Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň

Uherské Hradiště (15. 9. 2013)

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 15.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik OrálekDominik Orálek
AK OlomoucAK Olomouc
98 6.26 11.00
2 Lukáš KračmarLukáš Kračmar
BYAC BrnoBYAC Brno
98 6.12 9.00
3 Dominik ČermínDominik Čermín
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 5.89 8.00
4 Jan VáchaJan Vácha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 5.80 7.00
5 Jakub ValášekJakub Valášek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
98 5.76 6.00
6 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 5.73 5.00
7 Jiří KučeraJiří Kučera
BYAC BrnoBYAC Brno
98 5.67 4.00
8 Filip SloukaFilip Slouka
BYAC BrnoBYAC Brno
99 5.66 3.00
9 Jan NastoupilJan Nastoupil
AK OlomoucAK Olomouc
99 5.48 2.00
10 Vilém StráskýVilém Stráský
BYAC BrnoBYAC Brno
99 5.43 1.00
11 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 5.36
12 Dominik HutákDominik Huták
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 5.36
13 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
98 5.25
14 Tomáš JanečekTomáš Janeček
BYAC BrnoBYAC Brno
98 5.16
15 Denis KukelkaDenis Kukelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4.96
16 Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.96
17 Vojtěch WalaVojtěch Wala
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 4.96
18 Daniel PátekDaniel Pátek
SK PřerovSK Přerov
98 4.95
19 Filip ČermákFilip Čermák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 4.51
20 Jan CapkoJan Capko
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4.07
Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 DNP
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 15.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 5.40 11.00
2 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 5.27 9.00
3 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
JAC BrnoJAC Brno
98 5.22 8.00
4 Michaela HrubáMichaela Hrubá
JAC BrnoJAC Brno
98 5.18 7.00
5 Marie ŠkrdlíkováMarie Škrdlíková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 5.13 6.00
6 Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 4.90 5.00
7 Lucie BaroňováLucie Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4.80 4.00
8 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 4.74 3.00
9 Lenka TauberováLenka Tauberová
JAC Brno BJAC Brno B
98 4.73 2.00
10 Denisa HoláDenisa Holá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 4.59 1.00
11 Lucie ČerveňákováLucie Červeňáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 4.52
12 Tereza KišováTereza Kišová
JAC Brno BJAC Brno B
98 4.47
13 Klára RovenskáKlára Rovenská
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 4.46
14 Sára ImreováSára Imreová
JAC Brno BJAC Brno B
99 4.44
15 Denisa ŠkodováDenisa Škodová
JAC Brno BJAC Brno B
99 4.38
16 Petra KrálováPetra Králová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4.38
17 Kateřina MarcinčinováKateřina Marcinčinová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4.30
18 Martina KrausováMartina Krausová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 4.29
19 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 4.07
20 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
JAC BrnoJAC Brno
98 4.01
21 Michaela JuřicováMichaela Juřicová
JAC Brno BJAC Brno B
99 3.42
MB Pavlína RyncarzováPavlína Ryncarzová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4.17
MB Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 4.12
Celkem 23 závodníků