednář J. 1109 (09.2/214-3.76/168-37.12/320-2:07.3/407)
Vohlídka V. 1096 (09.3/196-3.84/181-41.61/375-2:12.2/344)
Rücker J. 1021 (09.3/196-3.80/174-34.42/288-2:10.7/363)
Pácal J. 921 (09.2/214-3.60/145-34.72/291-2:18.5/271)
Charvát F. 846 (09.4/178-3.66/153-29.11/225-2:16.8/290)
Zívr J. 844 (09.3/196-3.42/119-25.70/185-2:12.2/344)
Hráský K. 812 (09.3/196-3.44/122-24.28/169-2:13.8/325)
Hůza J. 808 (09.3/196-3.66/153-30.62/242-2:23.7/217)
Mazánek R. 742 (10.1/75-3.36/111-29.93/234-2:14.0/322)
Matuška A. 711 (09.7/129-3.50/130-26.15/190-2:19.3/262)
Grus J. 697 (10.0/88-3.24/95-30.24/238-2:18.0/276)
Špicar D. 696 (09.6/145-3.18/88-32.43/264-2:25.5/199)
Kušnír J. 656 (09.8/115-3.20/90-30.65/243-2:24.6/208)
Schreiber O. 649 (10.2/64-3.14/83-30.03/236-2:18.9/266)
Havlíček T. 629 (09.7/129-3.24/95-25.43/182-2:23.1/223)
Brixi M. 576 (09.9/101-3.06/73-23.20/156-2:20.8/246)
Babka T. 573 (10.2/64-3.36/111-27.17/202-2:25.8/196)
Hovorka M. 548 (09.7/129-3.30/103-18.31/102-2:24.0/214)
Flégl J. 540 (10.0/88-3.16/85-27.09/201-2:29.1/166)
Novák Č. 508 (09.6/145-3.60/145-20.61/127-2:38.9/91)
Kobylka M. 502 (10.2/64-3.06/73-24.62/173-2:26.3/192)
Ersepka T. 496 (10.9/9-3.08/75-29.43/228-2:27.1/184)
Dítě M. 488 (10.2/64-3.30/103-18.84/108-2:24.1/213)
Hemelík J. 471 (10.6/27-3.16/85-21.47/137-2:23.2/222)
Zahrádka V. 441 (10.9/9-3.00/66-23.55/160-2:24.8/206)
Kursa T. 430 (10.6/27-3.02/68-24.43/170-2:29.2/165)
Rybáček L. 395 (10.3/53-2.75/39-23.08/155-2:31.3/148)
Švanda D. 388 (10.8/14-2.90/54-20.71/128-2:26.3/192)
Janeček J. 306 (11.0/5-2.76/40-25.61/184-2:41.2/77)
Hillermann T. 274 (10.6/27-2.90/54-17.22/90-2:37.2/103)
Tomeš J. 80 (11.5/0-2.50/16-14.42/60-3:00.0/4)
Celkem 36 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1502
2 Barbora JirouskováBarbora Jirousková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1263
3 Nela DrápalíkováNela Drápalíková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1194
4 Karolína VognarováKarolína Vognarová 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1139
5 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 1100
6 Marie JiřičkováMarie Jiřičková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1097
7 Sára ErbenováSára Erbenová 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0968
8 Šárka KomedováŠárka Komedová 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0960
9 Lucie PetráčkováLucie Petráčková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0934
10 Sára KřížkováSára Křížková 04 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 0898
11 Adéla VítkováAdéla Vítková 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0857
12 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0811
13 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0798
14 Tereza VyhlídováTereza Vyhlídová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0784
15 Kateřina HrubáKateřina Hrubá 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0777
16 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0772
17 liška Barcalováliška Barcalová 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 0747
18 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0704
19 Jana ŠpatenkováJana Špatenková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0698
20 Martina VitvarováMartina Vitvarová 03 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 0693
21 Veronika KazdováVeronika Kazdová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0666
22 Timea PolákováTimea Poláková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0665
23 Vanda VávrováVanda Vávrová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0638
24 Nikola LencováNikola Lencová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0617
25 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0606
26 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0582
27 Barbora MaláBarbora Malá 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0579
28 Marcela NajmanováMarcela Najmanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0527
29 Petra SedláčkováPetra Sedláčková 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0519
30 Michaela KuželováMichaela Kuželová 03 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 0496
31 Patricie TruhlářováPatricie Truhlářová 04 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 0471
32 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 0467
33 Bára PaikertováBára Paikertová 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0465
34 Tereza HorákováTereza Horáková 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 0437
35 Bára MuchováBára Muchová 03 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 0422
36 Lenka MalichováLenka Malichová 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0397
37 Natálie ProuzováNatálie Prouzová 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0348
38 Klára ŠormováKlára Šormová 05 DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 0264
MS Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1989
MS Monika FišerováMonika Fišerová 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0737
MS Dominika HorníkováDominika Horníková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0729
Poznámky:
Holubcová J. 1989 (08.6/608-4.46/418-40.24/358-1:53.7/605)
Pourová A. 1502 (09.0/506-3.84/272-26.88/199-1:58.9/525)
Jirousková B. 1263 (09.1/482-3.85/274-23.81/163-2:12.2/344)
Drápalíková N. 1194 (09.4/413-3.94/294-23.08/155-2:13.2/332)
Vognarová K. 1139 (09.5/391-3.44/188-24.52/171-2:08.6/389)
Andrejsová E. 1100 (09.7/348-3.57/214-28.47/217-2:14.1/321)
Jiřičková M. 1097 (09.4/413-3.62/225-19.37/114-2:12.1/345)
Erbenová S. 968 (10.0/289-3.67/235-28.78/221-2:23.1/223)
Komedová Š. 960 (09.8/328-3.50/200-23.83/164-2:18.8/268)
Petráčková L. 934 (09.9/308-3.58/216-16.68/84-2:13.7/326)
Křížková S. 898 (09.6/369-3.52/204-22.90/153-2:28.4/172)
Vítková A. 857 (10.3/235-3.15/133-30.00/235-2:20.1/254)
Prouzová T. 811 (10.3/235-2.90/91-28.48/217-2:18.8/268)
Bělohlávková I. 798 (10.0/289-3.19/140-16.63/84-2:17.2/285)
Vyhlídová T. 784 (10.0/289-3.52/204-18.88/108-2:27.2/183)
Hrubá K. 777 (10.2/252-3.03/112-21.14/133-2:17.7/280)
Bašková Z. 772 (10.4/218-3.13/130-31.58/254-2:28.7/170)
Barcalová l. 747 (10.1/270-3.26/153-24.16/167-2:30.2/157)
Fišerová M. 737 (10.1/270-3.75/252-28.28/215)
Horníková D. 729 (09.3/435-3.94/294-/)
Mertlíková E. 704 (10.4/218-3.07/119-22.61/150-2:23.7/217)
Špatenková J. 698 (10.6/185-3.17/137-18.49/104-2:18.4/272)
Vitvarová M. 693 (10.0/289-3.00/107-12.35/39-2:19.7/258)
Kazdová V. 666 (10.4/218-2.82/78-20.88/130-2:21.4/240)
Poláková T. 665 (10.4/218-2.65/53-23.00/154-2:21.4/240)
Vávrová V. 638 (10.1/270-3.27/155-27.88/210-3:00.1/3)
Lencová N. 617 (10.4/218-3.33/167-21.76/140-2:38.7/92)
Kubíčková K. 606 (11.1/115-3.13/130-21.71/140-2:23.3/221)
Kadlecová A. 582 (10.2/252-3.15/133-16.91/87-2:36.1/110)
Malá B. 579 (10.4/218-2.95/99-28.65/219-2:47.4/43)
Najmanová M. 527 (10.8/155-3.00/107-20.84/130-2:32.8/135)
Sedláčková P. 519 (10.3/235-3.12/128-13.73/53-2:37.2/103)
Kuželová M. 496 (10.6/185-2.63/50-22.57/149-2:35.9/112)
Truhlářová P. 471 (10.4/218-2.87/86-13.26/48-2:35.0/119)
Kosařová N. 467 (10.7/170-2.80/75-08.60/4-2:23.6/218)
Paikertová B. 465 (10.8/155-2.90/91-15.10/67-2:30.8/152)
Horáková T. 437 (11.0/128-2.84/81-18.41/103-2:34.1/125)
Muchová B. 422 (11.2/103-2.97/102-21.75/140-2:41.1/77)
Malichová L. 397 (10.8/155-2.98/104-13.48/51-2:39.5/87)
Prouzová N. 348 (11.1/115-2.70/60-14.64/63-2:36.2/110)
Šormová K. 264 (11.0/128-2.63/50-12.92/45-2:47.9/41)
Celkem 41 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4355.0
2 DCOST DCOST Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 4285.0
3 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3864.0
4 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2831.0
5 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2620.0
6 DVKRB DVKRB TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 1951.0
7 DCOSB DCOSB DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 1720.0
8 HKRAB HKRAB TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 1651.0
Poznámky:
Hlavní body:
1. TJ Sokol Hradec Králové "A" 10
2. DC Ostroměř "A" 9
3. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 8
4. TJ Dvůr Králové n. L. "A" 7
5. TJ Sokol Jaroměř 6
6. TJ Dvůr Králové n. L. "B" 5
7. DC Ostroměř "B" 4
8. TJ Sokol Hradec Králové "B" 3
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8074.0
2 DCOST DCOST Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 8014.0
3 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6312.0
4 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4722.0
5 HKRAB HKRAB TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 4138.0
6 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4082.0
7 DVKRB DVKRB TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 3463.0
8 DCOSB DCOSB DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 3170.0
Poznámky:
Hlavní body po 2. kolech:
1. TJ Sokol Hradec Králové "A" 19
2. DC Ostroměř "A" 19
3. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 15
4. TJ Sokol Jaroměř 12
5. TJ Sokol Hradec Králové "B" 11
6. TJ Dvůr Králové n. L. "A" 10
7. TJ Dvůr Králové n. L. "B" 10
8. DC Ostroměř "B" 8
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4564.0
2 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3789.0
3 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3570.0
4 DCOST DCOST Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 3400.0
5 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2864.0
6 DVKRB DVKRB TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 2834.0
7 DCOSB DCOSB DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 1870.0
8 HKRAB HKRAB TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0813.0
Poznámky:
Hlavní body:
1. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 9
2. TJ Sokol Jaroměř 8
3. TJ Dvůr Králové n. L. "A" 7
4. DC Ostroměř "A" 6
5. TJ Sokol Hradec Králové "A" 5
6. TJ Dvůr Králové n. L. "B" 4
7. DC Ostroměř "B" 3
8. TJ Sokol Hradec Králové "B" 2

Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8405.0
2 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6391.0
3 DCOST DCOST Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 6580.0
4 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6105.0
5 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5427.0
6 DVKRB DVKRB TJ Dvůr Králové nad Labem "B"TJ Dvůr Králové nad Labem "B" 4913.0
7 DCOSB DCOSB DC Ostroměř "B"DC Ostroměř "B" 3415.0
8 HKRAB HKRAB TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2280.0
Poznámky:
Hlavní body po 2. kolech:
1. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 18
2. TJ Sokol Jaroměř 15
3. DC Ostroměř 14
4. TJ Dvůr Králové n. L. "A" 12
5. TJ Sokol Hradec Králové "A" 11
6. TJ Dvůr Králové n. L. "B" 8
7. DC Ostroměř "B" 6
8. TJ Sokol Hradec Králové "B" 2
Celkem 8 závodníků