Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velká cena města Litomyšle

Litomyšl (3. 8. 2013)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 3.8.2013) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK BílinaAK Bílina 10.85 894
2 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.26 804
3 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.43 767
4 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.54 744
Lubomír ProcházkaLubomír Procházka 80 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Dominik MüllerDominik Müller 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 3.8.2013) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.30 795
2 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.54 744
3 David BenešDavid Beneš 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.55 742
4 David LašekDavid Lašek 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11.89 673
Martin MorávekMartin Morávek 94 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNP
David RoháčekDavid Roháček 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 3.8.2013) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11.52 748
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.68 715
3 František WiesnerFrantišek Wiesner 96 AC PardubiceAC Pardubice 11.73 705
4 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 11.80 691
5 Petr KaiserPetr Kaiser 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 11.90 671
6 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 AC PardubiceAC Pardubice 11.96 659
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 3.8.2013) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří LedenJiří Leden 74 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 11.96 659
2 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.37 580
3 Roman DivokýRoman Divoký 90 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 12.58 541
4 Jiří CögerJiří Cöger 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.82 499
Imrich BérešImrich Béreš 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 3.8.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít KalvodaVít Kalvoda 93 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 11.74 703
2 Aleš KrálAleš Král 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.95 661
3 Daniel KochDaniel Koch 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.25 603
4 Jan SkořepaJan Skořepa 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 12.80 502
5 Oldřich BrychOldřich Brych 82 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 14.16 290
Milan ŠormMilan Šorm 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 3.8.2013) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 13.39 703
2 Aneta BednářováAneta Bednářová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 13.84 629
3 Tereza PavlasováTereza Pavlasová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 14.19 575
4 Bára MachováBára Machová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 14.49 530
5 Nela KozákováNela Kozáková 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 15.10 443
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.8.2013) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Lenka NovotnáLenka Novotná 97 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 12.60 840
3 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.78 808
4 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.82 801
5 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 13.00 769
Dominika VlnasováDominika Vlnasová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 3.8.2013) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 93 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 12.89 789
2 Šárka NovotnáŠárka Novotná 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 13.07 757
3 Kamila BartoškováKamila Bartošková 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.47 689
4 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 13.49 686
5 Šárka DavídkováŠárka Davídková 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.75 644
6 Dominika VognarováDominika Vognarová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 14.21 572
Celkem 6 závodníků