Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň

Uherské Hradiště (15. 9. 2013)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 15.9.2013) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 17.21 11.00
2 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 17.56 9.00
3 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17.81 8.00
4 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.13 7.00
5 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 18.15 6.00
6 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 18.34 5.00
7 Lukáš KračmarLukáš Kračmar 98 BYAC BrnoBYAC Brno 18.62 3.00
8 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.13
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 15.9.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VicanMartin Vican 99 BYAC BrnoBYAC Brno 18.54 4.00
2 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 98 BYAC BrnoBYAC Brno 18.83 1.00
3 Jan KramolišJan Kramoliš 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.84
4 Pavel TomanecPavel Tomanec 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 18.95
5 David LorenčičDavid Lorenčič 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 19.28
6 Petr TkadlecPetr Tkadlec 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 19.56
7 Ondřej JuřenaOndřej Juřena 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 19.74
Lukáš MysliwiecLukáš Mysliwiec 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 15.9.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip VladařFilip Vladař 98 AK OlomoucAK Olomouc 18.65 2.00
2 Dominik KrejčířDominik Krejčíř 99 BYAC BrnoBYAC Brno 19.54
3 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.60
4 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 20.01
5 Ondřej LengálOndřej Lengál 99 BYAC BrnoBYAC Brno 20.23
6 Dominik ManišDominik Maniš 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 21.25
Patrik PivodaPatrik Pivoda 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 15.9.2013) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Jan VašíčekJan Vašíček 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 18.91
3 David BučekDavid Buček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.20
4 František MužnýFrantišek Mužný 99 AK OlomoucAK Olomouc 21.24
5 Šimon KneislŠimon Kneisl 01 SK PřerovSK Přerov 22.97
6 Radim PlškoRadim Plško 01 SK PřerovSK Přerov 23.76
MB Milan IlčíkMilan Ilčík 99 AK OlomoucAK Olomouc 20.02
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 15.9.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 18.55 11.00
2 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 19.67 9.00
3 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 JAC BrnoJAC Brno 20.24 8.00
4 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 20.45 7.00
5 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 20.51 6.00
6 Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 20.76 4.00
7 Tereza BorákováTereza Boráková 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.91 2.00
Alexandra RafajováAlexandra Rafajová 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 15.9.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula HanákováVendula Hanáková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 20.74 5.00
2 Tereza MolkováTereza Molková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 20.79 3.00
3 Klára NavrátilováKlára Navrátilová 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 21.73 1.00
4 Alžběta HenzlováAlžběta Henzlová 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 21.82
5 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 22.22
6 Alžběta ValentováAlžběta Valentová 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.25
7 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.36
8 Barbora FurišováBarbora Furišová 99 AK ŠternberkAK Šternberk 23.05
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 15.9.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila KalováKamila Kalová 98 JAC Brno BJAC Brno B 22.65
2 Klára DanielováKlára Danielová 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 22.75
3 Andrea PiknováAndrea Piknová 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 22.87
4 Lucie GabrielováLucie Gabrielová 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 23.11
5 Tereza KalabisováTereza Kalabisová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 23.86
MB Adéla SekerkováAdéla Sekerková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 20.80
Adéla RaškováAdéla Rašková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 7 závodníků