Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň

Uherské Hradiště (15. 9. 2013)

hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 15.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol TabačkováNikol Tabačková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 48.98 11.00
2 Patricie GamonováPatricie Gamonová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 36.57 9.00
3 Barbora KřížkovskáBarbora Křížkovská
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 34.31 8.00
4 Nikola FlašarováNikola Flašarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 33.54 7.00
5 Marie SlovákováMarie Slováková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 32.34 6.00
6 Denisa HoláDenisa Holá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 31.24 5.00
7 Kristýna KlossováKristýna Klossová
JAC BrnoJAC Brno
99 29.44 4.00
8 Marie HeimováMarie Heimová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 27.12 3.00
9 Gabriela TrlicováGabriela Trlicová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 26.41 2.00
10 Alena LangováAlena Langová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
98 25.25 1.00
11 Valerie KrennbauerováValerie Krennbauerová
AK ŠternberkAK Šternberk
99 25.13
12 Hana KlimentováHana Klimentová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 25.10
13 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 25.02
14 Veronika DusováVeronika Dusová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 24.82
15 Veronika KoppováVeronika Koppová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 24.70
16 Eliška NěmcováEliška Němcová
AK ŠternberkAK Šternberk
98 23.41
17 Karolína VlčkováKarolína Vlčková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 23.32
18 Tereza NamyslováTereza Namyslová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 21.46
19 Markéta MívaltováMarkéta Mívaltová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 19.16
20 Dominika PaprstkováDominika Paprstková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 17.50
MB Johana PrudkáJohana Prudká
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 19.76
Celkem 21 závodníků