Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velká cena města Litomyšle

Litomyšl (3. 8. 2013)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 3.8.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK BílinaAK Bílina 07.08 854
2 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.23 802
3 Dominik MüllerDominik Müller 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.31 775
4 Lubomír ProcházkaLubomír Procházka 80 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.38 752
5 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.43 736
6 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.44 732
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 3.8.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MorávekMartin Morávek 94 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 07.13 837
2 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.31 775
3 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 07.39 749
4 David BenešDavid Beneš 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.48 719
5 David RoháčekDavid Roháček 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.57 690
6 David LašekDavid Lašek 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.63 671
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 3.8.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.35 762
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.44 732
3 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 07.53 703
4 Petr KaiserPetr Kaiser 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 07.55 697
5 František WiesnerFrantišek Wiesner 96 AC PardubiceAC Pardubice 07.62 675
6 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 AC PardubiceAC Pardubice 07.72 643
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 3.8.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří LedenJiří Leden 74 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 07.68 656
2 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.78 625
3 Roman DivokýRoman Divoký 90 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.92 583
4 Jiří CögerJiří Cöger 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.97 568
Imrich BérešImrich Béreš 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 3.8.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít KalvodaVít Kalvoda 93 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 07.42 739
2 Aleš KrálAleš Král 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 07.47 723
3 Daniel KochDaniel Koch 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.91 586
4 Oldřich BrychOldřich Brych 82 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.66 383
Milan ŠormMilan Šorm 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNP
Jan SkořepaJan Skořepa 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 3.8.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 08.37 738
2 Aneta BednářováAneta Bednářová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.65 659
3 Tereza PavlasováTereza Pavlasová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.97 574
4 Bára MachováBára Machová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.15 528
5 Nela KozákováNela Kozáková 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.44 458
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.8.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Lenka NovotnáLenka Novotná 97 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 08.02 842
3 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.05 833
4 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.16 800
5 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 08.36 741
6 Dominika VlnasováDominika Vlnasová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.71 643
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 3.8.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 93 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.15 803
2 Šárka NovotnáŠárka Novotná 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.30 758
3 Kamila BartoškováKamila Bartošková 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.41 726
4 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.50 701
5 Šárka DavídkováŠárka Davídková 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.56 684
6 Dominika VognarováDominika Vognarová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.99 569
Celkem 6 závodníků