Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velká cena města Litomyšle

Litomyšl (3. 8. 2013)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 3.8.2013) Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK BílinaAK Bílina 22.40 843
2 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 22.64 820
3 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.02 783
4 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.80 711
Lubomír ProcházkaLubomír Procházka 80 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Dominik MüllerDominik Müller 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 3.8.2013) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 22.83 802
2 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 23.35 752
3 David LašekDavid Lašek 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 23.99 694
4 David BenešDavid Beneš 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 24.49 650
Martin MorávekMartin Morávek 94 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNP
David RoháčekDavid Roháček 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 3.8.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František WiesnerFrantišek Wiesner 96 AC PardubiceAC Pardubice 23.78 713
2 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 23.96 697
3 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 AC PardubiceAC Pardubice 24.16 679
4 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 24.34 663
5 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.43 655
6 Petr KaiserPetr Kaiser 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 24.50 649
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 3.8.2013) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří LedenJiří Leden 74 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 24.54 645
2 Jiří CögerJiří Cöger 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 25.13 595
3 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 25.54 561
4 Roman DivokýRoman Divoký 90 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 25.68 550
Imrich BérešImrich Béreš 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 3.8.2013) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít KalvodaVít Kalvoda 93 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 23.88 704
2 Aleš KrálAleš Král 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 24.10 684
3 Daniel KochDaniel Koch 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 24.38 659
4 Milan ŠormMilan Šorm 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 27.60 404
5 Oldřich BrychOldřich Brych 82 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 28.12 369
Jan SkořepaJan Skořepa 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 3.8.2013) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 27.02 710
2 Tereza PavlasováTereza Pavlasová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 28.42 598
3 Aneta BednářováAneta Bednářová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 28.72 575
4 Bára MachováBára Machová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 29.88 491
5 Nela KozákováNela Kozáková 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 31.90 358
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.8.2013) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 26.30 771
3 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 26.66 740
4 Lenka NovotnáLenka Novotná 97 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 26.69 738
5 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 27.35 683
Dominika VlnasováDominika Vlnasová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 3.8.2013) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 93 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 26.62 744
2 Šárka NovotnáŠárka Novotná 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 27.14 700
3 Kamila BartoškováKamila Bartošková 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 27.96 634
4 Šárka DavídkováŠárka Davídková 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 28.30 607
5 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 28.36 603
6 Dominika VognarováDominika Vognarová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 29.46 520
Celkem 6 závodníků