Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň

Uherské Hradiště (15. 9. 2013)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 15.9.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.41 11.00
2 Martin VicanMartin Vican 99 BYAC BrnoBYAC Brno 07.69 9.00
3 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 98 BYAC BrnoBYAC Brno 07.74 8.00
4 Dominik OrálekDominik Orálek 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.75 7.00
5 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.78 6.00
6 Lukáš MysliwiecLukáš Mysliwiec 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.79 5.00
7 Martin ReinerMartin Reiner 98 BYAC BrnoBYAC Brno 07.93 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 15.9.2013) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David LorenčičDavid Lorenčič 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.83 4.00
2 Jan VašíčekJan Vašíček 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.87 3.00
3 Pavel TomanecPavel Tomanec 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.94 0.50
4 Manuel RonaldoManuel Ronaldo 98 BYAC BrnoBYAC Brno 07.94 0.50
5 Jan KramolišJan Kramoliš 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.97
6 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 08.15
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 15.9.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MahdalíkJiří Mahdalík 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.96
2 Dominik KrejčířDominik Krejčíř 99 BYAC BrnoBYAC Brno 08.01
3 Jan SmělíkJan Smělík 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.12
4 Patrik PivodaPatrik Pivoda 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.45
5 Adam KopecAdam Kopec 99 SK PřerovSK Přerov 08.50
6 Pavel PaluříkPavel Paluřík 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.66
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 15.9.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr TkadlecPetr Tkadlec 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.16
2 Dominik VečeřaDominik Večeřa 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.59
3 Šimon KneislŠimon Kneisl 01 SK PřerovSK Přerov 09.25
4 Radim PlškoRadim Plško 01 SK PřerovSK Přerov 09.39
MB Milan IlčíkMilan Ilčík 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.27
Kamil ŠevčíkKamil Ševčík 98 BYAC BrnoBYAC Brno DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 15.9.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.86 11.00
2 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 JAC BrnoJAC Brno 08.41 9.00
3 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 JAC BrnoJAC Brno 08.43 8.00
4 Alexandra RafajováAlexandra Rafajová 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.44 7.00
5 Tereza BorákováTereza Boráková 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.45 6.00
6 Tereza MolkováTereza Molková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.51 5.00
7 Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.60 2.00
8 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.64 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 15.9.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Melissa SchlagerMelissa Schlager 98 JAC BrnoJAC Brno 08.54 4.00
2 Tereza KišováTereza Kišová 98 JAC Brno BJAC Brno B 08.55 3.00
3 Lucie ČervenkováLucie Červenková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.75
4 Sára ImreováSára Imreová 99 JAC Brno BJAC Brno B 08.90
5 Alexandra JirkůAlexandra Jirků 98 JAC Brno BJAC Brno B 08.99
6 Alžběta ValentováAlžběta Valentová 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.11
7 Denisa ŠkodováDenisa Škodová 99 JAC Brno BJAC Brno B 09.20
8 Andrea PiknováAndrea Piknová 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.23
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 15.9.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KlusáčkováMarkéta Klusáčková 99 JAC BrnoJAC Brno 08.71
2 Lenka TauberováLenka Tauberová 98 JAC Brno BJAC Brno B 08.83
3 Kamila KalováKamila Kalová 98 JAC Brno BJAC Brno B 09.08
4 Klára DanielováKlára Danielová 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.14
5 Gabriela JankůGabriela Janků 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.42
6 Michaela JuřicováMichaela Juřicová 99 JAC Brno BJAC Brno B 09.49
7 Tereza KalabisováTereza Kalabisová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.50
MB Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 08.86
Celkem 8 závodníků